

Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Mainz 05 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | +3 | 7 | BGMGM |
| 9 | Elversberg | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | GGMBM |
| 10 | Köln | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | GMBMG |
| 11 | Stuttgart | 5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | MGMMG |
| 12 | Hamburger SV | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | MMMGG |
| 13 | Schalke 04 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | MBGBM |
| 14 | Eintracht Frankfurt | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | -7 | 5 | BMGBM |
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00Bildirilen eksik yok.
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | Dış | PSG | — | 1-6 | 0-3 |
| 26.08.26 | Dış | Celje | — | 2-1 | 1-1 |
| 19.08.26 | İç | Celje | — | 1-1 | 1-1 |
| 11.08.26 | İç | Mjällby | — | 2-0 | 0-0 |
| 04.08.26 | Dış | Mjällby | — | 2-1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Paderborn | — | 2-0 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Borussia Dortmund | — | 0-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | — | 1-2 | 0-1 |
| 04.09.26 | İç | Köln | 10. | 4-1 | 1-0 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | — | 1-5 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.26 | İç | Celje | — | 1-1 | 1-1 |
| 11.08.26 | İç | Mjällby | — | 2-0 | 0-0 |
| 29.07.26 | İç | Saburtalo | — | 1-1 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Paderborn | — | 2-0 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | — | 1-2 | 0-1 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | — | 1-5 | 0-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| Slovan BratislavaGenel | Slovan Bratislavaİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Slovan BratislavaGenel | Slovan Bratislavaİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| Yediği | 00-15 | 215-30 | 330-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 9toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 260-75 | 375-90+ | 9toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 2toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 7toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00Slovan Bratislava cephesinde son 5 maçın gol tablosu 8 atılan, 9 yenilen gol ve maç başına 3,4 toplam gol gösteriyor; takımın attığı ve yediği gol ortalaması 1,6 ve 1,8. Bu karşılaşmaların tamamında 1 ve üzeri gol ile 2 ve üzeri gol görülürken, 3 ve üzeri gol yüzde 60, 4 ve üzeri gol yüzde 20, 5 ve üzeri gol yüzde 20 seviyesinde kalmış. İç sahadaki son 3 maçta ise 4 gol atıp 2 gol yediler; ortalamalar 1,33 ve 0,67, toplam gol ortalaması 2. İçeride 1 ve 2 ve üzeri gol oranı yüzde 100, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 0. Stuttgart’ın son 5 maçında da 8 gol atıp 9 gol yemesi, 1,6’lık hücum ve 1,8’lik savunma ortalamasıyla aynı genel resmi veriyor. Ancak 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 60, 4 ve üzeri gol yüzde 40, 5 ve üzeri gol yüzde 40. Deplasmandaki son 3 maçta Stuttgart 4 gol atarken 7 gol yemiş; 1,33’e karşı 2,33 ortalama ve 3,67 toplam gol, savunma direncinin burada daha fazla sınandığını anlatıyor.
İlk yarı tarafında Slovan’ın genel maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 60, 2 ve üzeri yüzde 60, 3 ve üzeri yüzde 20; iç sahada bu oranlar yüzde 67, yüzde 33 ve yüzde 0. Stuttgart’ta genel olarak ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 80, deplasmanda yüzde 100, fakat her iki tabloda da 2 ve üzeri gol yüzde 0. Slovan gollerini genel dağılımda 0-15’te 1, 15-30’da 1, 45-60’ta 2, 75-90+ aralığında 4 kez bulmuş; en çok dikkat çeken bölüm son çeyrek. Stuttgart’ın golleri 15-30’da 1, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 3, 60-75’te 1, 75-90+’ta 2; yani ikinci yarı üretimi belirgin. Savunmada Slovan 15-30’da 2, 30-45+’ta 3 gol yerken Stuttgart 45-60’ta 2, 60-75’te 2, 75-90+’ta 3 gol yemiş. Birleşik son 10 maçta beklenen gol 3,4, karşılıklı gol yüzde 70, 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri yüzde 60; ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 70. Aralarındaki son 3 maçta maç başı gol 3, karşılıklı gol 2 maçta görülmüş. Bence kilit, Stuttgart’ın deplasmanda geçişlerde açık vermesi ve Slovan’ın özellikle 75-90+ aralığındaki canlılığı; ilk yarı dengesi korunursa maçın ağırlığı ikinci yarıda belirginleşebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | Dış | PSG | — | 1-6 | 2-7 | 9 | 0-4 |
| 26.08.26 | Dış | Celje | — | 2-1 | 8-5 | 13 | 2-1 |
| 19.08.26 | İç | Celje | — | 1-1 | 4-0 | 4 | 2-0 |
| 11.08.26 | İç | Mjällby | — | 2-0 | 2-4 | 6 | 1-2 |
| 04.08.26 | Dış | Mjällby | — | 2-1 | 3-3 | 6 | 2-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Paderborn | — | 2-0 | 5-7 | 12 | 2-3 |
| 19.09.26 | İç | Borussia Dortmund | — | 0-1 | 6-2 | 8 | 2-2 |
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | — | 1-2 | 7-5 | 12 | 0-1 |
| 04.09.26 | İç | Köln | 10. | 4-1 | 10-8 | 18 | 5-3 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | — | 1-5 | 3-9 | 12 | 2-5 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.26 | İç | Celje | — | 1-1 | 4-0 | 4 | 2-0 |
| 11.08.26 | İç | Mjällby | — | 2-0 | 2-4 | 6 | 1-2 |
| 29.07.26 | İç | Saburtalo | — | 1-1 | 1-5 | 6 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Paderborn | — | 2-0 | 5-7 | 12 | 2-3 |
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | — | 1-2 | 7-5 | 12 | 0-1 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | — | 1-5 | 3-9 | 12 | 2-5 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| Slovan BratislavaGenel | Slovan Bratislavaİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| Slovan BratislavaGenel | Slovan Bratislavaİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00Bu maçın korner havası iki takımın son birkaç maçındaki çizgi farkıyla başlıyor. Slovan Bratislava genel tabloda maç başına 3,8 korner kullanıp rakibine de 3,8 korner veriyor; toplam ortalaması 7,6, en yüksek toplamı 13, en düşüğü ise 4. Ancak iç sahaya geldiğimizde tempo belirgin biçimde düşüyor: 2,33 kendi korneri, 3 rakip korneri ve 5,33 toplam ortalaması var; bu alanda en yüksek toplam 6, en düşük 4. İç saha maçlarının hiçbirinde 8, 9, 10, 11 veya 12 ve üzeri korner görülmemiş. Stuttgart ise genel olarak çok daha canlı bir görüntü çiziyor; 6,2 korner üretip 6,2 korner veriyor, toplam ortalaması 12,4, en yüksek toplamı 18, en düşüğü 8. Deplasmanda da 5’e 7’lik dağılım ve 12 toplam ortalaması dikkat çekiyor; üç maçın üçünde 8, 9, 10, 11 ve 12 ve üzeri korner barajı aşılmış. Stuttgart’ın genel maçlarında 8 ve üzeri yüzde 100, 9 ve üzeri yüzde 80, 10, 11 ve 12 ve üzeri yüzde 80 seviyesinde. Takım bazında Slovan’ın 3 ve üzeri korner oranı genelinde yüzde 60, iç sahada yüzde 33 iken Stuttgart deplasmanda 3 ve üzeri yüzde 100, 4 ve 5 ve üzeri yüzde 67 düzeyinde.
Korner dengesi, oyunun kimin istediği ritimde oynanacağını anlamak açısından oldukça önemli. Slovan son beş maçta rakibinden fazla korneri iki kez almış, bir kez eşit kalmış, iki kez geride kalmış; iç sahada ise bir kez önde, iki kez geride. Stuttgart genelinde üç kez rakibinden fazla korner üretmiş, iki kez geride kalmış; deplasmanda da bir kez önde, iki kez geride. Yani Stuttgart’ın üretim gücü yüksek olsa da dış sahada rakip baskısıyla karşılaşabildiğini söylemek gerekir. İki takımın son maçları birleştiğinde maç başına toplam 10 kornerlik bir görünüm, iki taraf için 5’er kornerlik denge ortaya çıkıyor; 9 ve üzeri korner oranı yüzde 60, 10 ve 11 ve üzeri korner oranları yüzde 50. İlk yarı birleşik ortalaması 4,2. Slovan’da ilk yarı toplamı genel olarak 3,4, ikinci yarı 4,2; Stuttgart’ta bu değerler 5 ve 7,4. Deplasman özelinde Stuttgart’ın ikinci yarıdaki 7,67’lik ortalaması benim gözüme çarpıyor. Maçın belirleyici noktası, Slovan’ın iç sahadaki düşük üretimini aşması ve Stuttgart’ın özellikle ikinci yarıda kenarları ne kadar etkili kullanacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | Dış | PSG | — | 1-6 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 26.08.26 | Dış | Celje | — | 2-1 | 1-7 | 8 | 0-1 |
| 19.08.26 | İç | Celje | — | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 11.08.26 | İç | Mjällby | — | 2-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 04.08.26 | Dış | Mjällby | — | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Paderborn | — | 2-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Borussia Dortmund | — | 0-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | — | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Köln | 10. | 4-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | — | 1-5 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.26 | İç | Celje | — | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 11.08.26 | İç | Mjällby | — | 2-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 29.07.26 | İç | Saburtalo | — | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Paderborn | — | 2-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | — | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | — | 1-5 | 3-1 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| Slovan BratislavaGenel | Slovan Bratislavaİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Slovan BratislavaGenel | Slovan Bratislavaİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00Slovan Bratislava–Stuttgart maçında kart açısından iki farklı karakter karşı karşıya geliyor. Slovan’ın son 5 maçında maç başına toplam kart ortalaması 4,2; kendi gördüğü kart ortalaması 1,6, rakiplerininki ise 2,6. Ev sahibi ekipte toplam kart en yüksek 8, en düşük 1 olmuş. Özellikle Bratislava’daki son 3 karşılaşma daha sert bir tablo çiziyor: toplam ortalama 4,67 karta çıkarken, 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri kart eşikleri yüzde 100, 5 ve üzeri kart ise yüzde 67 oranında gerçekleşmiş. Slovan bu iç saha maçlarının tamamında en az 1 ve en az 2 kart görmüş, 3 ve üzeri karta ise bir kez ulaşmış. Stuttgart’ın son 5 maçındaki toplam ortalama 3,4 kartta kalıyor; takımın kendi ortalaması 1,2, rakibin ortalaması 2,2. Deplasmandaki son 3 maçta bu değer yalnızca 2 karta düşmüş; 3 ve üzeri kart yüzde 33, 4 ve üzeri kart yine yüzde 33, 5 ve üzeri kart ise yüzde 0. Yani ev sahibi tarafın iç saha sertliği, Stuttgart’ın dış saha sakinliğinden daha belirgin.
Benim gözüme çarpan, kartların özellikle ikinci yarıya kayması: Slovan’ın genelinde ilk yarı toplam ortalaması 1, ikinci yarı 3,2; iç sahada bu değerler 1,67 ve 3. Stuttgart’ta genel ortalama ilk yarıda 1, ikinci yarıda 2,4, deplasmanda ise 0,33 ve 1,67. İki takımın son 10 maçında beklenen toplam 3,8 kart; ev sahibi ve deplasman için beklenen değerler 1,9’ar. 4 ve üzeri kart 6 maçta, yani yüzde 60; 5 ve üzeri kart 3 maçta yüzde 30, 6 ve üzeri kart ise 2 maçta yüzde 20 oranında görülmüş. Kırmızı kart çıkan maç sayısı 1, oran yüzde 10; buna karşın Slovan’ın genel ve iç saha verisinde 0, Stuttgart’ın genel ve deplasman verisinde de 0 kırmızı kart bulunuyor. Hakeme ve hakemin son maçlarına dair veri yok; bu yüzden onun kart standardı üzerinden yorum yapmak mümkün değil. Bence belirleyici nokta, Slovan’ın oyunu kendi sahasında sertleştirip sertleştiremeyeceği ve Stuttgart’ın ikinci yarıda bu temasa nasıl karşılık vereceği olacak; ancak bunların son birkaç maça dayalı eğilimler olduğunu unutmamak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,80 | 11,40 | 24,20 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 15,00 | 13,33 | 28,33 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 21+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 23+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 25+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,00 | 10,00 | 21,00 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 11,67 | 12,00 | 23,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 21+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel4 maç | — | — | — | — | 9,50 | 6,25 | 15,75 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 4,50 | 7,00 | 11,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 14+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 16+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 18+ | %502 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %502 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| 10+ | %502 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| 11+ | %502 / 4 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 7 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 4 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,60 | 6,20 | 15,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 9,00 | 4,67 | 13,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,00 | 24,20 | 43,20 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 21,67 | 22,33 | 44,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 34+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 37+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 40+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 43+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 49 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,60 | 16,40 | 35,00 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 17,33 | 17,67 | 35,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 34+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 37+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 40+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 43+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 48 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | Dış | PSG | 1-6 | 8-6 | 17-2 | 10-17 |
| 26.08.26 | Dış | Celje | 2-1 | 15-11 | 12-9 | 19-30 |
| 19.08.26 | İç | Celje | 1-1 | 13-12 | 1-6 | 18-28 |
| 11.08.26 | İç | Mjällby | 2-0 | 13-15 | 8-8 | 23-25 |
| 04.08.26 | Dış | Mjällby | 2-1 | 15-13 | — | 25-21 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Paderborn | 2-0 | 10-11 | 9-5 | 15-19 |
| 19.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 0-1 | 14-9 | 10-9 | 16-17 |
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | 1-2 | 15-8 | 11-5 | 29-19 |
| 04.09.26 | İç | Köln | 4-1 | 6-5 | 11-8 | 25-12 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | 1-5 | 10-17 | 7-4 | 8-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00Slovan Bratislava ile Stuttgart arasında duran topların oyuna etkisi bakımından ilk dikkat çeken fark, serbest vuruşlarda ortaya çıkıyor. Slovan son 5 maçta maç başına 12,8 serbest vuruş kullanırken rakiplerine 11,4 verilmiş; kendi sahasındaki 3 karşılaşmada bu değer 15’e, toplam sayı ise 28,33’e yükselmiş. Stuttgart’ın son 5 maç genelinde kullandığı serbest vuruş ortalaması 11, deplasmanındaki 3 maçta 11,67. Deplasman toplamı 23,67’de kalıyor. Slovan’ın iç saha maçlarının tamamında toplam serbest vuruş 25 ve üzerindeyken, takımın 13 ve üzeri kullandığı maç oranı da yüzde 100. Stuttgart deplasmanında toplamın 23 ve üzeri olma oranı yüzde 67, 25 ve üzeri olma oranı yüzde 33; takımın 10 ve üzeri serbest vuruş kullanma oranı yüzde 100. Kale vuruşlarında ise Stuttgart deplasmanda maç başına 9 kullanıp rakibe 4,67 bırakıyor; toplam 13,67. Slovan’ın iç saha ortalaması 4,5, rakip ortalaması 7 ve toplam 11,5. Taç atışlarında Slovan evinde 21,67, Stuttgart dış sahada 17,33 ortalamaya sahip; rakip katkısıyla toplamlar sırasıyla 44 ve 35.
İşin ilginç tarafı, kale vuruşu beklentisinin iki takım arasında neredeyse dengede olması: birleşik beklenti toplam 15,78, Slovan için 7,85, Stuttgart için 7,93. Bu, oyunun yalnızca tek taraflı baskıyla değil, iki kalecinin de oyunu geriden başlatmak zorunda kalacağı bölümlerle şekillenebileceğini düşündürüyor. Serbest vuruşta birleşik beklenti 22,6; Slovan 11,4, Stuttgart 11,2. Yani temaslı, ikili mücadelelerin ve kesilen hücumların öne çıktığı bir maç havası var. Taç atışında beklenti 39,1’e yükseliyor; Slovan’ın payı 17,7, Stuttgart’ınki 21,4. Bu özellikle Stuttgart’ın kenarları ve rakip yarı alandaki sıkışmaları kullanabileceğini gösteriyor. Devre bazlı değerler verilmediği için ilk yarı-ikinci yarı farkı kurulamıyor; dolayısıyla maçın ritmini izlerken kenar savunmalarının ne kadar zorlandığına, serbest vuruşların hangi bölgelerden kazanıldığına ve kalecilerin topu ne kadar doğrudan oyuna soktuğuna bakmak gerekir. Bu rakamlar son birkaç maçın örneklemine dayanıyor; sahadaki gerçek karakteri belirleyecek olan, ilk düdükten sonra tarafların baskı cesareti olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Slovan BratislavavsStuttgart
14.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 13.10.2026