

Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Olympiakos Piraeus | — | 1-2 | 1-1 |
| 27.08.26 | Dış | Saburtalo | — | 2-1 | 1-1 |
| 20.08.26 | İç | Saburtalo | — | 4-0 | 2-0 |
| 13.08.26 | Dış | Rangers | — | 1-1 | 0-1 |
| 06.08.26 | İç | Rangers | — | 2-1 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Sparta Praha | — | 1-4 | 0-2 |
| 27.08.26 | İç | CS U Craiova | — | 1-0 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | CS U Craiova | — | 1-1 | 1-1 |
| 14.08.25 | İç | Sparta Praha | — | 1-2 | 1-1 |
| 07.08.25 | Dış | Sparta Praha | — | 1-4 | 1-2 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | İç | Saburtalo | — | 4-0 | 2-0 |
| 06.08.26 | İç | Rangers | — | 2-1 | 2-1 |
| 19.02.26 | İç | Fiorentina | — | 0-3 | 0-0 |
| 11.12.25 | İç | Rayo Vallecano | — | 1-2 | 1-1 |
| 27.11.25 | İç | KuPS | — | 1-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | CS U Craiova | — | 1-1 | 1-1 |
| 07.08.25 | Dış | Sparta Praha | — | 1-4 | 1-2 |
| 31.07.25 | Dış | Universitatea Cluj | — | 2-1 | 0-1 |
| 15.08.24 | Dış | Puskás | — | 3-3 | 2-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia Białystokİç saha | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia Białystokİç saha | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00| Yediği | 10-15 | 115-30 | 230-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 5toplam |
| Yediği | 00-15 | 415-30 | 230-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 11toplam |
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 260-75 | 175-90+ | 6toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 245-60 | 060-75 | 275-90+ | 9toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok’in son 5 maçında 10 gol atıp 5 gol yemesi, maç başına 2 atılan ve 1 yenilen gol ortalamasıyla hücumda daha dengeli bir görüntü verdiğini gösteriyor. Bu karşılaşmaların 5’inde de en az 1 gol, yine 5’inde 2 ve üzeri gol, 4’ünde 3 ve üzeri gol görüldü; 4 ve üzeri gol yalnızca 1 maçta kaldı, 5 ve üzeri gol ise hiç çıkmadı. İç sahadaki son 5 maçta ise 8 gol atıp 6 gol yediler; ortalamalar 1,6 ve 1,2, maç başına toplam gol değeri de 2,8. Evinde 2 ve üzeri gol 5 maçın 4’ünde, 3 ve üzeri gol yine 4’ünde gerçekleşirken, en az 1 gol bütün maçlarda vardı. FC Avan Academy tarafında son 5 maçta 5 gol atılıp 11 gol yenildi; 1 atılan, 2,2 yenilen gol ortalaması savunma zaafını açıkça ortaya koyuyor. Deplasmandaki son 4 maçta 7 gol atıp 9 gol yemeleri, 1,75’e karşı 2,25’lik ortalamalar ve maç başına 4 toplam gol ile oyunun daha açık akabileceğini düşündürüyor. Deplasman maçlarının tamamında 1 ve 2 üzeri gol, 3 ve üzeri golün 4 maçın 3’ünde görülmesi de bu tabloyu destekliyor.
İlk yarı başlangıcı iki takımda da canlı: Jagiellonia’nın genel maçlarının yüzde 100’ünde, Avan’ın yüzde 80’inde ilk yarıda en az 1 gol var. Birleşik son 10 maçta ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 90, 2 ve üzeri gol yüzde 80 seviyesinde; toplam gol tarafında 2 ve üzeri yüzde 90, 3 ve üzeri yüzde 70, 4 ve üzeri yüzde 30, 5 ve üzeri yüzde 20. Karşılıklı gol de 10 maçın 8’inde, yani yüzde 80’inde gerçekleşmiş; birleşik beklenen gol değeri 3,1. Dakikalara bakınca Jagiellonia genel olarak 30-45+ ve 60-75 aralıklarında üçer gol bulmuş, Avan deplasmanda 30-45+ ile 75-90+ aralıklarında ikişer kez ağları sarsmış. Avan’ın deplasmanda 15-30’da 1, 30-45+’ta 2 gol yemesi, Jagiellonia’nın ilk yarı baskısını önemli kılıyor; ev sahibinin kendi sahasında 0-15’te 2 gol yemesi ise erken bölümde dikkat gerektiriyor. Son birkaç maçlık bu örneklemde belirleyici nokta, Jagiellonia’nın ilk yarıdaki üretimiyle Avan’ın deplasmanda açık verdiği anların kesişmesi olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Olympiakos Piraeus | — | 1-2 | 0-13 | 13 | 0-7 |
| 27.08.26 | Dış | Saburtalo | — | 2-1 | 4-8 | 12 | 1-5 |
| 20.08.26 | İç | Saburtalo | — | 4-0 | 4-6 | 10 | 1-4 |
| 13.08.26 | Dış | Rangers | — | 1-1 | 2-6 | 8 | 1-5 |
| 06.08.26 | İç | Rangers | — | 2-1 | 1-5 | 6 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Sparta Praha | — | 1-4 | 2-13 | 15 | 1-9 |
| 27.08.26 | İç | CS U Craiova | — | 1-0 | 3-7 | 10 | 0-3 |
| 20.08.26 | Dış | CS U Craiova | — | 1-1 | 4-8 | 12 | 2-1 |
| 14.08.25 | İç | Sparta Praha | — | 1-2 | 2-2 | 4 | — |
| 07.08.25 | Dış | Sparta Praha | — | 1-4 | 1-7 | 8 | 1-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | İç | Saburtalo | — | 4-0 | 4-6 | 10 | 1-4 |
| 06.08.26 | İç | Rangers | — | 2-1 | 1-5 | 6 | 0-1 |
| 19.02.26 | İç | Fiorentina | — | 0-3 | 3-4 | 7 | 1-2 |
| 11.12.25 | İç | Rayo Vallecano | — | 1-2 | 2-8 | 10 | 0-5 |
| 27.11.25 | İç | KuPS | — | 1-0 | 7-5 | 12 | 6-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | CS U Craiova | — | 1-1 | 4-8 | 12 | 2-1 |
| 07.08.25 | Dış | Sparta Praha | — | 1-4 | 1-7 | 8 | 1-4 |
| 31.07.25 | Dış | Universitatea Cluj | — | 2-1 | 10-5 | 15 | 5-2 |
| 15.08.24 | Dış | Puskás | — | 3-3 | 5-2 | 7 | 3-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia Białystokİç saha | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia Białystokİç saha | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 4 maç
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok–FC Avan Academy karşılaşmasında korner oyununun merkezinde, ev sahibinin üretmekte zorlanan yapısı ile Avan’ın deplasmanda daha cesur görünmesi var. Jagiellonia’nın son 5 maç genelinde maç başına kullandığı korner 2,2, rakibe verdiği ise 7,6; toplam ortalama 9,8. İç sahada kendi korner ortalaması 3,4’e çıkarken rakibe 5,6 veriyor ve toplam 9 seviyesinde kalıyor. Avan Academy’nin son 5 maç genel ortalaması yine 9,8; kendi korneri 2,4, rakibin kullandığı 7,4. Deplasman tablosu ise daha canlı: maç başına 5 korner kullanıyor, rakibe 5,5 veriyor ve toplam 10,5’e ulaşıyor. Toplamda 8 ve üzeri korner eşiği iki takımda da yüzde 80, 9 ve 10 ve üzeri eşikleri yüzde 60 seviyesinde. Jagiellonia’nın iç saha maçlarında bu üç eşik de yüzde 60; Avan’ın deplasmanında 8 ve üzeri yüzde 75, 9 ve 10 ve üzeri yüzde 50. Takım bazında Jagiellonia evinde 3 ve üzeri korneri yüzde 60, Avan ise deplasmanda yüzde 75 oranında gördü. Ev sahibinin son maçlarında en yüksek toplam 13, iç sahada 12; Avan’da genel ve deplasman en yüksek toplam 15, en düşükler sırasıyla 4 ve 7.
Benim gözüme çarpan asıl nokta, bu iki takımın korner dengesinde rakip lehine belirgin bir tablo olması. Jagiellonia son 5 genel maçının tamamında rakibinden daha az korner kullandı; iç sahada da bu oran 4 maça karşı 1. Avan genelinde 4 maçta geride kaldı, 1 maç eşit bitti; deplasmanda ise denge ikiye iki. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 9,8 korner, ev sahibi için 4,8, Avan için 5 olarak şekilleniyor. Birleşik 10 maçın 6’sında 9 ve üzeri, yine 6’sında 10 ve üzeri korner görüldü; 11 ve üzeri eşik ise 4 maçta, yani yüzde 40’ta kaldı. İlk yarı beklenen toplam 5,13. Açıkçası maçın ritmini belirleyecek konu, Jagiellonia’nın iç sahada kanatları ne kadar etkili kullanacağı ve Avan’ın deplasmandaki 5 kornerlik üretimini sürdürebilip sürdüremeyeceği. Ev sahibi geriye düşerse baskı ve korner sayısı artabilir; Avan oyunu rakip yarı sahaya taşıdıkça bu denge daha da deplasman lehine kayabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Olympiakos Piraeus | — | 1-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Saburtalo | — | 2-1 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Saburtalo | — | 4-0 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 13.08.26 | Dış | Rangers | — | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 06.08.26 | İç | Rangers | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Sparta Praha | — | 1-4 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | CS U Craiova | — | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | CS U Craiova | — | 1-1 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 14.08.25 | İç | Sparta Praha | — | 1-2 | 3-3 | 6 | 1-0 |
| 07.08.25 | Dış | Sparta Praha | — | 1-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | İç | Saburtalo | — | 4-0 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 06.08.26 | İç | Rangers | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 19.02.26 | İç | Fiorentina | — | 0-3 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 11.12.25 | İç | Rayo Vallecano | — | 1-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 27.11.25 | İç | KuPS | — | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | CS U Craiova | — | 1-1 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 07.08.25 | Dış | Sparta Praha | — | 1-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 31.07.25 | Dış | Universitatea Cluj | — | 2-1 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 15.08.24 | Dış | Puskás | — | 3-3 | 5-3 | 8 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia Białystokİç saha | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia Białystokİç saha | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok ile FC Avan Academy arasındaki kart tablosu, sertliğin özellikle deplasman tarafında daha görünür olabileceğini söylüyor. Jagiellonia’nın son 5 maçında maç başına toplam kart ortalaması 4,6; kendi gördüğü kart ortalaması 1,6, rakibin gördüğü ise 3. İç sahada bu toplam 4,4’e geriliyor ve Jagiellonia’nın kendi kart ortalaması 1,2’de kalıyor. Ev sahibinin iç saha maçlarının yüzde 80’inde 3 ve üzeri, yine yüzde 80’inde 4 ve üzeri kart çıkmış; 5 ve üzeri kart eşiği yüzde 40, 6 ve üzeri kart eşiği de yüzde 40. FC Avan Academy’nin son 5 maçındaki toplam ortalama 4,4 olsa da deplasman özelinde rakam 5,5’e yükseliyor. Deplasman maçlarının tamamında 3 ve üzeri kart görülürken 4 ve üzeri yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve üzeri yüzde 50, 7 ve üzeri yüzde 50 seviyesinde. Avan’ın deplasmanda kendi kart ortalaması 2,5; Jagiellonia’nın iç sahadaki 1,2 değerinden belirgin biçimde yüksek.
İki takımın son maçları birleştirildiğinde beklenen toplam 4,5 kart, dağılımda ev sahibi için 1,9, deplasman için 2,6 kart öne çıkıyor. On maçın 8’inde, yani yüzde 80’inde 4 ve üzeri kart görülmüş; 5 ve üzeri kart 4 maçta yüzde 40, 6 ve üzeri kart ise 3 maçta yüzde 30 oranında kalmış. İlk yarı beklenen toplam yalnızca 1 kartken, ikinci yarıdaki gerilim özellikle Avan’ın deplasman verisinde 4,25, Jagiellonia’nın iç sahasında 2,8 ortalamaya çıkıyor. Kırmızı kart tarafında Jagiellonia’nın son 5 maçında hiç kırmızı yok; Avan Academy’nin deplasman son 4 maçında 1 kırmızı ve kırmızı kart çıkan 1 maç bulunuyor. Birleşik tabloda kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 10. Hakemin son maçlarına dair veri paylaşılmadığı için bu başlıkta yön tayin edemem; fakat oyunun ikinci yarıda sertleşmesi, Avan’ın daha fazla kart görmesi ve Jagiellonia’nın rakiplerine kendi sahasında 3,2 kart ortalamasıyla alan bırakmaması maçın izlenmesi gereken noktaları.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,00 | 15,80 | 27,80 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 14,60 | 15,80 | 30,40 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 24+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 30+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 16+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,00 | 10,40 | 27,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 20,00 | 11,33 | 31,33 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 24+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 28+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 30+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 21 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,00 | 8,40 | 18,40 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 7,00 | 7,50 | 14,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel3 maç | — | — | — | — | 12,00 | 6,33 | 18,33 |
| Dış saha1 maç | — | — | — | — | 14,00 | 6,00 | 20,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 17+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 19+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 21+ | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 11+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 12+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 13+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 3 · Devre verisi tutulmuyor
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,80 | 21,60 | 40,40 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 15,40 | 16,40 | 31,80 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 35+ | %804 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 38+ | %804 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 41+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 44+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 31 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 22,00 | 19,00 | 41,00 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 23,25 | 22,00 | 45,25 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 35+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 38+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 41+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 44+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 53 / 25 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Olympiakos Piraeus | 1-2 | 10-13 | 12-0 | 27-23 |
| 27.08.26 | Dış | Saburtalo | 2-1 | 9-16 | 14-13 | 24-16 |
| 20.08.26 | İç | Saburtalo | 4-0 | 15-21 | — | 7-24 |
| 13.08.26 | Dış | Rangers | 1-1 | 11-17 | — | 17-22 |
| 06.08.26 | İç | Rangers | 2-1 | 15-12 | 10-10 | 19-23 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Sparta Praha | 1-4 | 19-16 | 8-7 | 12-13 |
| 27.08.26 | İç | CS U Craiova | 1-0 | 13-8 | 14-6 | 30-15 |
| 20.08.26 | Dış | CS U Craiova | 1-1 | 17-8 | 14-6 | 22-28 |
| 14.08.25 | İç | Sparta Praha | 1-2 | 21-7 | — | 31-22 |
| 07.08.25 | Dış | Sparta Praha | 1-4 | 15-13 | — | 15-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok ile FC Avan Academy arasındaki oyunun duran top ve kenar çizgisi resmi oldukça farklı görünüyor. Serbest vuruşlarda Jagiellonia genelinde maç başına 12 kullanırken rakiplerine 15,8 veriyor; toplam ortalama 27,8, aralık ise 23-36. İç sahada kendi kullandığı 14,6, rakibin kullandığı 15,8 ve toplam 30,4’e çıkıyor. Avan Academy ise genel tabloda 17 serbest vuruş kullanıp rakibe 10,4 bırakıyor, toplamı 27,4; deplasmanda kendi ortalaması 20, rakibinki 11,33, toplam da 31,33. Açıkçası burada konuk ekibin oyunu rakip yarı sahaya daha fazla taşıdığı hissi var. Kale vuruşlarında Jagiellonia’nın genel ortalaması 10, rakibin 8,4, toplam 18,4; iç sahada bu toplam 14,5’e düşüyor. Avan Academy genelinde 12’ye 6,33’lük kendi-rakip ortalaması ve 18,33 toplam var, deplasmandaki tek örnekte ise 14’e 6 ve toplam 20 görülüyor. Taçlarda Jagiellonia genelinde 18,8’e 21,6, toplam 40,4; evinde 15,4’e 16,4 ve 31,8. Avan Academy’de genel değerler 22’ye 19, toplam 41; deplasmanda 23,25’e 22, toplam 45,25. Kenar oyununda da deplasman ekibi daha canlı.
İşin ilginç tarafı, serbest vuruşlarda Jagiellonia’nın evindeki toplamların 24 ve üzeri için yüzde 80, 26 ve üzeri için yüzde 80, 28 ve üzeri için yüzde 60, 30 ve üzeri için yüzde 60 olması; kendi takımının 13 ve üzeri değeri de yüzde 80. Avan Academy’nin deplasman serbest vuruşlarında aynı eşikler yüzde 100, 67, 67 ve 33; takımının 13, 14, 15 ve 16 ve üzeri değerleri yüzde 100, 100, 100 ve 67. Kale vuruşlarında Jagiellonia iç sahada 15 ve üzerini yüzde 50, 17 ve üzerini yüzde 50, 19 ve üzerini yüzde 25 görüyor; Avan Academy deplasmanda 15, 17 ve 19 ve üzerinin her birinde yüzde 100. Taçlarda Jagiellonia evinde 35 ve üzeri yüzde 20, 38 ve üzeri yüzde 20, 41 ve üzeri yüzde 20; Avan Academy deplasmanda bu eşikler yüzde 75, yüzde 75, yüzde 75 ve 44 ve üzeri yüzde 50. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 27,6, kale vuruşunda 18,37, taçta 40,7; paylar sırasıyla 11,2-16,4, 8,17-10,2 ve 18,9-21,8. Devre bazlı veri bulunmadığından zaman dilimi farkı söyleyemem; fakat son birkaç maçlık örneklem, Avan’ın daha doğrudan, Jagiellonia’nın ise evinde daha kontrollü bir akış yaşayabileceğini düşündürüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026