

Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | +14 | 28 | GGGGG |
| 2 | FC Barcelona | 10 | 9 | 0 | 1 | 40:11 | +29 | 27 | GGGGM |
| 3 | Real Madrid | 10 | 8 | 0 | 2 | 25:10 | +15 | 24 | GMGGG |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | +3 | 23 | BGMBG |
| 5 | Real Sociedad | 10 | 6 | 1 | 3 | 19:18 | +1 | 19 | MGGGG |
| 6 | Sevilla FC | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:16 | 0 | 17 | GMBMG |
| 7 | Deportivo Alavés | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:11 | +3 | 12 | MBMMB |
| 8 | Athletic Club Bilbao | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:9 | +3 | 12 | BBBMG |
| 9 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 0 | 12 | GMBGM |
| 10 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | GBGBM |
| 11 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | -5 | 12 | GBBMG |
| 12 | Deportivo La Coruña | 10 | 2 | 5 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | MBMBM |
| 13 | RCD Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | -1 | 11 | MBMMG |
| 14 | CA Osasuna | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:20 | -10 | 11 | MBMGM |
| 15 | Racing Santander | 10 | 3 | 2 | 5 | 15:26 | -11 | 11 | MMBMG |
| 16 | Elche CF | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:17 | -3 | 10 | MGBBG |
| 17 | Levante UD | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | -5 | 10 | BBGMM |
| 18 | Getafe CF | 10 | 2 | 3 | 5 | 5:15 | -10 | 9 | MGMBM |
| 19 | Valencia CF | 10 | 1 | 3 | 6 | 7:17 | -10 | 6 | GMBBM |
| 20 | Málaga CF | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | -13 | 5 | MBMBM |
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 0,70 |
| Maç başı yediği | 2,80 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 2,50 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,20 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,60 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %30 (3) |
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 0-4 | 0-2 |
| 22.10.26 | İç | Lugano UEFA Konferans Ligi | — | 2-5 | 1-3 |
| 19.10.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 1-1 | 0-1 |
| 15.10.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 2. | 0-3 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 20.09.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-0 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 0-1 |
| 13.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-1 | 0-0 |
| 07.09.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 1-0 |
| 31.08.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 0-1 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.26 | İç | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 2-0 | 1-0 |
| 18.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-4 | 0-2 |
| 12.10.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-3 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 2. | 1-3 | 1-1 |
| 16.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 11.09.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 1-0 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 1. | 1-3 | 0-3 |
| 22.08.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 3-1 | 1-0 |
| 15.08.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 2-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Lugano UEFA Konferans Ligi | — | 2-5 | 1-3 |
| 19.10.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 1-1 | 0-1 |
| 20.09.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-0 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-1 | 0-0 |
| 07.09.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 23.08.26 | İç | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 1-0 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Partizan UEFA Konferans Ligi | — | 3-1 | 1-1 |
| 23.05.26 | İç | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 1-0 | 0-0 |
| 13.05.26 | İç | RCD Mallorca İspanya La Liga | — | 3-1 | 2-0 |
| 03.05.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 0-2 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-4 | 0-2 |
| 12.10.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-3 | 1-0 |
| 16.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-0 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 1-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 3-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 23.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 10. | 0-1 | 0-0 |
| 13.05.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 9. | 3-2 | 2-2 |
| 26.04.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 1-2 | 0-0 |
| 23.04.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 0-2 | 0-1 |
| 05.04.26 | Dış | Real Oviedo İspanya La Liga | — | 0-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Getafe CFGenel | Getafe CFİç saha | Sevilla FCGenel | Sevilla FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| Getafe CFGenel | Getafe CFİç saha | Sevilla FCGenel | Sevilla FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Yediği | 40-15 | 315-30 | 130-45+ | 245-60 | 260-75 | 275-90+ | 14toplam |
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 130-45+ | 245-60 | 260-75 | 375-90+ | 10toplam |
| Yediği | 40-15 | 315-30 | 330-45+ | 345-60 | 260-75 | 375-90+ | 18toplam |
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 230-45+ | 245-60 | 360-75 | 475-90+ | 16toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Getafe’nin son dönemdeki gol ve hücum eğilimi yukarı doğru, fakat savunmadaki olumlu işaretlere rağmen kalesinde hâlâ açık bırakabiliyor. Sevilla da üretkenliğini koruyor; özellikle oyunun son bölümünde daha tehditkâr bir görüntü veriyor. Her iki takımın karşılaşmalarında ilk yarı hareketliliği dikkat çekiyor, bu nedenle maçın baştan itibaren kontrollü kalması kolay olmayabilir. Getafe iç sahada baskıyı artırmak isteyecek, Sevilla ise geçişlerde ve son bölümde fırsat arayacak. Açıkçası karşılıklı pozisyon ihtimali güçlü, ancak savunma hatalarını daha iyi yöneten taraf maçın havasını belirler.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,60 | 2,85 |
| Karşılıklı gol | %606/10 | %6012/20 |
| 2+ gol | %909/10 | %7515/20 |
| 3+ gol | %606/10 | %459/20 |
| 4+ gol | %505/10 | %357/20 |
| 5+ gol | %303/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %808/10 | %7014/20 |
| İY 2+ gol | %505/10 | %306/20 |
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,60 | 5,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,00 | 5,10 |
| Maç başı toplam korner | 11,60 | 10,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 6 | 17 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,60 | -0,10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,80 | 5,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,20 | 4,80 |
| Maç başı toplam korner | 13,00 | 10,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 8 | 17 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,60 | +0,40 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,20 | 3,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,40 | 3,50 |
| Maç başı toplam korner | 6,60 | 6,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 3 | 13 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,20 | -0,10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,00 | 4,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,00 | 4,20 |
| Maç başı toplam korner | 7,00 | 8,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 3 | 14 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,00 | -0,10 |
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 0-4 | 4-2 | 6 | 2-1 |
| 22.10.26 | İç | Lugano UEFA Konferans Ligi | — | 2-5 | 15-2 | 17 | 6-2 |
| 19.10.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 1-1 | 8-8 | 16 | 5-2 |
| 15.10.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 4-4 | 8 | 1-1 |
| 10.10.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 2. | 0-3 | 2-9 | 11 | 1-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.09.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-0 | 5-9 | 14 | 2-3 |
| 17.09.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 3-4 | 7 | 1-3 |
| 13.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-1 | 3-7 | 10 | 0-2 |
| 07.09.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 3-5 | 8 | 1-3 |
| 31.08.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 0-1 | 3-1 | 4 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.26 | İç | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 2-0 | 7-4 | 11 | 3-1 |
| 18.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-4 | 2-1 | 3 | 1-1 |
| 12.10.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-3 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 19.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 2. | 1-3 | 1-3 | 4 | 0-2 |
| 16.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-0 | 4-4 | 8 | 3-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.09.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 1-0 | 6-4 | 10 | 1-2 |
| 06.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 1-1 | 4-0 | 4 | 1-0 |
| 29.08.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 1. | 1-3 | 4-2 | 6 | 1-2 |
| 22.08.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 3-1 | 3-10 | 13 | 3-2 |
| 15.08.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 2-1 | 1-2 | 3 | 1-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Lugano UEFA Konferans Ligi | — | 2-5 | 15-2 | 17 | 6-2 |
| 19.10.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 1-1 | 8-8 | 16 | 5-2 |
| 20.09.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-0 | 5-9 | 14 | 2-3 |
| 13.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-1 | 3-7 | 10 | 0-2 |
| 07.09.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 3-5 | 8 | 1-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.08.26 | İç | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 1-0 | 8-6 | 14 | 5-2 |
| 20.08.26 | İç | Partizan UEFA Konferans Ligi | — | 3-1 | 1-3 | 4 | 1-1 |
| 23.05.26 | İç | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 1-0 | 2-4 | 6 | 0-3 |
| 13.05.26 | İç | RCD Mallorca İspanya La Liga | — | 3-1 | 3-3 | 6 | 2-3 |
| 03.05.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 0-2 | 4-1 | 5 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-4 | 2-1 | 3 | 1-1 |
| 12.10.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-3 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 16.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-0 | 4-4 | 8 | 3-2 |
| 06.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 1-1 | 4-0 | 4 | 1-0 |
| 22.08.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 3-1 | 3-10 | 13 | 3-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 10. | 0-1 | 3-4 | 7 | 1-2 |
| 13.05.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 9. | 3-2 | 4-6 | 10 | 2-2 |
| 26.04.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 1-2 | 4-4 | 8 | 0-2 |
| 23.04.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 0-2 | 6-3 | 9 | 1-3 |
| 05.04.26 | Dış | Real Oviedo İspanya La Liga | — | 0-1 | 9-5 | 14 | 6-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Getafe CFGenel | Getafe CFİç saha | Sevilla FCGenel | Sevilla FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Getafe CFGenel | Getafe CFİç saha | Sevilla FCGenel | Sevilla FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,20, ikinci yarı toplam 5,90 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,20, ikinci yarı toplam 3,70 (10 maç)
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00Kornerlerde maçın ağırlık merkezini Getafe oluşturabilir.Ev sahibinin son dönemde bu alandaki üretimi yükselmiş; hücumları genişletip rakibi çizgiye iten bir oyun, köşe vuruşlarını doğal biçimde artırıyor. Sevilla’nın korner görünümü ise daha sakin ve istikrarlı, hatta son dönemde rakiplerinin gerisinde kalmaya daha yatkın. Buna rağmen deplasman ekibi topu kazandığında hızlı çıkarsa kendi payını da bulabilir. Burada önemli nokta, Getafe’nin baskıyı ne kadar uzun sürdüreceği. Maç kilitlenirse kornerler artabilir; Sevilla oyunu rahatlatırsa tempo ve bu üretim seviyesi aşağı çekilebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,10 | 8,50 |
| Ev sahibi beklenen | 5,00 | 4,25 |
| Deplasman beklenen | 4,10 | 4,25 |
| 9+ korner | %404/10 | %408/20 |
| 10+ korner | %404/10 | %408/20 |
| 11+ korner | %404/10 | %306/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,20 | 3,70 |
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,60 | 3,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 2,60 |
| Maç başı toplam kart | 6,60 | 6,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 5 | 10 / 4 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 15 / 2 | 33 / 4 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,80 | 3,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,80 |
| Maç başı toplam kart | 6,40 | 5,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 4 | 10 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 17 / 2 | 28 / 3 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,60 | 3,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 2,30 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 5,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 10 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 1 | 27 / 3 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 4,40 | 3,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 7,00 | 5,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 4 | 10 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 19 / 2 | 29 / 3 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 4 / 5 | 5 / 10 |
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 0-4 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| 22.10.26 | İç | Lugano UEFA Konferans Ligi | — | 2-5 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 19.10.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 1-1 | 7-3 | 10 | 1-0 |
| 15.10.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 2. | 0-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.09.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 07.09.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 31.08.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 0-1 | 4-5 | 9 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.26 | İç | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 2-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 18.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-4 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 12.10.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-3 | 6-2 | 8 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 2. | 1-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-0 | 4-3 | 7 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.09.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 1-1 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 29.08.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 1. | 1-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 3-1 | 5-4 | 9 | 0-1 |
| 15.08.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 2-1 | 6-4 | 10 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Lugano UEFA Konferans Ligi | — | 2-5 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 19.10.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 1-1 | 7-3 | 10 | 1-0 |
| 20.09.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 07.09.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.08.26 | İç | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 1-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Partizan UEFA Konferans Ligi | — | 3-1 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 23.05.26 | İç | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.05.26 | İç | RCD Mallorca İspanya La Liga | — | 3-1 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 03.05.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 0-2 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-4 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 12.10.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-3 | 6-2 | 8 | 1-0 |
| 16.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 12. | 1-0 | 4-3 | 7 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 1-1 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 22.08.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 3-1 | 5-4 | 9 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 10. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 13.05.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 9. | 3-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 23.04.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 0-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 05.04.26 | Dış | Real Oviedo İspanya La Liga | — | 0-1 | 5-5 | 10 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Getafe CFGenel | Getafe CFİç saha | Sevilla FCGenel | Sevilla FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 6+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| Getafe CFGenel | Getafe CFİç saha | Sevilla FCGenel | Sevilla FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%505/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 2,30, ikinci yarı toplam 4,10 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,60, ikinci yarı toplam 3,90 (10 maç)
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00Kart tarafında sert ve temaslı bir maç havası var.Getafe’nin kart çizgisi istikrarlı biçimde yüksek seyrediyor; ikili mücadelelerde geri adım atmayan, oyunu bozmayı da bilen bir yapıdan söz ediyoruz. Sevilla’da ise son dönemde kart eğilimi aşağı yönlü, yani deplasman ekibi kontrolü biraz daha fazla elinde tutmaya çalışıyor. Yine de bu düşüş, maçın sakin geçeceği anlamına gelmez. Getafe’nin önde baskısı ve Sevilla’nın geçiş arayışı orta sahada gerilimi yükseltebilir. Hakemin mücadele dozuna yaklaşımı önemli olacak; erken bir kart, iki takımın savunma sertliğini ve hamle cesaretini doğrudan etkileyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 5,50 | 5,95 |
| Ev sahibi beklenen | 2,70 | 3,05 |
| Deplasman beklenen | 2,80 | 2,90 |
| 4+ kart | %808/10 | %8517/20 |
| 5+ kart | %707/10 | %7014/20 |
| 6+ kart | %606/10 | %6513/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %404/10 | %459/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,60 | 1,95 |
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,20 | 11,40 | 24,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,20 | 11,20 | 24,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,00 | 13,20 | 26,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,70 | 12,50 | 28,20 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 23+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 25+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 20 (son 10: 37 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,20 | 13,40 | 23,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 15,00 | 27,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,30 | 14,20 | 26,50 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,10 | 14,50 | 26,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 23+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 25+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 27+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 13+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 19 (son 10: 36 / 19) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 7,80 | 16,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,20 | 10,00 | 19,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,10 | 8,00 | 17,10 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,20 | 9,50 | 17,70 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 13 (son 10: 28 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 6,60 | 15,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,80 | 5,80 | 13,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,10 | 7,10 | 14,20 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,40 | 6,70 | 14,10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 9 (son 10: 19 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,00 | 15,20 | 31,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,40 | 16,40 | 34,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,50 | 16,40 | 33,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 22,90 | 19,00 | 41,90 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 32+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 35+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 38+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%808/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 23 (son 10: 43 / 23) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,20 | 20,80 | 37,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,20 | 24,60 | 40,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,40 | 21,00 | 40,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,50 | 21,10 | 39,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 32+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 35+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 38+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%00/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 30 (son 10: 60 / 30) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 0-4 | 11-15 | 9-4 | 15-12 |
| 22.10.26 | İç | Lugano UEFA Konferans Ligi | 2-5 | 23-6 | 2-15 | 22-13 |
| 19.10.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 1-1 | 9-12 | 9-5 | 13-15 |
| 15.10.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Konferans Ligi | 1-1 | 14-13 | 10-11 | 19-24 |
| 10.10.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 0-3 | 9-11 | 13-4 | 11-12 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 20.09.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga | 1-0 | 16-16 | 5-6 | 20-20 |
| 17.09.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 0-1 | 13-24 | 8-5 | 17-16 |
| 13.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 1-1 | 9-14 | 13-15 | 26-13 |
| 07.09.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 1-1 | 9-8 | 17-9 | 11-21 |
| 31.08.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 0-1 | 17-13 | 5-6 | 21-18 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.26 | İç | CA Osasuna İspanya La Liga | 2-0 | 8-11 | 6-9 | 18-18 |
| 18.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 1-4 | 10-13 | 11-6 | 16-17 |
| 12.10.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 3-3 | 7-17 | 9-7 | 15-26 |
| 19.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1-3 | 11-10 | 14-5 | 15-15 |
| 16.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 1-0 | 15-16 | 3-6 | 17-28 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 11.09.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 1-0 | 12-8 | 2-8 | 25-14 |
| 06.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 1-1 | 17-13 | 7-6 | 21-20 |
| 29.08.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 1-3 | 16-20 | 4-11 | 20-15 |
| 22.08.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 3-1 | 11-16 | 9-4 | 12-32 |
| 15.08.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 2-1 | 16-18 | 6-9 | 35-25 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00Serbest vuruş, kale vuruşu ve taçlarda oyunun akışını anlatan farklı işaretler var.Getafe’nin serbest vuruş üretimi istikrarlı; ev sahibi temaslı oyunu ve doğrudan hücumlarıyla bu duran top trafiğini canlı tutabilir. Sevilla’da aynı başlık aşağı yönlü, dolayısıyla deplasman ekibinin topa sahip olma ve rakibi faul yapmaya zorlama gücü son dönemde biraz gerilemiş görünüyor. Kale vuruşlarında Sevilla’nın yükselen eğilimi, geriden daha sık başlamak zorunda kaldığını düşündürüyor. Taçlarda Getafe sabit kalırken Sevilla düşüşte; kenar oyununda ev sahibinin daha düzenli kalması beklenebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 24,10 | 26,35 |
| Ev sahibi | 13,30 | 13,60 |
| Deplasman | 10,80 | 12,75 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,80 | 15,65 |
| Ev sahibi | 7,60 | 8,10 |
| Deplasman | 8,20 | 7,55 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 34,10 | 37,15 |
| Ev sahibi | 18,40 | 19,25 |
| Deplasman | 15,70 | 17,90 |
Getafe CFvsSevilla FC
01.11.2026 · 16:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 01.11.2026
Getafe CF - Sevilla FC bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.