

LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:13 | +2 | 10 | GMBMG |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | +3 | 9 | BBGBM |
| 8 | Hull City | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | +2 | 9 | GBBMB |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | BGBGM |
| 10 | Ipswich Town | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:12 | -3 | 9 | MMGMG |
| 11 | Newcastle United | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | GBMGM |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | -3 | 7 | MGMBG |
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45Bildirilen eksik yok.
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | Dış | AEK Athens | — | 0-1 | 0-1 |
| 25.08.26 | İç | Celtic | — | 5-1 | 1-1 |
| 19.08.26 | Dış | Celtic | — | 0-3 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Manchester City | — | 0-3 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | AFC Bournemouth | — | 1-0 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Fulham | — | 0-0 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | Ipswich Town | 10. | 2-0 | 2-0 |
| 29.08.26 | İç | Nottingham Forest | — | 2-2 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.26 | İç | Celtic | — | 5-1 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | AFC Bournemouth | — | 1-0 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | Ipswich Town | 10. | 2-0 | 2-0 |
| 23.08.26 | Dış | Newcastle United | 11. | 2-2 | 0-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| LASK LinzGenel | LASK Linzİç saha | LiverpoolGenel | LiverpoolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 3+ gol | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ gol | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ gol | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| LASK LinzGenel | LASK Linzİç saha | LiverpoolGenel | LiverpoolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ gol | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ gol | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| Yediği | 00-15 | 315-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 5toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 360-75 | 175-90+ | 5toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 1toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 2toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45Bu eşleşmede LASK Linz’in son 3 maçındaki 5 gol atıp 5 gol yemesi, maç başına toplam 3,33 gole ve iki takım açısından da hareketli bir tabloya işaret ediyor. Evindeki tek son maçta ise 5 gol atıp 1 gol yedi; 6 gol ortalaması oldukça dikkat çekici. Bu karşılaşmada 1 ve üzeri gol, 2 ve üzeri gol, 3 ve üzeri gol, 4 ve üzeri gol ve 5 ve üzeri gol eşiklerinin tamamı yüzde 100 gerçekleşti. Liverpool’un son 5 maçında attığı 5, yediği 5 gol, iki tarafta da 1,00 ortalamaya ve maç başına 2 gole denk geliyor. Deplasmandaki son 3 maçta Liverpool 5 gol atıp 2 gol yedi; attığı gol ortalaması 1,67, yediği gol ortalaması 0,67, toplam gol ortalaması ise 2,33. Burada 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol yüzde 67, 3 ve üzeri gol yüzde 33, 4 ve üzeri gol yüzde 33 seviyesinde. LASK’ın iç saha verisi tek maça, Liverpool’un deplasman verisi üç maça dayandığı için bu farkı okurken örneklemin son birkaç maçla sınırlı olduğunu akılda tutmak gerekir.
İlk yarı başlangıç temposu LASK tarafında daha belirgin: genel maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol yüzde 67; iç sahadaki tek maçta bu iki eşik de yüzde 100. Liverpool’da genel oranlar yüzde 40 ve yüzde 20, deplasmanda ise yüzde 67 ve yüzde 33. LASK ilk yarıda 1, Liverpool 2 gol bulmuş. LASK’ın golleri 30-45+ dakikalarında 1, 45-60’ta 2 ve 75-90+ aralığında 2; yediği goller 15-30’da 3, 30-45+’ta 1 ve 60-75’te 1. Liverpool’un attığı goller 0-15’te 2, 45-60’ta 2, 75-90+’ta 1; yediği goller 15-30’da 1, 60-75’te 3 ve 75-90+’ta 1. Son 8 maçın birleşiminde beklenen gol 2,67, 2 ve üzeri gol yüzde 63, 3 ve üzeri gol yüzde 50, karşılıklı gol yüzde 25; ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 63. Aralarındaki son 2 maçta maç başı gol 4, iki karşılaşmanın ikisinde de 2,5’in üzerinde gol ve birinde karşılıklı gol var. Bence belirleyici nokta, LASK’ın ikinci yarıdaki üretimiyle Liverpool’un özellikle 60-75 arasındaki savunma kırılganlığının nasıl buluşacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | Dış | AEK Athens | — | 0-1 | 3-7 | 10 | 1-2 |
| 25.08.26 | İç | Celtic | — | 5-1 | 10-5 | 15 | 4-2 |
| 19.08.26 | Dış | Celtic | — | 0-3 | 3-8 | 11 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Manchester City | — | 0-3 | 5-6 | 11 | 4-2 |
| 20.09.26 | Dış | AFC Bournemouth | — | 1-0 | 3-3 | 6 | 1-2 |
| 12.09.26 | İç | Fulham | — | 0-0 | 5-8 | 13 | 3-3 |
| 04.09.26 | Dış | Ipswich Town | 10. | 2-0 | 3-4 | 7 | 2-3 |
| 29.08.26 | İç | Nottingham Forest | — | 2-2 | 3-5 | 8 | 2-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.26 | İç | Celtic | — | 5-1 | 10-5 | 15 | 4-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | AFC Bournemouth | — | 1-0 | 3-3 | 6 | 1-2 |
| 04.09.26 | Dış | Ipswich Town | 10. | 2-0 | 3-4 | 7 | 2-3 |
| 23.08.26 | Dış | Newcastle United | 11. | 2-2 | 6-2 | 8 | 4-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| LASK LinzGenel | LASK Linzİç saha | LiverpoolGenel | LiverpoolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 9+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 10+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 11+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 12+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| LASK LinzGenel | LASK Linzİç saha | LiverpoolGenel | LiverpoolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 6+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45Devre verisi olan 3 maç
Devre verisi olan 5 maç
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45Maçın korner havası, LASK Linz’in iç sahadaki üretkenliğiyle Liverpool’un deplasmandaki daha kontrollü görüntüsü arasında şekilleniyor. LASK’ın son 3 maç genelinde maç başına kullandığı korner 5,33, rakibe verdiği korner 6,67 ve toplam ortalaması 12. Bu karşılaşmalardaki toplam değer 10 ile 15 arasında kalırken, 10 ve üzeri korner eşiği yüzde 100, 11 ve üzeri yüzde 67, 12 ve üzeri ise yüzde 33 oranında gerçekleşmiş. LASK, 3 ve üzeri korneri tüm maçlarında gördü; 4 ve üzeri, 5 ve üzeri, 6 ve üzeri ve 7 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 33’te kaldı. İç sahadaki tek maç ise oldukça dikkat çekici: 10 LASK korneri, rakibe verilen 5 korner ve 15 toplam korner. Liverpool tarafında son 5 maç genelinde takım ortalaması 3,8, rakibe verdiği ortalama 5,2, toplam ortalama 9 korner. En yüksek toplam 13, en düşük 6. Deplasmandaki 3 maçta ise kendi korner ortalaması 4, rakibe verdiği 3, toplam 7; 8 ve üzeri korner yalnızca yüzde 33’te kalmış.
Korner dengesi burada bence en kritik başlık. LASK genel tabloda rakibinden yalnızca 1 maçta fazla korner kullanmış, 2 maçta geride kalmış; Liverpool ise son 5 maçın hiçbirinde rakibinden fazla korner üretememiş, 1 maçta eşit kalıp 4 maçta geride olmuş. Buna rağmen LASK’ın iç sahadaki tek örneğinde denge net biçimde ev sahibinden yana: 10’a 5. Liverpool’un deplasman üçlüsünde ise 4’e 3’lük kendi lehine ortalama bulunuyor, fakat toplam korner seviyesi 7’de kalıyor. İki takımın son maçları birleştirildiğinde beklenen toplam 10,5; LASK için 5,27, Liverpool için 5,24 hesaplanıyor. 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri korner eşikleri yüzde 63, yani 8 maçın 5’inde; 11 ve üzeri ise yüzde 50, 8 maçın 4’ünde gerçekleşmiş. İlk yarı beklenen toplam 4,44. Açıkçası maçın yönünü, LASK’ın iç sahadaki erken baskısının Liverpool’u ne kadar savunmaya iteceği ve ikinci yarıda korner trafiğinin artıp artmayacağı belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | Dış | AEK Athens | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 25.08.26 | İç | Celtic | — | 5-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 19.08.26 | Dış | Celtic | — | 0-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Manchester City | — | 0-3 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 20.09.26 | Dış | AFC Bournemouth | — | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Fulham | — | 0-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | Ipswich Town | 10. | 2-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Nottingham Forest | — | 2-2 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.26 | İç | Celtic | — | 5-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | AFC Bournemouth | — | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | Ipswich Town | 10. | 2-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Newcastle United | 11. | 2-2 | 3-5 | 8 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| LASK LinzGenel | LASK Linzİç saha | LiverpoolGenel | LiverpoolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 6+ | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| LASK LinzGenel | LASK Linzİç saha | LiverpoolGenel | LiverpoolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45Devre verisi olan 3 maç
Devre verisi olan 5 maç
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45LASK Linz’in son 3 maçındaki kart resmi, rakibe göre belirgin bir üstünlük taşıyor: kendi kart ortalaması 1,67, rakip ortalaması 0,67 ve maç başına toplam 2,33 kart. Bu karşılaşmalarda toplam kart en fazla 3, en az 1 olmuş; 3 ve üzeri kart oranı yüzde 67’de kalırken 4, 5, 6 ve 7 ve üzeri kart eşiklerinin hiçbiri görülmemiş. LASK’ın takım olarak 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 67, 3 ve üzeri ise yüzde 0. İç sahadaki tek maçta ise LASK 2, rakibi 1 kart görmüş, toplam 3 karta ulaşılmış; 3 ve üzeri kart oranı yüzde 100, LASK’ın 1 ve 2 ve üzeri kart eşikleri de yüzde 100. Liverpool tarafında genel tablo daha sert: 5 maçta kendi kart ortalaması 2,60, rakip ortalaması 1,40, toplam ortalama 4. En yüksek toplam 6, en düşük 1; 3 ve üzeri kart yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve 6 ve üzeri yüzde 40. Liverpool’un takım eşiklerinde 1 ve 2 ve üzeri yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 60, 4 ve üzeri yüzde 40 görülüyor. Deplasmanda toplam ortalama 5, en yüksek 8, en düşük 3; 3 ve üzeri yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 67, 5, 6 ve 7 ve üzeri yüzde 33. Liverpool’un dış sahada 1 ve 2 ve üzeri kart oranı yüzde 100, 3 ve üzeri yüzde 67.
İşin ilginç tarafı, iki takımın son 8 maçının birleşiminde beklenen toplamın 3,17 karta, ev sahibi payının 1,54’e, deplasman payının 1,64’e denk gelmesi. 4 ve üzeri kart 8 maçın 3’ünde, yani yüzde 38; 5 ve 6 ve üzeri kart ise 2 maçta, yüzde 25 oranında kalmış. İlk yarı beklenen toplam 0,74, ikinci yarı verileri ise LASK’ta 1,67, iç sahada 3; Liverpool’da genel 3,20, deplasmanda 3 kart ortalamasına işaret ediyor. Bu da gerilimin özellikle ikinci yarıda yükselme ihtimalini futbol aklıyla izlenebilir kılıyor. LASK son maçlarında 5 sarı kart ve 0 kırmızı kart görürken, Liverpool 12 sarı kart ve 1 kırmızı kart gördü; o kırmızı, 5 maçın 1’inde çıktı. Deplasman Liverpool’unda kırmızı kart yok, LASK’ın genelinde ve iç sahasında da kırmızı kart bulunmuyor. Birleşik tabloda kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 13, yani 8 maçta 1. Hakemin son maçlarına dair veri paylaşılmadığı için onun kart standardı hakkında özel bir hüküm kuramam; bu nedenle maçta asıl belirleyici nokta, Liverpool’un dış sahadaki 2,67 kartlık kendi ortalaması ile LASK’ın daha ölçülü iç saha görüntüsünün, özellikle ikinci devrede nasıl çarpışacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel3 maç | — | — | — | — | 8,67 | 14,67 | 23,33 |
| İç saha1 maç | — | — | — | — | 13,00 | 20,00 | 33,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 24+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 26+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 28+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 10+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 11+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 12+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 3 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,20 | 16,40 | 28,60 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 15,00 | 17,33 | 32,33 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 24+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 28+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 20 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel3 maç | — | — | — | — | 8,00 | 12,67 | 20,67 |
| İç saha1 maç | — | — | — | — | 6,00 | 23,00 | 29,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 17+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 19+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 21+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç |
| 8+ | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç |
| 9+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç |
| 10+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 3 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,00 | 8,20 | 17,20 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 10,00 | 8,00 | 18,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel3 maç | — | — | — | — | 24,00 | 17,33 | 41,33 |
| İç saha1 maç | — | — | — | — | 30,00 | 18,00 | 48,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 36+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 39+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 42+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 45+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 19+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 21+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 23+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 48 / 35 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 3 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,00 | 25,00 | 42,00 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 16,33 | 22,67 | 39,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 36+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 39+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 42+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 45+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 23+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 31 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | Dış | AEK Athens | 0-1 | 7-15 | 10-6 | 27-14 |
| 25.08.26 | İç | Celtic | 5-1 | 13-20 | 6-23 | 30-18 |
| 19.08.26 | Dış | Celtic | 0-3 | 6-9 | 8-9 | 15-20 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Manchester City | 0-3 | 16-20 | 9-6 | 11-24 |
| 20.09.26 | Dış | AFC Bournemouth | 1-0 | 15-19 | 14-7 | 22-27 |
| 12.09.26 | İç | Fulham | 0-0 | 9-11 | 5-13 | 22-28 |
| 04.09.26 | Dış | Ipswich Town | 2-0 | 11-17 | 11-4 | 10-21 |
| 29.08.26 | İç | Nottingham Forest | 2-2 | 10-15 | 6-11 | 20-25 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45LASK Linz’in iç sahadaki tek maçlık görüntüsü, duran top ve kenar çizgisi kullanımında oldukça canlı: serbest vuruşlarda 13 kazanıp 20 rakibe bırakmış, toplam 33’e ulaşmış; toplamın 22, 24, 26 ve 28 ve üzeri eşiklerinin her birinde yüzde 100 görülmüş. Liverpool’un deplasman üçlüsünde ise serbest vuruş ortalaması 15’e 17,33 ve toplam 32,33. Bu tablo, Liverpool’un rakip baskısıyla birlikte daha fazla düdük alan, LASK’ın ise kendi sahasında daha çok savunma faulüne maruz kalan taraf olabileceğini düşündürüyor. Kale vuruşlarında LASK’ın iç saha ortalaması 6’ya 23, toplam 29; Liverpool deplasmanda 10’a 8 ve toplam 18. LASK’ın 15 ve üzeri toplamı yüzde 100, 17, 19 ve 21 ve üzeri değerleri de yüzde 100; Liverpool’da bu eşikler sırasıyla yüzde 100, 67, 33 ve 33. Taçlarda denge LASK lehine dönüyor: ev sahibinin ortalaması 30’a 18, toplam 48; Liverpool’un dış saha ortalaması 16,33’e 22,67, toplam 39. LASK’ın 17, 19, 21 ve 23 ve üzeri takım taçlarında yüzde 100, Liverpool’da aynı eşikler yüzde 67, 33, 33 ve 0.
İşin ilginç tarafı, genel örneklemde serbest vuruş toplamı LASK’ta maç başına 23,33, Liverpool’da 28,6; toplamın 22 ve üzeri görülme oranları yüzde 67 ve yüzde 80. Takımın 9 ve üzeri serbest vuruş oranı LASK’ta yüzde 33, Liverpool’da yüzde 100; 12 ve üzeri içinse yüzde 33’e karşı yüzde 40. Kale vuruşunda genel toplamlar 20,67 ve 17,2, 15 ve üzeri eşikleri yüzde 100; 17 ve üzeri yüzde 67’ye karşı yüzde 60. Taçta genel toplamlar 41,33 ve 42, 36 ve üzeri oranları yüzde 67 ve yüzde 60. Birleşik beklenti serbest vuruşta 25,97, kale vuruşunda 18,94, taçta 41,67; paylar sırasıyla LASK 12,54, 8,1 ve 24,5, Liverpool 13,44, 10,84 ve 17,17. Bence sahada izlenecek ana mesele, LASK’ın kenarları ve rakip yarı saha baskısını ne kadar sürdüreceği; Liverpool’un geçişleri hızlandıkça serbest vuruşlar artabilir, oyun genişledikçe taç sayısı da yükselir. Bunlar son birkaç maçlık örneklem; maçın gerçek ritmi, ilk düdükten sonra kurulacak baskı düzeniyle şekillenecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LASK LinzvsLiverpool
14.10.2026 · 19:45Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 13.10.2026