

AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Real Sociedad | — | 2-1 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Rennes | — | 0-0 | 0-0 |
| 29.01.26 | İç | Brann | — | 1-0 | 0-0 |
| 22.01.26 | Dış | Feyenoord | — | 0-3 | 0-1 |
| 11.12.25 | İç | Red Star Belgrade | — | 0-1 | 0-0 |
| 27.11.25 | Dış | Panathinaikos | — | 1-2 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.26 | Dış | Feyenoord | — | 0-3 | 0-1 |
| 27.11.25 | Dış | Panathinaikos | — | 1-2 | 1-1 |
| 23.10.25 | Dış | Celtic | — | 1-2 | 1-0 |
| 24.09.25 | Dış | Midtjylland | — | 0-2 | 0-1 |
| 14.03.24 | Dış | Lille | — | 1-1 | 1-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00| AFC BournemouthGenel | AFC Bournemouthİç saha | Sturm GrazGenel | Sturm GrazDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1001 / 1 maç | — | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %1001 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 3+ gol | %1001 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ gol | %00 / 1 maç | — | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 1 maç | — | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| AFC BournemouthGenel | AFC Bournemouthİç saha | Sturm GrazGenel | Sturm GrazDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1001 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %1001 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 3+ gol | %00 / 1 maç | — | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 4+ gol | %00 / 1 maç | — | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 1 maç | — | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 1toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 260-75 | 175-90+ | 6toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 130-45+ | 045-60 | 460-75 | 275-90+ | 10toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00Maçın havasını belirleyecek ilk konu, Bournemouth’un üretkenliğiyle Sturm Graz’ın deplasmandaki savunma zaafının nasıl buluşacağı. Bournemouth’un son 1 genel maçında 2 gol atıp 1 gol yemesi, maç başına 2 atılan ve 1 yenilen gol ortalamasıyla toplam 3 gole işaret ediyor. Bu tek maçlık örnekte 1, 2 ve 3 ve üzeri gol eşiklerinin tamamı yüzde 100, 4 ve 5 ve üzeri gol ise yüzde 0. Üstelik ilk yarıda 1 ve 2 ve üzeri gol de yüzde 100 seviyesinde; Bournemouth 2 golü ilk yarıda bulmuş, ikinci yarıda gol atamamış. Ancak iç saha özelinde son maç sayısı 0 olduğu için AFC Bournemouth’un kendi sahasındaki gol eğilimi hakkında oran üretmek mümkün değil. Sturm Graz tarafında ise son 5 genel maçta 2 gol atılıp 6 gol yenilmiş; atılan gol ortalaması 0,4, yenilen gol ortalaması 1,2 ve maç başı toplam gol 1,6. 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve 3 ve üzeri gol yüzde 40, 4 ve 5 ve üzeri gol yüzde 0. Deplasmanda tablo daha hareketli: 5 maçta 3 gol atıp 10 gol yediler, ortalamalar 0,6 ve 2, toplam 2,6; 1 ve 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3 ve üzeri gol yüzde 60.
İlk düdükten sonraki bölüm bence kritik olacak. Bournemouth’un golleri 0-15 ve 15-30 dakikaları arasında gelirken, yediği tek gol 45-60 aralığında. Sturm Graz’ın genel golleri 30-45+ ile 75-90+ dakikalarında; yediği goller 0-15, 15-30, 45-60, 60-75 ve 75-90+ aralıklarına dağılmış. Deplasman özelinde Sturm Graz ilk yarıda 3 gol atmış, ikinci yarıda 0 gol bulmuş; buna karşılık 0-15’te 2, 15-30’da 1, 30-45+’ta 1, 60-75’te 4 ve 75-90+’ta 2 gol yemiş. İlk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol yüzde 40. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen gol 2,3; karşılıklı gol 2 maçta yüzde 33, 2 ve 3 ve üzeri gol 3 maçta yüzde 50, 4 ve 5 ve üzeri gol yüzde 0. Aralarındaki son maç verisi yok. Bu yüzden gözüm erken Bournemouth baskısında ve Sturm Graz’ın özellikle 60-75 arasındaki savunma direncinde olacak; son birkaç maçlık örneklem, oyunun kilidini bu iki bölümün açabileceğini söylüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Real Sociedad | — | 2-1 | 3-10 | 13 | 2-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Rennes | — | 0-0 | 5-4 | 9 | 1-4 |
| 29.01.26 | İç | Brann | — | 1-0 | 2-4 | 6 | 2-1 |
| 22.01.26 | Dış | Feyenoord | — | 0-3 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 11.12.25 | İç | Red Star Belgrade | — | 0-1 | 7-5 | 12 | 2-2 |
| 27.11.25 | Dış | Panathinaikos | — | 1-2 | 3-7 | 10 | 1-5 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.26 | Dış | Feyenoord | — | 0-3 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 27.11.25 | Dış | Panathinaikos | — | 1-2 | 3-7 | 10 | 1-5 |
| 23.10.25 | Dış | Celtic | — | 1-2 | 2-9 | 11 | 0-4 |
| 24.09.25 | Dış | Midtjylland | — | 0-2 | 3-4 | 7 | 2-3 |
| 14.03.24 | Dış | Lille | — | 1-1 | 3-8 | 11 | 3-5 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00| AFC BournemouthGenel | AFC Bournemouthİç saha | Sturm GrazGenel | Sturm GrazDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1001 / 1 maç | — | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 9+ | %1001 / 1 maç | — | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 10+ | %1001 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 11+ | %1001 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 12+ | %1001 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| AFC BournemouthGenel | AFC Bournemouthİç saha | Sturm GrazGenel | Sturm GrazDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1001 / 1 maç | — | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ | %00 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ | %00 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 6+ | %00 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 7+ | %00 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 1 maç
Devre verisi olan 5 maç
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00AFC Bournemouth–Sturm Graz karşılaşmasında korner havası, iki takımın eldeki son maç verileriyle birlikte oldukça farklı bir resim çiziyor. Bournemouth’un genel örnekleminde tek maç var ve bu karşılaşmada 3 korner kullanıp rakibine 10 korner vermiş; toplam 13 kornerle kendi tarafında 3 ve üzeri korner eşiğine ulaşırken 4 ve üzerine çıkamamış. Toplamda 8, 9, 10, 11 ve 12 ve üzeri korner eşiklerinin tamamı yüzde 100 görünüyor, fakat bunun yalnızca bir maça dayandığını özellikle hatırlatmak gerekir. İç saha tarafında ise hiç veri bulunmuyor; dolayısıyla Bournemouth’un kendi sahasındaki korner alışkanlığı hakkında bu tablo üzerinden ek bir yön çizmek mümkün değil. Sturm Graz’ın beş maçlık genel ortalaması 3,8 takım korneri, rakibe verilen 5 ve toplam 8,8 korner. Deplasmanda ise takımın ortalaması 2,6’ya düşerken rakiplerin 6,6 korner bulması dikkat çekiyor; toplam ortalama 9,2. Dış sahada 8, 9 ve 10 ve üzeri korner eşikleri yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 40, 12 ve üzeri ise yüzde 0 seviyesinde.
Benim gözüme çarpan asıl nokta, Sturm Graz’ın deplasmanda korner dengesini sürekli rakibine bırakması: beş maçın hiçbirinde rakibinden fazla korner kullanamamış, beşinde de geride kalmış. Genel tabloda da iki maçta üstün, üç maçta geride; Bournemouth ise mevcut tek maçında 3-10’luk açık yaşamış. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 10,9 korner; bunun 4’ü ev sahibine, 6,9’u deplasman ekibine yazılıyor. Altı maçlık birleşik örneklemde 9 ve üzeri korner yüzde 67, 10 ve üzeri yüzde 50, 11 ve üzeri yüzde 33 oranında kalmış. İlk yarı beklenen toplam 4,3 korner. Üstelik Sturm’un deplasman maçlarında ilk yarı ortalaması 5,6, ikinci yarı ortalaması 3,6; Bournemouth’un tek verisinde ise ikinci yarı toplamı 9’a çıkıyor. Açıkçası maçın kilidi, Bournemouth’un ev sahibi olmanın itişiyle rakibin kanat baskısını kırıp korner üretebilmesi olacak; Sturm’un savunmada karşılayıp rakibe alan bırakması da oyunun köşe vuruşu dengesini belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Real Sociedad | — | 2-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Rennes | — | 0-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 29.01.26 | İç | Brann | — | 1-0 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 22.01.26 | Dış | Feyenoord | — | 0-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 11.12.25 | İç | Red Star Belgrade | — | 0-1 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| 27.11.25 | Dış | Panathinaikos | — | 1-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.26 | Dış | Feyenoord | — | 0-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 27.11.25 | Dış | Panathinaikos | — | 1-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 23.10.25 | Dış | Celtic | — | 1-2 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 24.09.25 | Dış | Midtjylland | — | 0-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 14.03.24 | Dış | Lille | — | 1-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00| AFC BournemouthGenel | AFC Bournemouthİç saha | Sturm GrazGenel | Sturm GrazDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1001 / 1 maç | — | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 4+ | %1001 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %1001 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 6+ | %1001 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 7+ | %00 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| AFC BournemouthGenel | AFC Bournemouthİç saha | Sturm GrazGenel | Sturm GrazDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1001 / 1 maç | — | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 2+ | %1001 / 1 maç | — | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 3+ | %1001 / 1 maç | — | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 4+ | %00 / 1 maç | — | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 1 maç
Devre verisi olan 5 maç
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00Maçın kart havası, Bournemouth’un dar örneklemdeki sert ve dengeli görüntüsüyle Sturm Graz’ın daha geniş, fakat deplasmanda biraz daha ölçülü seyreden yapısının kesişiminde oluşuyor. Bournemouth’un son genel maçında takım da rakibi de 3’er kart görmüş; maç başı toplam 6 kart, en yüksek ve en düşük toplam da yine 6. Bu tek karşılaşmada 3, 4, 5 ve 6 ve üzeri kart eşiklerinin tamamı yüzde 100, 7 ve üzeri kart ise yüzde 0 seviyesinde. Bournemouth’un kendi takım kartı açısından 1, 2 ve 3 ve üzeri eşikleri yüzde 100, 4 ve üzeri ise yüzde 0. İç sahaya ait son maç verisi bulunmadığı için bu eğilimin Bournemouth sahasında nasıl değiştiğini söylemek mümkün değil. Sturm Graz ise son 5 maçta maç başı 2,4 kart görmüş, rakipleri 2 kartta kalmış ve toplam ortalama 4,4 karta ulaşmış. Deplasmanda kendi ortalaması 1,8, rakip ortalaması da 1,8; toplam 3,6 kart. Bu alanda 3 ve üzeri kart yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 20; en yüksek toplam 6, en düşük toplam 0.
Hakem bilgisi JSON’da yer almıyor; dolayısıyla düdük sahibinin son maçlarındaki kart çizgisi üzerinden bir yorum yapmak mümkün değil. Kırmızı kart tarafında Bournemouth’un genel kesitinde 0, Sturm Graz’ın genel kesitinde de 0 kırmızı kart var; ancak Sturm’un deplasman son 5 maçında 1 kırmızı kart çıkmış ve kırmızı kart görülen maç oranı yüzde 20. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 5,2 kart; bunun 2,5’i Bournemouth’a, 2,7’si Sturm Graz’a yazılıyor. Birleşik 6 maçlık kesitte 4 ve üzeri, 5 ve üzeri ve 6 ve üzeri kart eşiklerinin her biri yüzde 50; bu eşiklerin her biri 3 maçta gerçekleşmiş. İlk yarı beklenen toplam 2,6 kart, Sturm’un genelinde ilk ve ikinci yarı ortalamaları 2,2’şer, deplasmanda ise ilk yarı 2,4 ve ikinci yarı 1,2. Bence oyunun belirleyici noktası, özellikle ilk bölümdeki ikili mücadeleler ve geçiş savunması olacak; erken gerilim, Sturm’un deplasmandaki kırmızı kart örneğini yeniden gündeme taşıyabilir. Yine de bunlar son birkaç maçlık veriler ve maçın akışı her şeyi değiştirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 18,00 | 17,00 | 35,00 |
| İç saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %1001 / 1 maç | — |
| 29+ | %1001 / 1 maç | — |
| 31+ | %1001 / 1 maç | — |
| 33+ | %1001 / 1 maç | — |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1001 / 1 maç | — |
| 14+ | %1001 / 1 maç | — |
| 15+ | %1001 / 1 maç | — |
| 16+ | %1001 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 35 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,60 | 16,00 | 26,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 13,50 | 16,25 | 29,75 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 29+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 31+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 33+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 15+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 10,00 | 7,00 | 17,00 |
| İç saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1001 / 1 maç | — |
| 14+ | %1001 / 1 maç | — |
| 16+ | %1001 / 1 maç | — |
| 18+ | %00 / 1 maç | — |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %1001 / 1 maç | — |
| 9+ | %1001 / 1 maç | — |
| 10+ | %1001 / 1 maç | — |
| 11+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,00 | 6,20 | 14,20 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 6,00 | 5,60 | 11,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 24,00 | 20,00 | 44,00 |
| İç saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 40+ | %1001 / 1 maç | — |
| 43+ | %1001 / 1 maç | — |
| 46+ | %00 / 1 maç | — |
| 49+ | %00 / 1 maç | — |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %1001 / 1 maç | — |
| 21+ | %1001 / 1 maç | — |
| 23+ | %1001 / 1 maç | — |
| 25+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 44 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 21,60 | 25,80 | 47,40 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 23,00 | 25,60 | 48,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 40+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 43+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 46+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 49+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 62 / 38 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Real Sociedad | 2-1 | 18-17 | 10-7 | 24-20 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Rennes | 0-0 | 6-12 | 14-7 | 27-35 |
| 29.01.26 | İç | Brann | 1-0 | 4-21 | 7-7 | 25-21 |
| 22.01.26 | Dış | Feyenoord | 0-3 | 13-12 | 8-4 | 17-28 |
| 11.12.25 | İç | Red Star Belgrade | 0-1 | 21-14 | 7-8 | 22-16 |
| 27.11.25 | Dış | Panathinaikos | 1-2 | 9-21 | 4-5 | 17-29 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00Bournemouth–Sturm Graz karşılaşmasında duran top ve oyunun kenar çizgisine taşınan bölümleri farklı bir hikâye anlatıyor. Serbest vuruşlarda Bournemouth’un genel örneklemi yalnızca 1 maç ama bu maçta takım 18, rakibi 17 kullandı; toplam 35 ile kendi kullandığı ve rakibin kullandığı vuruşlarda da önde kaldı. Toplamın 27, 29, 31 ve 33 ve üzeri eşiklerinin tamamı yüzde 100, Bournemouth’un kendi serbest vuruşlarında 13, 14, 15 ve 16 ve üzeri değerleri de yüzde 100. Sturm Graz ise son 5 maçta maç başına 10,6 serbest vuruş kullanırken rakipleri 16’ya ulaşıyor; toplam ortalama 26,6. Deplasman maçlarında Sturm’un toplamı 29,75’e çıkıyor, kendi kullandığı ortalama 13,5 oluyor ve 27 ile 29 ve üzeri eşikleri yüzde 75, 31 ve üzeri yüzde 50 gerçekleşiyor. Kale vuruşlarında Bournemouth’un maç başı toplamı 17; kendi 10, rakibi 7. Sturm Graz’ın genel toplamı 14,2, deplasmanda 11,6 ve kendi kale vuruşu deplasmanda 6 ortalamasında kalıyor. Taç atışlarında fark daha belirgin: Bournemouth’un toplamı 44, kendi payı 24; Sturm’un genel toplamı 47,4, deplasmanda 48,6 ve kendi kullandığı taç ortalaması 23.
İşin ilginç tarafı, Sturm Graz’ın taç atışları oyunun kenarlara sık sık taşındığını gösteriyor. Deplasman maçlarının tamamında toplam 40 ve 43 ve üzeri taç atışı görülmüş; 46 ve üzeri yüzde 80, 49 ve üzeri yüzde 40. Takımın kendi taçlarında 19 ve 21 ve üzeri yüzde 60, 23 ve üzeri yüzde 40, 25 ve üzeri yüzde 20. Bournemouth tarafında tek maçlık toplamda 40 ve 43 ve üzeri yüzde 100, kendi kullandığı 19, 21 ve 23 ve üzeri eşikleri yüzde 100; 25 ve üzeri ise gerçekleşmemiş. Birleşik beklenti serbest vuruşta 30,8; Bournemouth 17, Sturm Graz 13,8. Kale vuruşunda 15,6 toplam, 8,1’e 7,5; taç atışında 45,7 toplam, 24,9’a 20,8. İlk yarı, ikinci yarı ve maç sonu devre kırılımı verilmediği için oyunun hangi bölümünde bu yoğunluğun arttığını ayıramıyorum. Yine de bu son birkaç maçlık tablo, merkezdeki faul düdüklerinden çok kenar mücadeleleri, baskı sonrası uzaklaştırmalar ve oyunun sık sık yeniden başlaması üzerinden şekillenebilecek bir karşılaşmaya işaret ediyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
AFC BournemouthvsSturm Graz
15.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026