

BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | +13 | 22 | BGGGG |
| 2 | Bursaspor | 9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | +8 | 19 | GGBGM |
| 3 | 76 Iğdır Belediyespor | 9 | 6 | 1 | 2 | 14:8 | +6 | 19 | GGGBG |
| 4 | Keçiörengücü | 9 | 4 | 4 | 1 | 19:10 | +9 | 16 | GGBBG |
| 5 | Batman Petrolspor | 9 | 5 | 1 | 3 | 16:15 | +1 | 16 | GGMMM |
| 6 | Mardin BB | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:6 | +5 | 15 | BGMMG |
| 7 | Antalyaspor | 9 | 5 | 0 | 4 | 15:13 | +2 | 15 | GMGGG |
| 8 | Sarıyer | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | +2 | 15 | GMBGB |
| 9 | Bandırmaspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 14:5 | +9 | 13 | MGBMG |
| 10 | Fatih Karagümrük | 9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | +1 | 13 | BMBGB |
| 11 | Muğlaspor | 9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | +1 | 12 | GBBBB |
| 12 | Sivasspor | 9 | 2 | 5 | 2 | 13:12 | +1 | 11 | BGBBG |
| 13 | Pendikspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 11:17 | -6 | 10 | MGBBM |
| 14 | Manisa BBSK | 9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | MMBMM |
| 15 | BB Bodrumspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | BMGBM |
| 16 | Erokspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | BMBMG |
| 17 | Ümraniyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | MMMGB |
| 18 | Van BB | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:19 | -11 | 6 | MBBMM |
| 19 | İstanbulspor | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:20 | -13 | 5 | MMMGM |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 | MMBMM |
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Van BB | 18. | 2-0 | 0-0 |
| 18.09.26 | İç | Ümraniyespor | 17. | 0-1 | 0-0 |
| 11.09.26 | Dış | Sarıyer | 8. | 1-1 | 0-1 |
| 05.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 6-0 | 5-0 |
| 01.09.26 | İç | Antalyaspor | 7. | 0-1 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Pendikspor | 13. | 4-1 | 1-0 |
| 19.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 4. | 1-1 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Muğlaspor | 11. | 1-1 | 1-1 |
| 06.09.26 | Dış | Antalyaspor | 7. | 2-1 | 1-1 |
| 02.09.26 | İç | Mardin BB | 6. | 2-2 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Ümraniyespor | 17. | 0-1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 6-0 | 5-0 |
| 01.09.26 | İç | Antalyaspor | 7. | 0-1 | 0-1 |
| 23.08.26 | İç | Keçiörengücü | 4. | 1-1 | 1-0 |
| 08.08.26 | İç | İstanbulspor | 19. | 3-0 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 4. | 1-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Antalyaspor | 7. | 2-1 | 1-1 |
| 29.08.26 | Dış | Batman Petrolspor | 5. | 1-2 | 1-0 |
| 16.08.26 | Dış | Kayserispor | 1. | 0-2 | 0-2 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| BandırmasporGenel | Bandırmasporİç saha | SivassporGenel | SivassporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| BandırmasporGenel | Bandırmasporİç saha | SivassporGenel | SivassporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 3toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 430-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 6toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 275-90+ | 3toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 230-45+ | 145-60 | 060-75 | 275-90+ | 6toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30Bandırmaspor, son 5 maçında 9 gol atıp 3 gol yedi; maç başına 1,80 gol atarken 0,60 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 5 maçta ise tablo 10 atılan ve 3 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 2,60. Sivasspor cephesinde son 5 maçta 10 gol atıldı, 6 gol yenildi; deplasmandaki son 4 maçta maç başı toplam gol 2,50. Gol sayısına baktığımızda Bandırmaspor maçlarının %60'ı 2 ve üzeri, %20'si 3 ve üzeri golle bitmiş; Sivasspor maçlarında bu oranlar sırasıyla %100 ve %60. İç saha özelinde Bandırmaspor maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %40, dış saha özelinde Sivasspor maçlarında %50.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Bandırmaspor maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %60, Sivasspor maçlarında %80; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %20 ile %60 arasında. Bandırmaspor gollerini en çok 15-30 dakikaları arasında buluyor, Sivasspor ise en verimli zamanını 60-75 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Bandırmaspor son 5 maçın 1 tanesinde, Sivasspor ise 5 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Van BB | 18. | 2-0 | 4-2 | 6 | 2-2 |
| 18.09.26 | İç | Ümraniyespor | 17. | 0-1 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 11.09.26 | Dış | Sarıyer | 8. | 1-1 | 9-3 | 12 | 5-3 |
| 05.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 6-0 | 6-4 | 10 | 3-2 |
| 01.09.26 | İç | Antalyaspor | 7. | 0-1 | 7-1 | 8 | 5-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Pendikspor | 13. | 4-1 | 5-5 | 10 | 2-4 |
| 19.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 4. | 1-1 | 1-3 | 4 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Muğlaspor | 11. | 1-1 | 5-10 | 15 | 3-5 |
| 06.09.26 | Dış | Antalyaspor | 7. | 2-1 | 1-8 | 9 | 1-4 |
| 02.09.26 | İç | Mardin BB | 6. | 2-2 | 2-6 | 8 | 1-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Ümraniyespor | 17. | 0-1 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 05.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 6-0 | 6-4 | 10 | 3-2 |
| 01.09.26 | İç | Antalyaspor | 7. | 0-1 | 7-1 | 8 | 5-0 |
| 23.08.26 | İç | Keçiörengücü | 4. | 1-1 | 5-3 | 8 | 5-2 |
| 08.08.26 | İç | İstanbulspor | 19. | 3-0 | 1-3 | 4 | 0-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 4. | 1-1 | 1-3 | 4 | 1-0 |
| 06.09.26 | Dış | Antalyaspor | 7. | 2-1 | 1-8 | 9 | 1-4 |
| 29.08.26 | Dış | Batman Petrolspor | 5. | 1-2 | 1-6 | 7 | 0-2 |
| 16.08.26 | Dış | Kayserispor | 1. | 0-2 | 5-6 | 11 | 3-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| BandırmasporGenel | Bandırmasporİç saha | SivassporGenel | SivassporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| BandırmasporGenel | Bandırmasporİç saha | SivassporGenel | SivassporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30Bandırmaspor-Sivasspor karşılaşmasında korner havasını belirleyen ana fark, iki takımın hücumdaki üretimi kadar rakibe bıraktığı alan olacak. Bandırmaspor son 5 maçın genelinde maç başına 6 korner kullanıp rakibine 2,6 korner vermiş; toplam ortalaması 8,6. Üstelik bu maçların tamamında rakibinden fazla korner kullanmış. İç sahada ise kendi ortalaması 4,6’ya, rakibe verdiği korner 2,8’e, toplam ortalaması 7,4’e geriliyor. Ev sahibinin iç sahadaki en yüksek toplamı 10, en düşüğü 4; 8 ve üzeri korner yüzde 60, 9 ve üzeri yüzde 20, 10 ve üzeri yüzde 20 seviyesinde. Takım bazında 3 ve 4 üzeri korner yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 60, 6 ve üzeri yüzde 40. Sivasspor’un genel tablosu farklı: son 5 maçta yalnızca 2,8 korner kullanırken 6,4 korner vermiş, toplam ortalaması 9,2 olmuş. Deplasmanda bu değerler 2, 5,75 ve 7,75’e iniyor. Dış sahada 8 ve üzeri korner yüzde 50, 9 ve üzeri yüzde 50, 10 ve üzeri yüzde 25; Sivasspor’un 3 ve üzeri takım korneri ise yüzde 25’te kalıyor.
Benim gözüme çarpan, korner dengesinin belirgin biçimde Bandırmaspor lehine olması. Ev sahibi genelinde 30 korner kullanıp 13 vermiş, iç sahada da 23’e 14’lük bir üstünlük taşıyor. Sivasspor ise genel tabloda 14 korner üretip 32 korner vermiş; deplasmanda fark daha da açılmış ve 8’e karşı 23 korner bırakmış. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 8,9, ev sahibi payı 6,2, deplasman payı 2,7. Birleşik 10 maçlık örneklemde 9 ve üzeri korner yüzde 50, 10 ve üzeri yüzde 40, 11 ve üzeri yüzde 20; en yüksek birleşik toplam 10. İlk yarı beklenen değer 4,9, ikinci yarı verileri ise oyunun ilerleyen bölümünde de hareketlilik ihtimalini canlı tutuyor. Açıkçası maçın kilidi, Bandırmaspor’un kanat baskısını ne kadar erken kuracağı ve Sivasspor’un geriye yaslandığında rakibine kaç korner vereceği. Son birkaç maçlık bu örneklem, oyunun korner dengesini ev sahibinin taşıyabileceğini gösteriyor; fakat toplamın büyümesi için Sivasspor’un savunma direncinin kırılması ve ikinci toplarda daha fazla baskı oluşması gerekecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Van BB | 18. | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 18.09.26 | İç | Ümraniyespor | 17. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 11.09.26 | Dış | Sarıyer | 8. | 1-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 6-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 01.09.26 | İç | Antalyaspor | 7. | 0-1 | 6-1 | 7 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Pendikspor | 13. | 4-1 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 19.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 4. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Muğlaspor | 11. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Antalyaspor | 7. | 2-1 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Mardin BB | 6. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Ümraniyespor | 17. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 6-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 01.09.26 | İç | Antalyaspor | 7. | 0-1 | 6-1 | 7 | 1-0 |
| 23.08.26 | İç | Keçiörengücü | 4. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | İstanbulspor | 19. | 3-0 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 4. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Antalyaspor | 7. | 2-1 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Batman Petrolspor | 5. | 1-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | Kayserispor | 1. | 0-2 | 4-5 | 9 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| BandırmasporGenel | Bandırmasporİç saha | SivassporGenel | SivassporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| BandırmasporGenel | Bandırmasporİç saha | SivassporGenel | SivassporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30Bandırmaspor-Sivasspor maçında kart havası, özellikle deplasman tarafının son görüntüsüyle birlikte oldukça canlı duruyor. Bandırmaspor’un son 5 genel maçında maç başına toplam kart ortalaması 4,8; kendi gördüğü kart ortalaması 2,4, rakibin ortalaması da 2,4. İç sahada ise toplam ortalama 4,6’ya inerken Bandırmaspor’un kendi kart ortalaması 2,6’ya çıkıyor. Genel tabloda 3 ve üzeri kart 5 maçın 4’ünde, yani yüzde 80 oranında; 4 ve 5 ve üzeri kart eşikleri 3 maçta, yüzde 60 oranında görüldü. İç sahada 3 ve üzeri kart yine yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 40 seviyesinde. Sivasspor’un son 5 genel maçında toplam ortalama 4,8, kendi kart ortalaması 2,6; deplasmanda ise toplam ortalama 6,5, kendi kartı 3,5, rakip kartı 3. Deplasman maçlarının tamamında 3, 4 ve 5 ve üzeri kart çıktı; 6 ve üzeri kart oranı yüzde 75. Bu, oyunun dış sahada daha sert temaslara açık olduğunu söylüyor. Bandırmaspor’un iç saha en yüksek toplamı 7, Sivasspor’un deplasman en yükseği 9; en düşükler sırasıyla 2 ve 5.
Hakem tarafında veride isim ya da son maç kart değerleri bulunmadığı için düdük sahibinin çizgisini bu karşılaşmaya taşımak mümkün değil; bu eksikliği özellikle not etmek gerekir. Kırmızı kart başlığında Bandırmaspor’un genelinde 5 maçın 1’inde, iç sahasında ise 5 maçın 2’sinde kırmızı kart çıktı. Sivasspor’da genel tabloda 5 maçın 1’inde, deplasmanda 4 maçın 1’inde kırmızı kart görülürken, takımın genel kırmızı kart toplamı 0 olarak yer alıyor. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 4,8 kart, ev sahibi için 2,3, deplasman için 2,5 kart. Birleşik 10 maçın 7’sinde 4 ve üzeri, yine 7’sinde 5 ve üzeri kart çıktı; 6 ve üzeri kart oranı yüzde 40, kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 20. İlk yarı beklenen toplam 1,5 kartken ikinci yarı verileri Bandırmaspor’da 3,6, iç sahada 4, Sivasspor’da 3, deplasmanda 4,75 ortalamasına işaret ediyor. Bence maçın belirleyici bölümü ikinci yarı olacak; skor gerilimi arttıkça kenar yönetimi, geçiş faulleri ve duran top mücadeleleri kart tablosunu hızla değiştirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,40 | 15,00 | 28,40 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 11,00 | 15,40 | 26,40 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 25+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 29+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 25 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,60 | 12,60 | 25,20 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 11,75 | 13,00 | 24,75 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 27+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 29+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,40 | 10,20 | 16,60 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 6,60 | 8,60 | 15,20 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,60 | 8,00 | 16,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 11,00 | 6,50 | 17,50 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 7+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 8+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 21,60 | 23,00 | 44,60 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 20,60 | 24,00 | 44,60 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 41+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 44+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 47+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 50+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 23+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 55 / 38 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 23,40 | 25,20 | 48,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 20,00 | 22,25 | 42,25 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 41+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 44+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 47+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 50+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 63 / 40 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Van BB | 2-0 | 21-17 | 3-7 | 20-24 |
| 18.09.26 | İç | Ümraniyespor | 0-1 | 9-17 | 7-10 | 28-27 |
| 11.09.26 | Dış | Sarıyer | 1-1 | 18-10 | 9-10 | 22-20 |
| 05.09.26 | İç | Boluspor | 6-0 | 9-16 | 6-13 | 19-19 |
| 01.09.26 | İç | Antalyaspor | 0-1 | 10-15 | 7-11 | 19-25 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Pendikspor | 4-1 | 10-16 | 7-9 | 20-20 |
| 19.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 1-1 | 15-9 | 9-2 | 19-24 |
| 13.09.26 | İç | Muğlaspor | 1-1 | 11-8 | 9-10 | 34-29 |
| 06.09.26 | Dış | Antalyaspor | 2-1 | 12-10 | 9-9 | 15-26 |
| 02.09.26 | İç | Mardin BB | 2-2 | 15-20 | 9-10 | 29-27 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30Bandırmaspor-Sivasspor mücadelesinde duran top ve oyunun yeniden başlatılma biçimleri, iki takımın farklı karakterlerini gösteriyor. Serbest vuruşlarda Bandırmaspor son 5 maçta maç başına 13,4 kez kullanırken rakiplerine 15 ortalama vermiş; toplam ortalaması 28,4. İç sahada kendi kullandığı serbest vuruş 11’e düşüyor, rakiplerin ortalaması 15,4’e çıkıyor ve toplam 26,4’te kalıyor. Toplam serbest vuruş 23 ve üzeri ile 25 ve üzeri her 5 maçın tamamında görülmüş, 27 ve üzeri yüzde 20’de kalmış; Bandırmaspor’un kendi hanesinde 12 ve üzeri, 13 ve üzeri, 14 ve üzeri ve 15 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 40. Sivasspor ise genel tabloda 12,6 kullanımla, rakiplerine verdiği 12,6 serbest vuruşla dengeli; deplasmanda 11,75 kullanıp 13 rakip ortalaması oluşturuyor. Deplasman toplamında 23 ve üzeri yüzde 75, 25 ve üzeri yüzde 50; Sivasspor’un kendi kullanımında 12 ve üzeri yüzde 50, 13 ve üzeri yüzde 25.
Kale vuruşlarında belirgin taraf Sivasspor. Deplasman ekibi dış sahada maç başına 11 kale vuruşu yapıyor, rakibe 6,5 bırakıyor ve toplam 17,5’e ulaşıyor; kendi sayısı 6 ve üzeri ile 7 ve üzeri eşiklerde yüzde 100, 8 ve üzeri ile 9 ve üzeride yüzde 100. Bandırmaspor’un iç saha ortalaması 6,6, rakiplerinin 8,6 ve toplamı 15,2; 13 ve 15 üzeri toplamlar yüzde 60, 17 ve üzeri yüzde 60. Birleşik beklenti ev sahibi için 7,2, Sivasspor için 9,4, toplamda 16,6. Taç atışlarında ise Bandırmaspor iç sahada 20,6 kullanıp rakibe 24 veriyor, toplam 44,6; 41 ve 44 üzeri yüzde 60. Sivasspor dış sahada 20 kullanıyor, rakip 22,25 ve toplam 42,25; 41 üzeri yüzde 75. Birleşik beklenti 23,4’e 23,2 ve toplam 46,6. Açıkçası bu son birkaç maçlık örneklem, kenar kullanımının dengeli; Sivasspor’un ise oyunu daha sık kalecisi üzerinden yeniden kuran taraf olabileceğini söylüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
BandırmasporvsSivasspor
13.10.2026 · 14:30Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026