

ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | +11 | 18 | GGGGG |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | +5 | 15 | GGGMG |
| 3 | Brighton & Hove Albion | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | +13 | 13 | MBGGG |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12:6 | +6 | 10 | BBBGB |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8:5 | +3 | 10 | BBBGB |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:13 | +2 | 10 | GMBMG |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | +3 | 9 | BBGBM |
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | +5 | 14 | GGBGB |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | +5 | 13 | BGGMG |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | +2 | 13 | GGGMG |
| 4 | Olympique Lyonnais | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 | 11 | BGBGM |
| 5 | Paris | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | +4 | 11 | GGBGM |
| 6 | PSG | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | +3 | 11 | BMGGG |
| 7 | Brest | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | +3 | 8 | BGMMG |
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Leeds United | 7. | 2-1 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Brighton & Hove Albion | 3. | 0-3 | 0-2 |
| 12.09.26 | Dış | Sunderland | — | 2-0 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Chelsea | 6. | 2-1 | 1-1 |
| 31.08.26 | Dış | Aston Villa | — | 1-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Le Havre | — | 1-0 | 1-0 |
| 20.09.26 | Dış | Nice | — | 1-2 | 0-1 |
| 13.09.26 | İç | Troyes | — | 2-0 | 1-0 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse | — | 1-0 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | PSG | 6. | 2-2 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Leeds United | 7. | 2-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Chelsea | 6. | 2-1 | 1-1 |
| 21.08.26 | İç | Coventry City | — | 3-0 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Nice | — | 1-2 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse | — | 1-0 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Angers SCO | — | 2-0 | 2-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| ArsenalGenel | Arsenalİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| ArsenalGenel | Arsenalİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| Yediği | 10-15 | 015-30 | 230-45+ | 245-60 | 060-75 | 075-90+ | 5toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 4toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 2toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 2toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00Arsenal ile Lille arasındaki maçta gol ritmi bakımından iki farklı tablo birleşiyor. Arsenal’in son 5 maçında 7 gol atıp 5 gol yemesi, maç başına 1,4 gol üretim ve 1 gol savunma ortalamasıyla toplam 2,4 gole denk geliyor. Bu karşılaşmaların tamamında en az 1 gol, 4’ünde 2 ve üzeri gol, 3’ünde 3 ve üzeri gol görüldü; 4 ve üzeri ile 5 ve üzeri gol ise çıkmadı. Emirates tarafında tempo daha belirgin: Arsenal son 3 iç saha maçında 7 gol atıp 2 gol yedi, atılan gol ortalaması 2,33, yenilen gol ortalaması 0,67 ve maç başı toplam gol 3 oldu. Üç iç saha maçının tamamında 2 ve üzeri gol ile 3 ve üzeri gol gerçekleşti. Lille’in son 5 maçında da 7 gol var, ancak 4 gol yedikleri için toplam ortalama 2,2; 2 ve üzeri gol oranı yüzde 60, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 40, 4 ve üzeri gol oranı yüzde 20. Deplasmanda Lille 3 maçta 4 gol atıp 2 gol yedi; 1,33 gol atma, 0,67 gol yeme ve 2 toplam gol ortalaması dikkat çekiyor. Bu üç maçın tamamında 1 ve üzeri, yüzde 67’sinde 2 ve üzeri, yüzde 33’ünde 3 ve üzeri gol var.
İlk bölümde Arsenal’in son genel maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 40, 2 ve üzeri gol yüzde 40 seviyesinde kalırken, iç sahada bu oranlar yüzde 67’ye çıkıyor; Lille’de genel olarak ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 80, deplasmanda yüzde 67. Arsenal gollerini özellikle 45-60 dakikaları arasında 3, 60-75 arasında 2 kez bulmuş; iç sahada 0-15 ve 15-30 aralıklarında ikişer gol, 45-60 ve 60-75’te ikişer gol var. Lille’in son maçlarında 75-90+ aralığında 3 gol öne çıkıyor; deplasmanda goller 0-15, 30-45+, 60-75 ve 75-90+ aralıklarına birer kez dağılmış. Karşılıklı gol Arsenal’in genelinde 2, iç sahasında 2; Lille’in genelinde 2, deplasmanında 1 maçta görüldü. İki takımın son 10 maçında beklenen gol 2,3; karşılıklı gol yüzde 40, yani 4 maç; 2 ve üzeri gol yüzde 70, 7 maç; 3 ve üzeri gol yüzde 50, 5 maç; 4 ve üzeri gol yüzde 10, 1 maç, 5 ve üzeri gol ise yüzde 0. İlk yarıda 1 ve üzeri gol 6 maçta yüzde 60, 2 ve üzeri gol 2 maçta yüzde 20. Bence belirleyici nokta, Arsenal’in iç sahadaki erken baskısı ile Lille’in son bölümdeki gol tehdidinin hangi takım tarafından oyuna kabul ettirileceği; aralarındaki son maç verisi bulunmadığı için yorumun dayanağı bu son birkaç maçlık örneklem.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Leeds United | 7. | 2-1 | 2-4 | 6 | 0-2 |
| 19.09.26 | Dış | Brighton & Hove Albion | 3. | 0-3 | 6-5 | 11 | 0-2 |
| 12.09.26 | Dış | Sunderland | — | 2-0 | 2-4 | 6 | 1-2 |
| 06.09.26 | İç | Chelsea | 6. | 2-1 | 5-3 | 8 | 2-0 |
| 31.08.26 | Dış | Aston Villa | — | 1-0 | 4-2 | 6 | 3-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Le Havre | — | 1-0 | 4-5 | 9 | 0-2 |
| 20.09.26 | Dış | Nice | — | 1-2 | 7-3 | 10 | 3-1 |
| 13.09.26 | İç | Troyes | — | 2-0 | 2-5 | 7 | 1-3 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse | — | 1-0 | 2-6 | 8 | 1-5 |
| 28.08.26 | İç | PSG | 6. | 2-2 | 0-5 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Leeds United | 7. | 2-1 | 2-4 | 6 | 0-2 |
| 06.09.26 | İç | Chelsea | 6. | 2-1 | 5-3 | 8 | 2-0 |
| 21.08.26 | İç | Coventry City | — | 3-0 | 8-2 | 10 | 5-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Nice | — | 1-2 | 7-3 | 10 | 3-1 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse | — | 1-0 | 2-6 | 8 | 1-5 |
| 23.08.26 | Dış | Angers SCO | — | 2-0 | 3-8 | 11 | 3-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| ArsenalGenel | Arsenalİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| ArsenalGenel | Arsenalİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00Arsenal-Lille maçında korner açısından iki farklı hikâye birleşiyor. Arsenal’in son 5 maçında maç başına kullandığı korner 3,8, rakibe verdiği 3,6 ve toplam korner ortalaması 7,4. Londra’daki son 3 karşılaşmada ise Arsenal’in kendi korner ortalaması 5’e, toplam korner ortalaması 8’e yükseliyor; bu, ev sahibi ekibin sahasında daha fazla baskı kurduğunu gösteren önemli bir ayrıntı. İç sahadaki maçların yüzde 67’si 8 ve üzeri kornerle sonuçlanırken 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri korner oranları yüzde 33’te kalmış. Arsenal kendi başına 3 ve üzeri, 4 ve üzeri, 5 ve üzeri korneri yüzde 67 oranında bulmuş; 6 ve üzeri yüzde 33, 7 ve üzeri ise yüzde 33. Genel tabloda en yüksek toplam 11, iç sahada 10 korner. Lille tarafında son 5 maçın toplam korner ortalaması 7,8, kendi kullandığı korner ortalaması 3, rakibe verdiği ise 4,8. Deplasmandaki son 3 maçta toplam ortalama 9,67’ye çıkıyor; bu maçların yüzde 100’ü 8 ve üzeri, yüzde 67’si 9 ve üzeri, yine yüzde 67’si 10 ve üzeri korner gördü. Lille’in deplasmandaki en yüksek toplamı 11 korner.
Korner dengesi bence maçın kilit başlıklarından biri. Arsenal son 5 genel maçında rakibinden 3 kez daha fazla korner kullanmış, 2 kez geride kalmış; iç sahada bu denge 2-1 Arsenal lehine. Lille ise son 5 maçın 4’ünde rakibinden az korner üretmiş ve yalnızca 1 kez üstünlük kurmuş. Deplasmanda da tablo Lille aleyhine: 12 korner kullanırken rakiplerine 17 korner vermiş. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 7,6 korner; Arsenal’in payı 4,3, Lille’in payı 3,3. Birleşik 10 maçta 9 ve üzeri korner oranı yüzde 30, 10 ve üzeri yüzde 20, 11 ve üzeri yüzde 10’da kalıyor. İlk yarı beklenen toplam 2,9 korner; Arsenal’in iç saha ilk yarı ortalaması 3,33, Lille’in deplasman ortalaması 5,33. Açıkçası Lille’in deplasmanda rakibe verdiği alan ve Arsenal’in evindeki 5 kornerlik üretimi, oyunun kenarlara taşınması halinde belirleyici olabilir. Ancak bu değerlendirme son birkaç maça dayanıyor; erken baskının mı, yoksa Lille’in geçiş hücumlarının mı korner sayısını yükselteceğini sahadaki tempo gösterecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Leeds United | 7. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Brighton & Hove Albion | 3. | 0-3 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Sunderland | — | 2-0 | 2-6 | 8 | 0-1 |
| 06.09.26 | İç | Chelsea | 6. | 2-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 31.08.26 | Dış | Aston Villa | — | 1-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Le Havre | — | 1-0 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 20.09.26 | Dış | Nice | — | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Troyes | — | 2-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse | — | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | PSG | 6. | 2-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Leeds United | 7. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Chelsea | 6. | 2-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 21.08.26 | İç | Coventry City | — | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Nice | — | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse | — | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Angers SCO | — | 2-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| ArsenalGenel | Arsenalİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| ArsenalGenel | Arsenalİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00Arsenal–Lille karşılaşmasında kart trafiğinin yönünü, iki takımın son birkaç maçındaki farklı karakteri belirleyebilir. Arsenal genel tabloda maç başına 1,4 kart görürken rakipleri 4,2 kartla oldukça öne çıkıyor; toplam ortalama 5,6 karta ulaşıyor. Bu seride toplam 3 ve üzeri kart ile 4 ve üzeri kartın ikisi de yüzde 100, 5 ve üzeri kart yüzde 80, 6 ve üzeri kart yüzde 40, 7 ve üzeri kart ise yüzde 20 oranında gerçekleşmiş. Arsenal’in kendi hanesinde 1 ve üzeri kart yüzde 100, 2 ve üzeri kart yüzde 40; 3 ve üzeri kart ise yüzde 0. İç sahada toplam ortalama 4,33 karta gerileyen Arsenal’in en yüksek toplamı 6, en düşüğü 2; 3, 4 ve 5 ve üzeri kart eşikleri yüzde 67, 6 ve üzeri yüzde 33. Lille tarafında genel toplam ortalaması 3, deplasman ortalaması 3 kart. Dış sahada en yüksek toplam 4, en düşük 1 olurken 3 ve 4 ve üzeri kart yüzde 67, 5 ve üzeri kart yüzde 0. Lille’in deplasmanda 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 67, 2 ve üzeri kart oranı yüzde 33. Bu tablo, Arsenal rakibin müdahaleleriyle daha fazla kart üreten; Lille ise kendi kart yükü daha sınırlı kalan bir maç görüntüsü veriyor.
Hakemle ilgili isim ya da son maç kart verisi paylaşılmadığı için düdüğün standardını bu açıdan değerlendirmek mümkün değil; bu eksikliği göz ardı etmemek gerekir. Kırmızı kart tarafında Arsenal’in genel son maçlarında 1 maçta kırmızı kart çıkmış, Lille’de de 1 maçta kırmızı kart görülmüş; ancak iç saha ve deplasman serilerinde bu sayı iki takım için de 0. İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 4,3 kart; Arsenal için 1,6, Lille için 2,7. Toplamda 4 ve üzeri kart yüzde 70, 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve üzeri yüzde 30 oranında gerçekleşmiş; 10 maçın 2’sinde kırmızı kart çıkmış. İlk yarı beklenen toplam 1,2 kartken, Arsenal maçlarında ilk yarı ortalaması 1,6 ve ikinci yarı 4, Lille’de bu değerler 0,8 ve 2,2. Açıkçası asıl belirleyici bölüm ikinci yarı olabilir: Arsenal’in baskısı, Lille’in savunma geçişleri ve geciken müdahaleler kartları artırabilir. Ancak bu değerlendirmelerin son birkaç maça dayandığını unutmadan, oyunun sertleşip sertleşmeyeceğini özellikle ilk yarıdaki hakem standardı ve ikinci yarıdaki skor baskısı üzerinden izlemek gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,00 | 13,40 | 31,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 18,00 | 16,67 | 34,67 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 25+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 27+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 29+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 31+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,20 | 11,40 | 25,60 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 14,33 | 10,33 | 24,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 25+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 29+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 31+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,40 | 6,80 | 15,20 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 7,00 | 6,33 | 13,33 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,00 | 5,60 | 16,60 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 12,00 | 4,33 | 16,33 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,40 | 15,40 | 33,80 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 13,00 | 11,67 | 24,67 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 30+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 33+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 36+ | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,80 | 17,20 | 32,00 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 12,33 | 16,00 | 28,33 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 30+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 33+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 36+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 19+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Leeds United | 2-1 | 23-20 | 6-5 | 17-16 |
| 19.09.26 | Dış | Brighton & Hove Albion | 0-3 | 13-12 | 12-9 | 25-12 |
| 12.09.26 | Dış | Sunderland | 2-0 | 19-13 | 7-8 | 18-22 |
| 06.09.26 | İç | Chelsea | 2-1 | 18-16 | 10-8 | 11-12 |
| 31.08.26 | Dış | Aston Villa | 1-0 | 17-6 | 7-4 | 21-15 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Le Havre | 1-0 | 12-17 | 15-6 | 17-21 |
| 20.09.26 | Dış | Nice | 1-2 | 16-9 | 8-4 | 14-10 |
| 13.09.26 | İç | Troyes | 2-0 | 20-11 | 5-6 | 18-21 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse | 1-0 | 16-9 | 14-4 | 10-13 |
| 28.08.26 | İç | PSG | 2-2 | 7-11 | 13-8 | 15-21 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00Arsenal–Lille karşılaşmasında duran topların çevresindeki hareketlilik açısından Arsenal’in belirgin bir ağırlığı var. Arsenal’in son 5 maçındaki serbest vuruş ortalaması 18, rakiplerinin 13,4; toplam ortalama 31,4 ve Arsenal bu maçların 5’inde rakibinden fazla serbest vuruş kullanmış. İç sahadaki 3 maçta kendi ortalaması yine 18’e çıkarken toplam 34,67’ye yükseliyor. Lille ise son 5 maçta 14,2 serbest vuruş kullanıyor, rakipleri 11,4’te kalıyor; dış sahada bu değer 14,33, toplam ise 24,67. Kale vuruşlarında tablo tersine dönüyor: Arsenal’in genel takım ortalaması 8,4, iç sahada 7; Lille’in genel ortalaması 11, dış sahada 12. Lille, dışarıdaki 3 maçın tamamında 8 ve üzeri kale vuruşuna ulaşmış. Taç atışlarında Arsenal genel olarak maç başına 18,4, iç sahada 13 kullanırken Lille 14,8, dış sahada 12,33’te kalıyor; buna karşılık Lille rakiplerine daha fazla taç kullandırıyor ve dış saha toplamı 28,33. Yani Arsenal’in serbest vuruş ve kendi taç kullanımı, Lille’in ise kale vuruşu üretimi öne çıkıyor.
Benim gözüme çarpan, Arsenal’in iç sahada oyunu rakip yarı alana yıkma eğiliminin serbest vuruşlarda açıkça görünmesi. Ev sahibi için birleşik serbest vuruş beklentisi 14,7, Lille için 13,8 ve toplam 28,5; bu, iki takımın da temaslı, ikili mücadeleleri bol bir maç oynayabileceğini düşündürüyor. Arsenal’in iç saha serbest vuruş toplamı 25 ve üzeri eşikte yüzde 100, 27 ve üzeri de yüzde 100; Lille’in dış saha toplamında aynı eşikler yüzde 67 ve yüzde 0. Kale vuruşlarında birleşik beklenti Arsenal için 7, Lille için 8,9, toplamda 15,9. Taç atışlarında birleşik beklenti 17,8’e 15,1, toplam 32,9; Arsenal’in genel maçlarında 33 ve üzeri toplam yüzde 80, Lille’de yüzde 60. Devre bazında ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu ayrımı verilmediği için tempo değişimini bu başlıklarda ayırmak mümkün değil. Yine de son birkaç maçın örneklemi, Arsenal’in baskı ve bölge kazanımıyla, Lille’in ise kalecisini oyuna daha fazla sokan savunma anlarıyla öne çıkabileceğine işaret ediyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
ArsenalvsLille
13.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026