

KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Beşiktaş | 7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | +8 | 15 | GGGMG |
| 3 | Amed | 7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | +8 | 14 | GBGGB |
| 4 | Fenerbahçe | 7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | +13 | 13 | GMBGG |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | +11 | 13 | MGMGG |
| 6 | Alanyaspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | +2 | 12 | MGBGB |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | +2 | 12 | GGMGM |
| 8 | Çorum Belediyespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | +4 | 10 | MGGMG |
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 0,80 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 2,10 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %40 (4) |
| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,25 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 2,25 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (4) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %25 (2) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %38 (3) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,60 | 1,80 |
| Maç başı yediği | 0,60 | 1,10 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %30 (3) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 2,40 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | Shamrock Rovers UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 0-0 |
| 13.08.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 1-1 |
| 06.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 0-1 |
| 28.07.26 | İç | Sabah UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 21.07.26 | Dış | Sabah UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-1 |
| 14.07.26 | İç | Vardar UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 1-0 |
| 07.07.26 | Dış | Vardar UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 1-0 |
| 26.02.26 | Dış | Lech Poznań UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 19.02.26 | İç | Lech Poznań UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Samsunspor Türkiye Süper Lig | — | 3-0 | 3-0 |
| 19.09.26 | İç | Galatasaray Türkiye Süper Lig | — | 4-0 | 3-0 |
| 12.09.26 | Dış | Konyaspor Türkiye Süper Lig | — | 0-1 | 0-1 |
| 06.09.26 | İç | Gençlerbirliği Türkiye Süper Lig | — | 5-0 | 3-0 |
| 31.08.26 | Dış | Amed Türkiye Süper Lig | 3. | 1-2 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 27.08.26 | Dış | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 0-4 | 0-1 |
| 23.08.26 | İç | İstanbul Başakşehir Türkiye Süper Lig | — | 2-1 | 1-1 |
| 20.08.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 0-1 |
| 15.08.26 | Dış | Kasımpaşa Türkiye Süper Lig | — | 1-1 | 1-0 |
| 22.05.26 | İç | Konyaspor Türkiye Kupası | — | 2-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 0-0 |
| 06.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 0-1 |
| 28.07.26 | İç | Sabah UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 0-0 |
| 14.07.26 | İç | Vardar UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 1-0 |
| 19.02.26 | İç | Lech Poznań UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 11.12.25 | İç | Lausanne Sport UEFA Konferans Ligi | — | 0-0 | 0-0 |
| 06.11.25 | İç | Slovan Bratislava UEFA Konferans Ligi | — | 3-1 | 1-1 |
| 02.10.25 | İç | Drita UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Samsunspor Türkiye Süper Lig | — | 3-0 | 3-0 |
| 12.09.26 | Dış | Konyaspor Türkiye Süper Lig | — | 0-1 | 0-1 |
| 31.08.26 | Dış | Amed Türkiye Süper Lig | 3. | 1-2 | 1-1 |
| 27.08.26 | Dış | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 0-4 | 0-1 |
| 15.08.26 | Dış | Kasımpaşa Türkiye Süper Lig | — | 1-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 13.05.26 | Dış | Gençlerbirliği Türkiye Kupası | — | 2-1 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Beşiktaş Türkiye Süper Lig | 2. | 2-1 | 1-1 |
| 27.04.26 | Dış | Konyaspor Türkiye Süper Lig | — | 1-2 | 0-2 |
| 23.04.26 | Dış | Samsunspor Türkiye Kupası | — | 0-0 | 0-0 |
| 11.04.26 | Dış | Alanyaspor Türkiye Süper Lig | 6. | 1-1 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| KuPSGenel | KuPSİç saha | TrabzonsporGenel | TrabzonsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%887/8 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%756/8 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%252/8 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%252/8 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%131/8 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| KuPSGenel | KuPSİç saha | TrabzonsporGenel | TrabzonsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%504/8 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%252/8 | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 245-60 | 260-75 | 075-90+ | 6toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 3toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 430-45+ | 345-60 | 360-75 | 275-90+ | 13toplam |
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 130-45+ | 445-60 | 060-75 | 275-90+ | 11toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45KuPS–Trabzonspor eşleşmesinde ilk bakışta iki farklı hücum resmi var. KuPS’un son 5 genel maçında 4 gol atıp 6 gol yemesi, maç başına toplam 2 gol ve 0,8 gol atma ortalamasıyla daha sınırlı bir üretime işaret ediyor. Buna rağmen bu karşılaşmaların yüzde 100’ünde 1 ve üzeri gol, yüzde 80’inde 2 ve üzeri gol görülmüş; 3 ve üzeri gol yüzde 20’de, 4 ve 5 ve üzeri gol ise yüzde 0’da kalmış. Evindeki son 5 maçta da 4 gol atan KuPS, 8 gol yemiş; toplam ortalaması 2,4’e yükselmiş. Burada 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 20, 4 ve 5 ve üzeri gol yüzde 20 düzeyinde. Trabzonspor ise son 5 genel maçta 13 gol atıp yalnızca 3 gol yemiş, 2,6 gol atma ve 3,2 toplam gol ortalamasına ulaşmış. Bu seride 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 80, 4 ve üzeri gol yüzde 40, 5 ve üzeri gol yüzde 20. Deplasmandaki son 5 maçta toplam ortalama 2,6; 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 60. Son 10’a genişleyince KuPS’un genel 8-13 gol dengesi ve 2,1 toplam ortalaması, son 5’teki 2 ortalamaya göre hafif yükseliş gösteriyor; 2 ve üzeri gol yüzde 70, 3 ve üzeri yüzde 20. Trabzonspor’da son 10 genel tablo 18-11, 2,9 toplam ortalama; son 5’teki 3,2’ye göre gerileme var ama 2 ve üzeri yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 70. Deplasmanda bu oranlar yüzde 80 ve yüzde 60; yani son maçlardaki hücum ivmesi güçlü, fakat genel dış saha üretimi 1,1 gol ortalamasında kalıyor.
İlk yarı tarafında belirleyici ayrım daha net. KuPS son 5 genel maçın yalnızca yüzde 40’ında, evindeki son 5 maçın yüzde 60’ında ilk yarıda 1 ve üzeri gol gördü; son 10 genelinde bu oran yüzde 60, iç sahada yüzde 50. Trabzonspor ise son 5 genel ve deplasman maçlarının yüzde 100’ünde ilk yarıda 1 ve üzeri gole ulaştı ya da tanık oldu; son 10’da genel oran yine yüzde 100, dış sahada yüzde 70. Üstelik Trabzonspor son 5 genel maçta ilk yarıda 10, ikinci yarıda 3 gol atarken, KuPS’ta bu dağılım 1’e 3. Dakika haritası da bunu destekliyor: Trabzonspor’un son 5’te golleri 0-15’te 4, 15-30’da 2, 30-45+’ta 4 kez gelirken, KuPS en çok 60-75 arasında 2 gol bulmuş. KuPS’un son 5’te yediği goller 30-45+, 45-60 ve 60-75 aralıklarında ikişer kez; Trabzonspor deplasmanda 45-60’ta 3 kez sarsılmış. Karşılıklı gol son 5 birleşik tabloda 4/10, yüzde 40; son 10’da 8/20, yine yüzde 40. İki takımın birleşik son 5 değerlerinde beklenen gol 2,6, 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 50, ilk yarı 1 ve üzeri yüzde 70; son 10’da beklenen gol 2,5, bu oranlar yüzde 75, yüzde 45 ve yüzde 80. Bence maçın düğümü, Trabzonspor’un erken baskısına KuPS’un ikinci yarıdaki cevabı olacak; örneklemin son birkaç maçtan oluştuğunu unutmadan, özellikle ilk 30 dakika ile 60-75 aralığını dikkatle izlemek gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,60 | 2,50 |
| Karşılıklı gol | %404/10 | %408/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %7515/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %459/20 |
| 4+ gol | %202/10 | %204/20 |
| 5+ gol | %101/10 | %102/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %8016/20 |
| İY 2+ gol | %505/10 | %357/20 |
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,00 | 3,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,00 | 4,80 |
| Maç başı toplam korner | 8,00 | 8,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 5 | 18 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | 0,00 | -1,00 |
| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,00 | 5,13 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 3,75 |
| Maç başı toplam korner | 10,80 | 8,88 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 5 | 18 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 5 / 8 |
| Maç başı korner farkı | +1,20 | +1,38 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,80 | 5,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,40 | 4,20 |
| Maç başı toplam korner | 9,20 | 9,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 6 | 14 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,40 | +1,20 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,20 | 5,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,20 | 4,70 |
| Maç başı toplam korner | 11,40 | 10,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 7 | 14 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,00 | +1,00 |
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 3-2 | 5 | 3-2 |
| 20.08.26 | Dış | Shamrock Rovers UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 3-2 | 5 | 1-2 |
| 13.08.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 0-8 | 8 | 0-5 |
| 06.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 6-2 | 8 | 0-2 |
| 28.07.26 | İç | Sabah UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 8-6 | 14 | 5-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 21.07.26 | Dış | Sabah UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-5 | 5 | 0-1 |
| 14.07.26 | İç | Vardar UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 12-6 | 18 | 5-2 |
| 07.07.26 | Dış | Vardar UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 4-3 | 7 | 3-1 |
| 26.02.26 | Dış | Lech Poznań UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 1-6 | 7 | 0-2 |
| 19.02.26 | İç | Lech Poznań UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 1-8 | 9 | 1-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Samsunspor Türkiye Süper Lig | — | 3-0 | 5-9 | 14 | 4-0 |
| 19.09.26 | İç | Galatasaray Türkiye Süper Lig | — | 4-0 | 1-5 | 6 | 0-3 |
| 12.09.26 | Dış | Konyaspor Türkiye Süper Lig | — | 0-1 | 7-3 | 10 | 2-3 |
| 06.09.26 | İç | Gençlerbirliği Türkiye Süper Lig | — | 5-0 | 6-3 | 9 | 3-1 |
| 31.08.26 | Dış | Amed Türkiye Süper Lig | 3. | 1-2 | 5-2 | 7 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 27.08.26 | Dış | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 0-4 | 4-9 | 13 | 4-5 |
| 23.08.26 | İç | İstanbul Başakşehir Türkiye Süper Lig | — | 2-1 | 5-1 | 6 | 3-1 |
| 20.08.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 7-5 | 12 | 4-4 |
| 15.08.26 | Dış | Kasımpaşa Türkiye Süper Lig | — | 1-1 | 10-3 | 13 | 6-1 |
| 22.05.26 | İç | Konyaspor Türkiye Kupası | — | 2-1 | 4-2 | 6 | 3-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 3-2 | 5 | 3-2 |
| 06.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 6-2 | 8 | 0-2 |
| 28.07.26 | İç | Sabah UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 8-6 | 14 | 5-3 |
| 14.07.26 | İç | Vardar UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 12-6 | 18 | 5-2 |
| 19.02.26 | İç | Lech Poznań UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 1-8 | 9 | 1-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.12.25 | İç | Lausanne Sport UEFA Konferans Ligi | — | 0-0 | 4-4 | 8 | 2-1 |
| 06.11.25 | İç | Slovan Bratislava UEFA Konferans Ligi | — | 3-1 | 6-0 | 6 | 2-0 |
| 02.10.25 | İç | Drita UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 1-2 | 3 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Samsunspor Türkiye Süper Lig | — | 3-0 | 5-9 | 14 | 4-0 |
| 12.09.26 | Dış | Konyaspor Türkiye Süper Lig | — | 0-1 | 7-3 | 10 | 2-3 |
| 31.08.26 | Dış | Amed Türkiye Süper Lig | 3. | 1-2 | 5-2 | 7 | 0-1 |
| 27.08.26 | Dış | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 0-4 | 4-9 | 13 | 4-5 |
| 15.08.26 | Dış | Kasımpaşa Türkiye Süper Lig | — | 1-1 | 10-3 | 13 | 6-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.05.26 | Dış | Gençlerbirliği Türkiye Kupası | — | 2-1 | 8-1 | 9 | 1-1 |
| 09.05.26 | Dış | Beşiktaş Türkiye Süper Lig | 2. | 2-1 | 3-6 | 9 | 1-2 |
| 27.04.26 | Dış | Konyaspor Türkiye Süper Lig | — | 1-2 | 5-7 | 12 | 1-6 |
| 23.04.26 | Dış | Samsunspor Türkiye Kupası | — | 0-0 | 5-5 | 10 | 0-2 |
| 11.04.26 | Dış | Alanyaspor Türkiye Süper Lig | 6. | 1-1 | 5-2 | 7 | 4-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| KuPSGenel | KuPSİç saha | TrabzonsporGenel | TrabzonsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%635/8 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%383/8 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%252/8 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%252/8 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%252/8 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| KuPSGenel | KuPSİç saha | TrabzonsporGenel | TrabzonsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%756/8 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%635/8 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%504/8 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%504/8 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%252/8 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,10, ikinci yarı toplam 4,50 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,80, ikinci yarı toplam 4,80 (10 maç)
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45KuPS–Trabzonspor eşleşmesinde korner ritmi, özellikle ev sahibi ve deplasman ayrımında farklı bir hikâye anlatıyor. KuPS’un son 5 maç genelinde maç başına kullandığı korner 4, rakibe verdiği 4, toplam ortalaması ise 8. Son 5 iç saha karşılaşmasında bu tablo belirgin biçimde canlanıyor: KuPS maç başına 6 korner kullanırken rakiplerine 4,8 veriyor ve toplam ortalama 10,8’e çıkıyor; en yüksek toplam 18, en düşük 5. Bu iç saha serisinde 8 ve üzeri korner yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 40 oranında görülmüş. Kendi korner üretiminde 3 ve üzeri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 60. Trabzonspor’un son 5 maç geneli 9,2 toplam ortalamaya sahip; 4,8 korner kullanıyor, rakibe 4,4 veriyor. Deplasmanda ise bordo-mavililer 6,2 korner ortalamasıyla daha etkili, toplam ortalama 11,4; 8 ve üzeri korner yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 80, takımın 3 ve üzeri korner bulma oranı yüzde 100, 5 ve üzeri oranı yüzde 80. Son 10 maçta KuPS genel toplamı 8,6’ya geriliyor; iç sahadaki 8 maçlık bölümde 8,88. Trabzonspor genelinde 9,6, deplasmanda 10,4 ortalama var. Yani KuPS’un son 5 iç saha üretimi uzun serisine göre güçlenmiş, Trabzonspor’un deplasman çizgisi de genel ortalamasının üzerinde kalmış.
İşin ilginç tarafı, son 5 maçların birleşiminde beklenen toplam 8,6 korner ve dağılım KuPS 4,2, Trabzonspor 4,4 şeklinde neredeyse dengeli. Bu 10 maçlık birleşimde 9 ve üzeri korner yüzde 40, 10 ve üzeri yüzde 30, 11 ve üzeri yüzde 20; ilk yarı beklentisi 4 korner. Son 10 maçlık geniş tabloda beklenen toplam 9,1’e, paylaşım KuPS 4 ve Trabzonspor 5’e çıkıyor; 9 ve üzeri yüzde 45, 10 ve üzeri yüzde 35, 11 ve üzeri yüzde 30, ilk yarı beklentisi 4,45. KuPS son 5’te 4 maçta rakibinden fazla korner kullanmış, son 10’da bu sayı 6; Trabzonspor’da aynı göstergeler 3 ve 7 maç. Bu, iki takımın da kenarları kullanabildiğini, fakat Trabzonspor’un uzun seride daha istikrarlı baskı kurduğunu düşündürüyor. Bence maçın belirleyici noktası ilk bölümdeki yerleşim olacak: KuPS iç sahada erken kanat baskısı kurarsa toplam ritim yükselir; Trabzonspor deplasmanda son 5 maçındaki 5,2 ilk yarı ve 6,2 ikinci yarı toplam ortalamasına yaklaşırsa özellikle son bölümde korner trafiği artabilir. Bu değerlendirme son birkaç maça dayanıyor; sahadaki tempo ve skorun oyunu nasıl değiştireceğini izlemek gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 8,60 | 9,10 |
| Ev sahibi beklenen | 4,20 | 4,00 |
| Deplasman beklenen | 4,40 | 5,10 |
| 9+ korner | %404/10 | %459/20 |
| 10+ korner | %303/10 | %357/20 |
| 11+ korner | %202/10 | %306/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,00 | 4,45 |
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 4,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 7 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 18 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 2 / 10 |
| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 2,13 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 4,60 | 4,13 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 3 | 7 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 1 | 15 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 8 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,00 | 3,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,80 | 3,20 |
| Maç başı toplam kart | 5,80 | 6,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 4 | 12 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 13 / 1 | 25 / 4 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,90 |
| Maç başı toplam kart | 5,40 | 5,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 2 | 9 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 3 | 18 / 3 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 3 / 10 |
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | Shamrock Rovers UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 13.08.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 06.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 28.07.26 | İç | Sabah UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 21.07.26 | Dış | Sabah UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 14.07.26 | İç | Vardar UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 07.07.26 | Dış | Vardar UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 1-5 | 6 | 0-1 |
| 26.02.26 | Dış | Lech Poznań UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 19.02.26 | İç | Lech Poznań UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Samsunspor Türkiye Süper Lig | — | 3-0 | 2-2 | 4 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Galatasaray Türkiye Süper Lig | — | 4-0 | 4-3 | 7 | 0-1 |
| 12.09.26 | Dış | Konyaspor Türkiye Süper Lig | — | 0-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Gençlerbirliği Türkiye Süper Lig | — | 5-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 31.08.26 | Dış | Amed Türkiye Süper Lig | 3. | 1-2 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 27.08.26 | Dış | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 0-4 | 6-1 | 7 | 2-0 |
| 23.08.26 | İç | İstanbul Başakşehir Türkiye Süper Lig | — | 2-1 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 2-5 | 7 | 1-0 |
| 15.08.26 | Dış | Kasımpaşa Türkiye Süper Lig | — | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 22.05.26 | İç | Konyaspor Türkiye Kupası | — | 2-1 | 6-6 | 12 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 06.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 28.07.26 | İç | Sabah UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 14.07.26 | İç | Vardar UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 19.02.26 | İç | Lech Poznań UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.12.25 | İç | Lausanne Sport UEFA Konferans Ligi | — | 0-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 06.11.25 | İç | Slovan Bratislava UEFA Konferans Ligi | — | 3-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 02.10.25 | İç | Drita UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Samsunspor Türkiye Süper Lig | — | 3-0 | 2-2 | 4 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Konyaspor Türkiye Süper Lig | — | 0-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 31.08.26 | Dış | Amed Türkiye Süper Lig | 3. | 1-2 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 0-4 | 6-1 | 7 | 2-0 |
| 15.08.26 | Dış | Kasımpaşa Türkiye Süper Lig | — | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.05.26 | Dış | Gençlerbirliği Türkiye Kupası | — | 2-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Beşiktaş Türkiye Süper Lig | 2. | 2-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 27.04.26 | Dış | Konyaspor Türkiye Süper Lig | — | 1-2 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 23.04.26 | Dış | Samsunspor Türkiye Kupası | — | 0-0 | 4-5 | 9 | 0-1 |
| 11.04.26 | Dış | Alanyaspor Türkiye Süper Lig | 6. | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| KuPSGenel | KuPSİç saha | TrabzonsporGenel | TrabzonsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%887/8 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%756/8 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%252/8 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%131/8 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%131/8 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| KuPSGenel | KuPSİç saha | TrabzonsporGenel | TrabzonsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%887/8 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%635/8 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%504/8 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%131/8 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,90, ikinci yarı toplam 3,20 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 2,10, ikinci yarı toplam 4,30 (10 maç)
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45Bu maçın kart havası, son karşılaşmalarda Trabzonspor tarafında daha sert, KuPS cephesinde ise özellikle iç sahada belirginleşen bir çizgi gösteriyor. KuPS’un son 5 maç genelinde maç başına toplam kart ortalaması 3,8; kendi gördüğü kart ortalaması 2,2. İç sahadaki 5 maçta bu değer toplamda 4,6’ya, KuPS’un kendi kart ortalamasında 2,4’e çıkıyor. Üstelik evindeki maçların tamamında 3 ve üzeri, yüzde 80’inde 4 ve üzeri kart görülmüş; KuPS da 1 ve üzeri kartı yüzde 100, 2 ve üzeri kartı yüzde 80 oranında almış. Trabzonspor’un son 5 maç genel toplamı 5,8, dış sahadaki ortalaması 5,4 kart. Son 5 deplasmanının yüzde 80’inde 3 ve üzeri, yüzde 60’ında 5 ve üzeri, yine yüzde 60’ında 6 ve üzeri kart çıkmış; bordo-mavililer 1 ve 2 ve üzeri kart eşiklerine yüzde 80 oranında ulaşmış. Son 10 maçta da tablo yumuşamıyor: KuPS genelinde 4,1, son 10 iç saha maçında 4,13 toplam kart ortalaması var; Trabzonspor’da genel ortalama 6,4, deplasmanda 5,2. KuPS’un iç saha son 10 maçında 3 ve üzeri kart oranı yüzde 88, 4 ve üzeri yüzde 75; Trabzonspor’un deplasmanında bu oranlar yüzde 90 ve yüzde 80. Son 5’te Trabzonspor’un 5,8’lik genel ortalaması son 10’daki 6,4’ün gerisinde kalsa da deplasman özelinde 5,4, uzun aralıktaki 5,2’nin üzerine çıkıyor; KuPS’ta da iç saha 4,6 ile son 10’daki 4,13’ün üstünde. Yani son maçlarda ev sahibi tarafın sertliği güçlenmiş, Trabzonspor’un deplasman çizgisi de canlı kalmış. En yüksek toplamlar KuPS iç sahada 7, Trabzonspor’da 8; son 10 genelinde ise Trabzonspor’un zirvesi 12 karta ulaşıyor.
Hakemin kim olduğu ve son maçlarındaki kart değerleri JSON’da yer almıyor; bu nedenle hakem özelinde bir eğilim kurmak mümkün değil. Kırmızı kart başlığı ise dikkat çekici: KuPS’un son 5 genelinde kırmızı kart çıkmazken iç sahadaki 5 maçın 1’inde kırmızı görülmüş; son 10 genelinde 1, iç sahadaki 8 maçta yine 1 kırmızı kart var. Trabzonspor’da son 5 genelinde 2, dış sahadaki 5 maçta 2 maç kırmızı kartlı; son 10 genelinde 4, deplasmanda 3 kırmızı kart bulunuyor. İki takımın son 5 maçı birleştiğinde beklenen toplam 4,8 kart, KuPS için 2,5, Trabzonspor için 2,3; 4 ve üzeri kart oranı yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve üzeri yüzde 30. Son 10 birleşiminde beklenen toplam 5,25’e yükseliyor; 4 ve üzeri yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 55, 6 ve üzeri yüzde 45, kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 30. İlk yarı beklenen değer son 5 birleşimde 1,2, son 10’da 1,5; ikinci yarı ortalamaları KuPS’ta 3,2-3,4, Trabzonspor’da 4-3,6 bandında. Bence belirleyici bölüm ikinci yarı olacak: temaslar arttıkça özellikle Trabzonspor’un deplasman savunmasında ve KuPS’un iç saha baskısında kartların peş peşe gelmesine, kırmızı kart ihtimalinin de oyunun dengesini değiştirmesine dikkat edilmeli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,80 | 5,25 |
| Ev sahibi beklenen | 2,50 | 2,60 |
| Deplasman beklenen | 2,30 | 2,65 |
| 4+ kart | %808/10 | %7515/20 |
| 5+ kart | %505/10 | %5511/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %459/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %306/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,20 | 1,50 |
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,40 | 19,60 | 34,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,00 | 15,80 | 31,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,50 | 16,80 | 31,30 |
| İç saha · son 108 maç | — | — | — | — | 13,75 | 14,50 | 28,25 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%504/8 |
| 29+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%504/8 |
| 31+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%383/8 |
| 33+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%383/8 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%383/8 |
| 15+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%383/8 |
| 16+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%252/8 |
| 17+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%252/8 |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 29 (son 10: 41 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,00 | 10,20 | 27,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,60 | 9,20 | 25,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,60 | 10,60 | 28,20 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,60 | 10,80 | 26,40 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 29+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 31+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 33+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 15+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 23 (son 10: 40 / 23) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 8 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,80 | 4,40 | 13,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,80 | 7,00 | 15,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,00 | 5,80 | 13,80 |
| İç saha · son 106 maç | — | — | — | — | 8,67 | 6,83 | 15,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%674/6 |
| 13+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%674/6 |
| 15+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%332/6 |
| 17+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%332/6 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%503/6 |
| 9+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%332/6 |
| 10+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%332/6 |
| 11+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%332/6 |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 7 (son 10: 30 / 5) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,80 | 5,20 | 16,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,20 | 7,00 | 17,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,80 | 9,10 | 17,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,50 | 10,10 | 19,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 13+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 13 (son 10: 30 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 21,00 | 18,00 | 39,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 20,80 | 19,00 | 39,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,20 | 18,30 | 37,50 |
| İç saha · son 108 maç | — | — | — | — | 18,25 | 18,50 | 36,75 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%887/8 |
| 33+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%635/8 |
| 36+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%504/8 |
| 39+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%383/8 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%756/8 |
| 17+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%635/8 |
| 19+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%635/8 |
| 21+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%252/8 |
En yüksek / en düşük toplam: 48 / 28 (son 10: 48 / 28) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,60 | 16,00 | 32,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 19,60 | 17,80 | 37,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,60 | 15,60 | 33,20 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,50 | 17,90 | 38,40 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 33+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 36+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 39+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 41 / 19 (son 10: 47 / 19) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Konferans Ligi | 1-0 | 15-14 | 4-3 | 19-14 |
| 20.08.26 | Dış | Shamrock Rovers UEFA Konferans Ligi | 1-1 | 10-21 | — | 14-14 |
| 13.08.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 1-2 | 14-23 | 13-7 | 21-20 |
| 06.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 1-1 | 13-24 | 5-5 | 26-19 |
| 28.07.26 | İç | Sabah UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-2 | 20-16 | — | 25-23 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 21.07.26 | Dış | Sabah UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 17-15 | — | 16-12 |
| 14.07.26 | İç | Vardar UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-3 | 25-16 | — | 19-22 |
| 07.07.26 | Dış | Vardar UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-0 | 14-19 | — | 17-20 |
| 26.02.26 | Dış | Lech Poznań UEFA Konferans Ligi | 0-1 | 10-11 | 9-6 | 20-22 |
| 19.02.26 | İç | Lech Poznań UEFA Konferans Ligi | 0-2 | 7-9 | 13-1 | 15-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Samsunspor Türkiye Süper Lig | 3-0 | 22-6 | 11-2 | 17-17 |
| 19.09.26 | İç | Galatasaray Türkiye Süper Lig | 4-0 | 18-15 | 13-4 | 14-17 |
| 12.09.26 | Dış | Konyaspor Türkiye Süper Lig | 0-1 | 16-9 | 8-14 | 25-16 |
| 06.09.26 | İç | Gençlerbirliği Türkiye Süper Lig | 5-0 | 11-12 | 10-3 | 7-12 |
| 31.08.26 | Dış | Amed Türkiye Süper Lig | 1-2 | 18-9 | 12-3 | 20-18 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 27.08.26 | Dış | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 0-4 | 10-14 | 13-3 | 15-12 |
| 23.08.26 | İç | İstanbul Başakşehir Türkiye Süper Lig | 2-1 | 18-12 | 6-15 | 22-13 |
| 20.08.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 0-1 | 24-3 | 5-25 | 16-16 |
| 15.08.26 | Dış | Kasımpaşa Türkiye Süper Lig | 1-1 | 17-8 | 7-13 | 21-26 |
| 22.05.26 | İç | Konyaspor Türkiye Kupası | 2-1 | 22-18 | 3-9 | 19-9 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45KuPS-Trabzonspor maçında duran topların oyuna nasıl yansıyacağını anlamak için önce son 5 karşılaşmaya bakmak gerekiyor. Serbest vuruşlarda KuPS iç sahada maç başına 16 kullanıp 15,8 rakibe bırakmış; Trabzonspor deplasmanda 16,6 kullanırken rakiplerine 9,2 vermiş. Yani son dönemde bu alanda belirgin üstünlük Trabzonspor’da. Toplam serbest vuruş sayısı KuPS iç saha maçlarında 31,8, Trabzonspor deplasmanında 25,8; 27 ve üzeri eşik KuPS’ta yüzde 80, Trabzonspor’da yüzde 40 gerçekleşmiş. Takım bazında 14 ve üzeri kullanım KuPS’ta yüzde 60, Trabzonspor’da yüzde 80. Kale vuruşlarında ise ev sahibi iç sahada 8,8’e 7 ortalama üretirken Trabzonspor deplasmanda 10,2’ye 7 oranında. Toplamın 11 ve üzeri olma yüzdesi sırasıyla yüzde 60 ve yüzde 100; Trabzonspor’un kendi kale vuruşunda 8 ve üzeri oranı yüzde 80. Taç atışlarında KuPS’un iç saha toplamı 39,8, Trabzonspor’un dış saha toplamı 37,4. KuPS 15 ve üzeri taç atışını yüzde 100, Trabzonspor da yüzde 100 görmüş; 21 ve üzeri eşik ise yüzde 40’a yüzde 40. Son 10 maçta tablo biraz dengeleniyor: KuPS iç sahada serbest vuruş toplamında 28,25, Trabzonspor deplasmanda 26,4; 27 ve üzeri oranları yüzde 50 ve yüzde 40. Ancak takımın 14 ve üzeri serbest vuruşu KuPS’ta yüzde 38, Trabzonspor’da yüzde 60.
Devre bazlı veri bulunmadığı için ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu ayrımı üzerinden bir hüküm kuramam; fakat maçın ritmi konusunda birleşik beklentiler hayli şey söylüyor. Son 5 örnekte serbest vuruş beklentisi 30,6; KuPS için 12,3, Trabzonspor için 18,3. Son 10’da toplam 29,75’e inerken dağılım 12,55’e 17,2 olarak kalıyor. Bu, Trabzonspor’un deplasmanda daha fazla faul alan ve oyunu rakip yarı sahaya taşıyan taraf olabileceğini düşündürüyor. Kale vuruşlarında son 5 birleşik beklenti 14,6, dağılım KuPS 7 ve Trabzonspor 7,6; son 10’da toplam 15,85’e yükseliyor, ev sahibi 8,55, konuk ekip 7,3 seviyesinde. Taç atışlarında son 5 beklenti 35,8, KuPS 18,5, Trabzonspor 17,3; son 10’da toplam 35,35 ve dağılım 17,4’e 17,95. Açıkçası burada oyunun kenarlara taşınması, sık sık taç çizgisinde mücadele ve Trabzonspor’un duran top baskısı öne çıkıyor. KuPS’un iç sahadaki 30 ve üzeri taç toplamı yüzde 100, Trabzonspor’un deplasmanda yüzde 80; bu yüzden izlenmesi gereken nokta, konuk ekibin baskısının rakibi uzun toplara ve çizgi savunmasına ne kadar zorlayacağıdır. Bu değerlendirme son birkaç maçlık örnekleme dayanıyor; maçın gerçek karakterini ilk düellolar ve faul ritmi belirleyecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 30,60 | 29,75 |
| Ev sahibi | 12,30 | 12,55 |
| Deplasman | 18,30 | 17,20 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 14,60 | 15,85 |
| Ev sahibi | 7,00 | 8,55 |
| Deplasman | 7,60 | 7,30 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,80 | 35,35 |
| Ev sahibi | 18,50 | 17,40 |
| Deplasman | 17,30 | 17,95 |
KuPSvsTrabzonspor
15.10.2026 · 19:45Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026