

PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 10 | 7 | 3 | 0 | 32:11 | +21 | 24 | GGGGB |
| 2 | Ajax | 10 | 6 | 3 | 1 | 29:13 | +16 | 21 | GBBGG |
| 3 | PSV | 10 | 6 | 2 | 2 | 28:13 | +15 | 20 | GMGMB |
| 4 | Twente | 10 | 6 | 2 | 2 | 19:10 | +9 | 20 | GGBMG |
| 5 | AZ | 10 | 6 | 2 | 2 | 20:12 | +8 | 20 | BGMBM |
| 6 | Fortuna Sittard | 10 | 5 | 3 | 2 | 17:17 | 0 | 18 | MGBBG |
| 7 | Heerenveen | 10 | 4 | 3 | 3 | 18:13 | +5 | 15 | BGMGG |
| 8 | Groningen | 10 | 4 | 3 | 3 | 24:21 | +3 | 15 | BGGMB |
| 9 | Go Ahead Eagles | 10 | 3 | 5 | 2 | 23:23 | 0 | 14 | BBBMG |
| 10 | Cambuur | 10 | 3 | 3 | 4 | 19:22 | -3 | 12 | GBGBG |
| 11 | Utrecht | 10 | 3 | 3 | 4 | 17:27 | -10 | 12 | GMGGB |
| 12 | NEC | 10 | 2 | 5 | 3 | 17:18 | -1 | 11 | MBBBB |
| 13 | Excelsior | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:19 | -3 | 11 | MBMMM |
| 14 | Sparta Rotterdam | 10 | 2 | 3 | 5 | 17:24 | -7 | 9 | MMBGM |
| 15 | PEC Zwolle | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:23 | -12 | 8 | MMMGB |
| 16 | Telstar | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:21 | -9 | 6 | BMBMM |
| 17 | ADO Den Haag | 10 | 1 | 3 | 6 | 13:23 | -10 | 6 | MBBGM |
| 18 | Willem II | 10 | 0 | 2 | 8 | 10:32 | -22 | 2 | MMMMM |
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 2,10 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,10 |
| Maç başı toplam gol | 1,80 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,60 | 3,20 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 4,60 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %90 (9) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 3,60 | 3,20 |
| Maç başı toplam gol | 4,60 | 4,20 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 3,20 | 3,20 |
| Maç başı toplam gol | 4,40 | 4,40 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %100 (5) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 1-0 |
| 20.10.26 | Dış | Porto UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-0 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 1-2 | 1-0 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 2-3 | 2-1 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 2-1 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 0-1 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 2. | 3-1 | 2-1 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 6-1 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Cambuur Hollanda Eredivisie | 10. | 1-6 | 0-3 |
| 17.10.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 2-3 | 1-1 |
| 11.10.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 1-3 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 0-1 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 2. | 1-5 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 11.09.26 | Dış | AZ Hollanda Eredivisie | 5. | 1-1 | 0-1 |
| 05.09.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 13. | 0-3 | 0-2 |
| 30.08.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 7. | 2-2 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 12. | 1-4 | 0-1 |
| 08.08.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 1-4 | 1-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 1-0 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 2-1 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 0-1 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 8. | 5-1 | 3-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 08.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 2-2 | 0-1 |
| 17.05.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 5-1 | 2-1 |
| 23.04.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 6-1 | 1-0 |
| 04.04.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 4-3 | 1-2 |
| 14.03.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 12. | 2-3 | 1-2 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 2-3 | 1-1 |
| 11.10.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 1-3 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 2. | 1-5 | 0-2 |
| 11.09.26 | Dış | AZ Hollanda Eredivisie | 5. | 1-1 | 0-1 |
| 08.08.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 1-4 | 1-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| PSVGenel | PSVİç saha | Willem IIGenel | Willem IIDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%404/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| PSVGenel | PSVİç saha | Willem IIGenel | Willem IIDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 2+ gol | S5%00/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/5 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/5 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/5 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 4toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 330-45+ | 445-60 | 460-75 | 475-90+ | 18toplam |
| Yediği | 30-15 | 115-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 375-90+ | 11toplam |
| Yediği | 30-15 | 215-30 | 630-45+ | 545-60 | 1060-75 | 675-90+ | 32toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45Bu maçta bence gol tarafı ön planda, ancak PSV’nin son dönemdeki hücum düşüşü temkinli olunmasını gerektiriyor.Ev sahibi kendi sahasında üretken bir görüntü verse de son maçlarda hem attığı hem yediği gollerde gerileme var. Willem II’nin gol eğilimi istikrarlı; savunması toparlanırken karşılıklı gollü maçlar dikkat çekiyor. Konuk ekibin yüksek skorlu karşılaşmalara açık yapısı sürüyor. PSV’nin özellikle maçın erken bölümündeki etkinliği, Willem II’nin ise son bölümde bulduğu fırsatlar karşılaşmanın akışını belirleyebilir. İlk yarı hareketli başlayabilir, fakat oyunun ilerleyen dakikalarında savunma hataları yeniden öne çıkabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,20 | 3,70 |
| Karşılıklı gol | %606/10 | %7515/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %6513/20 |
| 4+ gol | %404/10 | %5511/20 |
| 5+ gol | %303/10 | %408/20 |
| İY 1+ gol | %606/10 | %7515/20 |
| İY 2+ gol | %303/10 | %459/20 |
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,40 | 5,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,40 | 3,70 |
| Maç başı toplam korner | 9,80 | 9,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 5 | 18 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,00 | +2,10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,20 | 7,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 4,60 |
| Maç başı toplam korner | 10,80 | 11,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 6 | 20 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,60 | +2,40 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,40 | 4,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,20 | 6,30 |
| Maç başı toplam korner | 11,60 | 11,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 7 | 17 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,80 | -1,50 |
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,60 | 2,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 8,20 | 8,20 |
| Maç başı toplam korner | 10,80 | 10,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 7 | 16 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 1 / 5 |
| Maç başı korner farkı | -5,60 | -5,60 |
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 6-5 | 11 | 3-3 |
| 20.10.26 | Dış | Porto UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-0 | 3-2 | 5 | 1-1 |
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 1-2 | 2-3 | 5 | 0-2 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 12-6 | 18 | 6-2 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 4-6 | 10 | 2-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 2-3 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 9-5 | 14 | 5-0 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 2-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 2. | 3-1 | 1-1 | 2 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 6-1 | 13-0 | 13 | 7-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Cambuur Hollanda Eredivisie | 10. | 1-6 | 13-4 | 17 | 5-3 |
| 17.10.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 2-3 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 11.10.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 1-3 | 3-7 | 10 | 2-5 |
| 19.09.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 0-1 | 5-3 | 8 | 1-1 |
| 15.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 2. | 1-5 | 2-14 | 16 | 1-6 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.09.26 | Dış | AZ Hollanda Eredivisie | 5. | 1-1 | 2-11 | 13 | 1-4 |
| 05.09.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 13. | 0-3 | 7-6 | 13 | 2-6 |
| 30.08.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 7. | 2-2 | 9-7 | 16 | 4-1 |
| 15.08.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 12. | 1-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 1-4 | 2-6 | 8 | 1-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 6-5 | 11 | 3-3 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 4-6 | 10 | 2-4 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 9-5 | 14 | 5-0 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 2-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 8. | 5-1 | 9-4 | 13 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 08.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 2-2 | 9-0 | 9 | 6-0 |
| 17.05.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 5-1 | 11-9 | 20 | 1-6 |
| 23.04.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 6-1 | 4-4 | 8 | 3-2 |
| 04.04.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 4-3 | 8-3 | 11 | 5-0 |
| 14.03.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 12. | 2-3 | 7-7 | 14 | 3-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 2-3 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 11.10.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 1-3 | 3-7 | 10 | 2-5 |
| 15.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 2. | 1-5 | 2-14 | 16 | 1-6 |
| 11.09.26 | Dış | AZ Hollanda Eredivisie | 5. | 1-1 | 2-11 | 13 | 1-4 |
| 08.08.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 1-4 | 2-6 | 8 | 1-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| PSVGenel | PSVİç saha | Willem IIGenel | Willem IIDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 11+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 12+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| PSVGenel | PSVİç saha | Willem IIGenel | Willem IIDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 4+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%00/5 |
| 6+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/5 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/5 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,40, ikinci yarı toplam 5,10 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,70, ikinci yarı toplam 6,40 (10 maç)
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45Kornerlerde iki takımın da dengeli ve istikrarlı bir çizgisi var; bu nedenle kenar oyunlarının maçta belirleyici olması beklenebilir.PSV kendi sahasında rakip kaleye daha fazla yerleşen taraf görüntüsünde ve korner üretiminde küçük bir üstünlük taşıyor. Willem II ise hem kendi kullandığı hem de rakibe verdiği köşe vuruşlarıyla daha açık bir oyuna işaret ediyor. Son dönemdeki toplamlar, önceki genel seviyenin biraz üzerinde seyrediyor. Özellikle PSV baskıyı kurarsa erken bölümde, Willem II karşılık verirse geçiş anlarında köşe vuruşları artabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,70 | 10,30 |
| Ev sahibi beklenen | 5,80 | 6,05 |
| Deplasman beklenen | 4,90 | 4,25 |
| 9+ korner | %606/10 | %6012/20 |
| 10+ korner | %606/10 | %6012/20 |
| 11+ korner | %404/10 | %5010/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,10 | 4,55 |
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 2,50 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 4,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 2 | 9 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 1 | 23 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 4,60 | 3,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 2 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 13 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,00 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 2,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 0 | 8 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 14 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 2,80 | 2,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 0 | 8 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 6 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 5 |
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 20.10.26 | Dış | Porto UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 1-2 | 2-3 | 5 | 1-0 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 2. | 3-1 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 6-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Cambuur Hollanda Eredivisie | 10. | 1-6 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 2-3 | 4-4 | 8 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 0-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 2. | 1-5 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.09.26 | Dış | AZ Hollanda Eredivisie | 5. | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 13. | 0-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 7. | 2-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 12. | 1-4 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 1-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 8. | 5-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 08.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 5-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 23.04.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 6-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 04.04.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 4-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 14.03.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 12. | 2-3 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 2-3 | 4-4 | 8 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 2. | 1-5 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 11.09.26 | Dış | AZ Hollanda Eredivisie | 5. | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 1-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| PSVGenel | PSVİç saha | Willem IIGenel | Willem IIDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 4+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 6+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| PSVGenel | PSVİç saha | Willem IIGenel | Willem IIDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 2+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 3+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 4+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%201/5 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,70, ikinci yarı toplam 3,20 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,80, ikinci yarı toplam 1,60 (10 maç)
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45Kartlarda maçın sertlik seviyesi aşırı görünmüyor, fakat iki takımın yönü birbirinden farklı.PSV’nin kart ortalaması son dönemde geriliyor; ev sahibi daha kontrollü kalmaya çalışıyor. Willem II tarafında ise yükselen bir kart eğilimi var ve deplasmanda savunma yaparken gecikmiş müdahaleler görülebilir. Buna rağmen konuk ekibin genel kart seviyesi geçmiş döneme göre hâlâ daha sakin. Karşılaşmanın toplam sertliği dengeli bir hatta duruyor. PSV topa sahip olup oyunu yönlendirirse kart yükü Willem II’de toplanabilir; mücadele geçişlere dönerse iki taraf da daha fazla uyarı alabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,60 | 3,65 |
| Ev sahibi beklenen | 1,80 | 1,70 |
| Deplasman beklenen | 1,80 | 1,95 |
| 4+ kart | %404/10 | %357/20 |
| 5+ kart | %303/10 | %306/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %255/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %51/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,40 | 1,25 |
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,80 | 12,00 | 23,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,20 | 11,80 | 20,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,30 | 11,30 | 22,60 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,70 | 9,90 | 17,60 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 21+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 23+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 13+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 16 (son 10: 29 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,60 | 10,80 | 21,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,20 | 10,00 | 19,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,90 | 10,50 | 20,40 |
| Dış saha · son 105 maç | — | — | — | — | 9,20 | 10,00 | 19,20 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 21+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 23+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 25+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 11+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 13+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 9 (son 10: 28 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,80 | 9,80 | 18,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 3,60 | 11,60 | 15,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,90 | 9,30 | 16,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 4,80 | 10,00 | 14,80 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 10 (son 10: 24 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 6,40 | 18,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,40 | 5,60 | 18,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,10 | 6,10 | 17,20 |
| Dış saha · son 105 maç | — | — | — | — | 12,40 | 5,60 | 18,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 17+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 19+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 21+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/5 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 10+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 11+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%402/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 15 (son 10: 22 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 (son 10: 9 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,00 | 16,60 | 32,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,80 | 15,40 | 32,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,70 | 17,40 | 35,10 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,70 | 15,60 | 36,30 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 32+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 35+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 38+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 41+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 20+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%404/10 |
| 22+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 29 (son 10: 43 / 29) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 22,60 | 19,60 | 42,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 19,00 | 15,80 | 34,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,90 | 17,40 | 37,30 |
| Dış saha · son 105 maç | — | — | — | — | 19,00 | 15,80 | 34,80 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 32+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 35+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 38+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 41+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 18+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 20+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 22+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 55 / 25 (son 10: 55 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 9 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1-1 | 10-11 | 4-15 | 17-15 |
| 20.10.26 | Dış | Porto UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-0 | 7-9 | 11-13 | 15-14 |
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 1-2 | 20-9 | 17-7 | 14-20 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 12-12 | 6-4 | 15-19 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 2-0 | 10-19 | 6-10 | 19-15 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 2-3 | 10-12 | 11-7 | 25-18 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 4-1 | 3-6 | 3-11 | 16-18 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-1 | 15-14 | 2-7 | 17-16 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 3-1 | 6-13 | 7-6 | 16-23 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 6-1 | 20-8 | 2-13 | 23-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Cambuur Hollanda Eredivisie | 1-6 | 10-17 | 8-7 | 23-18 |
| 17.10.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 2-3 | 12-12 | 11-7 | 30-23 |
| 11.10.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 1-3 | 15-13 | 11-6 | 20-17 |
| 19.09.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 0-1 | 10-9 | 14-8 | 28-27 |
| 15.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 1-5 | 6-3 | 14-4 | 12-13 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 11.09.26 | Dış | AZ Hollanda Eredivisie | 1-1 | 7-8 | 17-3 | 18-12 |
| 05.09.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 0-3 | 14-10 | 5-6 | 20-19 |
| 30.08.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 2-2 | 5-9 | 9-8 | 15-14 |
| 15.08.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 1-4 | 14-10 | 13-4 | 18-17 |
| 08.08.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 1-4 | 6-14 | 9-8 | 15-14 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45Bu maçın duran oyun ve saha dışına çıkan toplar bölümünde tempolu bir tablo bekliyorum.Serbest vuruş sayıları iki ekipte de istikrarlı; oyun sık sık ikili mücadelelerle kesilebilir. Kale vuruşlarında PSV’nin son dönemde yükselen eğilimi, geriden oyun kurma ya da rakip baskısını kırma çabasını düşündürüyor. Willem II bu alanda daha sabit bir görüntü veriyor. Taç atışlarında ise konuk ekibin yükselen çizgisi öne çıkıyor; kenarları daha fazla kullanan, topu çizgiye taşıyan bir oyun görebiliriz. PSV’nin taç kullanımı istikrarlı kalırken, Willem II’nin kanat ve mücadele yoğunluğu maçı şekillendirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 22,60 | 21,50 |
| Ev sahibi | 11,30 | 10,90 |
| Deplasman | 11,30 | 10,60 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 18,30 | 16,70 |
| Ev sahibi | 7,60 | 6,50 |
| Deplasman | 10,70 | 10,20 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 37,40 | 36,20 |
| Ev sahibi | 17,80 | 17,55 |
| Deplasman | 19,60 | 18,65 |
PSVvsWillem II
31.10.2026 · 20:45Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 31.10.2026
PSV - Willem II bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.