

RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Borussia Dortmund | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 13 | GGGGB |
| 3 | Bayern München | 5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | +12 | 11 | GBGGB |
| 4 | Bayer Leverkusen | 5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | +6 | 10 | MGBGG |
| 5 | RB Leipzig | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | +10 | 9 | GMGMG |
| 6 | Augsburg | 5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | +5 | 8 | GGBMB |
| 7 | Werder Bremen | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | MGBGB |
| 8 | Mainz 05 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | +3 | 7 | BGMGM |
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | +20 | 20 | BGGGG |
| 2 | PSV | 8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | +16 | 19 | GGGMG |
| 3 | AZ | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | +10 | 19 | GGBGM |
| 4 | Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | +8 | 17 | BGGGB |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | +12 | 15 | MGGBB |
| 6 | Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | +6 | 14 | MBBGG |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | GGMGB |
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Eintracht Frankfurt | — | 6-0 | 4-0 |
| 20.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 4. | 0-2 | 0-1 |
| 13.09.26 | İç | Hamburger SV | — | 5-0 | 2-0 |
| 05.09.26 | Dış | Werder Bremen | 7. | 1-3 | 0-1 |
| 29.08.26 | İç | Borussia M'gladbach | — | 3-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Heerenveen | — | 2-0 | 1-0 |
| 20.09.26 | Dış | Twente | 4. | 2-3 | 2-1 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam | — | 4-1 | 2-1 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax | 5. | 3-1 | 2-1 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht | — | 6-1 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Eintracht Frankfurt | — | 6-0 | 4-0 |
| 13.09.26 | İç | Hamburger SV | — | 5-0 | 2-0 |
| 29.08.26 | İç | Borussia M'gladbach | — | 3-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Twente | 4. | 2-3 | 2-1 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax | 5. | 3-1 | 2-1 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht | — | 6-1 | 2-1 |
| 15.08.26 | Dış | Excelsior | — | 2-1 | 1-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| RB LeipzigGenel | RB Leipzigİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ gol | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| RB LeipzigGenel | RB Leipzigİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 175-90+ | 5toplam |
| Yediği | 30-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 275-90+ | 6toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 0toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 275-90+ | 6toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00RB Leipzig–PSV karşılaşmasında sahadaki gol temposunun yüksek olması beklenebilir; iki takımın son birkaç maçındaki tablo bunu güçlü biçimde gösteriyor. Leipzig son 5 genel maçında 15 gol atıp 5 gol yedi; maç başına toplam gol ortalaması 4, atılan gol ortalaması 3, yenilen gol ortalaması 1. Bu 5 maçın tamamında 1 ve üzeri ile 2 ve üzeri gol görüldü, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 80, 4 ve üzeri gol yüzde 60, 5 ve üzeri gol yüzde 40 oldu. Kendi sahasında ise 3 maçta 14 gol atıp hiç gol yememesi, maç başına toplam 4,67 gol ve yüzde 100 oranında 1, 2 ve 3 ve üzeri gol görülmesiyle çok daha sert bir görüntü veriyor. PSV de son 5 genel maçında 17 gol atıp 6 gol yedi; toplam gol ortalaması 4,6, gol atma ortalaması 3,4, gol yeme ortalaması 1,2. Bu seride 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3 ve üzeri yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 60. PSV’nin son 4 deplasmanında 13 gol atıp 6 gol yemesi ve maç başına 4,75 toplam gol üretmesi, Leipzig’in iç saha baskısıyla birleşince oyunun açık karakterini öne çıkarıyor.
İlk yarıdaki hareketlilik de maçın kilit noktalarından biri. Leipzig’in genel maçlarında ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 40; iç sahada bu oranlar yüzde 100 ve yüzde 67. PSV’de ise genel ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 80; deplasmanda yüzde 100 ve yüzde 75. Leipzig gollerini 0-15’te 2, 15-30’da 3, 30-45+’ta 2, 45-60’ta 2, 60-75’te 3 ve 75-90+’ta 3 kez buldu. PSV’nin özellikle 15-30 aralığındaki 4 ve 75-90+ bölümündeki 6 golü dikkat çekiyor. Leipzig toplam 15 golün 7’sini ilk yarıda, 8’ini ikinci yarıda atarken PSV 17 golün 9’unu ilk yarıda, 8’ini ikinci yarıda kaydetti. Karşılıklı gol, Leipzig’in genelinde 1, PSV’nin genelinde 4 maçta görüldü; birleşik son 10 maçta bu değer yüzde 50, yani 5 maç. Aynı birleşik tabloda 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3 ve üzeri yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 70, 5 ve üzeri yüzde 50; ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 60. Bence belirleyici başlık, Leipzig’in evindeki savunma direnciyle PSV’nin deplasmanda karşılık verme alışkanlığının hangi dakikalarda çatışacağı; özellikle ilk yarı başlangıcı ve son bölüm dikkatle izlenmeli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Eintracht Frankfurt | — | 6-0 | 3-6 | 9 | 1-4 |
| 20.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 4. | 0-2 | 6-9 | 15 | 3-1 |
| 13.09.26 | İç | Hamburger SV | — | 5-0 | 7-7 | 14 | 3-4 |
| 05.09.26 | Dış | Werder Bremen | 7. | 1-3 | 7-2 | 9 | 4-0 |
| 29.08.26 | İç | Borussia M'gladbach | — | 3-0 | 7-6 | 13 | 3-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Heerenveen | — | 2-0 | 4-6 | 10 | 2-4 |
| 20.09.26 | Dış | Twente | 4. | 2-3 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam | — | 4-1 | 9-5 | 14 | 5-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax | 5. | 3-1 | 1-1 | 2 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht | — | 6-1 | 13-0 | 13 | 7-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Eintracht Frankfurt | — | 6-0 | 3-6 | 9 | 1-4 |
| 13.09.26 | İç | Hamburger SV | — | 5-0 | 7-7 | 14 | 3-4 |
| 29.08.26 | İç | Borussia M'gladbach | — | 3-0 | 7-6 | 13 | 3-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Twente | 4. | 2-3 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax | 5. | 3-1 | 1-1 | 2 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht | — | 6-1 | 13-0 | 13 | 7-0 |
| 15.08.26 | Dış | Excelsior | — | 2-1 | 7-1 | 8 | 3-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| RB LeipzigGenel | RB Leipzigİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| RB LeipzigGenel | RB Leipzigİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 6+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00RB Leipzig–PSV karşılaşmasında korner trafiği açısından iki farklı karakter öne çıkıyor. Leipzig’in son 5 maçında hem kullandığı hem rakibine verdiği korner ortalaması 6, toplam ortalaması ise 12. İç sahadaki son 3 maçta bu tablo 5,67’ye 6,33 ve yine 12 toplam şeklinde. Ev sahibinin bu maçlarının yüzde 100’ünde 8 ve 9, yüzde 60’ında 10 ve üzeri korner çıktı; iç sahada 10 ve üzeri korner yüzdesi yüzde 67. Leipzig ayrıca genel olarak 3 ve üzeri korneri yüzde 100, 5 ve üzerini yüzde 80 oranında gördü. En yüksek toplam genelinde 15, iç sahada 14. PSV ise son 5 maçta maç başına 6,4 korner kullanırken rakibine 3,6 verdi ve toplam ortalaması 10’da kaldı. Deplasmanda kendi korner ortalaması 6,5’e yükseliyor, rakibe verdiği sayı 2’ye, toplam ortalaması 8,5’e iniyor. PSV’nin genel maçlarının yüzde 80’inde 10 ve üzeri korner görülürken deplasmanda bu eşik yüzde 50’de kalıyor; takımın 5 ve üzeri korner oranı genelde yüzde 60, dış sahada yüzde 75. En yüksek toplam değerleri genelinde 14, deplasmanda 13.
Korner dengesi Leipzig için son 5 maçta 2 kez üstünlük, 1 beraberlik ve 2 kez geride kalma şeklinde eşit dağılmış; iç sahadaki son 3 maçta da bu tablo 1-1-1. PSV ise genelinde 2 üstünlük, 1 eşitlik, 2 geride kalma yaşarken deplasmanda 2 üstünlük, 1 eşitlik ve 1 geride kalma aldı. Kullanılan ve rakibe verilen toplam sayılar Leipzig’de 30’a 30, PSV’de 32’ye 18; yani PSV korner üretiminde daha net, Leipzig maçları ise karşılıklı baskıya daha açık. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 11, ev sahibi payı 4,8, deplasman payı 6,2. 10 maçın 9’unda 9 ve üzeri, 7’sinde 10 ve üzeri, 6’sında 11 ve üzeri korner görülmüş. İlk yarı beklenen toplam 4,9; Leipzig maçlarında ilk yarı 5, ikinci yarı 7, PSV’nin genelinde 4,8 ve 5,2, deplasmanında ise iki devre de 4,25. Bence maçın düğümü, Leipzig’in iç sahadaki karşılıklı korner yapısıyla PSV’nin dışarıda rakibe yalnızca 2 korner vermesi arasındaki mücadelede çözülecek; ilk bölümde kanatların ne kadar etkili kullanıldığı, ikinci yarıda da baskının sürdürülebilmesi belirleyici olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Eintracht Frankfurt | — | 6-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 4. | 0-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Hamburger SV | — | 5-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Werder Bremen | 7. | 1-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Borussia M'gladbach | — | 3-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Heerenveen | — | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Twente | 4. | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam | — | 4-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax | 5. | 3-1 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht | — | 6-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Eintracht Frankfurt | — | 6-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Hamburger SV | — | 5-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Borussia M'gladbach | — | 3-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Twente | 4. | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax | 5. | 3-1 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht | — | 6-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Excelsior | — | 2-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| RB LeipzigGenel | RB Leipzigİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| RB LeipzigGenel | RB Leipzigİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00Leipzig ile PSV arasındaki kart mücadelesinde ilk dikkat çeken fark, takımların temas dozunda ortaya çıkıyor. Leipzig son 5 maçta maç başına 1,2 kart görmüş, rakipleri 1,6 kart almış ve toplam ortalama 2,8 kartta kalmış. İç sahadaki 3 maçta bu toplam 2,67’ye inerken Leipzig’in kendi kart ortalaması 1’e düşüyor; buna rağmen evindeki maçların yüzde 100’ünde en az 1 Leipzig kartı çıkmış. Genel tabloda 3 ve üzeri kart oranı yüzde 60, 4 ve üzeri yüzde 40, 5 ve üzeri yüzde 20; iç sahada ise bu oranlar sırasıyla yüzde 67, yüzde 33 ve yüzde 0. PSV tarafı belirgin biçimde daha sert bir görüntü veriyor: son 5 maçta 2,2 takım kartı ve 4,6 toplam kart ortalaması var. Deplasmandaki 4 maçta kendi ortalaması 2,25, toplam ise 4,75. PSV’nin genelinde 3 ve üzeri kart yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 40, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 40; dış sahada 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve üzeri yüzde 50. En yüksek toplamlar Leipzig’de 5, PSV’de 9 kart. Takım bazında Leipzig’in 1 ve üzeri kart eşiği genel yüzde 80, evinde yüzde 100; PSV’de bu oranlar yüzde 100 ve dış sahada yüzde 75.
Hakemin son maçlarına dair veri paylaşılmadığı için onun kart standardı üzerinden bir yorum yapmak mümkün değil; bu eksikliği özellikle belirtmek gerekir. Kırmızı kart tarafında ise iki takımın da genel ve saha özelindeki son maçlarında kırmızı kart bulunmuyor. Birleşik 10 maçlık tabloda beklenen toplam 3,7 kart; Leipzig için 1,8, PSV için 1,9 değerleri var. 4 ve üzeri kart 10 maçın 4’ünde, yani yüzde 40’ında görülürken 5 ve üzeri yüzde 30’da, 6 ve üzeri yüzde 20’de kaldı; bu karşılaşmaların toplam kart sayısı da 10’ar olarak verilmiş. İlk yarı beklenen değer 1,1, fakat ikinci yarı ortalamaları Leipzig’de 2, PSV’de 3,2. İşin ilginç tarafı burada: maçın başında kontrollü bir görüntü oluşsa bile, skor baskısı ve geçişlerdeki ikili mücadeleler son bölümde kartları artırabilir. Bence izlenmesi gereken ana nokta, PSV’nin deplasmandaki yüksek kart eğilimiyle Leipzig’in evinde rakibe göre daha az kart görmesi arasındaki gerilim olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,20 | 10,60 | 23,80 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 13,00 | 12,33 | 25,33 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 21+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 21 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,80 | 11,60 | 21,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 11,25 | 9,00 | 20,25 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,40 | 8,60 | 17,00 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 8,33 | 7,00 | 15,33 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 5,80 | 9,40 | 15,20 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 6,25 | 8,75 | 15,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 19+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 20,60 | 14,80 | 35,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 18,00 | 14,67 | 32,67 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 34+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 37+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 40+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 23+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 49 / 29 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,80 | 18,00 | 37,80 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 23,25 | 20,25 | 43,50 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 34+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 37+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 40+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 34 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 6-0 | 13-16 | 8-5 | 17-15 |
| 20.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 0-2 | 14-8 | 13-10 | 14-16 |
| 13.09.26 | İç | Hamburger SV | 5-0 | 13-11 | 7-9 | 16-13 |
| 05.09.26 | Dış | Werder Bremen | 1-3 | 13-8 | 4-12 | 35-14 |
| 29.08.26 | İç | Borussia M'gladbach | 3-0 | 13-10 | 10-7 | 21-16 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Heerenveen | 2-0 | 10-19 | 6-10 | 19-15 |
| 20.09.26 | Dış | Twente | 2-3 | 10-12 | 11-7 | 25-18 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam | 4-1 | 3-6 | 3-11 | 16-18 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax | 3-1 | 6-13 | 7-6 | 16-23 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht | 6-1 | 20-8 | 2-13 | 23-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00Maçın düdüğüyle birlikte RB Leipzig’in özellikle duran oyunlarda daha fazla söz sahibi olması bekleniyor. Son beş maçta ev sahibi serbest vuruşlarında maç başına 13,2 kullanım ve toplam 23,8 ortalama yakalamış; rakipleri 10,6’da kalmış ve Leipzig dört karşılaşmada rakibinden fazla serbest vuruş kullanmış. İç sahadaki üç maçta da takım ortalaması 13, toplam ortalama 25,33. Üstelik bu üç maçın tamamında toplam 19, 21 ve 23 serbest vuruş barajı aşılmış, 25 ve üzeri ise yüzde 33’te kalmış. PSV tarafında genel ortalama takım için 9,8, toplamda 21,4; deplasmanda ise bu değerler 11,25 ve 20,25. Deplasman maçlarının yüzde 75’inde toplam 19, yüzde 50’sinde 21, yüzde 25’inde 23 ve yine yüzde 25’inde 25 serbest vuruş görülmüş. Kale vuruşlarında fark Leipzig lehine: ev sahibinin genel takım ortalaması 8,4, toplamı 17; iç sahada 8,33 ve 15,33. PSV deplasmanda 6,25 takım, 15 toplam ortalamada. Taç atışları ise PSV’nin dış sahadaki hareketliliğini gösteriyor: 23,25 takım ve 43,5 toplam ortalama; Leipzig iç sahada 18 ve 32,67’de.
İşin ilginç tarafı, oyunun kenarlara ve ikinci toplara taşınması halinde taç sayısının belirgin biçimde yükselme ihtimali. Birleşik beklenti serbest vuruşlarda toplam 22,6; Leipzig 12,4, PSV 10,2. Kale vuruşlarında 16,1 toplam, 8,9’a 7,2 dağılımı var. Taç atışlarında ise 36,6 toplam beklenti Leipzig için 19,3, PSV için 17,3. Leipzig’in son beş maçında toplam serbest vuruşların yüzde 100’ü 19 ve 21’in, yüzde 60’ı 23’ün, yüzde 20’si 25’in üzerinde; takım tarafında 10, 11, 12 ve 13 eşiklerinin tamamı yüzde 100. PSV’de takımın 10 ve üzeri oranı yüzde 60, 11, 12 ve 13 üzeri oranı yüzde 20. Devre bazlı kırılım verilmediği için ilk yarı-ikinci yarı farkını ölçemiyorum; fakat son birkaç maçın resmi, Leipzig’in oyunu daha çok rakip yarı sahaya taşıdığı, PSV’nin ise deplasmanda taçlar üzerinden genişlik bulduğu bir mücadeleye işaret ediyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
RB LeipzigvsPSV
13.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026