

VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Freiburg | 5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | +10 | 13 | GGGBG |
| 2 | Borussia Dortmund | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 13 | GGGGB |
| 3 | Bayern München | 5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | +12 | 11 | GBGGB |
| 4 | Bayer Leverkusen | 5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | +6 | 10 | MGBGG |
| 5 | RB Leipzig | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | +10 | 9 | GMGMG |
| 6 | Augsburg | 5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | +5 | 8 | GGBMB |
| 7 | Werder Bremen | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | MGBGB |
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | Dış | Stuttgart | — | 1-3 | 1-3 |
| 26.08.26 | İç | Dinamo Zagreb | — | 3-1 | 1-1 |
| 18.08.26 | Dış | Dinamo Zagreb | — | 2-2 | 2-2 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Augsburg | 6. | 2-2 | 0-1 |
| 18.09.26 | İç | Union Berlin | — | 7-0 | 3-0 |
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | — | 2-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | — | 0-0 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | Stuttgart | — | 5-1 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.26 | İç | Dinamo Zagreb | — | 3-1 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Augsburg | 6. | 2-2 | 0-1 |
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | — | 2-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | — | 0-0 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| VikingGenel | Vikingİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ gol | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 3+ gol | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ gol | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| VikingGenel | Vikingİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ gol | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 3+ gol | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| Yediği | 30-15 | 215-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 6toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 260-75 | 075-90+ | 4toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 1toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 260-75 | 075-90+ | 3toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00Viking’in son 3 maçındaki tablo oldukça açık: 6 gol atıp 6 gol yediler, hem atılan hem yenilen gol ortalamaları 2, maç başı toplam gol ortalaması ise 4 oldu. Bu üç karşılaşmanın tamamında 1, 2, 3 ve 4 ve üzeri gol görülürken, 5 ve üzeri gol çıkmadı. İç sahadaki tek son maçta da 3-1’lik skorla 3 gol attılar, 1 gol yediler; burada atılan gol ortalaması 3, yenilen gol ortalaması 1 ve toplam gol ortalaması 4’tü. Bayern München tarafında son 5 maçta 16 gol atılması, 4 gol yenmesi dikkat çekiyor; ortalamalar 3.2 ve 0.8, toplam gol ortalaması yine 4. Bu maçların yüzde 80’inde 1, 2 ve 3 ve üzeri gol, yüzde 60’ında 4 ve üzeri gol, yüzde 40’ında 5 ve üzeri gol vardı. Ancak deplasman özelinde Bayern’in 3 maçta attığı 4, yediği 3 gol ve 2.33 toplam gol ortalaması daha dengeli bir resim çiziyor; 2 ve 3 ve üzeri gol eşikleri yüzde 67’de kaldı.
İlk yarıdaki hareketlilik Viking’de çok daha sert: genel maçlarının yüzde 100’ünde 1 ve 2 ve üzeri gol, yüzde 67’sinde 3 ve 4 ve üzeri gol vardı; iç sahadaki tek maçta ilk yarıda 1 ve 2 ve üzeri gol görüldü. Bayern’in son 5 maçında ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 20 oranında kaldı; deplasmanda ise 1 ve üzeri gol yüzde 67, 2 ve üzeri gol yüzde 0. Viking gollerini en çok 15-30 dakikaları arasında, 3 golle bulurken 30-45+ aralığında 1, 45-60 arasında 2 gol attı; ilk 15 dakikada 3 gol yedi. Bayern’in hücumda 45-60 ve 75-90+ aralıklarında 4’er, 60-75’te 3, 15-30’da 3, 30-45+’ta 2 golü var; deplasman golleri ise 15-30, 45-60, 60-75 ve 75-90+ aralıklarına yayıldı. İki takımın son maçları birleştiğinde karşılıklı gol yüzde 75, 2 ve üzeri gol yüzde 88, 3 ve üzeri gol yüzde 88, 4 ve üzeri gol yüzde 75, 5 ve üzeri gol yüzde 25; ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 88, 2 ve üzeri gol yüzde 50. Aralarında son maç verisi yok. Bence belirleyici nokta, Viking’in erken baskısı ile Bayern’in özellikle ikinci yarıda artan hücum gücünün nerede buluşacağı.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | Dış | Stuttgart | — | 1-3 | 5-3 | 8 | — |
| 26.08.26 | İç | Dinamo Zagreb | — | 3-1 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 18.08.26 | Dış | Dinamo Zagreb | — | 2-2 | 3-9 | 12 | 1-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Augsburg | 6. | 2-2 | 9-5 | 14 | 5-4 |
| 18.09.26 | İç | Union Berlin | — | 7-0 | 9-2 | 11 | 5-0 |
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | — | 2-1 | 9-3 | 12 | 1-2 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | — | 0-0 | 11-0 | 11 | 4-0 |
| 28.08.26 | İç | Stuttgart | — | 5-1 | 9-3 | 12 | 5-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.26 | İç | Dinamo Zagreb | — | 3-1 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Augsburg | 6. | 2-2 | 9-5 | 14 | 5-4 |
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | — | 2-1 | 9-3 | 12 | 1-2 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | — | 0-0 | 11-0 | 11 | 4-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| VikingGenel | Vikingİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 10+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| VikingGenel | Vikingİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 5+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 6+ | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 2 maç
Devre verisi olan 5 maç
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00Viking–Bayern München maçında korner resmi, iki takımın son birkaç karşılaşmasındaki alışkanlıkların oldukça farklı olduğunu gösteriyor. Viking’in genelinde maç başına 3,67 korner kullanırken rakibe 5,67 korner verdiği, toplam ortalamanın 9,33’te kaldığı görülüyor. Bu maçlarda toplam korner en yüksek 12, en düşük 8 olmuş; 8 ve üzeri kornerin gerçekleşme yüzdesi yüzde 100, 9 ve üzeri kornerin yüzde 33, 10, 11 ve 12 ve üzeri kornerin de ayrı ayrı yüzde 33 olduğu bir tablo var. Ev sahibinin elindeki tek iç saha örneğinde ise kendi korner ortalaması 3, rakibin ortalaması 5 ve toplam 8. Viking bu örnekte 3 ve üzeri korner üretti, ancak 4 ve üzeri seviyeye çıkamadı. Bayern tarafında ise son 5 maçta maç başına 9,4 korner kullanımı ve yalnızca 2,6 rakip korneri dikkat çekiyor; toplam ortalama 12. En yüksek toplam 14, en düşük 11. Bu karşılaşmaların tamamında 8, 9, 10 ve 11 ve üzeri korner görüldü; 12 ve üzeri korner yüzde 60’ta kaldı. Deplasmanda Bayern’in ortalaması 9,67 kendi korneri, 2,67 rakip korneri ve 12,33 toplam korner. Burada 8’den 11 ve üzeri seviyelere kadar yüzde 100, 12 ve üzeri için yüzde 67’lik bir devamlılık var.
İşin belirleyici tarafı, korner dengesinin Bayern lehine ne kadar net olduğudur. Viking son 3 maçın yalnızca 1’inde rakibinden fazla korner kullandı, 2 maçta geride kaldı; iç sahadaki tek örnekte de 3’e 5 gerideydi. Bayern ise son 5 maçının tamamında rakibinden fazla korner üretti; deplasmandaki 3 karşılaşmanın üçünde de aynı üstünlüğü korudu. Üstelik Bayern’in takım bazlı eşiği çok güçlü: genelinde 3, 4, 5, 6 ve 7 ve üzeri korner seviyelerinin tamamı yüzde 100; deplasmanda da aynı tablo var. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 10,67, Viking payı 3,14, Bayern payı 7,54 korner. Birleşik 8 maçlık örneklemde 9, 10 ve 11 ve üzeri kornerin her biri yüzde 75, yani 6 maçta toplam 8 korner kaydedilmiş. İlk yarı beklenen toplam 4,05; Viking genelinde ilk yarı 2,5, ikinci yarı 7,5, Bayern genelinde 5,6 ve 6,4, deplasmanda ise 5,33 ve 7. Bence izlenmesi gereken nokta, Bayern’in erken baskısıyla Viking’in savunma direncinin korner akışını nasıl şekillendireceği; Viking oyunu kanatlara taşıyabilirse denge değişebilir, aksi halde ikinci yarıda baskının büyümesi beklenebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | Dış | Stuttgart | — | 1-3 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 26.08.26 | İç | Dinamo Zagreb | — | 3-1 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| 18.08.26 | Dış | Dinamo Zagreb | — | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Augsburg | 6. | 2-2 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 18.09.26 | İç | Union Berlin | — | 7-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | — | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | — | 0-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | Stuttgart | — | 5-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.26 | İç | Dinamo Zagreb | — | 3-1 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Augsburg | 6. | 2-2 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | — | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | — | 0-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| VikingGenel | Vikingİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 6+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| VikingGenel | Vikingİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 2+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 3 maç
Devre verisi olan 5 maç
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00Viking ile Bayern München’in UEFA Şampiyonlar Ligi buluşmasında benim gözüme çarpan, kart yükünün ev sahibine daha fazla binme ihtimali. Viking’in son 3 maçında gördüğü 9 sarı karta karşı rakipleri 3 kart görmüş; maç başına 3 ve 1 kart, toplamda 4 kart demek bu. Viking 2 maçta rakibinden fazla kart görmüş, 1 maçta eşit kalmış. Toplamlar 2 ile 7 arasında; 3 ve üzeri kart %67, 4, 5, 6 ve 7 ve üzeri kart eşiklerinin her biri %33. Takımın kendi kartlarında 1 ve üzeri %100, 2 ve 3 ve üzeri %67, 4 ve üzeri %33. İç sahadaki tek maçta Viking’in 5, rakibinin 2 kart görmesiyle toplam 7’ye çıkılmış; belirtilen bütün toplam ve takım eşikleri %100, fakat tek karşılaşmaya fazla anlam yüklemem. Bayern’in son 5 maçında ise 4 sarı karta karşı rakiplerinde 13 kart var; ortalamalar 0,8 ve 2,6, toplam 3,4. Toplam kart aralığı 2–4; 3 ve üzeri %80, 4 ve üzeri %60, daha yüksek eşikler %0. Kendi kartlarında 1 ve üzeri %60, 2 ve üzeri %20, 3 ve 4 ve üzeri %0. Deplasmandaki 3 maçta Bayern 2, rakipleri 7 kart görmüş; ortalamalar 0,67 ve 2,33, toplam 3. Burada toplam 3 ve üzeri %67, 4 ve üzeri %33; yüksek eşikler yine %0. Bayern’in kendi 1 ve 2 ve üzeri kart eşikleri %33, diğerleri %0.
Açıkçası hakem bilgisi ve hakemin son maçları verilmediği için onun yönetim çizgisine dair konuşamam. Kırmızı kart da iki takımın genel ve iç saha/deplasman örneklerinde yok; birleşik 8 maçta kırmızı çıkan karşılaşma %0. Birleşik beklenen toplam 3,7; Viking payı 2,8, Bayern payı 0,9. Toplam 4 ve üzeri kart 4 maçla %50, 5 ve 6 ve üzeri kart ise 1’er maçla %13. İlk yarı beklenen 1,14; Viking’in ilk/ikinci yarı ortalamaları 0,67/3,33, evinde 1/6. Bayern’de bunlar 1,6/1,8, deplasmanda 1,67/1,33. Bence özellikle Viking’in geç kalan müdahalelerini ve ikinci yarıdaki duygusal kontrolünü izlemeli; bunlar yalnızca son birkaç maçın işaretleri.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel3 maç | — | — | — | — | 12,00 | 13,00 | 25,00 |
| İç saha1 maç | — | — | — | — | 11,00 | 16,00 | 27,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 21+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 23+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 25+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 10+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 11+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 12+ | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 22 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 3 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,80 | 9,60 | 19,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 8,00 | 8,67 | 16,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 23+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel3 maç | — | — | — | — | 10,67 | 3,33 | 14,00 |
| İç saha1 maç | — | — | — | — | 15,00 | 4,00 | 19,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 12+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 14+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 16+ | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 7+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 8+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 9+ | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 3 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 4,20 | 9,40 | 13,60 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 4,67 | 11,00 | 15,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 8+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 9+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel3 maç | — | — | — | — | 16,67 | 15,33 | 32,00 |
| İç saha1 maç | — | — | — | — | 13,00 | 13,00 | 26,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç |
| 30+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç |
| 33+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç |
| 36+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç |
| 17+ | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç |
| 19+ | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç |
| 21+ | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 42 / 26 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 3 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 20,00 | 12,20 | 32,20 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 21,33 | 13,00 | 34,33 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 30+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 33+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 36+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | Dış | Stuttgart | 1-3 | 13-13 | 9-3 | 17-11 |
| 26.08.26 | İç | Dinamo Zagreb | 3-1 | 11-16 | 15-4 | 13-13 |
| 18.08.26 | Dış | Dinamo Zagreb | 2-2 | 12-10 | 8-3 | 20-22 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Augsburg | 2-2 | 10-6 | 4-13 | 22-14 |
| 18.09.26 | İç | Union Berlin | 7-0 | 8-12 | 3-7 | 21-14 |
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | 2-1 | 9-8 | 4-7 | 15-13 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | 0-0 | 5-12 | 6-13 | 27-12 |
| 28.08.26 | İç | Stuttgart | 5-1 | 17-10 | 4-7 | 15-8 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00Viking ile Bayern München arasında duran toplar ve kenar çizgisi kullanımı bakımından belirgin bir ayrım var. Serbest vuruşlarda Viking genelinde maç başı 12 kullanırken rakipleri 13’te kalıyor; toplam ortalama 25, aralık 22-27 ve takımın 9, 10 ve 11 üzeri serbest vuruş eşikleri yüzde 100, 12 üzeri ise yüzde 67. İç sahadaki tek örnekte Viking’in ortalaması 11, rakibin 16’sı ve toplam 27; toplamın 19, 21, 23 ve 25 üzeri eşiklerinin tamamı yüzde 100. Bayern ise genelinde maç başı 9,8 serbest vuruş kullanıyor, rakipleri 9,6’da; toplam ortalama 19,4, aralık 16-27. Deplasmanda bu değer Bayern için 8, rakip için 8,67, toplamda 16,67’ye düşüyor; takımın 9 üzeri eşiği yüzde 67, 10 üzeri yüzde 33, 11 ve 12 üzeri yüzde 0. Kale vuruşlarında Viking’in genel ortalaması 10,67, rakibin 3,33 ve toplam 14; takımın 6, 7 ve 8 üzeri eşikleri yüzde 100, 9 üzeri yüzde 67. İçeride Viking 15 ortalamaya çıkarken toplam 19. Bayern genelinde yalnızca 4,2 kale vuruşunda kalıyor, deplasmanda 4,67; rakipleri dış sahada 11, toplam 15,67. Taçlarda ise Bayern daha baskın: genel 20, deplasmanda 21,33; Viking genelinde 16,67, içeride 13. Viking’in toplam taç ortalaması 32, Bayern’in 32,2; dış saha verisinde Bayern toplamı 34,33.
Birleşik beklentiler oyunun akışını daha da netleştiriyor: serbest vuruş toplamı 22,2; Viking 10,8, Bayern 11,4. Kale vuruşu toplamı 13,8 ve dağılım Viking lehine 10,04’e 3,77. Taç atışında beklenti 32,1; Viking 14,44, Bayern 17,67. Açıkçası burada Viking’in kendi sahasında daha fazla savunma yapan, rakibi geriye iten ve kalecisini oyuna sokan bir yapı göstermesi bekleniyor; Bayern ise topu kenarlara taşıyan, rakibini çizgiye sıkıştıran taraf görüntüsünde. Taçlarda Bayern’in genel yüzde 100’lük 15 üzeri, deplasmanda da yüzde 100’lük 15 üzeri serisi dikkat çekiyor; Viking’de bu eşik genel yüzde 67. Serbest vuruşlarda iki takımın toplamları çoğu zaman orta-yüksek bantta buluşsa da Bayern’in dış saha rakamları daha sakin. Bunlar son birkaç maçın örneklemi; sahada özellikle Viking’in iç saha baskısının ve Bayern’in kanat kullanımının bu tabloyu nasıl şekillendirdiğine bakacağım.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
VikingvsBayern München
13.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026