

LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | Brest | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | +3 | 8 | BGMMG |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | MGBMG |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | MBMGG |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | +1 | 7 | MMBMG |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | GGBMM |
| 12 | Angers SCO | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | GMBGM |
| 13 | Olympique Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | +1 | 6 | MMMMG |
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 2-1 | 1-0 |
| 18.09.26 | Dış | Monaco | — | 1-2 | 0-1 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans | — | 2-2 | 1-2 |
| 05.09.26 | İç | Lorient | 8. | 0-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg | 11. | 1-2 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | İç | Galatasaray | — | 3-1 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 2-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Lorient | 8. | 0-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre | — | 5-2 | 1-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| LensGenel | Lensİç saha | Sporting CPGenel | Sporting CPDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| LensGenel | Lensİç saha | Sporting CPGenel | Sporting CPDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| Yediği | 00-15 | 015-30 | 330-45+ | 245-60 | 060-75 | 375-90+ | 8toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 1toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 260-75 | 175-90+ | 4toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45Lens–Sporting CP karşılaşmasında sahadaki ana hikâye, özellikle Lens’in evindeki üretkenliği ile Sporting CP’nin sınırlı sayıdaki son veride gösterdiği yüksek gol temposunun kesişmesi olabilir. Lens’in son 5 maçında 6 gol atıp 8 gol yemesi, maç başına 1,2 atılan ve 1,6 yenilen gole, toplamda 2,8 gole karşılık geliyor. Bu maçların yüzde 100’ünde en az 1 gol, yüzde 80’inde 2 ve üzeri gol, yüzde 80’inde 3 ve üzeri gol görülürken 4 ve üzeri gol yüzde 20’de kaldı, 5 ve üzeri gol ise hiç oluşmadı. Lens’in iç sahadaki son 3 maçında ise 7 gol atması ve 4 gol yemesi, 2,33’lük hücum ve 1,33’lük savunma ortalamasıyla daha canlı bir tablo çiziyor; maç başı toplam 3,67 gol var. Bu karşılaşmaların yüzde 100’ünde 1 ve üzeri gol, yüzde 67’sinde 2 ve üzeri gol ve 3 ve üzeri gol kaydedildi; 4 ve üzeri gol yüzde 33, 5 ve üzeri gol yine yüzde 33. Sporting CP’nin son 1 maçındaki 3 golü ve 1 golü, 3 atılan, 1 yenilen ve toplam 4 gol ortalaması yaratıyor; 1, 2, 3 ve 4 ve üzeri gol eşiklerinin tamamı yüzde 100, 5 ve üzeri gol ise yüzde 0. Deplasmanda ise kayıtlı maç bulunmadığı için bu konuda ölçülebilir bir eğilim yok.
İlk yarı başlangıcı Lens adına tamamen durağan görünmüyor: genel son 5 maçın 4’ünde 1 ve üzeri gol, yüzde 80; 1 maçında 2 ve üzeri gol, yüzde 20 görüldü. İç sahada bu eşikler 3 maçın 2’sinde yüzde 67 ve yüzde 0 olarak ayrışıyor. Lens’in attığı 6 golün 3’ü 30-45+ aralığında, 2’si 45-60’ta, 1’i 75-90+ dakikalarında geldi; evinde ise goller 0-15’te 1, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 2, 60-75’te 1 ve 75-90+’ta 2 kez dağıldı. Sporting CP’nin tek son maçında ilk yarı 1 ve 2 ve üzeri gol yüzdeleri yüzde 100, ilk yarı golü 15-30’da geldi; toplam 3 golünün 1’i 15-30, 1’i 45-60, 1’i 60-75 aralığında. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen gol 3,4; karşılıklı gol yüzde 83, 5 maçta 6, 2 ve üzeri gol yüzde 83, 3 ve üzeri gol yüzde 83, 4 ve üzeri gol yüzde 33, 5 ve üzeri gol yüzde 0. İlk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 83, 2 ve üzeri gol yüzde 33. Bence belirleyici nokta, Lens’in ikinci yarıdaki iç saha üretimi ve iki tarafın da gol bulduğu 5 maçlık tablo olacak; aralarında kayıtlı son maç bulunmuyor ve örneklem son birkaç maçla sınırlı.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 2-1 | 7-4 | 11 | 6-0 |
| 18.09.26 | Dış | Monaco | — | 1-2 | 8-2 | 10 | 2-2 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans | — | 2-2 | 9-3 | 12 | 5-2 |
| 05.09.26 | İç | Lorient | 8. | 0-1 | 8-0 | 8 | 5-0 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg | 11. | 1-2 | 6-3 | 9 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | İç | Galatasaray | — | 3-1 | 1-2 | 3 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 2-1 | 7-4 | 11 | 6-0 |
| 05.09.26 | İç | Lorient | 8. | 0-1 | 8-0 | 8 | 5-0 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre | — | 5-2 | 4-7 | 11 | 1-6 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| LensGenel | Lensİç saha | Sporting CPGenel | Sporting CPDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 9+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 10+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 11+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| LensGenel | Lensİç saha | Sporting CPGenel | Sporting CPDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 5+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 6+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 7+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 1 maç
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45Lens–Sporting CP karşılaşmasında korner havasını belirleyen taraf açıkçası Lens’in üretkenliği olacak gibi görünüyor. Lens’in son 5 maçında kullandığı korner ortalaması 7,6, rakibe verdiği korner ortalaması ise 2,4; maç başına toplam değer de 10 korner. Bu süreçte toplam korner en düşük 8, en yüksek 12 olmuş. 8 ve üzeri korner görülen maçların oranı yüzde 100, 9 ve üzeri yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 40, 12 ve üzeri ise yüzde 20. Lens ayrıca son 5 maçın tamamında 3, 4, 5 ve 6 korner barajını geçti; 7 ve üzeri korneri de 5 maçın 4’ünde üretti. İç sahadaki 3 maçta ortalaması 6,33 korner, rakibe verdiği değer 3,67 ve toplam ortalama yine 10. Bu sahada 8 ve üzeri korner yüzde 100, 9, 10 ve 11 ve üzeri korner yüzde 67 oranında kaldı; 12 ve üzeri hiç oluşmadı. Sporting CP tarafında ise elde yalnızca 1 genel maçlık veri var: 1 korner kullandı, 2 korner verdi ve toplam 3 korner oluştu. Deplasman için 0 maçlık örneklem bulunduğundan orada sağlıklı bir eğilim kurmak mümkün değil.
Benim gözüme çarpan temel fark, Lens’in korner dengesindeki belirgin üstünlüğü. Genel tabloda 5 maçın 5’inde rakibinden fazla korner kullanan Lens, iç sahada da 3 maçın 2’sinde bu üstünlüğü korumuş; yalnızca 1 karşılaşmada geride kalmış. Sporting CP’nin mevcut tek maçında ise denge rakip lehine, 1’e karşı 2 korner şeklinde. İki takımın son maçları birleştirildiğinde beklenen toplam 6,5 korner; bunun 4,8’i Lens’ten, 1,7’si Sporting CP’den geliyor. Birleşik 6 maçın 4’ünde 9 ve üzeri korner görülmüş, bu yüzde 67’ye denk geliyor; 10 ve üzeri korner 3 maçta, yani yüzde 50’de, 11 ve üzeri ise 2 maçta, yüzde 33’te kalmış. İlk yarı beklenen toplam 3,4 korner. Lens’in genel ilk yarı ortalaması 4,8, ikinci yarı ortalaması 5,2 iken iç sahada ilk yarı 6, ikinci yarı 4. Bu da maçın başlangıcında Lens’in kanatları ve baskı şiddetiyle korner sayısını yükseltip yükseltemeyeceğini izlemeyi değerli kılıyor; Sporting’in savunmada ne kadar süre direnebileceği, toplam ritmin nereye gideceğini belirleyecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 2-1 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 18.09.26 | Dış | Monaco | — | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans | — | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Lorient | 8. | 0-1 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg | 11. | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | İç | Galatasaray | — | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 2-1 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Lorient | 8. | 0-1 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre | — | 5-2 | 1-3 | 4 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| LensGenel | Lensİç saha | Sporting CPGenel | Sporting CPDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 4+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 5+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 6+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| LensGenel | Lensİç saha | Sporting CPGenel | Sporting CPDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 2+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 3+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
| 4+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 1 maç | — |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 1 maç
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45Lens’in son 5 maçında toplam kart ortalaması 4, rakiplerin ortalaması 1,4; kendi gördüğü kart ortalaması ise 2,6. Bu tablo, ev sahibinin ikili mücadelelerde daha fazla kartla karşılaştığını gösteriyor: Lens 5 maçın 3’ünde rakibinden fazla kart gördü, 2 maçta sayı eşitlendi ve hiçbirinde geride kalmadı. Toplam kart 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri eşiklerinde yüzde 80’e ulaşırken, 5 ve üzeri kart yalnızca yüzde 40’ta kaldı; en yüksek toplam 5, en düşük toplam 2. İç sahadaki son 3 maçta ise tempo daha sert: toplam ortalama 4,33, Lens’in kendi kart ortalaması 2,67, rakibin ortalaması 1,67. Bu karşılaşmaların tamamında 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri kart çıktı, 5 ve üzeri kart yüzde 33’te kaldı; toplam aralık 4 ile 5 arasında. Lens’in takım bazlı eşiklerinde 1 ve üzeri kart yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 67, 3 ve üzeri yüzde 67. Sporting CP’nin elindeki son genel veri yalnızca 1 maç: toplam 5 kart, kendi payı 2, rakip payı 3; 3 ve üzeri, 4 ve üzeri ve 5 ve üzeri kart eşiklerinin üçü de yüzde 100. Deplasman için maç verisi bulunmadığından ayrıca bir dış saha eğilimi kurulamıyor.
İşin ilginç tarafı, iki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 4,5 karta çıkıyor; bunun 2,8’i Lens, 1,7’si Sporting CP kaynaklı görünüyor. Birleşik 6 maçlık tabloda 4 ve üzeri kart yüzde 83, 5 ve üzeri kart yüzde 50, 6 ve üzeri kart ise yüzde 0. İlk yarı beklenen değer 1,8; Lens’in evindeki ilk yarı ortalaması 1,33’e karşılık ikinci yarı 3 karta yükseliyor. Bu, maçın özellikle son bölümünde temasların ve itirazların artabileceğini düşündürüyor. Lens’in genelinde 2 kırmızı kart ve kırmızı kart çıkan 2 maç var; iç sahada da 2 kırmızı kart, 3 kırmızı kart çıkan maç kaydı bulunuyor. Sporting CP’nin son verisinde kırmızı kart yok. Hakeme dair bir isim, son maç kart ortalaması ya da kırmızı kart bilgisi paylaşılmadığı için düdük sahibinin etkisi hakkında hüküm kuramam. Bence izlenecek ana başlık, Lens’in önde baskı kurarken yaptığı fauller ve Sporting’in geçişlerde oyunu ne kadar sertleştireceği; bu son birkaç maçlık örneklemde belirleyici hava burada oluşuyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,40 | 12,80 | 24,20 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 12,33 | 12,00 | 24,33 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 22+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 24+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 26+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 20 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 10,00 | 13,00 | 23,00 |
| Dış saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %1001 / 1 maç | — |
| 22+ | %1001 / 1 maç | — |
| 24+ | %00 / 1 maç | — |
| 26+ | %00 / 1 maç | — |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %1001 / 1 maç | — |
| 10+ | %1001 / 1 maç | — |
| 11+ | %00 / 1 maç | — |
| 12+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,60 | 6,60 | 13,20 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 5,67 | 7,67 | 13,33 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 4+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 8 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 4,00 | 2,00 | 6,00 |
| Dış saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %1001 / 1 maç | — |
| 8+ | %00 / 1 maç | — |
| 10+ | %00 / 1 maç | — |
| 12+ | %00 / 1 maç | — |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 4+ | %1001 / 1 maç | — |
| 5+ | %00 / 1 maç | — |
| 6+ | %00 / 1 maç | — |
| 7+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 6 / 6 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,20 | 22,00 | 41,20 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 20,67 | 18,33 | 39,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 35+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 38+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 41+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 39 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 17,00 | 16,00 | 33,00 |
| Dış saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %1001 / 1 maç | — |
| 35+ | %00 / 1 maç | — |
| 38+ | %00 / 1 maç | — |
| 41+ | %00 / 1 maç | — |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1001 / 1 maç | — |
| 17+ | %1001 / 1 maç | — |
| 19+ | %00 / 1 maç | — |
| 21+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 33 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Olympique Lyonnais | 2-1 | 12-13 | 7-7 | 19-22 |
| 18.09.26 | Dış | Monaco | 1-2 | 13-11 | 3-5 | 21-23 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans | 2-2 | 17-11 | 7-5 | 18-23 |
| 05.09.26 | İç | Lorient | 0-1 | 6-18 | 7-11 | 24-15 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg | 1-2 | 9-11 | 9-5 | 14-27 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | İç | Galatasaray | 3-1 | 10-13 | 4-2 | 17-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45Lens-Sporting CP karşılaşmasında duran top ve oyunun yeniden başlaması başlıkları, iki takımın farklı karakterlerini gösteriyor. Lens’in son 5 maçında serbest vuruş toplamı maç başına 24,2; kendi kullandığı 11,4, rakibine verdiği sayı ise 12,8. Bu toplam 20 ve üzeri sınırında 5 maçın 5’inde, 22 ve üzeri sınırında 4 maçın 4’ünde, 24 ve üzeri sınırında yine 4 maçta görüldü. İç sahada Lens’in toplamı 24,33’e çıkıyor ve 20, 22 ve 24 ve üzeri değerlerin üç maçın tamamında gerçekleşmesi dikkat çekiyor. Sporting CP’nin genel örneğinde ise serbest vuruş toplamı 23, maç başına 10 kendisi, 13 rakibi kullanıyor; 20 ve 22 ve üzeri toplamlar tek maçın tamamında görüldü. Kale vuruşlarında Lens genelinde maç başı toplam 13,2, iç sahada 13,33; Sporting CP’de 6. Lens’in toplamı 6 ve 8 ve üzeri eşiklerde yüzde 100, 10 ve 12 ve üzeri eşiklerde yüzde 80 seviyesinde. Takım tarafında Lens’in 4 ve üzeri kale vuruşu oranı yüzde 80, Sporting’in tek maçlık örneğinde 4 ve üzeri yüzde 100. Taç atışlarında ise Lens’in genel toplamı 41,2, iç sahada 39; Sporting CP’nin değeri 33. Lens’te 32, 35 ve 38 ve üzeri toplamlar yüzde 100, Sporting’de 32 ve üzeri yüzde 100, 35 ve üzeri ise yüzde 0.
İşin ilginç tarafı, iç saha Lens’i serbest vuruşlarda rakibinden yalnızca bir maçta fazla kalırken, genel tabloda bunu iki maçta yapıyor; yani mücadele sert, fakat üstünlük sürekli değil. Kale vuruşlarında Lens’in iç sahada kendi ortalaması 5,67’de kalıp rakibine 7,67 vermesi, Sporting’in 4’e karşı 2’lik tek maçlık genel görünümüyle birleşince, oyunun bazı bölümlerinde topun savunma hattına kadar taşınabileceğini düşündürüyor. Taç atışları ise daha belirgin bir tempo işareti: Lens iç sahada maç başına 20,67 taç kullanıyor, Sporting’in genel değeri 17. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 23,6 toplamı, Lens için 12,2 ve Sporting için 11,4; kale vuruşunda 9,6 toplamı, 4,3’e 5,3; taçta 37,1 toplamı, 17,6’ya 19,5 şeklinde. Bence izlenmesi gereken nokta, Lens’in kenarları ne kadar zorladığı ve Sporting’in buna karşı oyunu ne kadar dışarı taşıdığı. Bu son birkaç maçlık örnek, temaslı ve sık sık çizgiye taşan bir mücadele havası veriyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LensvsSporting CP
13.10.2026 · 19:45Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026