

Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea City | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | +8 | 20 | BMGGG |
| 2 | Middlesbrough | 9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | +5 | 18 | GGBBG |
| 3 | Southampton | 9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | +10 | 17 | BGGMG |
| 4 | West Ham United | 9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | +11 | 16 | GGGBB |
| 5 | Stoke City | 9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | +2 | 16 | GBGGG |
| 6 | Wolverhampton Wanderers | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | +4 | 14 | MBGGM |
| 7 | Queens Park Rangers | 9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | +3 | 14 | MBBBB |
| 8 | Birmingham City | 9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | +2 | 14 | BMGBG |
| 9 | Millwall | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | +1 | 14 | GMBBG |
| 10 | West Bromwich Albion | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | +1 | 14 | GGBMM |
| 11 | Bristol City | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | 14 | GMMGB |
| 12 | Charlton Athletic | 9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | MBBMB |
| 13 | Blackburn Rovers | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | +1 | 12 | MMGBG |
| 14 | Sheffield United | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | +1 | 12 | MGMMG |
| 15 | Wrexham | 9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | BBMGB |
| 16 | Lincoln City | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | BGGMM |
| 17 | Bolton Wanderers | 9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | MMGGM |
| 18 | Norwich City | 9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | GGMMM |
| 19 | Portsmouth | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | MGBBM |
| 20 | Watford | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | MGMMM |
| 21 | Cardiff City | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | MBMGM |
| 22 | Burnley | 9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | MBMBG |
| 23 | Derby County | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | MMMBB |
| 24 | Preston North End | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 | GMMBM |
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Charlton Athletic | 12. | 1-1 | 1-1 |
| 18.09.26 | İç | Watford | 20. | 1-0 | 1-0 |
| 15.09.26 | İç | Lincoln City | 16. | 0-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Southampton | 3. | 1-4 | 0-1 |
| 05.09.26 | Dış | Burnley | 22. | 2-1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Cardiff City | 21. | 2-1 | 2-0 |
| 19.09.26 | Dış | Portsmouth | 19. | 2-2 | 1-1 |
| 12.09.26 | İç | Millwall | 9. | 3-1 | 1-0 |
| 08.09.26 | İç | Sheffield United | 14. | 1-2 | 1-2 |
| 05.09.26 | Dış | Preston North End | 24. | 1-2 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Watford | 20. | 1-0 | 1-0 |
| 15.09.26 | İç | Lincoln City | 16. | 0-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Portsmouth | 19. | 2-1 | 1-0 |
| 15.08.26 | İç | Millwall | 9. | 0-2 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Portsmouth | 19. | 2-2 | 1-1 |
| 05.09.26 | Dış | Preston North End | 24. | 1-2 | 0-2 |
| 01.09.26 | Dış | Lincoln City | 16. | 0-0 | 0-0 |
| 14.08.26 | Dış | Wolverhampton Wanderers | 6. | 2-2 | 1-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| Bristol CityGenel | Bristol Cityİç saha | Blackburn RoversGenel | Blackburn RoversDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Bristol CityGenel | Bristol Cityİç saha | Blackburn RoversGenel | Blackburn RoversDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 7toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 245-60 | 160-75 | 075-90+ | 8toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
| Yediği | 20-15 | 215-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 6toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45Bristol City ile Blackburn Rovers arasındaki maçın havası, iki takımın son birkaç karşılaşmasındaki gol üretimi ve savunma görüntüsüyle şekilleniyor. Bristol City son 5 genel maçta 5 gol atıp 7 gol yedi; maç başına attığı 1, yediği 1,4 ve toplam gol ortalaması 2,4 oldu. Bu maçların tamamında en az 1 gol görülürken, 2 ve üzeri gol 5 maçın 3’ünde yüzde 60, 3 ve üzeri gol 2’sinde yüzde 40 gerçekleşti. Evindeki son 4 maçta ise 3 gol atıp 4 gol yedi; toplam ortalama 1,75’e inerken 2 ve üzeri gol yalnızca yüzde 50’de kaldı. Blackburn Rovers ise genel tabloda 5 maçta 9 gol atıp 8 gol yedi; attığı 1,8, yediği 1,6, maç başı toplamı 3,4. Üstelik bu 5 maçın tamamında 2 ve üzeri gol ile 3 ve üzeri gol çıktı. Deplasmandaki son 4 maçta 5 gol bulup 6 gol yedi, toplam ortalama 2,75 oldu; 2 ve 3 ve üzeri gol eşikleri yüzde 75’te kaldı. Açıkçası Bristol’un evindeki daha kontrollü yapı ile Blackburn’ün hareketli hücum-savunma dengesi arasında belirgin bir karşıtlık var.
İlk yarı başlangıcı da maçın kilit noktası olabilir. Bristol City’nin genel maçlarında ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 20; iç sahada bu oranlar sırasıyla yüzde 75 ve yüzde 0. Blackburn’de ise genel olarak ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol yüzde 80; deplasmanda ikisi de yüzde 75. Bristol gollerini genel olarak 15-30’da 1, 30-45+’ta 1, 60-75’te 1 ve 75-90+’ta 2 kez bulurken, evinde 30-45+’ta 2, 45-60’ta 1 gol attı. Blackburn genelinde dağılım 0-15’te 1, 15-30’da 2, 30-45+’ta 2, 45-60’ta 3 ve 75-90+’ta 1; deplasmanda ise 0-15’te 1, 15-30’da 1, 45-60’ta 3 gol öne çıkıyor. Karşılıklı gol, Blackburn’ün genel 5 maçının tamamında, Bristol’ün 3’ünde görüldü. Birleşik son 10 maçta beklenen gol 2,9; karşılıklı gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 70, 4 ve üzeri gol yüzde 30, 5 ve üzeri gol yüzde 10. İlk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 50. Aralarındaki son 5 maçta maç başı gol 3, 2,5 gol eşiği 4 kez, karşılıklı gol 2 kez gerçekleşti; bence özellikle Blackburn’ün 45-60 arasındaki baskısı ile Bristol’un savunma direnci belirleyici olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Charlton Athletic | 12. | 1-1 | 5-5 | 10 | 4-4 |
| 18.09.26 | İç | Watford | 20. | 1-0 | 2-5 | 7 | 1-3 |
| 15.09.26 | İç | Lincoln City | 16. | 0-1 | 13-4 | 17 | 6-1 |
| 12.09.26 | Dış | Southampton | 3. | 1-4 | 5-2 | 7 | 3-2 |
| 05.09.26 | Dış | Burnley | 22. | 2-1 | 8-5 | 13 | 5-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Cardiff City | 21. | 2-1 | 11-6 | 17 | 2-1 |
| 19.09.26 | Dış | Portsmouth | 19. | 2-2 | 7-9 | 16 | 4-7 |
| 12.09.26 | İç | Millwall | 9. | 3-1 | 6-2 | 8 | 5-0 |
| 08.09.26 | İç | Sheffield United | 14. | 1-2 | 7-3 | 10 | 3-1 |
| 05.09.26 | Dış | Preston North End | 24. | 1-2 | 11-3 | 14 | 6-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Watford | 20. | 1-0 | 2-5 | 7 | 1-3 |
| 15.09.26 | İç | Lincoln City | 16. | 0-1 | 13-4 | 17 | 6-1 |
| 29.08.26 | İç | Portsmouth | 19. | 2-1 | 3-10 | 13 | 2-4 |
| 15.08.26 | İç | Millwall | 9. | 0-2 | 6-6 | 12 | 5-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Portsmouth | 19. | 2-2 | 7-9 | 16 | 4-7 |
| 05.09.26 | Dış | Preston North End | 24. | 1-2 | 11-3 | 14 | 6-2 |
| 01.09.26 | Dış | Lincoln City | 16. | 0-0 | 7-5 | 12 | 2-0 |
| 14.08.26 | Dış | Wolverhampton Wanderers | 6. | 2-2 | 5-5 | 10 | 2-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| Bristol CityGenel | Bristol Cityİç saha | Blackburn RoversGenel | Blackburn RoversDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| Bristol CityGenel | Bristol Cityİç saha | Blackburn RoversGenel | Blackburn RoversDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45Bristol City–Blackburn Rovers karşılaşmasında korner oyununun ritmi daha ilk düdükten itibaren önemli olacak. Bristol City’nin son 5 maç genelinde maç başına 6,6 korner kullandığını, rakiplerine 4,2 korner verdiğini ve toplam ortalamanın 10,8 olduğunu görüyoruz. Ancak iç sahadaki son 4 maçta kendi korner ortalaması 6’ya inerken rakibe verilen korner 6,25’e çıkıyor; toplam ortalama da 12,25’e yükseliyor. Bu, Bristol’un evinde oyunun iki yönünde de daha açık bir görüntü verdiğini anlatıyor. Toplam korner 8, 9 ve 10 ve üzeri sınırların her biri iç sahadaki maçların yüzde 75’inde aşılmış; genel tabloda bu oran yüzde 60. Takım bazında Bristol’un genel maçlarının yüzde 80’inde 3, 4 ve 5 ve üzeri korner üretmesi dikkat çekiyor, fakat 6 ve 7 ve üzeri korner oranı yüzde 40’ta kalıyor. Blackburn tarafında ise son 5 maçta 8,4 korner ortalaması ve 13 toplam ortalama var. Deplasmandaki son 4 maçta 7,5 korner kullanıyor, rakibe 5,5 veriyor ve toplam yine 13’e ulaşıyor. Üstelik deplasman maçlarının tamamında 8, 9 ve 10 ve üzeri korner görülmüş; 11 ve 12 ve üzeri eşikler yüzde 75’te. Blackburn’un takım olarak 3’ten 6 ve üzeri korner sınırına kadar yüzde 100’lük bir serisi bulunuyor.
Benim gözüme çarpan asıl nokta korner dengesindeki fark. Bristol City son 5 genel maçta rakibinden 3 karşılaşmada fazla korner kullanmış, birinde eşit kalmış; iç sahada ise yalnızca 1 maçta üstün, 2 maçta geride. Blackburn son 5 genel maçın 4’ünde rakibinden fazla korner üretmiş; deplasmanda bu üstünlük 2 maçta görülürken bir maçta denge, bir maçta geride kalma var. Kullanılan korner toplamında da Blackburn genelinde 42’ye 23, deplasmanda 30’a 22’lik belirgin bir avantaj taşıyor. İki takımın son maçları birleştirildiğinde beklenen toplam 11,9 korner, ev sahibi payı 5,6, deplasman payı 6,3. 10 ve üzeri korner 10 maçın 7’sinde, yani yüzde 70’inde; 9 ve üzeri de aynı oranda gerçekleşmiş. 11 ve üzeri korner ise yüzde 50’de kalıyor. İlk yarı beklenen toplam 6,3, ikinci bölüm için verilen ortalamalar da oyunun sonlara doğru canlı kalabileceğini düşündürüyor. Açıkçası maçın düğümü, Bristol’un kendi sahasında rakibe verdiği kornerleri azaltıp azaltamayacağında; Blackburn kanat baskısını kurarsa sayı yükselir, Bristol erken yerleşebilirse denge değişir. Bu değerlendirme son birkaç maçlık örnekleme dayanıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Charlton Athletic | 12. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 18.09.26 | İç | Watford | 20. | 1-0 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | Lincoln City | 16. | 0-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Southampton | 3. | 1-4 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Burnley | 22. | 2-1 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Cardiff City | 21. | 2-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Portsmouth | 19. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Millwall | 9. | 3-1 | 5-3 | 8 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | Sheffield United | 14. | 1-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Preston North End | 24. | 1-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Watford | 20. | 1-0 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | Lincoln City | 16. | 0-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Portsmouth | 19. | 2-1 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Millwall | 9. | 0-2 | 2-2 | 4 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Portsmouth | 19. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Preston North End | 24. | 1-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 01.09.26 | Dış | Lincoln City | 16. | 0-0 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 14.08.26 | Dış | Wolverhampton Wanderers | 6. | 2-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| Bristol CityGenel | Bristol Cityİç saha | Blackburn RoversGenel | Blackburn RoversDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Bristol CityGenel | Bristol Cityİç saha | Blackburn RoversGenel | Blackburn RoversDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45Bristol City–Blackburn Rovers karşılaşmasında kartların oyunun temas dozunu doğrudan yansıtması beklenir. Bristol City’nin son 5 maçında toplam kart ortalaması 4,4; kendi gördüğü kart ortalaması 1,4, rakiplerinin ortalaması ise 3. İç sahadaki 4 maçta tablo sertleşiyor: toplam ortalama 5,25, Bristol City’nin kendi kart ortalaması 2,25, rakibininki 3. Bu sahadaki maçların tamamında 3 ve üzeri kart görülürken, 4 ve üzeri kart oranı yüzde 75, 5 ve üzeri kart oranı yüzde 50. Ev sahibinin 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 100, 2 ve üzeri kart oranı da yüzde 100; ancak 3 ve üzeri kart yalnızca yüzde 25. Blackburn’ün son 5 maçındaki toplam ortalama 4,2, deplasmandaki 4 maçtaki ortalama 4,5. Deplasmanda 3 ve üzeri kart yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 50 seviyesinde. Blackburn de dış sahadaki maçların tamamında en az 1 kart gördü; 2 ve üzeri oranı yüzde 75, 3 ve üzeri yüzde 50. En yüksek toplamlar Bristol City genelinde 7, Blackburn genelinde 8 kart.
Hakem tarafında son maçlara ait bir veri paylaşılmadığı için, düdük standardının bu tabloyu nasıl etkileyebileceğini sayısal olarak ölçemiyorum; bu ayrıntı maçın akışında önemli olacaktır. Bristol City’nin iç saha son 4 maçında 8 sarı kart, Blackburn’ün deplasman son 4 maçında 9 sarı kart bulunuyor. Her iki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 4,3 kart; Bristol City için 1,8, Blackburn için 2,5. 4, 5 ve 6 ve üzeri kart eşiklerinin her biri yüzde 40, yani 10 maçın 4’ünde bu seviyeler aşılmış. Birleşik veride ilk yarı beklenen toplam 1,6, ikinci yarı ortalamaları ise Bristol City için 2,8, Blackburn için 2,6; benim gözüme çarpan, gerilimin özellikle maç ilerledikçe büyüme ihtimali. Kırmızı kart birleşik tabloda 10 maçın hiçbirinde çıkmamış; buna karşın Bristol City’nin iç saha örnekleminde 1, Blackburn’ün deplasman örnekleminde 1 kırmızı kartlı maç var. Bu nedenle orta saha mücadeleleri, geçişlerde yapılan taktik fauller ve ikinci yarıdaki itirazlar belirleyici olabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,00 | 11,20 | 24,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 13,00 | 11,50 | 24,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 20 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,40 | 8,80 | 21,20 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 12,25 | 11,00 | 23,25 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 5,20 | 8,60 | 13,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 8,00 | 7,75 | 15,75 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 8+ | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,40 | 7,40 | 16,80 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 11,25 | 5,00 | 16,25 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 8+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,80 | 20,00 | 38,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 20,75 | 22,25 | 43,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 35+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 38+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 41+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 44+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 22+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 53 / 25 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 21,00 | 20,60 | 41,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 21,75 | 20,50 | 42,25 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 35+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 38+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 41+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 44+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 22+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 37 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Charlton Athletic | 1-1 | 12-11 | 6-8 | 25-28 |
| 18.09.26 | İç | Watford | 1-0 | 15-11 | 7-11 | 16-25 |
| 15.09.26 | İç | Lincoln City | 0-1 | 19-13 | 4-7 | 23-15 |
| 12.09.26 | Dış | Southampton | 1-4 | 6-14 | 3-8 | 13-12 |
| 05.09.26 | Dış | Burnley | 2-1 | 13-7 | 6-9 | 17-20 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Cardiff City | 2-1 | 6-9 | 12-9 | 26-19 |
| 19.09.26 | Dış | Portsmouth | 2-2 | 16-9 | 12-4 | 21-25 |
| 12.09.26 | İç | Millwall | 3-1 | 15-8 | 9-11 | 14-25 |
| 08.09.26 | İç | Sheffield United | 1-2 | 14-9 | 6-6 | 18-19 |
| 05.09.26 | Dış | Preston North End | 1-2 | 11-9 | 8-7 | 26-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45Bristol City–Blackburn Rovers maçında duran topların oyuna etkisi belirgin olabilir. Serbest vuruşlarda Bristol City genelinde maç başına 13, Blackburn’de 12,4 kullanım var; rakibe verilenler de sırasıyla 11,2 ve 8,8. Bu, Bristol’ün toplamda 24,2 ile biraz daha yüksek bir trafik ürettiğini gösteriyor. Bristol toplam serbest vuruşta 19 ve üzerini 5 maçın 5’inde, 21 ve üzerini yüzde 60’ında görmüş; kendi takım sayısında 11 ve üzeri yüzde 80, 13 ve üzeri yüzde 60. Blackburn tarafında toplam 19 ve üzeri yüzde 80, 21 ve üzeri yüzde 60; takım olarak 11 ve üzeri yüzde 80, 13 ve üzeri yüzde 60. Kale vuruşlarında denge Blackburn lehine değişiyor: deplasman ekibi maç başına 9,4 kullanırken Bristol 5,2’de kalıyor; toplam ortalamalar da 16,8’e 13,8. Blackburn toplamda 12 ve üzerini yüzde 100, 14 ve üzerini yüzde 80 yakalamış, kendi hanesinde 6 ve üzeri yüzde 100, 8 ve üzeri yüzde 80. Bristol’de bu oranlar toplam için yüzde 60 ve yüzde 60, takım için 6 ve üzeri yüzde 60, 8 ve üzeri yüzde 0. Taç atışlarında ise Blackburn’ün 21’lik takım ortalaması, Bristol’ün 18,8’ini geçiyor; toplamlar 41,6’ya 38,8.
İç saha ve dış saha ayrımı, maçın ritmi konusunda daha canlı bir resim veriyor. Bristol evinde serbest vuruş toplamında 24,5, Blackburn dışarıda 23,25 ortalamaya sahip; iki takımın birleşik serbest vuruş beklentisi 22,7, paylar Bristol için 10,9 ve Blackburn için 11,8. Kale vuruşunda Bristol’ün iç saha ortalaması 15,75, Blackburn’ün dış saha ortalaması 16,25; birleşik beklenti 15,3 ve dağılım 6,3’e 9. Taçta fark daha açık: Bristol evinde 43, Blackburn dışarıda 42,25 ortalama buluyor; birleşik beklenti 40,2, takım payları 19,7 ve 20,5. Bristol evinde toplam taç atışında 38 ve üzeri yüzde 100, 41 ve üzeri yüzde 75; takımında 20 ve üzeri yüzde 75. Blackburn dış sahada bu eşikler toplamda yüzde 75 ve yüzde 75, takımında 20 ve üzeri yüzde 75. Devrelere ait ayrı değer bulunmadığından ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu farkı söylemek mümkün değil; fakat son birkaç maçlık örneklem, kenar oyunlarının ve kaleci başlangıçlarının tempoyu sürekli canlı tutabileceğini anlatıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Bristol CityvsBlackburn Rovers
13.10.2026 · 21:45Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026