

Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00Bildirilen eksik yok.
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Hapoel Be'er Sheva | — | 0-0 | 0-0 |
| 26.02.26 | Dış | KRC Genk | — | 3-3 | 1-0 |
| 19.02.26 | İç | KRC Genk | — | 1-3 | 1-2 |
| 29.01.26 | Dış | Midtjylland | — | 0-2 | 0-0 |
| 22.01.26 | İç | FCSB | — | 4-1 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 1-2 | 0-2 |
| 27.08.26 | İç | Kairat | — | 3-0 | 1-0 |
| 20.08.26 | Dış | Kairat | — | 3-0 | 3-0 |
| 13.08.26 | İç | PAOK | — | 3-2 | 1-1 |
| 06.08.26 | Dış | PAOK | — | 1-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.26 | İç | KRC Genk | — | 1-3 | 1-2 |
| 22.01.26 | İç | FCSB | — | 4-1 | 2-1 |
| 11.12.25 | İç | Real Betis | — | 1-3 | 0-3 |
| 06.11.25 | İç | Celta de Vigo | — | 0-3 | 0-3 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | Kairat | — | 3-0 | 3-0 |
| 06.08.26 | Dış | PAOK | — | 1-0 | 1-0 |
| 23.07.26 | Dış | Hammarby | — | 1-1 | 1-0 |
| 28.08.25 | Dış | AEK Athens | — | 0-2 | 0-1 |
| 14.08.25 | Dış | Sheriff | — | 1-1 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00| Dinamo ZagrebGenel | Dinamo Zagrebİç saha | RSC AnderlechtGenel | RSC AnderlechtDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 4+ gol | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| Dinamo ZagrebGenel | Dinamo Zagrebİç saha | RSC AnderlechtGenel | RSC AnderlechtDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00| Yediği | 10-15 | 115-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 375-90+ | 9toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
| Yediği | 20-15 | 215-30 | 530-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 10toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 275-90+ | 4toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00Dinamo Zagreb, son 5 maçında 8 gol atıp 9 gol yedi; maç başına 1,60 gol atarken 1,80 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 4 maçta ise tablo 6 atılan ve 10 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 4,00. RSC Anderlecht cephesinde son 5 maçta 11 gol atıldı, 4 gol yenildi; deplasmandaki son 5 maçta maç başı toplam gol 2,00. Gol sayısına baktığımızda Dinamo Zagreb maçlarının %80'i 2 ve üzeri, %60'ı 3 ve üzeri golle bitmiş; RSC Anderlecht maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %80. İç saha özelinde Dinamo Zagreb maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %100, dış saha özelinde RSC Anderlecht maçlarında %20.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Dinamo Zagreb maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %60, RSC Anderlecht maçlarında %100; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %40 ile %60 arasında. Dinamo Zagreb gollerini en çok 0-15 dakikaları arasında buluyor, RSC Anderlecht ise en verimli zamanını 45-60 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Dinamo Zagreb son 5 maçın 3 tanesinde, RSC Anderlecht ise 2 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Hapoel Be'er Sheva | — | 0-0 | 2-6 | 8 | 1-3 |
| 26.02.26 | Dış | KRC Genk | — | 3-3 | 7-8 | 15 | 4-3 |
| 19.02.26 | İç | KRC Genk | — | 1-3 | 4-3 | 7 | 1-3 |
| 29.01.26 | Dış | Midtjylland | — | 0-2 | 5-5 | 10 | 0-4 |
| 22.01.26 | İç | FCSB | — | 4-1 | 4-6 | 10 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 1-2 | 6-4 | 10 | 4-3 |
| 27.08.26 | İç | Kairat | — | 3-0 | 7-3 | 10 | 6-2 |
| 20.08.26 | Dış | Kairat | — | 3-0 | 8-2 | 10 | 5-2 |
| 13.08.26 | İç | PAOK | — | 3-2 | 2-8 | 10 | 1-2 |
| 06.08.26 | Dış | PAOK | — | 1-0 | 1-5 | 6 | 1-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.26 | İç | KRC Genk | — | 1-3 | 4-3 | 7 | 1-3 |
| 22.01.26 | İç | FCSB | — | 4-1 | 4-6 | 10 | 0-2 |
| 11.12.25 | İç | Real Betis | — | 1-3 | 5-4 | 9 | 0-2 |
| 06.11.25 | İç | Celta de Vigo | — | 0-3 | 5-2 | 7 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | Kairat | — | 3-0 | 8-2 | 10 | 5-2 |
| 06.08.26 | Dış | PAOK | — | 1-0 | 1-5 | 6 | 1-2 |
| 23.07.26 | Dış | Hammarby | — | 1-1 | 2-5 | 7 | 1-2 |
| 28.08.25 | Dış | AEK Athens | — | 0-2 | 4-7 | 11 | 1-4 |
| 14.08.25 | Dış | Sheriff | — | 1-1 | 4-6 | 10 | 2-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00| Dinamo ZagrebGenel | Dinamo Zagrebİç saha | RSC AnderlechtGenel | RSC AnderlechtDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| Dinamo ZagrebGenel | Dinamo Zagrebİç saha | RSC AnderlechtGenel | RSC AnderlechtDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00Dinamo Zagreb–RSC Anderlecht karşılaşmasında korner havası, iki takımın genel verileriyle iç saha ve deplasman görüntüsü arasında belirgin bir fark taşıyor. Dinamo’nun son 5 maçında maç başına kullandığı korner 4,4, rakibe verdiği 5,6 ve toplam ortalaması 10 korner. Bu maçların yüzde 60’ında 9 ve üzeri, yine yüzde 60’ında 10 ve üzeri korner görülürken en yüksek toplam 15, en düşük toplam 7 olmuş. Ancak Zagreb’deki son 4 maçta Dinamo’nun kendi korner ortalaması 4,5’e çıkarken rakibe verdiği sayı 3,75’e düşüyor; toplam ortalama da 8,25’te kalıyor. İç sahada 8 ve üzeri ile 9 ve üzeri korner eşiği yüzde 50, 10 ve üzeri ise yüzde 25. RSC Anderlecht cephesinde genel ortalama 4,8 takım korneri, 4,4 rakip korneri ve 9,2 toplam korner. Son 5 maçın yüzde 80’inde 8, 9 ve 10 ve üzeri korner aşılmış; en yüksek toplam 10, en düşük 6. Deplasmanda ise Anderlecht’in kendi ortalaması 3,8’e inerken rakibe verdiği korner 5’e yükseliyor, toplam ortalama 8,8 oluyor. Dış sahada 8, 9 ve 10 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 60 oranında kalmış.
Benim gözüme çarpan temel nokta, korner dengesinin Anderlecht’in genel üstünlüğüne rağmen Zagreb’de Dinamo lehine dönmesi. Dinamo son 5 maçta rakibinden fazla korner kullandığı yalnızca 1 maçta kalmış, 3 maçta geride olmuş; buna karşın iç sahadaki son 4 karşılaşmada 3 kez rakibinden fazla korner üretmiş. Anderlecht genel tabloda 3 kez üstünlük kurmuş olsa da deplasmanda son 5 maçın 4’ünde rakibinden az korner kullanmış. İki takımın birleşik verisi maç başına 9,6 kornerlik bir beklenti sunuyor; dağılım Dinamo için 4,4, Anderlecht için 5,2. Birleşik son 10 maçın yüzde 70’inde hem 9 ve üzeri hem de 10 ve üzeri korner görülmüş, 11 ve üzeri eşik ise yüzde 10’da kalmış. İlk yarı beklentisi 4,9 korner; burada Anderlecht’in genel ilk yarı ortalaması 5,6, Dinamo’nunki 4,2. Açıkçası oyunun ilk bölümünde Anderlecht’in kanat baskısı, ikinci bölümde ise Dinamo’nun iç saha ivmesi belirleyici olabilir; çünkü Dinamo’nun ikinci yarı toplam ortalaması 5,8, Anderlecht’in deplasman değeri 4,2. Son birkaç maçlık bu örneklem, özellikle korner üstünlüğünün hangi takımın oyunu rakip yarı alana taşıdığıyla şekilleneceğini söylüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Hapoel Be'er Sheva | — | 0-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 26.02.26 | Dış | KRC Genk | — | 3-3 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 19.02.26 | İç | KRC Genk | — | 1-3 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 29.01.26 | Dış | Midtjylland | — | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 22.01.26 | İç | FCSB | — | 4-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 1-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Kairat | — | 3-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | Kairat | — | 3-0 | 4-3 | 7 | 0-1 |
| 13.08.26 | İç | PAOK | — | 3-2 | 3-6 | 9 | 0-2 |
| 06.08.26 | Dış | PAOK | — | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.26 | İç | KRC Genk | — | 1-3 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 22.01.26 | İç | FCSB | — | 4-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 11.12.25 | İç | Real Betis | — | 1-3 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 06.11.25 | İç | Celta de Vigo | — | 0-3 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | Kairat | — | 3-0 | 4-3 | 7 | 0-1 |
| 06.08.26 | Dış | PAOK | — | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 23.07.26 | Dış | Hammarby | — | 1-1 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 28.08.25 | Dış | AEK Athens | — | 0-2 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 14.08.25 | Dış | Sheriff | — | 1-1 | 5-4 | 9 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00| Dinamo ZagrebGenel | Dinamo Zagrebİç saha | RSC AnderlechtGenel | RSC AnderlechtDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| Dinamo ZagrebGenel | Dinamo Zagrebİç saha | RSC AnderlechtGenel | RSC AnderlechtDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00Kart temposu açısından iki takım arasında belirgin bir ayrım var. Dinamo Zagreb’in son 5 maçındaki toplam kart ortalaması 3,2; kendi gördüğü kart ortalaması 2, rakibin gördüğü ise 1,2. İç sahadaki 4 maçta bu toplam 2,75’e düşüyor ve en yüksek toplam 5’te kalıyor. Genel tabloda 3 ve üzeri kart görülen maç oranı yüzde 60, 4 ve üzeri yüzde 40, 5 ve üzeri yüzde 20. Dinamo’nun kendi takım kartı bakımından 1 ve üzeri eşik yüzde 80, 2 ve üzeri yüzde 60. Anderlecht tarafında ise son 5 maçın toplam kart ortalaması 5,8, deplasmanda bu değer 6,4’e çıkıyor; üstelik dış sahadaki 5 maçın tamamında 3, 4 ve 5 ve üzeri kart görüldü. Bu maçların yüzde 60’ında 6 ve üzeri, yüzde 40’ında 7 ve üzeri kart çıktı; en yüksek toplam 9, en düşük toplam 5. Anderlecht’in deplasmanda 1, 2 ve 3 ve üzeri takım kartı eşiklerinin tamamı yüzde 100, 4 ve üzeri ise yüzde 60. Açıkçası, Dinamo’nun daha kontrollü iç saha görüntüsüne karşı Anderlecht’in deplasmandaki sert ve yüksek temaslı profili maçın kart havasını belirleyebilir.
İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 4,5 kart; bunun 2,7’si Dinamo Zagreb, 1,8’i Anderlecht kaynaklı görünüyor. 4 ve üzeri kart oranı yüzde 60 ile 6 maçta, 5 ve üzeri yüzde 50 ile 5 maçta, 6 ve üzeri ise yüzde 40 ile 4 maçta gerçekleşmiş; bu eşiklerin her birinde toplam kart sayısı 10. İlk yarı beklenen değer 1,6 iken, takımların kendi verilerinde ikinci yarı ortalamaları Dinamo’da 1,8, Anderlecht’te 4; özellikle deplasman bölümündeki ikinci yarı 4,2 ortalamayla dikkat çekiyor. Kırmızı kart tarafında Dinamo’nun genelinde 1 maçta kırmızı kart var, iç sahada yok; Anderlecht’in genelinde kırmızı kart çıkmayan 2 maç bulunurken kırmızı kart çıkan maç sayısı 2, deplasmanda ise 1 kırmızı kart ve 2 kırmızı kart çıkan maç kaydı var. Hakemin son maçlarına ilişkin veri paylaşılmadığı için onun kart standardı hakkında hüküm kuramam. Benim gözüme çarpan, karşılaşmanın özellikle ikinci yarıda gerilmesi; skor dengesi bozulur, ikili mücadeleler sertleşirse Anderlecht’in deplasman kart ortalaması oyunun seyrini doğrudan etkileyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,20 | 12,00 | 23,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 10,00 | 11,00 | 21,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 26+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,20 | 15,20 | 27,40 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 12,60 | 20,00 | 32,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 24+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 20 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,20 | 6,40 | 14,60 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 5,75 | 6,75 | 12,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 5,40 | 5,40 | 10,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 8,33 | 7,33 | 15,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 15+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 5 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 21,20 | 20,60 | 41,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 18,75 | 19,25 | 38,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 33+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 36+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 39+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 42+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,40 | 17,60 | 35,00 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 15,60 | 17,00 | 32,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 33+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 36+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 39+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 42+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 20+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 22+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 49 / 25 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Hapoel Be'er Sheva | 0-0 | 10-13 | 9-5 | 13-14 |
| 26.02.26 | Dış | KRC Genk | 3-3 | 11-12 | 12-9 | 26-22 |
| 19.02.26 | İç | KRC Genk | 1-3 | 6-4 | 3-6 | 18-16 |
| 29.01.26 | Dış | Midtjylland | 0-2 | 18-14 | 7-2 | 26-24 |
| 22.01.26 | İç | FCSB | 4-1 | 11-17 | 10-10 | 23-27 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Olympique Lyonnais | 1-2 | 12-14 | 4-5 | 29-20 |
| 27.08.26 | İç | Kairat | 3-0 | 12-13 | 1-4 | 15-15 |
| 20.08.26 | Dış | Kairat | 3-0 | 12-16 | 2-9 | 18-17 |
| 13.08.26 | İç | PAOK | 3-2 | 8-12 | 7-4 | 18-18 |
| 06.08.26 | Dış | PAOK | 1-0 | 17-21 | 13-5 | 7-18 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00Dinamo Zagreb ile RSC Anderlecht arasında oyunun kenar çizgileri ve duran top çevresi hayli hareketli görünüyor. Serbest vuruşlarda Dinamo’nun genel ortalaması maç başına 11,2, rakiplerinin kullandığı sayı 12; toplam ortalaması 23,2. Zagreb’de bu toplam 21’e inerken ev sahibinin kendi kullandığı serbest vuruş 10’da kalıyor. Anderlecht ise genel tabloda maç başına 12,2 serbest vuruş kullanıyor, rakiplerine 15,2 bırakıyor ve toplam 27,4’e ulaşıyor. Deplasman özelinde 12,6 ve 20’lik değerler, toplamı 32,6’ya taşıyor. Açıkçası burada Anderlecht’in oyunu daha fazla temas ve savunma müdahalesi üreten bir yapıya sahip. Dinamo tarafında toplam serbest vuruşların 22 ve üzeri olma oranı yüzde 80, Anderlecht’te yüzde 80; deplasman verisinde bu oran yüzde 100. Takım bazında 10 ve üzeri kullanım Dinamo’da yüzde 80, Anderlecht’te yüzde 80; 20 ve üzeri takım eşiği ise taç atışlarında Dinamo için yüzde 60, Anderlecht için deplasmanda yüzde 20. Kale vuruşlarında Dinamo’nun genel toplamı 14,6, Anderlecht’in 10,8; iç saha ve dış saha ayrımında Zagreb 12,5, Anderlecht 15,67 ortalama yakalıyor. Taç atışlarında da Dinamo’nun genel toplamı 41,8, Anderlecht’in 35; birleşik tabloda ev sahibi 19,4, deplasman 19 ortalamaya sahip.
Devre bazında ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu kırılımı verilmediği için bu alanlarda bir fark çıkarmak mümkün değil; fakat maçın toplam karakteri yine de okunuyor. Serbest vuruşlarda iki takımın birleşik beklentisi 25,3; Dinamo için 13,2, Anderlecht için 12,1. Bu, oyunun ikili mücadelelerle sık sık kesilebileceğini, özellikle Anderlecht’in deplasmanda rakibine 20 serbest vuruşluk baskı alanı açtığını düşündürüyor. Kale vuruşlarında birleşik beklenti 12,7 ve dağılım Dinamo 6,8, Anderlecht 5,9. Yani topun savunma hattına kadar taşındığı, ancak Dinamo’nun kendi sahasında rakibinden daha fazla geriye yaslanmak zorunda kalabileceği bir akış var. Taç atışlarında 38,4’lük birleşik beklenti, iki takımın da kenarları etkin kullanacağını söylüyor. Benim gözüme çarpan, Dinamo’nun iç sahadaki 38 toplam taç ortalamasına karşı Anderlecht’in dış sahada 32,6’da kalması; oyunun yönünü ve kenar düellolarını izlemek burada önemli. Bunlar son birkaç maça dayalı göstergeler, dolayısıyla saha içindeki tempo ve mücadele dozuyla birlikte okunmalı.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Dinamo ZagrebvsRSC Anderlecht
15.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026