

BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea City | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | +8 | 20 | BMGGG |
| 2 | Middlesbrough | 9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | +5 | 18 | GGBBG |
| 3 | Southampton | 9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | +10 | 17 | BGGMG |
| 4 | West Ham United | 9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | +11 | 16 | GGGBB |
| 5 | Stoke City | 9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | +2 | 16 | GBGGG |
| 6 | Wolverhampton Wanderers | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | +4 | 14 | MBGGM |
| 7 | Queens Park Rangers | 9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | +3 | 14 | MBBBB |
| 8 | Birmingham City | 9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | +2 | 14 | BMGBG |
| 9 | Millwall | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | +1 | 14 | GMBBG |
| 10 | West Bromwich Albion | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | +1 | 14 | GGBMM |
| 11 | Bristol City | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | 14 | GMMGB |
| 12 | Charlton Athletic | 9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | MBBMB |
| 13 | Blackburn Rovers | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | +1 | 12 | MMGBG |
| 14 | Sheffield United | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | +1 | 12 | MGMMG |
| 15 | Wrexham | 9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | BBMGB |
| 16 | Lincoln City | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | BGGMM |
| 17 | Bolton Wanderers | 9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | MMGGM |
| 18 | Norwich City | 9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | GGMMM |
| 19 | Portsmouth | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | MGBBM |
| 20 | Watford | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | MGMMM |
| 21 | Cardiff City | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | MBMGM |
| 22 | Burnley | 9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | MBMBG |
| 23 | Derby County | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | MMMBB |
| 24 | Preston North End | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 | GMMBM |
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Watford | 20. | 4-0 | 3-0 |
| 19.09.26 | İç | Derby County | 23. | 1-1 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Swansea City | 1. | 1-3 | 0-2 |
| 08.09.26 | Dış | Wrexham | 15. | 1-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Bristol City | 11. | 1-2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Bristol City | 11. | 1-1 | 1-1 |
| 19.09.26 | Dış | Cardiff City | 21. | 1-3 | 1-2 |
| 12.09.26 | İç | Portsmouth | 19. | 0-0 | 0-0 |
| 09.09.26 | İç | Queens Park Rangers | 7. | 0-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Stoke City | 5. | 0-4 | 0-4 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Derby County | 23. | 1-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Bristol City | 11. | 1-2 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Middlesbrough | 2. | 1-1 | 0-1 |
| 16.08.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-2 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Cardiff City | 21. | 1-3 | 1-2 |
| 05.09.26 | Dış | Stoke City | 5. | 0-4 | 0-4 |
| 02.09.26 | Dış | West Bromwich Albion | 10. | 1-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | West Ham United | 4. | 2-1 | 1-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Charlton AthleticGenel | Charlton AthleticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Charlton AthleticGenel | Charlton AthleticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 375-90+ | 7toplam |
| Yediği | 20-15 | 415-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 8toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 375-90+ | 6toplam |
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 130-45+ | 145-60 | 260-75 | 075-90+ | 9toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45Burnley ile Charlton Athletic arasındaki maç, iki farklı gol hikâyesini aynı sahaya taşıyor. Burnley’nin son 5 genel maçında 8 gol atıp 7 gol yemesi, maç başına 1,6 atılan ve 1,4 yenilen gol ortalamasıyla dengeli bir tablo oluşturuyor; bu karşılaşmaların tamamında 1 ve 2 ve üzeri gol görüldü, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 60’ta kaldı. Turf Moor’daki son 4 maçta ise Burnley 5 gol atıp 6 gol yedi; 1,25 gol atma ve 1,5 gol yeme ortalamasına rağmen bu dört maçın tamamı 1 ve 2 ve üzeri gol sınırına ulaştı, 3 ve üzeri gol yalnızca yüzde 50’de kaldı. Charlton’ın son 5 maçındaki 2 gol ve 8 gollük yeme tablosu, 0,4 atılan ve 1,6 yenilen gol ortalamasıyla hücumdaki sıkıntıyı açıkça gösteriyor. Deplasmandaki son 4 maçta 4 gol atıp 9 gol yemeleri ise 1’e karşı 2,25’lik ortalamayla daha hareketli bir yapı sunuyor; bu maçların yüzde 100’ünde 1 ve 2 ve üzeri gol, yüzde 75’inde 3 ve üzeri gol vardı. İki takımın son 10 maçında 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 50, 4 ve üzeri gol yüzde 40; beklenen gol değeri de 2,5.
İlk yarıdaki tempo özellikle dikkat çekici. Burnley’nin son 5 genel maçının yüzde 80’inde ilk yarıda en az 1 gol çıktı, fakat 2 ve üzeri gol oranı yüzde 40’ta kaldı; iç sahada ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 75, 2 ve üzeri gol ise yüzde 0. Charlton’da bu oranlar genelde yüzde 60 ve yüzde 60, deplasmanda yüzde 75 ve yüzde 50. Burnley gollerini en çok 15-30 dakikaları arasında, 3 golle bulurken; Charlton’ın yediği 8 golün 4’ü aynı aralıkta geldi. Burnley’nin 75-90+ aralığında 1 gol atıp 3 gol yemesi, Charlton’ın ise bu bölümde gol atamaması maçı son bölüm açısından da ilginç kılıyor. Karşılıklı gol, Burnley’nin son 5 maçında 4, iç sahadaki 4 maçının tamamında; Charlton’da genel olarak 2, deplasmanda 3 maçta görüldü. Birleşik tabloda karşılıklı gol yüzde 60, ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 70, ilk yarı 2 ve üzeri gol yüzde 50. Aralarındaki son 5 maçın maç başı golü 2,8, dördünde toplam gol 2,5’i aştı ancak hiçbirinde karşılıklı gol olmadı. Bence belirleyici nokta, Burnley’nin erken baskısı ile Charlton’ın 15-30 dakikalarındaki savunma zaafı olacak; yine de bu değerlendirme son birkaç maçlık örnekleme dayanıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Watford | 20. | 4-0 | 2-6 | 8 | 0-1 |
| 19.09.26 | İç | Derby County | 23. | 1-1 | 4-6 | 10 | 3-2 |
| 12.09.26 | Dış | Swansea City | 1. | 1-3 | 6-3 | 9 | 4-2 |
| 08.09.26 | Dış | Wrexham | 15. | 1-1 | 4-4 | 8 | 2-2 |
| 05.09.26 | İç | Bristol City | 11. | 1-2 | 5-8 | 13 | 3-5 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Bristol City | 11. | 1-1 | 5-5 | 10 | 4-4 |
| 19.09.26 | Dış | Cardiff City | 21. | 1-3 | 1-6 | 7 | 1-2 |
| 12.09.26 | İç | Portsmouth | 19. | 0-0 | 7-5 | 12 | 5-1 |
| 09.09.26 | İç | Queens Park Rangers | 7. | 0-0 | 5-12 | 17 | 3-9 |
| 05.09.26 | Dış | Stoke City | 5. | 0-4 | 3-5 | 8 | 2-5 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Derby County | 23. | 1-1 | 4-6 | 10 | 3-2 |
| 05.09.26 | İç | Bristol City | 11. | 1-2 | 5-8 | 13 | 3-5 |
| 02.09.26 | İç | Middlesbrough | 2. | 1-1 | 5-1 | 6 | 3-0 |
| 16.08.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-2 | 5-6 | 11 | 1-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Cardiff City | 21. | 1-3 | 1-6 | 7 | 1-2 |
| 05.09.26 | Dış | Stoke City | 5. | 0-4 | 3-5 | 8 | 2-5 |
| 02.09.26 | Dış | West Bromwich Albion | 10. | 1-1 | 3-8 | 11 | 2-3 |
| 22.08.26 | Dış | West Ham United | 4. | 2-1 | 4-7 | 11 | 3-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Charlton AthleticGenel | Charlton AthleticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Charlton AthleticGenel | Charlton AthleticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45Burnley, son 5 maçında maç başına 4,20 korner kullanırken rakiplerine 5,40 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 9,60. Kendi sahasındaki son 4 maçta kullandığı korner ortalaması 4,75, maç başı toplam korner ise 10,00. Charlton Athletic cephesinde son 5 maçta maç başına 4,20 korner kullanıldı, 6,60 korner verildi; deplasmandaki son 4 maçta toplam korner ortalaması 9,25. Toplam korner sayısında Burnley maçlarının %60'ı 9+ korner, %40'ı 10+ korner ile bitti; Charlton Athletic maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %60. En yüksek toplam korner Burnley maçlarında 13, Charlton Athletic maçlarında 17 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Burnley son 5 maçın 1 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Charlton Athletic ise 5 maçın 1 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 10,20; ev sahibi için beklenen korner 5,40, deplasman için 4,80. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 6,00. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Watford | 20. | 4-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Derby County | 23. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Swansea City | 1. | 1-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 08.09.26 | Dış | Wrexham | 15. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Bristol City | 11. | 1-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Bristol City | 11. | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Cardiff City | 21. | 1-3 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Portsmouth | 19. | 0-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 09.09.26 | İç | Queens Park Rangers | 7. | 0-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Stoke City | 5. | 0-4 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Derby County | 23. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Bristol City | 11. | 1-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Middlesbrough | 2. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 16.08.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-2 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Cardiff City | 21. | 1-3 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Stoke City | 5. | 0-4 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 02.09.26 | Dış | West Bromwich Albion | 10. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | West Ham United | 4. | 2-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Charlton AthleticGenel | Charlton AthleticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Charlton AthleticGenel | Charlton AthleticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45Burnley, son 5 maçında maç başına 2,20 kart görürken rakipleri 1,20 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 3,40. Kendi sahasındaki son 4 maçta gördüğü kart ortalaması 2,50, maç başı toplam kart ise 4,50. Charlton Athletic cephesinde son 5 maçta maç başına 2,00 kart görüldü, rakiplerine 2,00 kart çıktı; deplasmandaki son 4 maçta toplam kart ortalaması 5,00. Toplam kart sayısında Burnley maçlarının %40'ı 4+ kart, %40'ı 5+ kart ile bitti; Charlton Athletic maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %40. En sert maç Burnley için 6, Charlton Athletic için 8 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 3,70; ev sahibi için beklenen kart 2,10, deplasman için 1,60. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,20 | 10,80 | 20,00 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 8,75 | 11,25 | 20,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 22+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 24+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,00 | 11,40 | 23,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 10,75 | 14,50 | 25,25 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,80 | 7,40 | 15,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 8,25 | 7,50 | 15,75 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,00 | 6,20 | 15,20 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 9,25 | 5,00 | 14,25 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 18+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,40 | 18,60 | 37,00 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 17,25 | 18,25 | 35,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 34+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 37+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 40+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 41 / 31 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,60 | 17,40 | 36,00 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 17,50 | 18,50 | 36,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 34+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 37+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 40+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 53 / 28 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Watford | 4-0 | 8-10 | 11-8 | 22-18 |
| 19.09.26 | İç | Derby County | 1-1 | 12-9 | 5-4 | 18-18 |
| 12.09.26 | Dış | Swansea City | 1-3 | 7-7 | 7-10 | 18-23 |
| 08.09.26 | Dış | Wrexham | 1-1 | 12-15 | 7-9 | 14-17 |
| 05.09.26 | İç | Bristol City | 1-2 | 7-13 | 9-6 | 20-17 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Bristol City | 1-1 | 11-12 | 8-6 | 28-25 |
| 19.09.26 | Dış | Cardiff City | 1-3 | 10-15 | 11-3 | 20-18 |
| 12.09.26 | İç | Portsmouth | 0-0 | 9-10 | 6-10 | 15-13 |
| 09.09.26 | İç | Queens Park Rangers | 0-0 | 10-8 | 13-4 | 14-15 |
| 05.09.26 | Dış | Stoke City | 0-4 | 20-12 | 7-8 | 16-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45Burnley–Charlton Athletic karşılaşmasında duran top çevresindeki ilk dikkat çekici fark serbest vuruşlarda ortaya çıkıyor. Burnley son 5 maçta maç başına 9,2 serbest vuruş kullanırken Charlton Athletic 12 kullanmış; deplasman tarafının dış saha ortalaması da 10,75. Burnley’nin iç saha toplamı maç başına 20, Charlton’ın deplasman toplamı ise 25,25. Burnley maçlarında toplamın 20 ve üzeri olma oranı genel tabloda yüzde 60, iç sahada yüzde 75; Charlton’da bu oran genel yüzde 60’tan deplasmanda yüzde 100’e çıkıyor. Takım bazında 10 ve üzeri serbest vuruş Burnley için genel yüzde 40, iç sahada yüzde 25; Charlton için genel yüzde 80, dış sahada yüzde 50. Kale vuruşlarında iki takımın genel toplam ortalaması da 15,2, fakat Burnley evinde 15,75’e yükselirken Charlton deplasmanda 14,25’e geriliyor. Toplamın 14 ve üzeri olması Burnley’nin genelinde yüzde 80, iç sahasında yüzde 75; Charlton’ın genelinde yüzde 100, deplasmanında yüzde 75. Taç atışlarında ise Burnley genel olarak 37, evinde 35,5; Charlton 36, deplasmanda yine 36 ortalamasında. 34 ve üzeri toplam taç atışı Burnley iç sahasında yüzde 75, Charlton dış sahasında yüzde 50 görülmüş.
Devre bazında ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu ayrımı verilmediği için oyunun hangi bölümünde bu sayıların yoğunlaştığını söylemek mümkün değil; bunu özellikle ayırmak gerekir. Yine de birleşik beklentiler maçın genel ritmi hakkında sağlam bir çerçeve çiziyor: serbest vuruşta toplam 21,7, Burnley için 10,3 ve Charlton için 11,4; kale vuruşunda toplam 15,2, Burnley 7 ve Charlton 8,2; taç atışında toplam 36,5, Burnley 17,9 ve Charlton 18,6. Açıkçası burada Charlton’ın serbest vuruşlarda daha fazla oyuna temas eden, rakibi geriye iten taraf olma ihtimali göze çarpıyor. Burnley’nin evindeki kale vuruşu ortalaması ise topun zaman zaman kendi savunma hattına dönebileceğini düşündürüyor. Taç sayıları birbirine yakın; bu da oyunun kenarlara taşınacağı, ikili mücadelelerin ve sık yön değişimlerinin belirginleşeceği bir yapı anlatıyor. Ancak bütün bu tablo son birkaç maçın örneklemine dayanıyor; sahadaki gerçek karakteri, özellikle ilk düellolar ve oyunun temposu belirleyecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
BurnleyvsCharlton Athletic
13.10.2026 · 21:45Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026