

Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45Bildirilen eksik yok.
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Crystal Palace | — | 0-4 | 0-3 |
| 27.08.26 | Dış | Thun | — | 2-2 | 1-2 |
| 20.08.26 | İç | Thun | — | 7-0 | 5-0 |
| 14.08.26 | Dış | KÍ | — | 5-0 | 1-0 |
| 06.08.26 | İç | KÍ | — | 1-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Celje | — | 2-0 | 1-0 |
| 22.05.24 | Dış | Atalanta | — | 0-3 | 0-2 |
| 09.05.24 | İç | Roma | — | 2-2 | 0-1 |
| 02.05.24 | Dış | Roma | — | 2-0 | 1-0 |
| 18.04.24 | Dış | West Ham United | — | 1-1 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | İç | Thun | — | 7-0 | 5-0 |
| 06.08.26 | İç | KÍ | — | 1-0 | 0-0 |
| 12.03.26 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 1-3 | 0-1 |
| 26.02.26 | İç | KuPS | — | 1-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.24 | Dış | Atalanta | — | 0-3 | 0-2 |
| 02.05.24 | Dış | Roma | — | 2-0 | 1-0 |
| 18.04.24 | Dış | West Ham United | — | 1-1 | 0-1 |
| 07.03.24 | Dış | Qarabağ | — | 2-2 | 0-2 |
| 30.11.23 | Dış | Häcken | — | 2-0 | 1-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45| Lech PoznańGenel | Lech Poznańİç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 4+ gol | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| Lech PoznańGenel | Lech Poznańİç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45| Yediği | 10-15 | 215-30 | 230-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 6toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 130-45+ | 045-60 | 260-75 | 075-90+ | 6toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 3toplam |
| Yediği | 20-15 | 215-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 6toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45Lech Poznań–Bayer Leverkusen karşılaşmasında gol temposu açısından iki farklı görüntü var. Lech’in son 5 maçında 15 gol atıp 6 gol yemesi, maç başına 3 gol attığını ve toplam gol ortalamasının 4,2 olduğunu gösteriyor. İç sahada da 4 maçta 10 gol bulup yalnızca 3 gol yemiş; 2,5 gol atma, 0,75 gol yeme ve 3,25 toplam gol ortalaması dikkat çekiyor. Bu seride en az 1 gol 5 maçın 5’inde, 2 ve üzeri gol 4 maçta, 3 ve üzeri gol yine 4 maçta görüldü; evinde ise 2 ve üzeri, 3 ve üzeri ve 4 ve üzeri gol eşiklerinin her biri 4 maçın 2’sinde kaldı. Leverkusen’in son 5 maçındaki 7 gol ve 6 gol yeme verisi, 1,4 atma, 1,2 yeme ve 2,6 toplam gol ortalamasıyla daha kontrollü bir tablo çiziyor. Buna rağmen 1 ve 2 ve üzeri gol eşikleri 5 maçın 5’inde gerçekleşti; 3 ve üzeri gol 2, 4 ve üzeri gol 1 maçta kaldı. Deplasman değerleri de aynı: 7-6 gol, 1,4-1,2 ortalama.
İlk yarı, maçın ritmini belirleyecek kritik bölüm. Lech genelinde ilk yarıda 7, ikinci yarıda 8 gol attı; iç sahada bu dağılım 5’e 5. İlk yarıda 1 ve üzeri gol genelinde yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 60; evinde ise sırasıyla yüzde 50 ve yüzde 25. Lech’in golleri özellikle 15-30 ve 75-90+ dakikalarında geliyor: bu aralıklarda 4’er gol attı; 30-45+’ta 2, 45-60’ta 2, 60-75’te 2 golü var. Leverkusen ilk yarıda sadece 2, ikinci yarıda 5 gol buldu; deplasmanda da aynı dağılım sürüyor. İlk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol genelinde yüzde 20, deplasmanda yüzde 40. Onların üretimi 60-75’te 2, 75-90+’ta 3 golle son bölüme kayıyor. İki takımın 10 maçlık birleşik verisinde beklenen gol 3,4; 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri gol yüzde 60, 4 ve üzeri gol yüzde 50, 5 ve üzeri gol yüzde 20. Karşılıklı gol yalnızca 3 maçta, yüzde 30’da kaldı. İlk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 90, 2 ve üzeri gol yüzde 40. Bence belirleyici olan, Lech’in evindeki erken baskısı ile Leverkusen’in ikinci yarıdaki geç reaksiyonunun hangi dakikada buluşacağı olacak; iki takımın son birkaç maçlık örneklemi bunu özellikle işaret ediyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Crystal Palace | — | 0-4 | 5-6 | 11 | 2-4 |
| 27.08.26 | Dış | Thun | — | 2-2 | 3-6 | 9 | 0-1 |
| 20.08.26 | İç | Thun | — | 7-0 | 5-3 | 8 | 3-2 |
| 14.08.26 | Dış | KÍ | — | 5-0 | 9-4 | 13 | 8-0 |
| 06.08.26 | İç | KÍ | — | 1-0 | 5-4 | 9 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Celje | — | 2-0 | 6-2 | 8 | 4-1 |
| 22.05.24 | Dış | Atalanta | — | 0-3 | 5-2 | 7 | 1-1 |
| 09.05.24 | İç | Roma | — | 2-2 | 8-4 | 12 | 6-1 |
| 02.05.24 | Dış | Roma | — | 2-0 | 2-4 | 6 | 0-2 |
| 18.04.24 | Dış | West Ham United | — | 1-1 | 5-2 | 7 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | İç | Thun | — | 7-0 | 5-3 | 8 | 3-2 |
| 06.08.26 | İç | KÍ | — | 1-0 | 5-4 | 9 | 1-1 |
| 12.03.26 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 1-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 26.02.26 | İç | KuPS | — | 1-0 | 6-1 | 7 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.24 | Dış | Atalanta | — | 0-3 | 5-2 | 7 | 1-1 |
| 02.05.24 | Dış | Roma | — | 2-0 | 2-4 | 6 | 0-2 |
| 18.04.24 | Dış | West Ham United | — | 1-1 | 5-2 | 7 | 1-1 |
| 07.03.24 | Dış | Qarabağ | — | 2-2 | 8-3 | 11 | 4-2 |
| 30.11.23 | Dış | Häcken | — | 2-0 | 3-4 | 7 | 1-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45| Lech PoznańGenel | Lech Poznańİç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| Lech PoznańGenel | Lech Poznańİç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45Lech Poznań–Bayer Leverkusen maçında korner temposu, iki takımın son birkaç karşılaşmasındaki farklı karakterleriyle şekillenecek. Lech’in genel toplamı maç başına 10 korner; kendi kullandığı 5,4, rakibe verdiği 4,6. Son beş maçın üçünde rakibinden fazla korner üretmiş, toplam sayı en yüksek 13, en düşük 8 olmuş. 8 ve üzeri korner bu maçların yüzde 100’ünde, 9 ve üzeri yüzde 80’inde görülürken 10 ve üzeri korner yüzde 40’ta kaldı. Ancak iç sahaya gelince toplam ortalama 6,25’e düşüyor; Lech burada 4 korner kullanıp rakibe 2,25 korner vermiş. Evindeki dört maçın üçünde 3, 4 ve 5 ve üzeri takım kornerine ulaştı; 8 ve üzeri toplam yalnızca yüzde 50, 9 ve üzeri ise yüzde 25. Leverkusen’in genel toplam ortalaması 8, deplasman ortalaması 7,6. Deplasmanda kendi korneri 4,6, rakibine verdiği 3. Dış sahadaki beş maçın en yüksek toplamı 11, en düşüğü 6; 8 ve üzeri korner oranı yüzde 20. Takım olarak 3 ve üzeri korner yüzde 80, 4 ve 5 ve üzeri yüzde 60 seviyesinde.
Korner dengesi tarafında Leverkusen’in genel görünümü daha belirgin: beş maçın dördünde rakibinden fazla korner kullanmış, toplamda 26’ya 14 üstünlüğü var. Dış sahada da 23’e 15’lik bir denge yakalıyor ve üç maçta rakibinin önünde kalıyor. Lech ise genel tabloda 27’ye 23 ile artıda; iç sahada 16 korner üretip rakibe 9 vermesi, kendi stadında kenarları daha fazla kullandığını gösteriyor. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 9 korner, Lech için 4,1, Leverkusen için 4,9. 10 maçlık birleşik tabloda 9 ve üzeri korner yüzde 50, 10 ve 11 ve üzeri korner yüzde 30 oranında gerçekleşmiş; en yüksek birleşik değer 10 olarak verilmiş. İlk yarı beklenen toplam 4 kornerken, takımların ikinci yarı ortalamaları Lech’te iç sahada 4, Leverkusen’de dış sahada 4,4. Bence maçın kilidi, Leverkusen’in deplasmanda kuracağı baskıyla Lech’in ev sahibi refleksinin çarpışmasında. Lech erken ve sık hücum ederse toplam yükselir; oyun kontrollü kalırsa dış saha verilerindeki daha sınırlı tempo öne çıkar.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Crystal Palace | — | 0-4 | 2-0 | 2 | 1-0 |
| 27.08.26 | Dış | Thun | — | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Thun | — | 7-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 14.08.26 | Dış | KÍ | — | 5-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 06.08.26 | İç | KÍ | — | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Celje | — | 2-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 22.05.24 | Dış | Atalanta | — | 0-3 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 09.05.24 | İç | Roma | — | 2-2 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 02.05.24 | Dış | Roma | — | 2-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 18.04.24 | Dış | West Ham United | — | 1-1 | 5-6 | 11 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | İç | Thun | — | 7-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 06.08.26 | İç | KÍ | — | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 12.03.26 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 1-3 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 26.02.26 | İç | KuPS | — | 1-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.24 | Dış | Atalanta | — | 0-3 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 02.05.24 | Dış | Roma | — | 2-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 18.04.24 | Dış | West Ham United | — | 1-1 | 5-6 | 11 | 0-0 |
| 07.03.24 | Dış | Qarabağ | — | 2-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 30.11.23 | Dış | Häcken | — | 2-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45| Lech PoznańGenel | Lech Poznańİç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| Lech PoznańGenel | Lech Poznańİç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45Lech Poznań’ın son 5 maçında maç başına toplam kart ortalaması 4,2; kendi gördüğü kart ortalaması 1,8, rakibin gördüğü ise 2,4. İç sahada bu toplam 4’e inerken Lech’in kendi kart ortalaması 1,5, rakip kartı 2,5 oluyor. Yani Poznań’da ev sahibi genellikle kartı daha az gören taraf; son 4 iç saha maçının 3’ünde de rakibinden daha az kart almış. Toplamda 3 ve üzeri kart 5 maçın 4’ünde, 4 ve üzeri kart 3’ünde, 5 ve üzeri kart yine 3’ünde görüldü; 6 ve üzeri kart yalnızca 1 maçta kaldı, 7 ve üzeri kart ise hiç çıkmadı. Lech’in kendi takım eşiğinde 1 ve üzeri kart bütün maçlarda, 2 ve üzeri kart 5 maçın 3’ünde, 3 ve üzeri kart yalnızca 1 maçta gerçekleşti. Bayer Leverkusen tarafında genel toplam ortalaması 6,2, deplasman toplamı ise 5,2. Deplasmanda kendi kart ortalaması 2,4, rakibin kart ortalaması 2,8. Son 5 dış saha maçında 3, 4, 5 ve 6 ve üzeri kart eşiklerinin her biri yüzde 60; 7 ve üzeri kart yüzde 40. En yüksek toplam Leverkusen genelinde 11, Lech’te 6. Leverkusen’in takım olarak 2 ve üzeri kartı dış sahada yüzde 60, 3 ve üzeri kartı da yüzde 60 oranında görülmüş.
Hakemin son maçlarına ilişkin herhangi bir veri paylaşılmadığı için yönetim tarzı, maç başı kart ortalaması veya son karşılaşmalarındaki eşikler üzerinden bir yorum yapamam; bunu özellikle ayırmak gerekir. Kırmızı kart tarafında Lech’in genel son 5 maçında 1 kırmızı kartlı karşılaşma var, iç sahadaki son 4 maçta ise kırmızı kart çıkmamış. Leverkusen’in hem son 5 genel hem de son 5 deplasman maçında kırmızı kart görülmemiş. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 5,2 kart; ev sahibi ve deplasman için beklenen değer 2,6’şar. 4 ve üzeri kart 10 maçın 7’sinde, 5 ve üzeri kart yine 7’sinde, 6 ve üzeri kart 5’inde gerçekleşmiş; kırmızı kart yalnızca 10 maçın 1’inde çıkmış. İlk yarı beklenen toplam 1,9, ikinci yarı verileri ise Lech’te 3,2, iç sahada 3, Leverkusen genelinde 3,4, deplasmanda 3,2 seviyesinde. Bence maçın kart havasını özellikle ikinci yarı belirler; Leverkusen’in deplasmandaki daha yüksek takım kartı ve Lech’in rakiplerine daha fazla kart çıkması, oyunun gerilim dozunu yükseltebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,20 | 10,00 | 26,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 11,50 | 10,75 | 22,25 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 25+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 29+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 21 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,40 | 12,40 | 26,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 17,33 | 13,33 | 30,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 25+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 29+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,20 | 9,80 | 16,00 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 5,00 | 10,00 | 15,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 13+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 4+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 5,20 | 8,60 | 13,80 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 7,00 | 8,25 | 15,25 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 15+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 4+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,20 | 11,60 | 27,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 20,25 | 13,25 | 33,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 26+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 29+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 32+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 35+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,20 | 17,60 | 35,80 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 18,60 | 17,80 | 36,40 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 26+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 29+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 32+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 35+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 42 / 33 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Crystal Palace | 0-4 | 15-6 | 9-5 | 13-11 |
| 27.08.26 | Dış | Thun | 2-2 | 22-12 | 8-8 | 23-13 |
| 20.08.26 | İç | Thun | 7-0 | 16-8 | 4-14 | 12-12 |
| 14.08.26 | Dış | KÍ | 5-0 | 17-10 | 6-9 | 12-11 |
| 06.08.26 | İç | KÍ | 1-0 | 11-14 | 4-13 | 21-11 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Celje | 2-0 | 10-16 | 1-8 | 25-9 |
| 22.05.24 | Dış | Atalanta | 0-3 | 22-11 | 4-8 | 23-19 |
| 09.05.24 | İç | Roma | 2-2 | 10-6 | 3-11 | 16-18 |
| 02.05.24 | Dış | Roma | 2-0 | 9-12 | 12-11 | 11-22 |
| 18.04.24 | Dış | West Ham United | 1-1 | 21-17 | 6-5 | 16-20 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45Lech Poznań ile Bayer Leverkusen maçında duran top çevresindeki faul trafiği ve oyunun kenarlara taşınma ihtimali dikkat çekiyor. Serbest vuruşlarda Lech’in son 5 maçlık genel ortalaması, kendi kullandığı 16,2 ve rakibin kullandığı 10 ile toplam 26,2. Lech bu maçların 4’ünde rakibinden fazla serbest vuruş kullanmış; toplamda 23 ve üzeri yüzde 80, 25 ve üzeri yüzde 60, 27 ve üzeri yüzde 40, 29 ve üzeri yüzde 20. Kendi hanesinde 14 ve üzeri yüzde 80, 15 ve üzeri yüzde 80, 16 ve üzeri yüzde 60. İç sahada ise takım ortalaması 11,5’e, toplam 22,25’e geriliyor. Leverkusen’in genel toplamı 26,8; kendi kullandığı 14,4, rakibinki 12,4. Deplasman serisinde bu değerler 17,33 ve 13,33 olarak yükseliyor, toplam 30,67’ye çıkıyor; 23, 25, 27 ve 29 ve üzeri toplamların her biri yüzde 67. Bu, Leverkusen’in dış sahada daha fazla temas ve daha keskin geçişlerle rakibi faul yapmaya zorladığını düşündürüyor.
Kale vuruşlarında tablo daha dengeli ama üretim farklı. Lech genelinde maç başı 6,2 kendi kale vuruşu, rakibinde 9,8 ve toplamda 16 değer var; toplam 11 ve 13 ve üzeri yüzde 100, 15 ve üzeri yüzde 80. Takımının 4 ve üzeri üretimi yüzde 100, 5 ve 6 ve üzeri yüzde 60. İç sahada Lech’in kendi ortalaması 5, toplamı 15. Leverkusen genelinde kendi değeri 5,2, rakibin 8,6, toplam 13,8; deplasmanda kendi ortalaması 7, toplam 15,25 ve 4 ve üzeri yüzde 100. Birleşik beklenti serbest vuruşta 26,5, Lech 14,3, Leverkusen 12,2; kale vuruşunda 14,9, sırasıyla 7,4 ve 7,5. Taç atışlarında ise Lech genel toplamda 27,8, iç sahada 33,5; iç saha toplamında 26, 29 ve 32 ve üzeri yüzde 75, 35 ve üzeri yüzde 50, takımın 20 ve üzeri kullanımı yüzde 75. Leverkusen deplasmanda toplam 36,4; 26 ve 29 ve üzeri yüzde 100, 32 ve üzeri yüzde 80, 35 ve üzeri yüzde 60. Birleşik beklenti 31,8; Lech 16,9, Leverkusen 14,9. Bence izlenmesi gereken, Lech’in iç sahadaki kenar baskısı ile Leverkusen’in deplasman temposunun taç ve serbest vuruşları nasıl çoğaltacağı; bunlar son birkaç maçın işaretleridir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Lech PoznańvsBayer Leverkusen
15.10.2026 · 19:45Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026