

Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Beşiktaş | — | 1-4 | 1-1 |
| 09.05.24 | Dış | Atalanta | — | 0-3 | 0-1 |
| 02.05.24 | İç | Atalanta | — | 1-1 | 1-1 |
| 18.04.24 | İç | Benfica | — | 1-0 | 0-0 |
| 11.04.24 | Dış | Benfica | — | 1-2 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Jagiellonia Białystok | — | 2-1 | 1-1 |
| 13.03.25 | İç | FK Bodo - Glimt | — | 2-1 | 0-1 |
| 06.03.25 | Dış | FK Bodo - Glimt | — | 0-3 | 0-2 |
| 30.01.25 | İç | Qarabağ | — | 3-0 | 0-0 |
| 23.01.25 | Dış | Porto | — | 1-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.24 | İç | Atalanta | — | 1-1 | 1-1 |
| 18.04.24 | İç | Benfica | — | 1-0 | 0-0 |
| 07.03.24 | İç | Villarreal | — | 4-0 | 3-0 |
| 22.02.24 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 3-1 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.25 | Dış | FK Bodo - Glimt | — | 0-3 | 0-2 |
| 23.01.25 | Dış | Porto | — | 1-0 | 0-0 |
| 28.11.24 | Dış | FCSB | — | 0-0 | 0-0 |
| 24.10.24 | Dış | Malmö FF | — | 1-0 | 1-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00| Olympique MarseilleGenel | Olympique Marseilleİç saha | Olympiakos PiraeusGenel | Olympiakos PiraeusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Olympique MarseilleGenel | Olympique Marseilleİç saha | Olympiakos PiraeusGenel | Olympiakos PiraeusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00| Yediği | 20-15 | 215-30 | 030-45+ | 445-60 | 060-75 | 275-90+ | 10toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 230-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 5toplam |
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 2toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 3toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00Bu eşleşmede Olympique Marseille’in son 5 maçtaki genel görüntüsü açıkçası dalgalı: 4 gol atıp 10 gol yemişler, maç başına attıkları gol ortalaması 0,8, yedikleri 2 ve toplam gol ortalaması 2,8. Bu karşılaşmaların tamamında en az 1 gol çıkarken, 2 ve üzeri gol oranı yüzde 80, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 60, 4 ve 5 ve üzeri gol oranları ise yüzde 20’de kalmış. Marseille’in iç sahadaki son 4 maçında tablo belirgin biçimde değişiyor; 9 gol atıp yalnızca 2 gol yemişler, hücum ortalaması 2,25, savunma ortalaması 0,5 ve maç başı toplam 2,75 gol. Bu maçların yüzde 100’ünde 1 ve üzeri, yüzde 75’inde 2 ve üzeri, yüzde 50’sinde 3 ve 4 ve üzeri gol görülmüş. Olympiakos Piraeus ise son 5 maçında 8 gol atıp 5 gol yemiş; ortalamaları 1,6 ve 1, toplamları 2,6. 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 80. Ancak deplasmandaki son 4 maçta yalnızca 2 gol bulmaları, 3 gol yemeleri ve maç başına 1,25 toplam gole sahip olmaları, oyunun burada daha kontrollü akabileceğini söylüyor; 2 ve üzeri gol oranı yüzde 25’te kalmış.
İlk yarı başlangıcı Marseille’de genel maçların yüzde 80’inde 1 ve üzeri, yüzde 40’ında 2 ve üzeri golle hareketlenmiş; iç sahada bu oranlar yüzde 75 ve yüzde 75. Olympiakos’ta genel oranlar yüzde 60 ve yüzde 40, deplasmanda yüzde 50 ve yüzde 25. Marseille’in golleri en çok 15-30 dakikaları arasında, 2 golle geliyor; iç sahada aynı aralıkta 4 gol bulmuşlar. Olympiakos genelinde en üretken bölüm 45-60 arası 3 gol ve 75-90+ arası 3 gol; deplasmanda ise 15-30 ile 75-90+ aralıklarında birer gol var. Marseille özellikle 45-60 arasında 4 gol yemiş, Olympiakos’un savunması da 0-15, 30-45+ ve 45-60 aralıklarında birer gol vermiş. Karşılıklı gol son 5 genel maçta Marseille için 3, Olympiakos için 2 kez; deplasmanda Olympiakos’ta hiç görülmemiş. İki takımın son maçları birleşince beklenen gol 2,7, karşılıklı gol yüzde 50, 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 70; ilk yarı 1 ve üzeri yüzde 70, 2 ve üzeri yüzde 40. Aralarındaki son 4 maçta maç başı gol 1,5, karşılıklı gol 1, 2,5 ve üzeri gol görülen maç sayısı 1. Benim gözüme çarpan, Marseille’in iç saha hücumu ile Olympiakos’un ikinci yarı üretkenliği; maçın kilidi özellikle devre sonrası geçişler ve savunma direnci olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Beşiktaş | — | 1-4 | 3-3 | 6 | 3-2 |
| 09.05.24 | Dış | Atalanta | — | 0-3 | 0-3 | 3 | 0-2 |
| 02.05.24 | İç | Atalanta | — | 1-1 | 11-1 | 12 | 7-1 |
| 18.04.24 | İç | Benfica | — | 1-0 | 8-6 | 14 | 2-0 |
| 11.04.24 | Dış | Benfica | — | 1-2 | 8-5 | 13 | 5-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Jagiellonia Białystok | — | 2-1 | 13-0 | 13 | 7-0 |
| 13.03.25 | İç | FK Bodo - Glimt | — | 2-1 | 11-0 | 11 | 6-0 |
| 06.03.25 | Dış | FK Bodo - Glimt | — | 0-3 | 7-8 | 15 | 0-5 |
| 30.01.25 | İç | Qarabağ | — | 3-0 | 7-3 | 10 | 2-2 |
| 23.01.25 | Dış | Porto | — | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.24 | İç | Atalanta | — | 1-1 | 11-1 | 12 | 7-1 |
| 18.04.24 | İç | Benfica | — | 1-0 | 8-6 | 14 | 2-0 |
| 07.03.24 | İç | Villarreal | — | 4-0 | 2-3 | 5 | 1-2 |
| 22.02.24 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 3-1 | 8-4 | 12 | 5-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.25 | Dış | FK Bodo - Glimt | — | 0-3 | 7-8 | 15 | 0-5 |
| 23.01.25 | Dış | Porto | — | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-1 |
| 28.11.24 | Dış | FCSB | — | 0-0 | 4-4 | 8 | 0-1 |
| 24.10.24 | Dış | Malmö FF | — | 1-0 | 3-4 | 7 | 3-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00| Olympique MarseilleGenel | Olympique Marseilleİç saha | Olympiakos PiraeusGenel | Olympiakos PiraeusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Olympique MarseilleGenel | Olympique Marseilleİç saha | Olympiakos PiraeusGenel | Olympiakos PiraeusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00Olympique Marseille–Olympiakos Piraeus karşılaşmasında korner temposu, özellikle ev sahibi tarafında tribünün etkisiyle yükselmeye müsait görünüyor. Marseille’in son 5 maç genelinde maç başına 6 korner kullandığını, rakiplerine 3,6 korner verdiğini ve toplam ortalamanın 9,6 olduğunu görüyoruz. İç sahadaki tablo daha canlı: 4 maçta kendi korner ortalaması 7,25’e, toplam korner ortalaması 10,75’e çıkıyor; bu karşılaşmaların yüzde 75’inde 8, 9, 10, 11 ve 12 ve üzeri korner oluşmuş. Ayrıca Marseille, iç sahadaki maçların yüzde 75’inde 3, 4, 5, 6 ve 7 ve üzeri korner üretebilmiş. Olympiakos ise genel tabloda maç başına 8 korner ve 10,6 toplam ortalamayla daha güçlü bir üretim gösteriyor; fakat deplasmanda kendi ortalaması 4’e, toplam ortalaması 8,5’e geriliyor. Deplasman maçlarının yalnızca yüzde 25’inde 9, 10, 11 ve 12 ve üzeri korner görülürken, 8 ve üzeri korner oranı yüzde 50’de kalıyor. En yüksek toplamlar Marseille için 14, Olympiakos için 15 korner.
Benim gözüme çarpan asıl ayrım, korner dengesinde ortaya çıkıyor. Marseille genel son 5 maçında 3 kez rakibinden fazla korner kullanmış, 1 kez eşit kalmış ve 1 kez geride kalmış; iç sahada bu denge 3-0-1. Olympiakos genel olarak 3-1-1’lik benzer bir üstünlük taşısa da deplasmanda rakibinden fazla korner kullandığı maç yok; 2 maç eşit, 2 maç geride. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 10,1 korner, ev sahibi payı 4,3 ve deplasman payı 5,8 olarak şekilleniyor. 10 maçın 7’sinde 9 ve 10 ve üzeri korner görülmüş; 11 ve üzeri eşik ise 6 maçta, yani yüzde 60’ta kalmış. İlk yarı beklenen toplam 4,7 korner; Marseille’in ilk yarı ortalaması 4,8, Olympiakos’un deplasmanda 3. Açıkçası maçın kilidi, Olympiakos’un dış sahadaki düşük korner üretimine karşı Marseille’in evindeki baskıyı ne kadar erken kuracağı olacak. Bunu son birkaç maçlık örneklemin işareti olarak okumak gerekir; oyunun kenarlara taşınıp taşınmayacağını ve ikinci yarıda temponun artıp artmayacağını izlemek önemli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Beşiktaş | — | 1-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 09.05.24 | Dış | Atalanta | — | 0-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 02.05.24 | İç | Atalanta | — | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 18.04.24 | İç | Benfica | — | 1-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 11.04.24 | Dış | Benfica | — | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Jagiellonia Białystok | — | 2-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 13.03.25 | İç | FK Bodo - Glimt | — | 2-1 | 5-3 | 8 | 1-0 |
| 06.03.25 | Dış | FK Bodo - Glimt | — | 0-3 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 30.01.25 | İç | Qarabağ | — | 3-0 | 0-6 | 6 | 0-0 |
| 23.01.25 | Dış | Porto | — | 1-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.24 | İç | Atalanta | — | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 18.04.24 | İç | Benfica | — | 1-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 07.03.24 | İç | Villarreal | — | 4-0 | 1-5 | 6 | 0-1 |
| 22.02.24 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 3-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.25 | Dış | FK Bodo - Glimt | — | 0-3 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 23.01.25 | Dış | Porto | — | 1-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 28.11.24 | Dış | FCSB | — | 0-0 | 1-6 | 7 | 0-1 |
| 24.10.24 | Dış | Malmö FF | — | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00| Olympique MarseilleGenel | Olympique Marseilleİç saha | Olympiakos PiraeusGenel | Olympiakos PiraeusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Olympique MarseilleGenel | Olympique Marseilleİç saha | Olympiakos PiraeusGenel | Olympiakos PiraeusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00Marsilya’nın son 5 maçında maç başına toplam kart ortalaması 2,8; kendi gördüğü kart ortalaması 1, rakibin gördüğü ise 1,8. Bu tablo, ev sahibinin çoğu karşılaşmada rakibinden daha az kart aldığını gösteriyor: 4 maçta rakibinin gerisinde kaldı, yalnızca 1 maçta öne geçti. Genel eşiklerde 3 ve üzeri kart yüzde 40, 4 ve üzeri yüzde 20, 5, 6 ve 7 ve üzeri kart ise ayrı ayrı yüzde 20’de kaldı; toplam kart en yüksek 7, en düşük 1 oldu. Ancak Marsilya’nın iç sahadaki resmi daha hareketli: son 4 maçta toplam ortalama 5 karta çıktı, 3, 4, 5 ve 6 ve üzeri kart eşiklerinin her biri yüzde 75, 7 ve üzeri kart yüzde 25 gerçekleşti. Olympiakos’un son 5 maçında toplam ortalama 5, kendi kart ortalaması 2, rakip kartı 3. Deplasmanda toplam ortalama 4,5; 3 ve 4 ve üzeri kart yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve 7 ve üzeri yüzde 25. Olympiakos deplasmanda 1 ve üzeri kartı 4 maçın 4’ünde, 2 ve üzeri kartı 2 maçta gördü; Marsilya’da bu oranlar 4 maçta 4 ve 4 maçta 1.
İşin ilginç tarafı, iki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam kart 3,9; beklenen ev sahibi kartı 2, deplasman kartı 1,9. 4 ve üzeri kart 10 maçın 5’inde, yani yüzde 50; 5 ve üzeri kart 4 maçta yüzde 40, 6 ve üzeri 3 maçta yüzde 30 görüldü. İlk yarı beklenen toplam 1,3 iken ikinci yarı verisi iki takımda da daha kabarık: Marsilya genelinde ikinci yarı ortalaması 2, Olympiakos’ta 3,2, deplasmanda ise 3,5. Hakemin son maçlarına ilişkin veri bulunmadığı için düdük standardı hakkında hüküm kuramam; bunu özellikle ayırmak gerekir. Kırmızı kart tarafında Marsilya’nın genel son 5 maçında hiç kırmızı yok, iç sahadaki 4 maçta da kırmızı çıkmadı; Olympiakos’un genelinde 1, deplasmanında ise 0 kırmızı kart var ve her iki örneklemde de kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Bence belirleyici nokta, Marsilya’nın evinde artan temas seviyesiyle Olympiakos’un deplasmanda özellikle ikinci yarıda yükselen kart temposunun kesişmesi olacak. Yakın skor ve geçiş mücadeleleri yaşanırsa, maçın sertliği son bölümde belirginleşebilir; fakat bu değerlendirmelerin son birkaç maça dayandığını unutmamak gerek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel4 maç | — | — | — | — | 12,25 | 10,75 | 23,00 |
| İç saha1 maç | — | — | — | — | 4,00 | 4,00 | 8,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %753 / 4 maç | %00 / 1 maç |
| 19+ | %753 / 4 maç | %00 / 1 maç |
| 21+ | %753 / 4 maç | %00 / 1 maç |
| 23+ | %753 / 4 maç | %00 / 1 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %753 / 4 maç | %00 / 1 maç |
| 11+ | %753 / 4 maç | %00 / 1 maç |
| 12+ | %502 / 4 maç | %00 / 1 maç |
| 13+ | %502 / 4 maç | %00 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 8 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 4 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel2 maç | — | — | — | — | 10,50 | 8,00 | 18,50 |
| Dış saha1 maç | — | — | — | — | 8,00 | 6,00 | 14,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 19+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 21+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 23+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 11+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 12+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 13+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 2 · Devre verisi tutulmuyor
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,00 | 6,80 | 13,80 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 4,00 | 6,33 | 10,33 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 4+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 3 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 3,40 | 9,80 | 13,20 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 5,67 | 10,00 | 15,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 4+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,60 | 19,00 | 36,60 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 19,25 | 12,75 | 32,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 36+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 39+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 42+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 45+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 55 / 4 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 23,40 | 23,40 | 46,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 24,67 | 25,00 | 49,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 36+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 39+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 42+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 45+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 19+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 21+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 42 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Beşiktaş | 1-4 | 11-12 | 8-10 | 11-20 |
| 09.05.24 | Dış | Atalanta | 0-3 | 18-8 | 9-6 | 26-22 |
| 02.05.24 | İç | Atalanta | 1-1 | 4-4 | 1-2 | 3-1 |
| 18.04.24 | İç | Benfica | 1-0 | — | — | 27-28 |
| 11.04.24 | Dış | Benfica | 1-2 | — | — | 21-24 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Jagiellonia Białystok | 2-1 | 13-10 | 0-12 | 23-27 |
| 13.03.25 | İç | FK Bodo - Glimt | 2-1 | — | — | — |
| 06.03.25 | Dış | FK Bodo - Glimt | 0-3 | 8-6 | 2-10 | 28-21 |
| 30.01.25 | İç | Qarabağ | 3-0 | — | — | — |
| 23.01.25 | Dış | Porto | 1-0 | — | — | — |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00Serbest vuruş tarafında Olympique Marseille son 4 maçında maç başına 12,25 serbest vuruş kullanırken rakipleri 10,75 kullandı; Olympiakos Piraeus ise maç başına 10,50 kullanıp rakiplerine 8,00 bıraktı. Maç toplamında Olympique Marseille maçlarının %75'i 19+ serbest vuruş ile bitti, Olympiakos Piraeus maçlarında bu oran %50. Kale vuruşu tarafında Olympique Marseille son 5 maçında maç başına 7,00 kale vuruşu kullanırken rakipleri 6,80 kullandı; Olympiakos Piraeus ise maç başına 3,40 kullanıp rakiplerine 9,80 bıraktı. Maç toplamında Olympique Marseille maçlarının %80'i 12+ kale vuruşu ile bitti, Olympiakos Piraeus maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Olympique Marseille son 5 maçında maç başına 17,60 taç atışı kullanırken rakipleri 19,00 kullandı; Olympiakos Piraeus ise maç başına 23,40 kullanıp rakiplerine 23,40 bıraktı. Maç toplamında Olympique Marseille maçlarının %60'ı 39+ taç atışı ile bitti, Olympiakos Piraeus maçlarında bu oran %100. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 20,75; ev sahibi için 10,13, deplasman için 10,63. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 13,50; ev sahibi için 8,40, deplasman için 5,10. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 41,70; ev sahibi için 20,50, deplasman için 21,20. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Olympique MarseillevsOlympiakos Piraeus
15.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026