

Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | +11 | 18 | GGGGG |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | +5 | 15 | GGGMG |
| 3 | Brighton & Hove Albion | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | +13 | 13 | MBGGG |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12:6 | +6 | 10 | BBBGB |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8:5 | +3 | 10 | BBBGB |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:13 | +2 | 10 | GMBMG |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | +3 | 9 | BBGBM |
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | +2 | 13 | GGGMG |
| 4 | Olympique Lyonnais | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 | 11 | BGBGM |
| 5 | Paris | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | +4 | 11 | GGBGM |
| 6 | PSG | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | +3 | 11 | BMGGG |
| 7 | Brest | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | +3 | 8 | BGMMG |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | MGBMG |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | MBMGG |
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00Bildirilen eksik yok.
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Liverpool | — | 3-0 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Sunderland | — | 5-3 | 3-2 |
| 13.09.26 | Dış | Manchester United | — | 1-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Coventry City | — | 1-0 | 1-0 |
| 28.08.26 | Dış | Crystal Palace | — | 4-1 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Le Mans | — | 3-1 | 1-0 |
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille | — | 2-1 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Brest | 7. | 1-0 | 1-0 |
| 04.09.26 | İç | Monaco | — | 1-2 | 1-0 |
| 28.08.26 | Dış | Lille | — | 2-2 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Sunderland | — | 5-3 | 3-2 |
| 05.09.26 | İç | Coventry City | — | 1-0 | 1-0 |
| 23.08.26 | İç | AFC Bournemouth | — | 2-1 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille | — | 2-1 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Brest | 7. | 1-0 | 1-0 |
| 28.08.26 | Dış | Lille | — | 2-2 | 0-1 |
| 23.08.26 | Dış | Rennes | 3. | 2-2 | 0-2 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| Manchester CityGenel | Manchester Cityİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ gol | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Manchester CityGenel | Manchester Cityİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 060-75 | 075-90+ | 4toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 260-75 | 175-90+ | 6toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 4toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 5toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00Manchester City - PSG buluşmasında benim gözüme çarpan, ev sahibinin gol üretimiyle misafirin maçları açık tutan yapısı. City son 5 maçta 14 gol atıp 4 gol yemiş; 2,8 ve 0,8 ortalamaları, hücum gücünün yanında savunma dengesini de gösteriyor. PSG aynı sayıdaki maçta 9 gol atıp 6 gol yemiş; ortalamaları 1,8 ve 1,2. Toplam gol ortalaması City’de 3,6, PSG’de 3. Genel örneklemde 1 ve üzeri gol ikisinde de %100; 2 ve üzeri gol ile 3 ve üzeri gol City’de %60, PSG’de %80. Açıkçası PSG’nin maçları bu eşiklere daha sık ulaşmış. 4 ve üzeri gol ikisinde %40, 5 ve üzeri gol ise City’de %40, PSG’de %0. City’nin evindeki 3 maçta attığı 8, yediği 4 gol; 2,67 ve 1,33 ortalamalarıyla toplamı 4’e taşıyor. PSG’nin dışarıdaki 4 maçında 7-5 gol dengesi, 1,75 ve 1,25 ortalamalarıyla toplam 3. Ev/deplasman ayrımında 2 ve 3 ve üzeri gol yüzdeleri %67/%75, 4 ve üzeri %33/%50, 5 ve üzeri %33/%0.
İlk yarıda ben City’nin evindeki hareketliliği önemsiyorum: 1 ve üzeri gol genelde %60, evinde %100; PSG’de genelde %80, dışarıda %75. İlk yarıda 2 ve üzeri gol aynı sırayla %20, %33, %0 ve %25; erken gol, kendiliğinden devamının geleceğini söylemiyor. City genelinde 45-60 arasında 4, 75-90+ arasında 3 gol bulmuş; evinde de son aralıkta 3 golü var. PSG genelinde 60-75 arasında 4 gol üretirken, deplasmanda 60-75 ve 75-90+ aralıklarında üçer gol bulmuş. Bence devre sonrası savunma mesafeleri belirleyici olabilir. Karşılıklı gol City’nin genelinde 2, evinde 2; PSG’nin genelinde 4, dışarıda 3 maçta görülmüş. Birleşik 10 maçta beklenen gol değeri 3,3; karşılıklı gol 6 maçla %60, 2 ve 3 ve üzeri gol yedişer maçla %70. 4 ve üzeri gol 4 maçla %40, 5 ve üzeri 2 maçla %20; ilk yarıda 1 ve üzeri gol 7 maçla %70, 2 ve üzeri 1 maçla %10. Aralarındaki son 5 maçın gol ortalaması 3,2; 3 maçta 3 ve üzeri gol, 3 maçta karşılıklı gol var. Şunu unutmam: örneklem son birkaç maç; özellikle geç bölümdeki savunma dikkati izlenmeli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Liverpool | — | 3-0 | 6-5 | 11 | 2-4 |
| 20.09.26 | İç | Sunderland | — | 5-3 | 6-5 | 11 | 2-3 |
| 13.09.26 | Dış | Manchester United | — | 1-0 | 7-6 | 13 | 4-1 |
| 05.09.26 | İç | Coventry City | — | 1-0 | 4-5 | 9 | 4-2 |
| 28.08.26 | Dış | Crystal Palace | — | 4-1 | 6-2 | 8 | 2-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Le Mans | — | 3-1 | 4-4 | 8 | 1-3 |
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille | — | 2-1 | 7-3 | 10 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | Brest | 7. | 1-0 | 2-3 | 5 | 2-1 |
| 04.09.26 | İç | Monaco | — | 1-2 | 6-0 | 6 | 1-0 |
| 28.08.26 | Dış | Lille | — | 2-2 | 5-0 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Sunderland | — | 5-3 | 6-5 | 11 | 2-3 |
| 05.09.26 | İç | Coventry City | — | 1-0 | 4-5 | 9 | 4-2 |
| 23.08.26 | İç | AFC Bournemouth | — | 2-1 | 8-3 | 11 | 4-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille | — | 2-1 | 7-3 | 10 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | Brest | 7. | 1-0 | 2-3 | 5 | 2-1 |
| 28.08.26 | Dış | Lille | — | 2-2 | 5-0 | 5 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Rennes | 3. | 2-2 | 10-0 | 10 | 7-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| Manchester CityGenel | Manchester Cityİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Manchester CityGenel | Manchester Cityİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 6+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00Manchester City–PSG eşleşmesinde korner ritmi, iki takımın son birkaç maçındaki karakter farkını oldukça net gösteriyor. City’nin genelinde maç başına kullandığı korner 5,8, rakibe verdiği 4,6 ve toplam ortalaması 10,4. İç sahada ise kendi korner ortalaması 6’ya çıkarken rakibe verdiği sayı 4,33, toplam da 10,33 seviyesinde kalıyor. Bu tablo, Etihad’da oyunu rakip yarı sahaya yıkma ve kenarlardan sürekli hücum etme eğilimini destekliyor. City’nin genel maçlarında 8 ve üzeri korner oranı yüzde 100, 9 ve üzeri yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 60; iç sahada 8 ve 9 ve üzeri eşikleri yüzde 100, 10 ve 11 ve üzeri eşikleri yüzde 67. PSG tarafında genel toplam ortalaması 6,8, deplasmanda ise 7,5. Paris ekibi dış sahada maç başına 6 korner kullanıyor, rakibe yalnızca 1,5 korner veriyor. Buna rağmen deplasman maçlarında 8, 9 ve 10 ve üzeri korner eşiklerinin her biri yüzde 50’de kalıyor; 11 ve üzeri ise hiç görülmemiş. City’nin genel toplamı 8 ile 13 arasında değişirken PSG’de aralık 5-10, yani oyunun genişliği bakımından ev sahibi daha canlı bir profil çiziyor.
Benim gözüme çarpan asıl nokta korner dengesinde. City, son genel maçlarının 4’ünde rakibinden fazla korner kullanmış, iç sahada bu sayı 3 maçın 2’si. PSG genelinde rakibinden fazla olduğu maç sayısı 3, deplasmanda da 4 maçın 3’ü; dolayısıyla iki taraf da üretken, fakat bunu farklı biçimde yapıyor. Birleşik son maçlarda beklenen toplam 8,6 korner; ev sahibi payı 3,9, PSG payı 4,7 olarak hesaplanmış. 10 maçlık birleşik tabloda 9 ve üzeri korner yüzde 50, 10 ve üzeri yüzde 40, 11 ve üzeri yüzde 30. İlk yarı beklentisi 3,5 kornerken City’de ilk yarı toplam ortalaması 5,2, PSG’nin deplasmanında 2,75. Bu nedenle maçın kilidi, City’nin ilk bölümde kuracağı baskıyla PSG’nin geçişlerde kazanacağı köşe vuruşlarının birbirini ne kadar dengeleyeceğinde yatıyor; erken baskı sürerse toplam sayı yükselir, PSG savunmayı merkezde tutarsa tempo daha kontrollü kalabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Liverpool | — | 3-0 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 20.09.26 | İç | Sunderland | — | 5-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Manchester United | — | 1-0 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Coventry City | — | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Crystal Palace | — | 4-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Le Mans | — | 3-1 | 0-5 | 5 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille | — | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 13.09.26 | Dış | Brest | 7. | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Monaco | — | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Lille | — | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Sunderland | — | 5-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Coventry City | — | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | AFC Bournemouth | — | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille | — | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 13.09.26 | Dış | Brest | 7. | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Lille | — | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Rennes | 3. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| Manchester CityGenel | Manchester Cityİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Manchester CityGenel | Manchester Cityİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00Manchester City–PSG maçında kartların genel resmi iki takım için aynı toplam ortalamaya, 3,6 karta işaret ediyor; ancak dağılım farklı. City’nin son 5 maçında kendi kart ortalaması 1,8, rakip kart ortalaması da 1,8. Bu karşılaşmaların en yükseği 6, en düşüğü 1 kart; 3 ve üzeri kart 5 maçın 4’ünde, yani yüzde 80’inde görülürken 4 ve 5 ve üzeri kart oranı yüzde 40’ta, 6 ve üzeri kart oranı yüzde 20’de kalmış. Manchester ekibinin iç sahadaki 3 maçında toplam ortalama 2,33 karta düşüyor; en yüksek toplam 3, en düşük 1 ve 3 ve üzeri kart iki maçta, yüzde 67 oranında yaşanmış. City burada rakibinden fazla kart görmemiş, üç maçın tamamında rakibinin gerisinde kalmış. PSG tarafında genel toplam yine 3,6; kendi kart ortalaması 1, rakip kart ortalaması 2,6. En yüksek toplam 5, en düşük 2 ve 3 ve üzeri kart oranı yüzde 80. Deplasmanda toplam ortalama 3,75’e çıkıyor; dört maçın tamamında 3 ve üzeri kart, yüzde 50’sinde 4 ve üzeri, yüzde 25’inde 5 ve üzeri kart var. PSG’nin deplasmanda 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 100, 2 ve üzeri oranı yüzde 50.
Benim gözüme çarpan, sertliğin özellikle ikinci yarıya taşınma ihtimali. City’nin genel maçlarında ilk yarı toplam ortalaması 1, ikinci yarı 2,6; iç sahada bu değerler 1 ve 1,33. PSG’de genel ortalamalar 0,8 ve 2,8, deplasmanda ise 1,25 ve 2,5. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 3,6 kart; City için 2,2, PSG için 1,4 kart öne çıkıyor. 4 ve üzeri kart 10 maçın 4’ünde, yüzde 40; 5 ve üzeri kart da yine 4 maçta, yüzde 40 oranında görülmüş. 6 ve üzeri kart yalnızca 1 maçta, yüzde 10’da kalırken en yüksek birleşik toplam 10 kart. Kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 30; 10 maçın 3’ünde kırmızı kart var. City’nin genelinde 1 kırmızı kart ve kırmızı çıkan 2 maç bulunuyor, iç sahada kırmızı yok; PSG’de genel ve deplasman verisinde kırmızı kart sayısı 0, fakat kırmızı çıkan maç sayısı 1. Hakemin son maçlarına dair veri paylaşılmadığı için düdük standardını ayrıca tartamıyorum. Açıkçası maçın kilidi, ilk bölümdeki ikili mücadelelerden çok ikinci yarıda gerilim yükselirken kartların nasıl birikeceği olacak; örneklemin son birkaç maça dayandığını da akılda tutmak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,80 | 13,00 | 30,80 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 16,00 | 13,00 | 29,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 23+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 25+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 27+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 22 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,80 | 5,80 | 17,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 10,00 | 5,75 | 15,75 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 23+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 25+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 27+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 14+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 15+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 16+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,40 | 7,40 | 14,80 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 5,33 | 10,00 | 15,33 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 6+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,40 | 10,00 | 16,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 6,25 | 10,25 | 16,50 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,00 | 12,20 | 30,20 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 16,33 | 10,33 | 26,67 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 32+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 35+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 38+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 22+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 24 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 21,80 | 16,60 | 38,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 22,50 | 15,75 | 38,25 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 32+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 35+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 38+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 18+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 20+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 32 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Liverpool | 3-0 | 20-16 | 6-9 | 24-11 |
| 20.09.26 | İç | Sunderland | 5-3 | 15-14 | 6-9 | 20-11 |
| 13.09.26 | Dış | Manchester United | 1-0 | 22-11 | 14-4 | 11-19 |
| 05.09.26 | İç | Coventry City | 1-0 | 21-13 | 5-10 | 16-8 |
| 28.08.26 | Dış | Crystal Palace | 4-1 | 11-11 | 6-5 | 19-12 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Le Mans | 3-1 | 15-3 | 9-8 | 24-20 |
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille | 2-1 | 9-3 | 3-16 | 24-12 |
| 13.09.26 | Dış | Brest | 1-0 | 13-7 | 8-6 | 22-22 |
| 04.09.26 | İç | Monaco | 1-2 | 11-9 | 4-7 | 18-14 |
| 28.08.26 | Dış | Lille | 2-2 | 11-7 | 8-13 | 21-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00Manchester City ile PSG arasındaki fark, duran ve oyunu yeniden başlatan aksiyonlarda hemen göze çarpıyor. Serbest vuruşlarda City son 5 maçta maç başı 17,8 kullanmış, rakiplerine 13 ortalama vermiş; toplam ortalaması 30,8 ve rakibinden fazla olduğu maç sayısı 4. PSG ise genelinde 11,8 kullanıp rakibe 5,8 vermiş, toplamda 17,6’da kalmış ve 5 maçın tamamında rakibinden fazla serbest vuruş kullanmış. City tarafında toplamın 21 ve üzeri olma oranı yüzde 100, 23 ve üzeri yüzde 80; takımın 13 ve üzeri serbest vuruşa ulaşma oranı yüzde 80. PSG’de toplamın 21 ve üzerine çıkma oranı yüzde 0, takımın 13 ve üzeri sayıya ulaşması ise yüzde 40. Kale vuruşlarında tablo daha dengeli: City’nin toplam ortalaması 14,8, PSG’nin 16,4; birleşik beklenti 15,6. City’nin takım olarak 5 ve üzeri kale vuruşu oranı yüzde 100, PSG’nin aynı eşiği yüzde 60. Taç atışlarında ise ibre belirgin biçimde PSG’ye dönüyor: deplasman ekibi 21,8 ortalamayla kullanıyor, City 18’de kalıyor; toplamlar sırasıyla 38,4 ve 30,2.
İşin ilginç tarafı, iç saha ve deplasman ayrımı bu resmi daha da keskinleştiriyor. City’nin kendi sahasındaki serbest vuruş toplamı maç başı 29, takım kullanımı 16; PSG’nin deplasmandaki toplamı 15,75, kendi kullanımı 10. Taçta City iç sahada 26,67 toplam ve 16,33 takım ortalamasında kalırken PSG deplasmanda 38,25 toplam, 22,5 takım ortalaması yakalıyor. PSG’nin deplasman maçlarının yüzde 100’ünde toplam taç atışı 32 ve üzeri, yüzde 100’ünde takım taçları 20 ve üzeri; City’de bu oranlar yüzde 0 ve yüzde 33. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 24,2, kale vuruşunda 15,6, taçta 34,3. İlk yarı, ikinci yarı ve maç sonu kırılımı verilmediği için devreler üzerinden sayı kuramam; ancak son birkaç maçlık örneklem, City’nin faul ve set oyunu üzerinden, PSG’nin ise çizgi kullanımı ve topun sık sık dışarı çıkmasıyla şekillenen daha parçalı bir karşılaşmaya işaret ediyor. Kadro yerleşimi kadar kenar koridorlardaki mücadeleyi izlemek önemli olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Manchester CityvsPSG
14.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 13.10.2026