ANALİZ.FUTBOLWrexham – West Bromwich Albion Maç Öncesi Analiz Sunumu
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
İngiltere Championship · 2026/2027 · Racecourse Ground13.10.2026 · 21:45Türkiye saati
Wrexham15. sıra · 11 puan
BBMGB
VS
West Bromwich Albion10. sıra · 14 puan
GGBMM
Bu sunumda23 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
02Sayfa 3–7
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Wrexham / West Bromwich Albion
Maç başı toplam gol2,60 / 1,20
3+ gol%40 / %0
03Sayfa 8–12
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Wrexham / West Bromwich Albion
Maç başı toplam korner7,60 / 12,40
10+ korner%0 / %60
04Sayfa 13–17
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Wrexham / West Bromwich Albion
Maç başı toplam kart3,80 / 5,20
5+ kart%60 / %60
05Sayfa 18–22
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Wrexham / West Bromwich Albion
Serbest Vuruş ort.10,40 / 13,40
Kale Vuruşu ort.9,00 / 6,80
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

İngiltere Championship 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
1Swansea City962115:7+820BMGGG
2Middlesbrough953117:12+518GGBBG
3Southampton952220:10+1017BGGMG
4West Ham United944123:12+1116GGGBB
5Stoke City951315:13+216GBGGG
6Wolverhampton Wanderers842215:11+414MBGGM
7Queens Park Rangers935111:8+314MBBBB
8Birmingham City935113:11+214BMGBG
9Millwall942316:15+114GMBBG
10West Bromwich Albion942310:9+114GGBMM
11Bristol City942312:13-114GMMGB
12Charlton Athletic93428:11-313MBBMB
13Blackburn Rovers933314:13+112MMGBG
14Sheffield United933312:11+112MGMMG
15Wrexham925210:13-311BBMGB
16Lincoln City93247:11-411BGGMM
17Bolton Wanderers931512:17-510MMGGM
18Norwich City930617:19-29GGMMM
19Portsmouth82249:11-28MGBBM
20Watford92257:14-78MGMMM
21Cardiff City914411:14-37MBMGM
22Burnley914413:17-47MBMBG
23Derby County91358:15-76MMMBB
24Preston North End91178:16-84GMMBM
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · Genel

4attığı gol
9yediği gol
Maç başı attığı 0,80Maç başı yediği 1,80Maç başı toplam gol 2,60Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %20 (1)Gol atamadı %40 (2)
5 maç

Wrexham · İç saha

5attığı gol
5yediği gol
Maç başı attığı 1,25Maç başı yediği 1,25Maç başı toplam gol 2,50Karşılıklı gol %100 (4)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %0 (0)
4 maç

West Bromwich Albion · Genel

3attığı gol
3yediği gol
Maç başı attığı 0,60Maç başı yediği 0,60Maç başı toplam gol 1,20Karşılıklı gol %20 (1)Gol yemedi %40 (2)Gol atamadı %40 (2)
5 maç

West Bromwich Albion · Dış saha

4attığı gol
5yediği gol
Maç başı attığı 1,00Maç başı yediği 1,25Maç başı toplam gol 2,25Karşılıklı gol %50 (2)Gol yemedi %25 (1)Gol atamadı %25 (1)
4 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · Son 5 maç (genel) · 15. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26DışDerby County23.1-10-1
19.09.26İçSouthampton3.2-11-0
11.09.26DışWest Ham United4.0-60-2
08.09.26İçBurnley22.1-10-1
05.09.26DışSwansea City1.0-00-0

West Bromwich Albion · Son 5 maç (genel) · 10. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26İçBirmingham City8.0-10-1
20.09.26DışWolverhampton Wanderers6.0-10-0
12.09.26İçQueens Park Rangers7.1-11-1
09.09.26DışDerby County23.1-01-0
05.09.26İçWatford20.1-01-0

Wrexham · Son 5 iç saha maçı · 15. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
19.09.26İçSouthampton3.2-11-0
08.09.26İçBurnley22.1-10-1
28.08.26İçBirmingham City8.1-20-1
22.08.26İçWatford20.1-11-1

West Bromwich Albion · Son 5 dış saha maçı · 10. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
20.09.26DışWolverhampton Wanderers6.0-10-0
09.09.26DışDerby County23.1-01-0
29.08.26DışMiddlesbrough2.1-30-0
15.08.26DışNorwich City18.2-10-0

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Maç sonu toplam gol

WrexhamGenelWrexhamİç sahaWest Bromwich AlbionGenelWest Bromwich AlbionDış saha
1+ gol%804 / 5 maç%1004 / 4 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+ gol%804 / 5 maç%1004 / 4 maç%201 / 5 maç%502 / 4 maç
3+ gol%402 / 5 maç%502 / 4 maç%00 / 5 maç%502 / 4 maç
4+ gol%201 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%251 / 4 maç
5+ gol%201 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç

İlk yarı toplam gol

WrexhamGenelWrexhamİç sahaWest Bromwich AlbionGenelWest Bromwich AlbionDış saha
1+ gol%804 / 5 maç%1004 / 4 maç%804 / 5 maç%251 / 4 maç
2+ gol%201 / 5 maç%251 / 4 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç
3+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · Genel

00-15'015-30'1 · %2530-45+'1 · %2545-60'060-75'2 · %5075-90+'
4attığı gol
1 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%25 (1/4)ilk golü attığı maç
Yediği10-15215-30130-45+245-60160-75275-90+9toplam

West Bromwich Albion · Genel

00-15'1 · %3315-30'2 · %6730-45+'045-60'060-75'075-90+'
3attığı gol
3 / 0ilk yarı / ikinci yarı
%40 (2/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30230-45+145-60060-75075-90+3toplam

Wrexham · İç saha

00-15'1 · %2015-30'1 · %2030-45+'2 · %4045-60'060-75'1 · %2075-90+'
5attığı gol
2 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%25 (1/4)ilk golü attığı maç
Yediği20-15115-30030-45+145-60160-75075-90+5toplam

West Bromwich Albion · Dış saha

00-15'1 · %2515-30'030-45+'045-60'2 · %5060-75'1 · %2575-90+'
4attığı gol
1 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%50 (2/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+245-60160-75275-90+5toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Bu maçta gol yükünü taşıma ihtimali daha çok Wrexham’ın üretim gücüyle West Bromwich Albion’ın kontrollü yapısı arasında şekillenecek. Wrexham’ın son 5 genel maçında 4 gol atıp 9 gol yemesi, maç başına 0,8 gol üretirken 1,8 gol gördüğünü ve toplam gol ortalamasının 2,6 olduğunu gösteriyor. İç sahada ise tablo daha canlı: son 4 maçta 5 gol atıp 5 gol yediler, iki ortalama da 1,25’e geldi ve maç başı toplam 2,5 gol oluştu. Bu iç saha serisinde 1 ve üzeri gol ile 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3 ve üzeri gol yüzde 50 oranında gerçekleşti. West Bromwich Albion son 5 genel maçında 3 gol atıp 3 gol yedi; atılan ve yenilen gol ortalamaları 0,6, toplam ortalama 1,2. Deplasmandaki son 4 maçta 4 gol atıp 5 gol yediler; atılan ortalama 1, yenilen ortalama 1,25, toplam gol ortalaması 2,25. Deplasmanda 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol yüzde 50, 3 ve üzeri gol yüzde 50, 4 ve üzeri gol yüzde 25 seviyesinde. Birleşik son 10 maçta beklenen gol değeri 1,9; 2 ve üzeri gol yüzde 50, 3 ve üzeri gol yüzde 20, 4 ve üzeri gol yüzde 10, 5 ve üzeri gol yüzde 10.

İlk yarı başlangıçta daha temkinli geçebilir; birleşik tabloda ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 20, 3 ve üzeri gol ise yüzde 0. Wrexham genelinde ilk yarıda 1 gol 4 maçta, yüzde 80 oranında geldi; iç sahada bu oran yüzde 100. West Bromwich Albion genelinde ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 80 iken deplasmanda yüzde 25’e düşüyor. Wrexham’ın golleri 15-30’da 0, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 1, 75-90+’ta 2; West Bromwich Albion’ın golleri 15-30’da 1, 30-45+’ta 2, deplasmanda ise 60-75’te 2 ve 75-90+’ta 1. Wrexham özellikle ikinci yarıda 3 golle öne çıkarken West Bromwich Albion genelinde ikinci yarı golü 0, deplasmanda 3 gol var; bu, oyunun son bölümünü önemli kılıyor. Karşılıklı gol son 10 maçın 4’ünde, yani yüzde 40’ında görüldü. Aralarındaki son 2 maçta maç başı gol 4,5, karşılıklı gol 2 maçta gerçekleşti; açıkçası bu geçmiş temas, düşük tempolu genel tabloya rağmen oyunun bir anda açılabileceğini söylüyor. Bence belirleyici nokta Wrexham’ın iç sahadaki erken gol baskısı ile West Bromwich Albion’ın deplasmanda özellikle 60-90+ dakikalardaki hareketliliği olacak.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

1,90Beklenen gol
%40Karşılıklı gol · 4/10
%502+ gol · 5/10
%203+ gol · 2/10
%104+ gol · 1/10
%105+ gol · 1/10
%80İY 1+ gol · 8/10
%20İY 2+ gol · 2/10

Aralarındaki son 2 maç

4,50maç başı gol
%1003+ gol · 2/2
%100Karşılıklı gol · 2/2
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · Genel

22kullandığı korner
16rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 4,40Maç başı rakibe verdiği korner 3,20Maç başı toplam korner 7,60En yüksek / en düşük toplam 9 / 5Rakipten fazla korner 2 / 5Maç başı korner farkı +1,20
korner verisi olan 5 maç

Wrexham · İç saha

19kullandığı korner
16rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 4,75Maç başı rakibe verdiği korner 4,00Maç başı toplam korner 8,75En yüksek / en düşük toplam 13 / 5Rakipten fazla korner 1 / 4Maç başı korner farkı +0,75
korner verisi olan 4 maç

West Bromwich Albion · Genel

27kullandığı korner
35rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,40Maç başı rakibe verdiği korner 7,00Maç başı toplam korner 12,40En yüksek / en düşük toplam 16 / 8Rakipten fazla korner 2 / 5Maç başı korner farkı -1,60
korner verisi olan 5 maç

West Bromwich Albion · Dış saha

18kullandığı korner
34rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 4,50Maç başı rakibe verdiği korner 8,50Maç başı toplam korner 13,00En yüksek / en düşük toplam 15 / 10Rakipten fazla korner 0 / 4Maç başı korner farkı -4,00
korner verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · Son 5 maç (genel) · 15. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26DışDerby County23.1-18-194-0
19.09.26İçSouthampton3.2-12-352-1
11.09.26DışWest Ham United4.0-66-393-2
08.09.26İçBurnley22.1-14-482-2
05.09.26DışSwansea City1.0-02-570-2

West Bromwich Albion · Son 5 maç (genel) · 10. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26İçBirmingham City8.0-17-9163-7
20.09.26DışWolverhampton Wanderers6.0-17-8151-6
12.09.26İçQueens Park Rangers7.1-15-381-0
09.09.26DışDerby County23.1-03-11141-3
05.09.26İçWatford20.1-05-493-2

Wrexham · Son 5 iç saha maçı · 15. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
19.09.26İçSouthampton3.2-12-352-1
08.09.26İçBurnley22.1-14-482-2
28.08.26İçBirmingham City8.1-23-690-3
22.08.26İçWatford20.1-110-3133-1

West Bromwich Albion · Son 5 dış saha maçı · 10. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
20.09.26DışWolverhampton Wanderers6.0-17-8151-6
09.09.26DışDerby County23.1-03-11141-3
29.08.26DışMiddlesbrough2.1-36-7134-2
15.08.26DışNorwich City18.2-12-8100-4

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Maç toplamı korner

WrexhamGenelWrexhamİç sahaWest Bromwich AlbionGenelWest Bromwich AlbionDış saha
8+%603 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
9+%402 / 5 maç%502 / 4 maç%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
10+%00 / 5 maç%251 / 4 maç%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
11+%00 / 5 maç%251 / 4 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
12+%00 / 5 maç%251 / 4 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç

Takımın kullandığı korner

WrexhamGenelWrexhamİç sahaWest Bromwich AlbionGenelWest Bromwich AlbionDış saha
3+%603 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
4+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%804 / 5 maç%502 / 4 maç
5+%402 / 5 maç%251 / 4 maç%804 / 5 maç%502 / 4 maç
6+%402 / 5 maç%251 / 4 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
7+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · Korner dengesi (genel)

2 rakipten fazla1 eşit2 rakipten az
4,40kullandığı
3,20verdiği
+1,20maç başı fark

West Bromwich Albion · Korner dengesi (genel)

2 rakipten fazla0 eşit3 rakipten az
5,40kullandığı
7,00verdiği
-1,60maç başı fark

Wrexham · Devrelere göre korner

3,60İlk yarı toplam4,00İkinci yarı toplam2,20İY kullandığı
%60İY 4+ · 3/5
%20İY 5+ · 1/5
%0İY 6+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

West Bromwich Albion · Devrelere göre korner

5,40İlk yarı toplam7,00İkinci yarı toplam1,80İY kullandığı
%80İY 4+ · 4/5
%60İY 5+ · 3/5
%40İY 6+ · 2/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Wrexham–West Bromwich Albion maçında korner açısından iki farklı hikâye karşı karşıya geliyor. Wrexham’ın son 5 maçında maç başına kullandığı korner 4,4, rakibe verdiği 3,2 ve toplam ortalama 7,6. Bu seride en yüksek toplam 9, en düşük toplam 5 olurken, 8 ve üzeri korner maçların yüzde 60’ında, 9 ve üzeri ise yüzde 40’ında kaldı; 10 ve üzeri korner hiç oluşmadı. Wrexham’ın kendi sahasındaki 4 maçta ise toplam ortalama 8,75’e çıkıyor, en yüksek değer 13, en düşük değer 5. Burada 8 ve üzeri yüzde 75, 9 ve üzeri yüzde 50, 10 ve üzeri yüzde 25. Takımın 3 ve üzeri korner üretme oranı genel seride yüzde 60, iç sahada yüzde 75; 5 ve üzeri korner oranı ise sırasıyla yüzde 40 ve yüzde 25. West Bromwich tarafında tempo daha belirgin: son 5 maçta maç başına 5,4 korner kullanırken rakiplerine 7 korner vermiş, toplam ortalaması 12,4. En yüksek toplam 16, en düşük 8; 8 ve üzeri yüzde 100, 9 ve üzeri yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 60. Deplasmandaki 4 maçta toplam ortalama 13, en yüksek 15, en düşük 10 ve 10 ve üzeri korner oranı yüzde 100.

Korner dengesi maçın asıl düğümünü burada kuruyor. Wrexham genelinde rakibinden fazla korner kullandığı 2, eşit kaldığı 1, geride kaldığı 2 maç var; iç sahada bu tablo 1-1-2. West Bromwich ise genel seride 2 kez önde, 3 kez geride kalmış; deplasmanda dört maçın tamamında rakibinden az korner kullanmış. Yani konuk ekip kendi hücum kornerini üretse bile, rakip baskısını ve kenar savunmasını sık sık kornerle karşılıyor. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 10 korner, Wrexham için 5,7, West Bromwich için 4,3 olarak şekilleniyor. 9 ve üzeri korner yüzde 60, 10 ve üzeri yüzde 30, 11 ve üzeri yüzde 30. İlk yarı beklenen toplam 4,5; ayrıca Wrexham’da ilk yarı ortalaması 3,5, ikinci yarı 5,25, West Bromwich’te 5,25 ve 7,75. Bence maçın ritmi ilerledikçe kanat kullanımı, geriye düşen tarafın baskısı ve West Bromwich’in deplasmanda verdiği alanlar belirleyici olacak. Bu son birkaç maçlık örneklemde özellikle ikinci yarı korner trafiğini izlemek gerekiyor.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

10,00Beklenen toplam
5,70Ev sahibi beklenen
4,30Deplasman beklenen
%609+ korner · 6/10
%3010+ korner · 3/10
%3011+ korner · 3/10
4,50İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · Genel

5gördüğü kart
14rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,00Maç başı rakibin gördüğü kart 2,80Maç başı toplam kart 3,80En yüksek / en düşük toplam 5 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 5 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 5
kart verisi olan 5 maç

Wrexham · İç saha

6gördüğü kart
9rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,50Maç başı rakibin gördüğü kart 2,25Maç başı toplam kart 3,75En yüksek / en düşük toplam 5 / 2Sarı / kırmızı (kendi) 6 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 4
kart verisi olan 4 maç

West Bromwich Albion · Genel

14gördüğü kart
12rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,80Maç başı rakibin gördüğü kart 2,40Maç başı toplam kart 5,20En yüksek / en düşük toplam 8 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 13 / 1Kırmızı kart çıkan maç 1 / 5
kart verisi olan 5 maç

West Bromwich Albion · Dış saha

9gördüğü kart
1rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,25Maç başı rakibin gördüğü kart 0,25Maç başı toplam kart 2,50En yüksek / en düşük toplam 4 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 8 / 1Kırmızı kart çıkan maç 1 / 4
kart verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · Son 5 maç (genel) · 15. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26DışDerby County23.1-12-350-0
19.09.26İçSouthampton3.2-11-450-0
11.09.26DışWest Ham United4.0-60-110-0
08.09.26İçBurnley22.1-12-350-0
05.09.26DışSwansea City1.0-00-330-0

West Bromwich Albion · Son 5 maç (genel) · 10. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26İçBirmingham City8.0-12-460-0
20.09.26DışWolverhampton Wanderers6.0-12-130-0
12.09.26İçQueens Park Rangers7.1-11-450-0
09.09.26DışDerby County23.1-04-041-0
05.09.26İçWatford20.1-05-380-0

Wrexham · Son 5 iç saha maçı · 15. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
19.09.26İçSouthampton3.2-11-450-0
08.09.26İçBurnley22.1-12-350-0
28.08.26İçBirmingham City8.1-21-230-0
22.08.26İçWatford20.1-12-020-0

West Bromwich Albion · Son 5 dış saha maçı · 10. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
20.09.26DışWolverhampton Wanderers6.0-12-130-0
09.09.26DışDerby County23.1-04-041-0
29.08.26DışMiddlesbrough2.1-31-010-0
15.08.26DışNorwich City18.2-12-020-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Maç toplamı kart

WrexhamGenelWrexhamİç sahaWest Bromwich AlbionGenelWest Bromwich AlbionDış saha
3+%804 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%502 / 4 maç
4+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%804 / 5 maç%251 / 4 maç
5+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%00 / 4 maç
6+%00 / 5 maç%00 / 4 maç%402 / 5 maç%00 / 4 maç
7+%00 / 5 maç%00 / 4 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç

Takımın gördüğü kart

WrexhamGenelWrexhamİç sahaWest Bromwich AlbionGenelWest Bromwich AlbionDış saha
1+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+%402 / 5 maç%502 / 4 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
3+%00 / 5 maç%00 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
4+%00 / 5 maç%00 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Wrexham · Devrelere göre kart

0,60İlk yarı toplam3,20İkinci yarı toplam0,20İY gördüğü
%60İY 1+ · 3/5
%0İY 2+ · 0/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

West Bromwich Albion · Devrelere göre kart

2,00İlk yarı toplam3,20İkinci yarı toplam1,60İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%80İY 2+ · 4/5
%40İY 3+ · 2/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Wrexham–West Bromwich Albion maçında kart hikâyesi iki farklı karakterin karşılaşması gibi duruyor. Wrexham’ın son 5 maçında maç başına toplam kart ortalaması 3,8; kendi gördüğü kart ortalaması 1, rakibin gördüğü ise 2,8. Bu maçların 3 ve üzeri kartla bitme oranı %80, 4 ve üzeri kart oranı %60, 5 ve üzeri kart oranı da %60. En yüksek toplam 5, en düşük toplam 1 kart. İç sahada da tablo fazla değişmiyor: 4 maçta ortalama 3,75 kart, 3 ve üzeri kart oranı %75, 4 ve üzeri ile 5 ve üzeri kart oranı %50. Wrexham kendi sahasındaki 4 maçın tamamında en az 1 kart gördü, ancak 3 ve üzeri karta hiç çıkmadı. West Bromwich Albion’ın genel ortalaması ise 5,2 kartla daha sert; 5 maçın tamamı 3 ve üzeri, %80’i 4 ve üzeri, %60’ı 5 ve üzeri kart gördü. En yüksek toplam 8, en düşük 3. Ne var ki deplasman son 4 maçında ortalama 2,5 karta geriliyor; 3 ve üzeri kart %50, 4 ve üzeri %25, 5 ve üzeri ise %0. Buna rağmen takımın kendi kart ortalaması 2,25 ve 4 maçın tamamında en az 1 kart var.

İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 4,5 kart; Wrexham için 1,7, West Bromwich Albion için 2,8 kart öne çıkıyor. 4 ve üzeri kart 10 maçın 7’sinde, yani %70’inde; 5 ve üzeri kart 6 maçta, %60’ında, 6 ve üzeri kart ise 2 maçta, %20’sinde kaldı. İlk yarı beklenen toplam 1,3 kartken ikinci yarı verileri özellikle Wrexham’da yükseliyor: genel ortalama 3,2, iç sahada 2,75. West Bromwich’te bu değerler genel olarak 3,2, deplasmanda 1. Hakemin son maçlarına ait veri paylaşılmadığı için düdük standardı üzerinden ek bir yorum yapamam. Kırmızı kart tarafında Wrexham’ın genel ve iç saha maçlarında hiç kırmızı kart yok; West Bromwich’in genelinde 1, deplasmanında da 1 kırmızı kart çıkan maç bulunuyor. Bence belirleyici nokta, West Bromwich’in fiziksel deplasman oyunuyla Wrexham’ın ikinci yarılardaki kart yükü olacak; maçın tansiyonu özellikle orta saha mücadelelerinde artabilir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

4,50Beklenen toplam
1,70Ev sahibi beklenen
2,80Deplasman beklenen
%704+ kart · 7/10
%605+ kart · 6/10
%206+ kart · 2/10
%10Kırmızı kart çıkan maç · 1/10
1,30İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————10,409,2019,60
İç saha4 maç————11,7510,2522,00
Maç toplamı
Genelİç saha
19+%402 / 5 maç%753 / 4 maç
21+%402 / 5 maç%753 / 4 maç
23+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
25+%201 / 5 maç%251 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
10+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
11+%201 / 5 maç%753 / 4 maç
12+%201 / 5 maç%502 / 4 maç
13+%201 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 27 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

West Bromwich Albion · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————13,4011,6025,00
Dış saha4 maç————14,5010,2524,75
Maç toplamı
GenelDış saha
19+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
21+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
23+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
25+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
10+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
11+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
12+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
13+%402 / 5 maç%753 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 31 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————9,005,2014,20
İç saha4 maç————9,008,0017,00
Maç toplamı
Genelİç saha
10+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
12+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
14+%402 / 5 maç%1004 / 4 maç
16+%402 / 5 maç%1004 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
6+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
7+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
8+%804 / 5 maç%502 / 4 maç
9+%603 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 20 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

West Bromwich Albion · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————6,806,6013,40
Dış saha4 maç————9,255,0014,25
Maç toplamı
GenelDış saha
10+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
12+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
14+%402 / 5 maç%753 / 4 maç
16+%201 / 5 maç%251 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
6+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
7+%402 / 5 maç%753 / 4 maç
8+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
9+%402 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————18,2017,4035,60
İç saha4 maç————18,0019,5037,50
Maç toplamı
Genelİç saha
34+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
37+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
40+%201 / 5 maç%502 / 4 maç
43+%201 / 5 maç%251 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
17+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
19+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
21+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
23+%402 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 55 / 24 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

West Bromwich Albion · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————22,0021,2043,20
Dış saha4 maç————19,5021,2540,75
Maç toplamı
GenelDış saha
34+%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
37+%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
40+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
43+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
17+%804 / 5 maç%502 / 4 maç
19+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
21+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
23+%603 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 54 / 37 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Wrexham · Son 5 maç · 15. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.10.26DışDerby County1-110-68-528-27
19.09.26İçSouthampton2-17-813-77-17
11.09.26DışWest Ham United0-610-711-115-14
08.09.26İçBurnley1-115-129-717-14
05.09.26DışSwansea City0-010-134-624-15

West Bromwich Albion · Son 5 maç · 10. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.10.26İçBirmingham City0-112-73-918-19
20.09.26DışWolverhampton Wanderers0-118-136-526-19
12.09.26İçQueens Park Rangers1-114-113-925-18
09.09.26DışDerby County1-012-913-526-28
05.09.26İçWatford1-011-189-515-22

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
WrexhamvsWest Bromwich Albion13.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Wrexham ile West Bromwich Albion arasında duran topların ve kenar çizgisi mücadelelerinin belirgin bir ağırlığı olacak gibi görünüyor. Serbest vuruşlarda Wrexham genelinde maç başına 10,4 kullanıyor, rakibine 9,2 bırakıyor ve toplam 19,6’ya ulaşıyor; iç sahada bu toplam 22’ye çıkıyor. West Bromwich Albion ise genelinde 13,4 serbest vuruş kullanıp 11,6 rakip serbest vuruşu görüyor, toplam ortalaması 25; deplasmanda kendi kullanımı 14,5, rakibininki 10,25 ve toplam 24,75. Wrexham’ın iç saha maçlarında toplamın 19 ve üzeri ile 21 ve üzeri gerçekleşme yüzdesi yüzde 75, takımın 10 ve üzeri serbest vuruş kullanma yüzdesi de yüzde 75. West Bromwich’in deplasmanında toplam 19 ve 21 üzeri eşikleri yüzde 100, kendi takımının 10, 11 ve 12 üzeri değerleri ise sırasıyla yüzde 100, yüzde 100 ve yüzde 100. Kale vuruşlarında da Wrexham iç sahada 9 kullanıyor, rakibi 8 ve toplam 17; West Bromwich deplasmanda 9,25 kullanıyor, rakibine 5 bırakıyor, toplam 14,25. Wrexham’ın iç saha toplamı 10, 12, 14 ve 16 üzeri eşiklerin tamamında yüzde 100; West Bromwich’te deplasman toplamı 10 üzeri yüzde 100, 12 ve 14 üzeri yüzde 75. Taç atışlarında fark daha çarpıcı: Wrexham iç sahada toplam 37,5, West Bromwich deplasmanda 40,75.

Devre bazlı ayrım verilmiyor; bu nedenle oyunun ilk yarıdan ikinci yarıya nasıl değiştiğini sayısal olarak söylemek mümkün değil. Yine de genel resim, özellikle West Bromwich’in serbest vuruş ve taç atışlarında daha yüksek tempolu bir dış saha profiline sahip olduğunu gösteriyor. Wrexham’ın iç sahadaki 22 serbest vuruş ve 37,5 taç atışı ortalaması, tribün desteğiyle oyunu kenarlara ve ikili mücadelelere taşıyabildiğini düşündürüyor. West Bromwich’in deplasman taç atışı toplamı 40,75; 34 ve 37 üzeri eşiklerde yüzde 75, 40 üzeri yüzde 75, 43 üzeri yüzde 50 görülmüş. Birleşik beklenti serbest vuruşta 22,3; bunun Wrexham payı 11, West Bromwich payı 11,3. Kale vuruşunda birleşik değer 13,8, dağılım 7,8’e 6; taç atışında toplam 39,4 ve iki takım için de 19,7. Benim gözüme çarpan, maçın merkezden çok kanatlarda, baskı altında uzaklaştırmalarda ve çizgi üzerindeki mücadelelerde şekillenme ihtimali; izlerken özellikle West Bromwich’in dış saha taç kullanımını ve Wrexham’ın iç saha duran top üretimini takip etmek gerekir. Bunlar son birkaç maçın örneklemi, dolayısıyla maçın kendi akışı belirleyici olacaktır.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç

22,30Beklenen toplam
11,00Ev sahibi
11,30Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

13,80Beklenen toplam
7,80Ev sahibi
6,00Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

39,40Beklenen toplam
19,70Ev sahibi
19,70Deplasman