ANALİZ.FUTBOLRennes – OFI Maç Öncesi Analiz Sunumu
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
UEFA Avrupa Ligi · 2026/2027 · Roazhon Park15.10.2026 · 22:00Türkiye saati
Rennes 
GMMGB
VS
OFI 
MGGG
Bu sunumda24 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2–3
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
  • Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
02Sayfa 4–8
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Rennes / OFI
Maç başı toplam gol3,20 / 2,00
3+ gol%80 / %25
03Sayfa 9–13
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Rennes / OFI
Maç başı toplam korner10,00 / 8,00
10+ korner%60 / %50
04Sayfa 14–18
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Rennes / OFI
Maç başı toplam kart3,40 / 5,25
5+ kart%20 / %75
05Sayfa 19–23
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Rennes / OFI
Serbest Vuruş ort.12,00 / 16,33
Kale Vuruşu ort.6,75 / 14,00
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00
Bu maç için gösterilebilecek puan tablosu yok (eleme turu veya tek maçlık organizasyon).
ANALİZ.FUTBOLEKSİK OYUNCULAR
Eksik OyuncularSakat ve cezalı oyuncular · 15.10.2026 09:33 itibarıyla bildirilenler
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes 0 oyuncu

Bildirilen eksik yok.

OFI 1 oyuncu

  • N. MarinakisKasık GerilmesiDefans

Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · Genel

8attığı gol
8yediği gol
Maç başı attığı 1,60Maç başı yediği 1,60Maç başı toplam gol 3,20Karşılıklı gol %40 (2)Gol yemedi %40 (2)Gol atamadı %40 (2)
5 maç

Rennes · İç saha

13attığı gol
7yediği gol
Maç başı attığı 2,60Maç başı yediği 1,40Maç başı toplam gol 4,00Karşılıklı gol %80 (4)Gol yemedi %20 (1)Gol atamadı %0 (0)
5 maç

OFI · Genel

7attığı gol
1yediği gol
Maç başı attığı 1,75Maç başı yediği 0,25Maç başı toplam gol 2,00Karşılıklı gol %0 (0)Gol yemedi %75 (3)Gol atamadı %25 (1)
4 maç

OFI · Dış saha

2attığı gol
0yediği gol
Maç başı attığı 2,00Maç başı yediği 0,00Maç başı toplam gol 2,00Karşılıklı gol %0 (0)Gol yemedi %100 (1)Gol atamadı %0 (0)
1 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
16.09.26DışSturm Graz—0-00-0
22.02.24İçAC Milan—3-21-1
15.02.24DışAC Milan—0-30-1
14.12.23İçVillarreal—2-31-1
30.11.23DışMaccabi Haifa—3-01-0

OFI · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
17.09.26İçHoffenheim—2-01-0
27.08.26DışCSKA Sofia—2-01-0
20.08.26İçCSKA Sofia—3-01-0
17.09.20İçApollon—0-10-0

Rennes · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
22.02.24İçAC Milan—3-21-1
14.12.23İçVillarreal—2-31-1
09.11.23İçPanathinaikos—3-11-1
21.09.23İçMaccabi Haifa—3-02-0
23.02.23İçShakhtar Donetsk—2-10-0

OFI · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
27.08.26DışCSKA Sofia—2-01-0

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Maç sonu toplam gol

RennesGenelRennesİç sahaOFIGenelOFIDış saha
1+ gol%804 / 5 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%1001 / 1 maç
2+ gol%804 / 5 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç%1001 / 1 maç
3+ gol%804 / 5 maç%1005 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 1 maç
4+ gol%402 / 5 maç%603 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 1 maç
5+ gol%402 / 5 maç%402 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 1 maç

İlk yarı toplam gol

RennesGenelRennesİç sahaOFIGenelOFIDış saha
1+ gol%804 / 5 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç%1001 / 1 maç
2+ gol%402 / 5 maç%804 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 1 maç
3+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 1 maç
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 1 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 1 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · Genel

1 · %130-15'1 · %1315-30'1 · %1330-45+'2 · %2545-60'1 · %1360-75'2 · %2575-90+'
8attığı gol
3 / 5ilk yarı / ikinci yarı
%50 (2/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15115-30230-45+345-60160-75175-90+8toplam

OFI · Genel

00-15'2 · %2915-30'1 · %1430-45+'1 · %1445-60'060-75'3 · %4375-90+'
7attığı gol
3 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%75 (3/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+145-60060-75075-90+1toplam

Rennes · İç saha

3 · %230-15'015-30'2 · %1530-45+'3 · %2345-60'3 · %2360-75'2 · %1575-90+'
13attığı gol
5 / 8ilk yarı / ikinci yarı
%80 (4/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15115-30230-45+145-60160-75275-90+7toplam

OFI · Dış saha

00-15'015-30'1 · %5030-45+'045-60'060-75'1 · %5075-90+'
2attığı gol
1 / 1ilk yarı / ikinci yarı
%100 (1/1)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+045-60060-75075-90+0toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Rennes cephesinde son 5 maçın genel resmi 8 atılan, 8 yenilen gol ve maç başına 1,6’şar golle dengeli; toplam gol ortalaması 3,2. Bu karşılaşmaların yüzde 80’inde 1, 2 ve 3 ve üzeri gol görülürken, 4 ve 5 ve üzeri gol oranları yüzde 40’ta kalmış. İç sahada ise tablo belirgin biçimde canlanıyor: son 5 maçta 13 gol atan Rennes, 7 gol yemiş; ortalamalar 2,6 ve 1,4, maç başı toplam 4 gol. Evindeki maçların yüzde 100’ünde 1, 2 ve 3 ve üzeri gol, yüzde 60’ında 4 ve üzeri, yüzde 40’ında 5 ve üzeri gol var. OFI’nin son 4 maçında 7 gol atıp yalnızca 1 gol yemesi, 1,75’e karşı 0,25’lik ortalamalar ve 2 toplam gol ortalamasıyla savunma direncini gösteriyor; 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 75, 3 ve üzeri yüzde 25, 4 ve 5 ve üzeri ise yüzde 0. Deplasmandaki tek son maçta OFI 2 gol atıp hiç yememiş, toplam ortalama 2; 1 ve 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3, 4 ve 5 ve üzeri yüzde 0.

İlk yarıda Rennes’in genel maçlarının yüzde 80’inde 1 ve üzeri, yüzde 40’ında 2 ve üzeri gol çıktı; iç sahada bu oranlar yüzde 80 ve yüzde 80. OFI’de genel oran yüzde 75 ve yüzde 0, deplasmandaki tek örnekte ise yüzde 100 ve yüzde 0. Rennes gollerini genel olarak 0-15’te 1, 15-30’da 1, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 2, 60-75’te 1, 75-90+’ta 2 kez bulmuş; iç sahada dağılım 3, 0, 2, 3, 3, 2. OFI’nin genel dağılımı 0, 2, 1, 1, 0, 3; deplasmanda 0, 0, 1, 0, 0, 1. Rennes’in özellikle ikinci yarıda attığı 5 gol, OFI’nin 4 golüne karşılık geliyor. İki takımın son maçları birleşince beklenen gol 2,6; 2 ve üzeri gol yüzde 78, 3 ve üzeri yüzde 56, 4 ve 5 ve üzeri yüzde 22. İlk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 78, 2 ve üzeri yüzde 22. Karşılıklı gol yalnızca 2 maçta, yüzde 22’de kaldığı için Rennes’in iç saha üretkenliğiyle OFI’nin deplasman savunması arasındaki mücadele belirleyici olabilir. Aralarında son maç verisi yok; bu nedenle elimizdeki son birkaç maçlık örneklemi özellikle dikkate almak gerekir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 4 maç

2,60Beklenen gol
%22Karşılıklı gol · 2/9
%782+ gol · 7/9
%563+ gol · 5/9
%224+ gol · 2/9
%225+ gol · 2/9
%78İY 1+ gol · 7/9
%22İY 2+ gol · 2/9
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · Genel

29kullandığı korner
21rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,80Maç başı rakibe verdiği korner 4,20Maç başı toplam korner 10,00En yüksek / en düşük toplam 12 / 7Rakipten fazla korner 3 / 5Maç başı korner farkı +1,60
korner verisi olan 5 maç

Rennes · İç saha

30kullandığı korner
16rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,00Maç başı rakibe verdiği korner 3,20Maç başı toplam korner 9,20En yüksek / en düşük toplam 12 / 7Rakipten fazla korner 4 / 5Maç başı korner farkı +2,80
korner verisi olan 5 maç

OFI · Genel

12kullandığı korner
20rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 3,00Maç başı rakibe verdiği korner 5,00Maç başı toplam korner 8,00En yüksek / en düşük toplam 12 / 3Rakipten fazla korner 1 / 4Maç başı korner farkı -2,00
korner verisi olan 4 maç

OFI · Dış saha

5kullandığı korner
7rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,00Maç başı rakibe verdiği korner 7,00Maç başı toplam korner 12,00En yüksek / en düşük toplam 12 / 12Rakipten fazla korner 0 / 1Maç başı korner farkı -2,00
korner verisi olan 1 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
16.09.26DışSturm Graz—0-04-594-1
22.02.24İçAC Milan—3-210-2123-1
15.02.24DışAC Milan—0-32-8100-5
14.12.23İçVillarreal—2-34-373-0
30.11.23DışMaccabi Haifa—3-09-3125-2

OFI · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
17.09.26İçHoffenheim—2-04-8120-3
27.08.26DışCSKA Sofia—2-05-7122-3
20.08.26İçCSKA Sofia—3-01-451-1
17.09.20İçApollon—0-12-132-1

Rennes · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
22.02.24İçAC Milan—3-210-2123-1
14.12.23İçVillarreal—2-34-373-0
09.11.23İçPanathinaikos—3-12-572-3
21.09.23İçMaccabi Haifa—3-09-3125-2
23.02.23İçShakhtar Donetsk—2-15-382-1

OFI · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
27.08.26DışCSKA Sofia—2-05-7122-3

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Maç toplamı korner

RennesGenelRennesİç sahaOFIGenelOFIDış saha
8+%804 / 5 maç%603 / 5 maç%502 / 4 maç%1001 / 1 maç
9+%804 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç%1001 / 1 maç
10+%603 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç%1001 / 1 maç
11+%402 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç%1001 / 1 maç
12+%402 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç%1001 / 1 maç

Takımın kullandığı korner

RennesGenelRennesİç sahaOFIGenelOFIDış saha
3+%804 / 5 maç%804 / 5 maç%502 / 4 maç%1001 / 1 maç
4+%804 / 5 maç%804 / 5 maç%502 / 4 maç%1001 / 1 maç
5+%402 / 5 maç%603 / 5 maç%251 / 4 maç%1001 / 1 maç
6+%402 / 5 maç%402 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 1 maç
7+%402 / 5 maç%402 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 1 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · Korner dengesi (genel)

3 rakipten fazla0 eşit2 rakipten az
5,80kullandığı
4,20verdiği
+1,60maç başı fark

OFI · Korner dengesi (genel)

1 rakipten fazla0 eşit3 rakipten az
3,00kullandığı
5,00verdiği
-2,00maç başı fark

Rennes · Devrelere göre korner

4,80İlk yarı toplam5,20İkinci yarı toplam3,00İY kullandığı
%80İY 4+ · 4/5
%60İY 5+ · 3/5
%20İY 6+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

OFI · Devrelere göre korner

3,25İlk yarı toplam4,75İkinci yarı toplam1,25İY kullandığı
%25İY 4+ · 1/4
%25İY 5+ · 1/4
%0İY 6+ · 0/4

Devre verisi olan 4 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Rennes–OFI maçında korner trafiğinin yönünü anlamak için önce iki takımın son birkaç maçındaki alışkanlıklara bakmak gerekiyor. Rennes, genel tabloda maç başına 5,8 korner kullanırken rakibine 4,2 korner bırakmış; toplam ortalama 10 korner. Bu maçlarda toplam sayı en yüksek 12, en düşük 7 olmuş. Rennes’in iç sahadaki görüntüsü daha baskın: kendi kullandığı korner ortalaması 6’ya çıkıyor, rakibe verdiği sayı 3,2’de kalıyor ve toplam ortalama 9,2 olarak öne çıkıyor. İç sahada 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri takım kornerine yüzde 80, 5 ve üzeri kornerine yüzde 60 ulaşmış. Genel tabloda ise bu oranlar sırasıyla yüzde 80, yüzde 80 ve yüzde 40. Toplamda 10 ve üzeri korner genel maçların yüzde 60’ında, iç saha maçlarının yüzde 40’ında görülmüş. OFI’nin genel toplam ortalaması 8; kendi korneri 3, rakibe verdiği 5. Deplasmandaki tek maçta toplam 12 korner çıkması dikkat çekiyor; ancak örneklem yalnızca bir maç. OFI genelinde 8 ve üzeri ile 12 ve üzeri arasındaki her toplam eşik yüzde 50, deplasmanda ise bu eşiklerin tamamı yüzde 100.

Benim gözüme çarpan temel fark, Rennes’in korner dengesinde. Son beş genel maçta 29 korner kullanıp 21 korner vermiş, rakibinden 3 maçta fazla korner almış; iç sahada bu üstünlük 4 maça çıkıyor ve denge 30’a 16 şeklinde oluşuyor. OFI ise son dört genel maçında 12 korner üretirken 20 korner vermiş; rakibinden yalnızca 1 maçta fazla korner alabilmiş, 3 maçta geride kalmış. Deplasmandaki tek örnekte de 5’e 7 geride. Birleşik tabloda beklenen toplam 9 korner, Rennes için 5,4 ve OFI için 3,6 olarak hesaplanıyor. Son dokuz maçın yüzde 67’sinde 9 ve üzeri, yüzde 56’sında 10 ve üzeri, yüzde 44’ünde 11 ve üzeri korner görülmüş. İlk yarı beklenen toplam 4,03. Açıkçası maçın düğüm noktası Rennes’in kanat baskısını ne kadar erken kuracağı; OFI savunmada uzun süre kalırsa ikinci yarıda artan korner temposu belirleyici olabilir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 4 maç

9,00Beklenen toplam
5,40Ev sahibi beklenen
3,60Deplasman beklenen
%679+ korner · 6/9
%5610+ korner · 5/9
%4411+ korner · 4/9
4,03İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · Genel

7gördüğü kart
10rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,40Maç başı rakibin gördüğü kart 2,00Maç başı toplam kart 3,40En yüksek / en düşük toplam 7 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 7 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 5
kart verisi olan 5 maç

Rennes · İç saha

12gördüğü kart
17rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,40Maç başı rakibin gördüğü kart 3,40Maç başı toplam kart 5,80En yüksek / en düşük toplam 7 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 10 / 1Kırmızı kart çıkan maç 1 / 5
kart verisi olan 5 maç

OFI · Genel

7gördüğü kart
14rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,75Maç başı rakibin gördüğü kart 3,50Maç başı toplam kart 5,25En yüksek / en düşük toplam 7 / 4Sarı / kırmızı (kendi) 7 / 0Kırmızı kart çıkan maç 1 / 4
kart verisi olan 4 maç

OFI · Dış saha

1gördüğü kart
3rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,00Maç başı rakibin gördüğü kart 3,00Maç başı toplam kart 4,00En yüksek / en düşük toplam 4 / 4Sarı / kırmızı (kendi) 1 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 1
kart verisi olan 1 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
16.09.26DışSturm Graz—0-00-220-0
22.02.24İçAC Milan—3-21-230-0
15.02.24DışAC Milan—0-31-010-0
14.12.23İçVillarreal—2-34-370-0
30.11.23DışMaccabi Haifa—3-01-340-0

OFI · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
17.09.26İçHoffenheim—2-02-350-0
27.08.26DışCSKA Sofia—2-01-340-0
20.08.26İçCSKA Sofia—3-00-550-1
17.09.20İçApollon—0-14-370-0

Rennes · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
22.02.24İçAC Milan—3-21-230-0
14.12.23İçVillarreal—2-34-370-0
09.11.23İçPanathinaikos—3-15-271-0
21.09.23İçMaccabi Haifa—3-01-560-0
23.02.23İçShakhtar Donetsk—2-11-560-0

OFI · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
27.08.26DışCSKA Sofia—2-01-340-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Maç toplamı kart

RennesGenelRennesİç sahaOFIGenelOFIDış saha
3+%603 / 5 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%1001 / 1 maç
4+%402 / 5 maç%804 / 5 maç%1004 / 4 maç%1001 / 1 maç
5+%201 / 5 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç%00 / 1 maç
6+%201 / 5 maç%804 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 1 maç
7+%201 / 5 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 1 maç

Takımın gördüğü kart

RennesGenelRennesİç sahaOFIGenelOFIDış saha
1+%804 / 5 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç%1001 / 1 maç
2+%201 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç%00 / 1 maç
3+%201 / 5 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 1 maç
4+%201 / 5 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 1 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Rennes · Devrelere göre kart

1,40İlk yarı toplam2,00İkinci yarı toplam0,80İY gördüğü
%40İY 1+ · 2/5
%20İY 2+ · 1/5
%20İY 3+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

OFI · Devrelere göre kart

1,50İlk yarı toplam3,75İkinci yarı toplam0,50İY gördüğü
%75İY 1+ · 3/4
%50İY 2+ · 2/4
%25İY 3+ · 1/4

Devre verisi olan 4 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Rennes, son 5 maçında maç başına 1,40 kart görürken rakipleri 2,00 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 3,40. Kendi sahasındaki son 5 maçta gördüğü kart ortalaması 2,40, maç başı toplam kart ise 5,80. OFI cephesinde son 4 maçta maç başına 1,75 kart görüldü, rakiplerine 3,50 kart çıktı; deplasmandaki son 1 maçta toplam kart ortalaması 4,00. Toplam kart sayısında Rennes maçlarının %40'ı 4+ kart, %20'si 5+ kart ile bitti; OFI maçlarında bu oranlar sırasıyla %100 ve %75. En sert maç Rennes için 7, OFI için 7 kartla oynandı.

İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 4,33; ev sahibi için beklenen kart 2,45, deplasman için 1,88. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 4 maç

4,33Beklenen toplam
2,45Ev sahibi beklenen
1,88Deplasman beklenen
%674+ kart · 6/9
%445+ kart · 4/9
%226+ kart · 2/9
%11Kırmızı kart çıkan maç · 1/9
1,45İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel1 maç————12,006,0018,00
İç saha0 maç———————
Maç toplamı
Genelİç saha
19+%00 / 1 maç—
21+%00 / 1 maç—
23+%00 / 1 maç—
25+%00 / 1 maç—
Takımın kullandığı
Genelİç saha
13+%00 / 1 maç—
14+%00 / 1 maç—
15+%00 / 1 maç—
16+%00 / 1 maç—

En yüksek / en düşük toplam: 18 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 1 · Devre verisi tutulmuyor

OFI · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel3 maç————16,3310,0026,33
Dış saha1 maç————16,0016,0032,00
Maç toplamı
GenelDış saha
19+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç
21+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç
23+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç
25+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
13+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç
14+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç
15+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç
16+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç

En yüksek / en düşük toplam: 32 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 3 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel4 maç————6,758,2515,00
İç saha1 maç————6,0011,0017,00
Maç toplamı
Genelİç saha
14+%753 / 4 maç%1001 / 1 maç
16+%753 / 4 maç%1001 / 1 maç
18+%502 / 4 maç%00 / 1 maç
20+%502 / 4 maç%00 / 1 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
9+%251 / 4 maç%00 / 1 maç
10+%251 / 4 maç%00 / 1 maç
11+%251 / 4 maç%00 / 1 maç
12+%251 / 4 maç%00 / 1 maç

En yüksek / en düşük toplam: 21 / 1 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 4 · Devre verisi tutulmuyor

OFI · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel3 maç————14,005,0019,00
Dış saha1 maç————15,003,0018,00
Maç toplamı
GenelDış saha
14+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
16+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
18+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
20+%331 / 3 maç%00 / 1 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
9+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
10+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
11+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
12+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç

En yüksek / en düşük toplam: 21 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 3 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————19,8017,4037,20
İç saha5 maç————20,4020,4040,80
Maç toplamı
Genelİç saha
34+%603 / 5 maç%1005 / 5 maç
37+%603 / 5 maç%804 / 5 maç
40+%201 / 5 maç%402 / 5 maç
43+%201 / 5 maç%201 / 5 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
16+%603 / 5 maç%804 / 5 maç
18+%603 / 5 maç%804 / 5 maç
20+%402 / 5 maç%402 / 5 maç
22+%201 / 5 maç%201 / 5 maç

En yüksek / en düşük toplam: 62 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

OFI · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel3 maç————19,3322,3341,67
Dış saha1 maç————20,0021,0041,00
Maç toplamı
GenelDış saha
34+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
37+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
40+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç
43+%331 / 3 maç%00 / 1 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
16+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç
18+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç
20+%672 / 3 maç%1001 / 1 maç
22+%331 / 3 maç%00 / 1 maç

En yüksek / en düşük toplam: 45 / 39 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 3 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Rennes · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
16.09.26DışSturm Graz0-012-67-1435-27
22.02.24İçAC Milan3-2—6-1120-18
15.02.24DışAC Milan0-3—13-812-11
14.12.23İçVillarreal2-3——19-20
30.11.23DışMaccabi Haifa3-0—1-013-11

OFI · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
17.09.26İçHoffenheim2-023-813-515-24
27.08.26DışCSKA Sofia2-016-1615-320-21
20.08.26İçCSKA Sofia3-010-614-723-22
17.09.20İçApollon0-1———

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
RennesvsOFI15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Rennes–OFI maçında duran top ve oyunun yeniden başlaması başlıklarında iki farklı resim var. Serbest vuruşlarda Rennes’in genel ortalaması maç başına 12 kullandığı, rakibine 6 bıraktığı ve 18 toplamına ulaştığı tek maçlık bir örneklemden geliyor. OFI ise üç maçta 16,33 serbest vuruş kullanmış, rakiplerine 10 vermiş ve toplamda 26,33 ortalama yakalamış; iki maçta rakibinden fazla kullanmış. OFI’nin 19 ve üzeri, 21 ve üzeri, 23 ve üzeri, 25 ve üzeri toplamların her birine ulaşma oranı yüzde 67, kendi kullandığı serbest vuruşlarda 13 ve üzeri ile 16 ve üzeri arası eşiklerin tamamı da yüzde 67. Deplasman örneğinde bu oranlar yüzde 100’e çıkıyor. Kale vuruşlarında Rennes’in genel toplamı 15; kendi ortalaması 6,75, rakibininki 8,25. 14 ve 16 ve üzeri toplamlar yüzde 75, 18 ve 20 ve üzeri toplamlar yüzde 50. OFI ise 19 ortalamayla daha yüksek bir toplam üretiyor; 14, 16 ve 18 ve üzeri eşiklerde yüzde 100, 20 ve üzeri toplamda yüzde 33. Taç atışlarında Rennes’in 37,2’lik genel ortalamasına karşı OFI 41,67’de. Burada da OFI’nin deplasman ortalaması 41, Rennes’in iç saha ortalaması 40,8.

Devre bazında ilk yarı ve ikinci yarı ayrımı verilmediği için oyunun hangi bölümünde bu yoğunluğun arttığını rakamlarla söylemek mümkün değil; ancak maç sonu toplam beklentiler, karşılaşmanın temaslı ve kenarları kullanan bir yapıya açık olduğunu gösteriyor. Serbest vuruşlarda birleşik beklenti 22,17; Rennes için 11, OFI için 11,17. Kale vuruşlarında birleşik beklenti 17, Rennes 5,88’de kalırken OFI 11,13 ile belirgin biçimde öne çıkıyor. Taç atışlarında ise birleşik beklenti 39,44; Rennes’in payı 21,07, OFI’nin 18,37. Rennes’in genel beş maçlık taç ortalamasında 34 ve 37 ve üzeri toplamlar yüzde 60, 40 ve 43 ve üzeri yüzde 20; iç sahada bu oranlar sırasıyla yüzde 100, yüzde 80, yüzde 40 ve yüzde 20. OFI’nin üç maçlık genelinde 34 ve 37 ve üzeri yüzde 100, 40 ve üzeri yüzde 67, 43 ve üzeri yüzde 33. Benim gözüme çarpan, Rennes’in iç sahada oyunu çizgiye taşıması; OFI’nin ise deplasmanda daha fazla serbest vuruş ve kale vuruşu üretmesi. Bu son birkaç maçlık örneklem, mücadelede ikinci topların ve kanat düellolarının izlenmesi gerektiğini söylüyor.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 1 + 3 maç

22,17Beklenen toplam
11,00Ev sahibi
11,17Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 4 + 3 maç

17,00Beklenen toplam
5,88Ev sahibi
11,13Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 3 maç

39,44Beklenen toplam
21,07Ev sahibi
18,37Deplasman