ANALİZ.FUTBOLSabah – Slavia Praha Maç Öncesi Analiz Sunumu
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
UEFA Şampiyonlar Ligi · 2026/202713.10.2026 · 19:45Türkiye saati
Sabah 
MGMGM
VS
Slavia Praha 
M
Bu sunumda23 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
02Sayfa 3–7
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Sabah / Slavia Praha
Maç başı toplam gol4,20 / 5,00
3+ gol%100 / %100
03Sayfa 8–12
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Sabah / Slavia Praha
Maç başı toplam korner10,00 / 15,00
10+ korner%60 / %100
04Sayfa 13–17
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Sabah / Slavia Praha
Maç başı toplam kart3,80 / 3,00
5+ kart%20 / %0
05Sayfa 18–22
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Sabah / Slavia Praha
Serbest Vuruş ort.11,80 / 8,00
Kale Vuruşu ort.7,00 / 13,00
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45
Bu maç için gösterilebilecek puan tablosu yok (eleme turu veya tek maçlık organizasyon).
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · Genel

11attığı gol
10yediği gol
Maç başı attığı 2,20Maç başı yediği 2,00Maç başı toplam gol 4,20Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %20 (1)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Sabah · İç saha

12attığı gol
2yediği gol
Maç başı attığı 3,00Maç başı yediği 0,50Maç başı toplam gol 3,50Karşılıklı gol %25 (1)Gol yemedi %75 (3)Gol atamadı %0 (0)
4 maç

Slavia Praha · Genel

2attığı gol
3yediği gol
Maç başı attığı 2,00Maç başı yediği 3,00Maç başı toplam gol 5,00Karşılıklı gol %100 (1)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %0 (0)
1 maç

Slavia Praha · Dış saha

Bu kapsamda maç yok.
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.09.26DışManchester United—0-40-3
25.08.26İçHapoel Be'er Sheva—5-21-1
19.08.26DışHapoel Be'er Sheva—1-21-1
11.08.26İçAGF—4-00-0
05.08.26DışAGF—1-20-1

Slavia Praha · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.09.26İçLens—2-30-0

Sabah · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
25.08.26İçHapoel Be'er Sheva—5-21-1
11.08.26İçAGF—4-00-0
21.07.26İçKuPS—1-01-0
07.07.26İçThe New Saints—2-00-0

Slavia Praha · Son 5 dış saha maçı · — sıra

Bu kapsamda maç yok.

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Maç sonu toplam gol

SabahGenelSabahİç sahaSlavia PrahaGenelSlavia PrahaDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%1001 / 1 maç—
2+ gol%1005 / 5 maç%753 / 4 maç%1001 / 1 maç—
3+ gol%1005 / 5 maç%502 / 4 maç%1001 / 1 maç—
4+ gol%603 / 5 maç%502 / 4 maç%1001 / 1 maç—
5+ gol%201 / 5 maç%251 / 4 maç%1001 / 1 maç—

İlk yarı toplam gol

SabahGenelSabahİç sahaSlavia PrahaGenelSlavia PrahaDış saha
1+ gol%804 / 5 maç%502 / 4 maç%00 / 1 maç—
2+ gol%603 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 1 maç—
3+ gol%201 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 1 maç—
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 1 maç—
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 1 maç—

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · Genel

1 · %90-15'015-30'1 · %930-45+'1 · %945-60'3 · %2760-75'5 · %4575-90+'
11attığı gol
2 / 9ilk yarı / ikinci yarı
%40 (2/5)ilk golü attığı maç
Yediği10-15115-30430-45+045-60360-75175-90+10toplam

Slavia Praha · Genel

00-15'015-30'030-45+'1 · %5045-60'060-75'1 · %5075-90+'
2attığı gol
0 / 2ilk yarı / ikinci yarı
%100 (1/1)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+045-60160-75275-90+3toplam

Sabah · İç saha

00-15'015-30'2 · %1730-45+'1 · %845-60'3 · %2560-75'6 · %5075-90+'
12attığı gol
2 / 10ilk yarı / ikinci yarı
%75 (3/4)ilk golü attığı maç
Yediği10-15015-30030-45+045-60160-75075-90+2toplam

Slavia Praha · Dış saha

Bu maçlarda gol dakikası verisi yok.

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Sabah–Slavia Praha karşılaşmasında gol temposunun merkezinde ev sahibinin üretkenliği var. Sabah’ın son 5 maçında 11 gol atıp 10 gol yemesi, maç başına 2,2 attığı ve 2 gol yediği, toplam gol ortalamasının da 4,2 olduğu bir tablo çıkarıyor. Bu maçların tamamında 1, 2 ve 3 ve üzeri gol görüldü; 4 ve üzeri gol oranı %60, 5 ve üzeri gol oranı ise %20’de kaldı. İç sahadaki son 4 maçta ise Sabah 12 gol atarken yalnızca 2 gol yedi; 3 gol atma ortalaması, 0,5 gol yeme ortalaması ve 3,5 toplam gol ortalaması, tribün önündeki etkinliğini açıkça gösteriyor. Bu karşılaşmaların %100’ünde en az 1 gol, %75’inde 2 ve üzeri gol, %50’sinde 3 ve üzeri gol vardı. Slavia Praha’nın eldeki son maçında 2 gol atıp 3 gol yemesi, toplam 5 gol anlamına geliyor; 1, 2, 3, 4 ve 5 ve üzeri gol eşiklerinin tamamı bu tek maçta gerçekleşti. Ancak deplasman için 0 maçlık veri bulunduğunu, bu yüzden Slavia’nın dış saha eğilimi hakkında bir çizgi kurulamayacağını özellikle belirtmek gerekir.

İlk yarıda oyun daha kontrollü başlayabilir; Sabah’ın son 5 maçında ilk yarı 1 ve üzeri gol oranı %80, 2 ve üzeri gol oranı %60, 3 ve üzeri gol oranı %20 oldu ve ilk yarıda toplam 2 gol buldu. Evindeki son 4 maçta bu oranlar %50 ve %25’e inerken ilk yarı golü yine 2’de kaldı. Slavia’nın son maçında ilk yarıda gol çıkmadı; attığı 2 golün tamamı ikinci yarıdaydı. Sabah’ın golleri özellikle 60-75 dakikalarında 3, 75-90+ aralığında 5 golle yoğunlaşıyor; yediği gollerde 30-45+ aralığı 4 ile öne çıkıyor. Evinde ise 75-90+ dakikalarında 6 gol bulması dikkat çekici. Slavia 45-60 ve 75-90+ aralıklarında birer gol atarken, 60-75’te 1, 75-90+’ta 2 gol yedi. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen gol 4,6; karşılıklı gol oranı %67, yani 6 maçın 4’ünde karşılıklı gol var. 2 ve üzeri gol ile 3 ve üzeri gol oranları %100, 4 ve üzeri gol %67, 5 ve üzeri gol %33; ilk yarıda 1 ve üzeri gol %67, 2 ve üzeri gol %50. Aralarında son maç verisi bulunmuyor. Bence belirleyici nokta, Sabah’ın ikinci yarıdaki baskısı ile Slavia’nın geç bölümlerde savunmada verdiği açıklık olacak; maçın son bölümünü dikkatle izlemek gerekir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 1 maç

4,60Beklenen gol
%67Karşılıklı gol · 4/6
%1002+ gol · 6/6
%1003+ gol · 6/6
%674+ gol · 4/6
%335+ gol · 2/6
%67İY 1+ gol · 4/6
%50İY 2+ gol · 3/6
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · Genel

27kullandığı korner
23rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,40Maç başı rakibe verdiği korner 4,60Maç başı toplam korner 10,00En yüksek / en düşük toplam 14 / 5Rakipten fazla korner 2 / 5Maç başı korner farkı +0,80
korner verisi olan 5 maç

Sabah · İç saha

34kullandığı korner
9rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 8,50Maç başı rakibe verdiği korner 2,25Maç başı toplam korner 10,75En yüksek / en düşük toplam 14 / 5Rakipten fazla korner 4 / 4Maç başı korner farkı +6,25
korner verisi olan 4 maç

Slavia Praha · Genel

6kullandığı korner
9rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,00Maç başı rakibe verdiği korner 9,00Maç başı toplam korner 15,00En yüksek / en düşük toplam 15 / 15Rakipten fazla korner 0 / 1Maç başı korner farkı -3,00
korner verisi olan 1 maç

Slavia Praha · Dış saha

Bu kapsamda korner verisi olan maç yok.
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.09.26DışManchester United—0-42-792-6
25.08.26İçHapoel Be'er Sheva—5-211-3144-1
19.08.26DışHapoel Be'er Sheva—1-22-350-1
11.08.26İçAGF—4-07-4115-2
05.08.26DışAGF—1-25-6112-3

Slavia Praha · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.09.26İçLens—2-36-9153-3

Sabah · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
25.08.26İçHapoel Be'er Sheva—5-211-3144-1
11.08.26İçAGF—4-07-4115-2
21.07.26İçKuPS—1-05-051-0
07.07.26İçThe New Saints—2-011-2135-2

Slavia Praha · Son 5 dış saha maçı · — sıra

Bu kapsamda korner verisi olan maç yok.

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Maç toplamı korner

SabahGenelSabahİç sahaSlavia PrahaGenelSlavia PrahaDış saha
8+%804 / 5 maç%753 / 4 maç%1001 / 1 maç—
9+%804 / 5 maç%753 / 4 maç%1001 / 1 maç—
10+%603 / 5 maç%753 / 4 maç%1001 / 1 maç—
11+%603 / 5 maç%753 / 4 maç%1001 / 1 maç—
12+%201 / 5 maç%502 / 4 maç%1001 / 1 maç—

Takımın kullandığı korner

SabahGenelSabahİç sahaSlavia PrahaGenelSlavia PrahaDış saha
3+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç%1001 / 1 maç—
4+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç%1001 / 1 maç—
5+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç%1001 / 1 maç—
6+%402 / 5 maç%753 / 4 maç%1001 / 1 maç—
7+%402 / 5 maç%753 / 4 maç%00 / 1 maç—

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · Korner dengesi (genel)

2 rakipten fazla0 eşit3 rakipten az
5,40kullandığı
4,60verdiği
+0,80maç başı fark

Slavia Praha · Korner dengesi (genel)

0 rakipten fazla0 eşit1 rakipten az
6,00kullandığı
9,00verdiği
-3,00maç başı fark

Sabah · Devrelere göre korner

5,20İlk yarı toplam4,80İkinci yarı toplam2,60İY kullandığı
%80İY 4+ · 4/5
%80İY 5+ · 4/5
%40İY 6+ · 2/5

Devre verisi olan 5 maç

Slavia Praha · Devrelere göre korner

6,00İlk yarı toplam9,00İkinci yarı toplam3,00İY kullandığı
%100İY 4+ · 1/1
%100İY 5+ · 1/1
%100İY 6+ · 1/1

Devre verisi olan 1 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Sabah–Slavia Praha maçında kornerlerin havasını belirleyecek ilk konu, ev sahibinin iç sahadaki belirgin üretkenliği. Sabah’ın son 5 maç genelinde maç başına 5,4 korner kullandığını, rakiplerine 4,6 korner verdiğini ve toplam ortalamanın 10 olduğunu görüyoruz. Bu toplamlar 5 ile 14 arasında değişmiş. İç sahada ise tablo daha çarpıcı: son 4 maçta Sabah’ın kendi korner ortalaması 8,5’e çıkarken rakibe verdiği korner 2,25’te kalıyor; toplam ortalama da 10,75 oluyor. Üstelik bu dört maçın tamamında rakibinden fazla korner kullanmış. İç saha toplamlarında 8, 9, 10 ve 11 ve üzeri korner eşiklerinin her biri yüzde 75, 12 ve üzeri korner oranı yüzde 50. Sabah’ın takım bazlı eşiklerinde de 3, 4 ve 5 ve üzeri kornerlerin tamamı yüzde 100, 6 ve 7 ve üzeri kornerler yüzde 75 seviyesinde. Slavia Praha tarafında elimizdeki son maç sayısı yalnızca 1; bu karşılaşmada 6 korner kullanıp 9 korner vermiş, toplam 15 korner çıkmış. Dolayısıyla 8’den 12 ve üzerine kadar bütün toplam eşikleri yüzde 100 görünse de deplasman için ayrı bir örneklem bulunmuyor.

İşin ilginç tarafı, iki takımın birleşik son maçlarında beklenen toplamın 12,5 korner olması ve dağılımın Sabah lehine 7,2’ye 5,3 şeklinde kurulması. Son 6 birleşik maçta 9 ve üzeri korner yüzde 83, 10 ve 11 ve üzeri korner yüzde 67 oranında görülmüş; en yüksek toplam değer Slavia’nın tek maçındaki 15, Sabah’ın genel ve iç saha verilerindeki en yüksek toplam ise 14. Korner dengesi Sabah’ın sahasında oldukça net: 34’e 9’luk kullanım-verme toplamı, oyunun kenarlara ve rakip ceza alanına taşınması hâlinde ev sahibinin baskı kurabileceğini söylüyor. Buna karşılık Slavia’nın elindeki tek örnekte 6’ya karşı 9’luk dezavantaj var. İlk yarı birleşik ortalaması 5,6; Sabah’ta ilk yarı 5, ikinci yarı 5,75, Slavia’nın tek maçında ise 6 ve 9. Bence maçta izlenecek esas nokta, Sabah’ın erken baskısının korner serisine dönüşüp dönüşmeyeceği; Slavia bu baskıyı kırarsa denge değişebilir, fakat ev sahibinin kanat ısrarı sürerse toplam sayı hızla büyüyebilir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 1 maç

12,50Beklenen toplam
7,20Ev sahibi beklenen
5,30Deplasman beklenen
%839+ korner · 5/6
%6710+ korner · 4/6
%6711+ korner · 4/6
5,60İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · Genel

5gördüğü kart
14rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,00Maç başı rakibin gördüğü kart 2,80Maç başı toplam kart 3,80En yüksek / en düşük toplam 7 / 2Sarı / kırmızı (kendi) 5 / 0Kırmızı kart çıkan maç 1 / 5
kart verisi olan 5 maç

Sabah · İç saha

7gördüğü kart
12rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,75Maç başı rakibin gördüğü kart 3,00Maç başı toplam kart 4,75En yüksek / en düşük toplam 7 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 6 / 1Kırmızı kart çıkan maç 2 / 4
kart verisi olan 4 maç

Slavia Praha · Genel

2gördüğü kart
1rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,00Maç başı rakibin gördüğü kart 1,00Maç başı toplam kart 3,00En yüksek / en düşük toplam 3 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 0 / 1Kırmızı kart çıkan maç 1 / 1
kart verisi olan 1 maç

Slavia Praha · Dış saha

Bu kapsamda kart verisi olan maç yok.
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.09.26DışManchester United—0-41-120-0
25.08.26İçHapoel Be'er Sheva—5-22-570-2
19.08.26DışHapoel Be'er Sheva—1-20-330-0
11.08.26İçAGF—4-00-330-0
05.08.26DışAGF—1-22-240-0

Slavia Praha · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.09.26İçLens—2-32-131-0

Sabah · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
25.08.26İçHapoel Be'er Sheva—5-22-570-2
11.08.26İçAGF—4-00-330-0
21.07.26İçKuPS—1-01-230-0
07.07.26İçThe New Saints—2-04-261-0

Slavia Praha · Son 5 dış saha maçı · — sıra

Bu kapsamda kart verisi olan maç yok.

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Maç toplamı kart

SabahGenelSabahİç sahaSlavia PrahaGenelSlavia PrahaDış saha
3+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç%1001 / 1 maç—
4+%402 / 5 maç%502 / 4 maç%00 / 1 maç—
5+%201 / 5 maç%502 / 4 maç%00 / 1 maç—
6+%201 / 5 maç%502 / 4 maç%00 / 1 maç—
7+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 1 maç—

Takımın gördüğü kart

SabahGenelSabahİç sahaSlavia PrahaGenelSlavia PrahaDış saha
1+%603 / 5 maç%753 / 4 maç%1001 / 1 maç—
2+%402 / 5 maç%502 / 4 maç%1001 / 1 maç—
3+%00 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 1 maç—
4+%00 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 1 maç—

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Sabah · Devrelere göre kart

1,00İlk yarı toplam2,80İkinci yarı toplam0,60İY gördüğü
%60İY 1+ · 3/5
%40İY 2+ · 2/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

Slavia Praha · Devrelere göre kart

0,00İlk yarı toplam3,00İkinci yarı toplam0,00İY gördüğü
%0İY 1+ · 0/1
%0İY 2+ · 0/1
%0İY 3+ · 0/1

Devre verisi olan 1 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Sabah–Slavia Praha karşılaşmasında kartların havasını önce ev sahibinin iç saha görüntüsü belirliyor. Sabah’ın son 5 maçında kendi kart ortalaması 1, rakip kart ortalaması 2,8 ve toplam ortalama 3,8. Toplam kart en yüksek 7, en düşük 2 olurken maçların yüzde 80’inde 3 ve üzeri kart, yüzde 40’ında 4 ve üzeri kart görüldü; 5, 6 ve 7 ve üzeri kart eşikleri ise yüzde 20’de kaldı. İç sahada tablo daha hareketli: Sabah 1,75, rakipleri 3, toplamda 4,75 kart ortalamasına ulaşıyor; en yüksek toplam yine 7, en düşük 3. Bu dört maçın tamamında 3 ve üzeri kart çıkması, ayrıca 4, 5 ve 6 ve üzeri kart eşiklerinin yüzde 50, 7 ve üzerinin yüzde 25 olması dikkat çekici. Sabah’ın kendi kartında genel olarak 1 ve üzeri yüzde 60, 2 ve üzeri yüzde 40; iç sahada bu oranlar yüzde 75 ve yüzde 50, 3 ve 4 ve üzeri ise yüzde 25. Slavia’nın elindeki tek son maçta toplam 3 kart var; kendi ortalaması 2, rakip 1, en yüksek ve en düşük toplam da 3. Deplasman için maç verisi bulunmadığından bu tarafı genişletmek doğru olmaz.

İşin ilginç tarafı, iki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 3,4 karta geliyor; bunun 1’i Sabah, 2,4’ü Slavia tarafına yazılıyor. Altı maçlık birleşik tabloda 4 ve üzeri kart yüzde 33, 5 ve 6 ve üzeri kart yüzde 17; bu eşiklerde toplam kart sayısı 6 olarak kaydedilmiş. İlk yarı beklentisi yalnızca 0,5, yani asıl sertliğin ikinci devreye taşınma ihtimali futbol akışı açısından daha anlamlı görünüyor: Sabah genelinde ilk yarı 1, ikinci yarı 2,8; iç sahada bu değerler 1,5 ve 3,25, Slavia’nın tek maçında ise 0 ve 3. Kırmızı kart başlığı da göz ardı edilemez; birleşik maçların yüzde 33’ünde, yani 6 maçın 2’sinde kırmızı kart çıkmış. Sabah’ın genelinde 0 kırmızı kart ve 1 kırmızı kart çıkan maç, iç sahada 1 kırmızı kart ve 2 böyle maç var; Slavia’nın tek maçında 1 kırmızı kart görülüyor. Hakemin son maçlarına dair veri paylaşılmadığı için yönetim çizgisi hakkında hüküm kuramam; bu nedenle maçta özellikle ikinci yarıdaki ikili mücadeleleri ve Sabah’ın iç sahadaki kart baskısını izlemek gerekir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 1 maç

3,40Beklenen toplam
1,00Ev sahibi beklenen
2,40Deplasman beklenen
%334+ kart · 2/6
%175+ kart · 1/6
%176+ kart · 1/6
%33Kırmızı kart çıkan maç · 2/6
0,50İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————11,8012,4024,20
İç saha4 maç————11,0015,0026,00
Maç toplamı
Genelİç saha
17+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
19+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
21+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
23+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
8+%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
9+%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
10+%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
11+%804 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 34 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Slavia Praha · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel1 maç————8,008,0016,00
Dış saha0 maç———————
Maç toplamı
GenelDış saha
17+%00 / 1 maç—
19+%00 / 1 maç—
21+%00 / 1 maç—
23+%00 / 1 maç—
Takımın kullandığı
GenelDış saha
8+%1001 / 1 maç—
9+%00 / 1 maç—
10+%00 / 1 maç—
11+%00 / 1 maç—

En yüksek / en düşük toplam: 16 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 1 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————7,009,6016,60
İç saha2 maç————8,0011,5019,50
Maç toplamı
Genelİç saha
15+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
17+%402 / 5 maç%501 / 2 maç
19+%201 / 5 maç%501 / 2 maç
21+%201 / 5 maç%501 / 2 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
9+%201 / 5 maç%501 / 2 maç
10+%00 / 5 maç%00 / 2 maç
11+%00 / 5 maç%00 / 2 maç
12+%00 / 5 maç%00 / 2 maç

En yüksek / en düşük toplam: 23 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Slavia Praha · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel1 maç————13,007,0020,00
Dış saha0 maç———————
Maç toplamı
GenelDış saha
15+%1001 / 1 maç—
17+%1001 / 1 maç—
19+%1001 / 1 maç—
21+%00 / 1 maç—
Takımın kullandığı
GenelDış saha
9+%1001 / 1 maç—
10+%1001 / 1 maç—
11+%1001 / 1 maç—
12+%1001 / 1 maç—

En yüksek / en düşük toplam: 20 / 20 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 1 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————22,6019,8042,40
İç saha4 maç————23,5016,2539,75
Maç toplamı
Genelİç saha
32+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
35+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
38+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
41+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
17+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
19+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
21+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
23+%402 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 57 / 31 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Slavia Praha · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel1 maç————19,0014,0033,00
Dış saha0 maç———————
Maç toplamı
GenelDış saha
32+%1001 / 1 maç—
35+%00 / 1 maç—
38+%00 / 1 maç—
41+%00 / 1 maç—
Takımın kullandığı
GenelDış saha
17+%1001 / 1 maç—
19+%1001 / 1 maç—
21+%00 / 1 maç—
23+%00 / 1 maç—

En yüksek / en düşük toplam: 33 / 33 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 1 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Sabah · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.09.26DışManchester United0-411-137-814-17
25.08.26İçHapoel Be'er Sheva5-213-219-1432-25
19.08.26DışHapoel Be'er Sheva1-212-67-515-27
11.08.26İçAGF4-010-117-920-12
05.08.26DışAGF1-213-115-1232-18

Slavia Praha · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.09.26İçLens2-38-813-719-14

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
SabahvsSlavia Praha13.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Sabah’ın son 5 maçında serbest vuruşlarda maç başına 11,8 kullanımı, rakiplere verdiği 12,4 ve toplam 24,2 ortalaması var. Yani bu takımın maçları temaslı, duran top düdüğünün sık çaldığı bir ritme açık. Sabah, 5 maçın tamamında 8 ve üzeri, 9 ve üzeri, 10 ve üzeri serbest vuruş kullanmış; 11 ve üzeri seviyesine de yüzde 80 oranında, yani 4 maçta ulaşmış. Slavia Praha’nın eldeki 1 maçlık verisinde ise hem kullandığı hem rakibine verdiği değer 8, toplam 16. Bu küçük örnekte deplasman tarafı için 8 ve üzeri takım serbest vuruşu yüzde 100, diğer eşikler yüzde 0 görünüyor. Kale vuruşlarında Sabah’ın genel ortalaması 7, rakiplerinin 9,6 ve toplamın 16,6 olması dikkat çekiyor; 15 ve üzeri toplam yüzde 80, 17 ve üzeri yüzde 40. Slavia’da tek maçlık tabloda takım değeri 13, rakibi 7, toplam 20; 15, 17 ve 19 ve üzeri toplamların üçünde de yüzde 100 var. Taç atışında ise Sabah çok daha belirgin: maç başına 22,6, rakiplerinde 19,8 ve toplamda 42,4. Slavia’nın değerleri 19 ve 14, toplam 33. Sabah’ın 32 ve üzeri toplam oranı yüzde 80 iken Slavia’da yüzde 100; ancak Slavia’nın örneklemi yalnızca 1 maç.

Devre bazlı ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu kırılımı bulunmadığı için oyunun hangi bölümünde bu yoğunluğun arttığını ayırmak mümkün değil; bu noktada maç geneli bize daha sağlıklı bir çerçeve sunuyor. İç sahada Sabah’ın serbest vuruş toplamı 26, takım kullanımı 11; 17 ve üzeri toplam yüzde 100, 19 ve 21 ve üzeri yüzde 75, 23 ve üzeri yüzde 50. Kale vuruşunda iç saha toplamı 19,5 ve 15 ve üzeri oranı yüzde 100; taçta ise toplam 39,75, 32 ve üzeri yüzde 75, takımın 17 ve üzeri değeri yüzde 75. Slavia için deplasman geçmişi olmadığından bu başlıkta dikkatli olmak gerekiyor. Birleşik beklenti serbest vuruşta 20,1; Sabah 9,9, Slavia 10,2. Kale vuruşunda 18,3; Sabah 7, Slavia 11,3. Taç atışında 37,7; Sabah 18,3, Slavia 19,4. Bence sahada izlenecek ana mesele, Sabah’ın iç sahadaki temas ve kenar kullanımını ne kadar dayatacağı; Slavia’nın tek maçlık veride görülen daha yüksek kale vuruşu ve dengeli serbest vuruş profili, oyunun zaman zaman doğrudan ve karşılıklı bölümlere taşınabileceğini gösteriyor.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 1 maç

20,10Beklenen toplam
9,90Ev sahibi
10,20Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 1 maç

18,30Beklenen toplam
7,00Ev sahibi
11,30Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 1 maç

37,70Beklenen toplam
18,30Ev sahibi
19,40Deplasman