

Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 8 | 6 | 1 | 1 | 15:3 | +12 | 19 | MBGGG |
| 2 | Bursaspor | 8 | 6 | 1 | 1 | 16:7 | +9 | 19 | GGGBG |
| 3 | 76 Iğdır Belediyespor | 8 | 5 | 1 | 2 | 12:7 | +5 | 16 | GGGGB |
| 4 | Batman Petrolspor | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:13 | +2 | 16 | GGGMM |
| 5 | Sarıyer | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:9 | +2 | 14 | GGMBG |
| 6 | Keçiörengücü | 8 | 3 | 4 | 1 | 17:10 | +7 | 13 | BGGBB |
| 7 | Mardin BB | 8 | 3 | 3 | 2 | 9:5 | +4 | 12 | BBGMM |
| 8 | Antalyaspor | 8 | 4 | 0 | 4 | 14:13 | +1 | 12 | MGMGG |
| 9 | Fatih Karagümrük | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:11 | +1 | 12 | BBMBG |
| 10 | Muğlaspor | 8 | 2 | 5 | 1 | 8:7 | +1 | 11 | GGBBB |
| 11 | Bandırmaspor | 8 | 2 | 4 | 2 | 12:5 | +7 | 10 | BMGBM |
| 12 | Pendikspor | 8 | 2 | 4 | 2 | 10:13 | -3 | 10 | BMGBB |
| 13 | Manisa BBSK | 8 | 2 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | 9 | BMMBM |
| 14 | BB Bodrumspor | 8 | 1 | 5 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | BBMGB |
| 15 | Sivasspor | 8 | 1 | 5 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | MBGBB |
| 16 | Ümraniyespor | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | BMMMG |
| 17 | Van BB | 8 | 1 | 3 | 4 | 8:17 | -9 | 6 | BMBBM |
| 18 | Erokspor | 8 | 0 | 5 | 3 | 4:10 | -6 | 5 | MBMBM |
| 19 | İstanbulspor | 8 | 1 | 2 | 5 | 7:19 | -12 | 5 | BMMMG |
| 20 | Boluspor | 8 | 0 | 1 | 7 | 3:20 | -17 | 1 | MMMBM |
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 0-3 | 0-1 |
| 12.09.26 | İç | Keçiörengücü | 6. | 1-1 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | Muğlaspor | 10. | 2-2 | 1-1 |
| 02.09.26 | İç | Batman Petrolspor | 4. | 0-2 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Mardin BB | 7. | 1-1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Ümraniyespor | 16. | 0-1 | 0-0 |
| 11.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 1-1 | 0-1 |
| 05.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 6-0 | 5-0 |
| 01.09.26 | İç | Antalyaspor | 8. | 0-1 | 0-1 |
| 28.08.26 | Dış | Pendikspor | 12. | 1-1 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Keçiörengücü | 6. | 1-1 | 0-1 |
| 02.09.26 | İç | Batman Petrolspor | 4. | 0-2 | 0-1 |
| 23.08.26 | İç | İstanbulspor | 19. | 3-2 | 2-2 |
| 09.08.26 | İç | Kayserispor | 1. | 0-2 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 1-1 | 0-1 |
| 28.08.26 | Dış | Pendikspor | 12. | 1-1 | 1-1 |
| 16.08.26 | Dış | Muğlaspor | 10. | 0-0 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| Van BBGenel | Van BBİç saha | BandırmasporGenel | BandırmasporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Van BBGenel | Van BBİç saha | BandırmasporGenel | BandırmasporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| Yediği | 00-15 | 015-30 | 430-45+ | 245-60 | 060-75 | 375-90+ | 9toplam |
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 330-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 7toplam |
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 2toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00Van BB, son 5 maçında 4 gol atıp 9 gol yedi; maç başına 0,80 gol atarken 1,80 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 4 maçta ise tablo 4 atılan ve 7 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 2,75. Bandırmaspor cephesinde son 5 maçta 8 gol atıldı, 4 gol yenildi; deplasmandaki son 3 maçta maç başı toplam gol 1,33. Gol sayısına baktığımızda Van BB maçlarının %100'ü 2 ve üzeri, %40'ı 3 ve üzeri golle bitmiş; Bandırmaspor maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %20. İç saha özelinde Van BB maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %25, dış saha özelinde Bandırmaspor maçlarında %0.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Van BB maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %80, Bandırmaspor maçlarında %80; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %20 ile %40 arasında. Van BB gollerini en çok 75-90+ dakikaları arasında buluyor, Bandırmaspor ise en verimli zamanını 15-30 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Van BB son 5 maçın 3 tanesinde, Bandırmaspor ise 2 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 0-3 | 2-3 | 5 | 1-0 |
| 12.09.26 | İç | Keçiörengücü | 6. | 1-1 | 10-4 | 14 | 6-2 |
| 06.09.26 | Dış | Muğlaspor | 10. | 2-2 | 5-0 | 5 | 3-0 |
| 02.09.26 | İç | Batman Petrolspor | 4. | 0-2 | 3-5 | 8 | 1-2 |
| 29.08.26 | Dış | Mardin BB | 7. | 1-1 | 2-7 | 9 | 2-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Ümraniyespor | 16. | 0-1 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 11.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 1-1 | 9-3 | 12 | 5-3 |
| 05.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 6-0 | 6-4 | 10 | 3-2 |
| 01.09.26 | İç | Antalyaspor | 8. | 0-1 | 7-1 | 8 | 5-0 |
| 28.08.26 | Dış | Pendikspor | 12. | 1-1 | 3-5 | 8 | 1-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Keçiörengücü | 6. | 1-1 | 10-4 | 14 | 6-2 |
| 02.09.26 | İç | Batman Petrolspor | 4. | 0-2 | 3-5 | 8 | 1-2 |
| 23.08.26 | İç | İstanbulspor | 19. | 3-2 | 4-1 | 5 | 3-1 |
| 09.08.26 | İç | Kayserispor | 1. | 0-2 | 5-5 | 10 | 3-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 1-1 | 9-3 | 12 | 5-3 |
| 28.08.26 | Dış | Pendikspor | 12. | 1-1 | 3-5 | 8 | 1-3 |
| 16.08.26 | Dış | Muğlaspor | 10. | 0-0 | 2-5 | 7 | 1-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| Van BBGenel | Van BBİç saha | BandırmasporGenel | BandırmasporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Van BBGenel | Van BBİç saha | BandırmasporGenel | BandırmasporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00Van BB, son 5 maçında maç başına 4,40 korner kullanırken rakiplerine 3,80 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 8,20. Kendi sahasındaki son 4 maçta kullandığı korner ortalaması 5,50, maç başı toplam korner ise 9,25. Bandırmaspor cephesinde son 5 maçta maç başına 5,80 korner kullanıldı, 3,20 korner verildi; deplasmandaki son 3 maçta toplam korner ortalaması 9,00. Toplam korner sayısında Van BB maçlarının %40'ı 9+ korner, %20'si 10+ korner ile bitti; Bandırmaspor maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %40. En yüksek toplam korner Van BB maçlarında 14, Bandırmaspor maçlarında 12 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Van BB son 5 maçın 2 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Bandırmaspor ise 5 maçın 4 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 8,60; ev sahibi için beklenen korner 3,80, deplasman için 4,80. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,50. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 0-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Keçiörengücü | 6. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Muğlaspor | 10. | 2-2 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Batman Petrolspor | 4. | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Mardin BB | 7. | 1-1 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Ümraniyespor | 16. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 11.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 1-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 6-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 01.09.26 | İç | Antalyaspor | 8. | 0-1 | 6-1 | 7 | 1-0 |
| 28.08.26 | Dış | Pendikspor | 12. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Keçiörengücü | 6. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Batman Petrolspor | 4. | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | İstanbulspor | 19. | 3-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 09.08.26 | İç | Kayserispor | 1. | 0-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 1-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Pendikspor | 12. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | Muğlaspor | 10. | 0-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| Van BBGenel | Van BBİç saha | BandırmasporGenel | BandırmasporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Van BBGenel | Van BBİç saha | BandırmasporGenel | BandırmasporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00Van BB, son 5 maçında maç başına 2,00 kart görürken rakipleri 2,80 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,80. Kendi sahasındaki son 4 maçta gördüğü kart ortalaması 0,75, maç başı toplam kart ise 2,00. Bandırmaspor cephesinde son 5 maçta maç başına 2,60 kart görüldü, rakiplerine 2,20 kart çıktı; deplasmandaki son 3 maçta toplam kart ortalaması 5,33. Toplam kart sayısında Van BB maçlarının %40'ı 4+ kart, %40'ı 5+ kart ile bitti; Bandırmaspor maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %60. En sert maç Van BB için 8, Bandırmaspor için 7 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 4,80; ev sahibi için beklenen kart 2,10, deplasman için 2,70. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 2. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,80 | 14,40 | 26,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 11,25 | 11,00 | 22,25 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 24+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 26+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 28+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 30+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 14+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,20 | 14,60 | 27,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 19,00 | 14,67 | 33,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 24+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 30+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 25 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,00 | 9,80 | 17,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 10,25 | 8,25 | 18,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,80 | 9,80 | 16,60 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 7,00 | 6,67 | 13,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 20+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 21,80 | 22,60 | 44,40 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 20,00 | 23,25 | 43,25 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 40+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 43+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 46+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 49+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 21+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 23+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 57 / 38 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 22,60 | 23,20 | 45,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 21,33 | 20,00 | 41,33 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 40+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 43+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 46+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 49+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 55 / 38 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Antalyaspor | 0-3 | 11-16 | 6-6 | 18-20 |
| 12.09.26 | İç | Keçiörengücü | 1-1 | 8-11 | 8-17 | 21-23 |
| 06.09.26 | Dış | Muğlaspor | 2-2 | 14-15 | 7-8 | 21-18 |
| 02.09.26 | İç | Batman Petrolspor | 0-2 | 13-15 | 8-8 | 27-30 |
| 29.08.26 | Dış | Mardin BB | 1-1 | 13-15 | 11-10 | 22-22 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Ümraniyespor | 0-1 | 9-17 | 7-10 | 28-27 |
| 11.09.26 | Dış | Sarıyer | 1-1 | 18-10 | 9-10 | 22-20 |
| 05.09.26 | İç | Boluspor | 6-0 | 9-16 | 6-13 | 19-19 |
| 01.09.26 | İç | Antalyaspor | 0-1 | 10-15 | 7-11 | 19-25 |
| 28.08.26 | Dış | Pendikspor | 1-1 | 20-15 | 5-5 | 25-25 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00Serbest vuruş tarafında Van BB son 5 maçında maç başına 11,80 serbest vuruş kullanırken rakipleri 14,40 kullandı; Bandırmaspor ise maç başına 13,20 kullanıp rakiplerine 14,60 bıraktı. Maç toplamında Van BB maçlarının %80'i 26+ serbest vuruş ile bitti, Bandırmaspor maçlarında bu oran %60. Kale vuruşu tarafında Van BB son 5 maçında maç başına 8,00 kale vuruşu kullanırken rakipleri 9,80 kullandı; Bandırmaspor ise maç başına 6,80 kullanıp rakiplerine 9,80 bıraktı. Maç toplamında Van BB maçlarının %60'ı 16+ kale vuruşu ile bitti, Bandırmaspor maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Van BB son 5 maçında maç başına 21,80 taç atışı kullanırken rakipleri 22,60 kullandı; Bandırmaspor ise maç başına 22,60 kullanıp rakiplerine 23,20 bıraktı. Maç toplamında Van BB maçlarının %60'ı 43+ taç atışı ile bitti, Bandırmaspor maçlarında bu oran %60. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 27,00; ev sahibi için 13,20, deplasman için 13,80. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 17,20; ev sahibi için 8,90, deplasman için 8,30. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 45,10; ev sahibi için 22,50, deplasman için 22,60. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Van BBvsBandırmaspor
09.10.2026 · 20:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 09.10.2026