

CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 29 | 18 | 7 | 4 | 57:25 | +32 | 61 | GGGGB |
| 2 | Palmeiras | 29 | 17 | 9 | 3 | 48:21 | +27 | 60 | BBGBG |
| 3 | Fluminense | 29 | 14 | 9 | 6 | 48:36 | +12 | 51 | BGMGG |
| 4 | Atlético PR | 29 | 14 | 8 | 7 | 45:34 | +11 | 50 | BMBGB |
| 5 | Cruzeiro | 29 | 14 | 6 | 9 | 44:40 | +4 | 48 | MGMGG |
| 6 | Bahia | 29 | 12 | 10 | 7 | 43:36 | +7 | 46 | GGGMM |
| 7 | Atlético Mineiro | 29 | 12 | 8 | 9 | 39:34 | +5 | 44 | MGBGB |
| 8 | Santos | 29 | 11 | 9 | 9 | 45:43 | +2 | 42 | GGGGB |
| 9 | São Paulo | 30 | 11 | 6 | 13 | 35:35 | 0 | 39 | MGMMG |
| 10 | Coritiba | 29 | 10 | 8 | 11 | 37:47 | -10 | 38 | GMBMM |
| 11 | Bragantino | 29 | 10 | 7 | 12 | 34:33 | +1 | 37 | MBMMB |
| 12 | Vitória | 30 | 10 | 6 | 14 | 33:44 | -11 | 36 | GBMGM |
| 13 | Botafogo | 29 | 9 | 8 | 12 | 42:47 | -5 | 35 | BBGMM |
| 14 | Vasco da Gama | 29 | 9 | 8 | 12 | 36:42 | -6 | 35 | MGGGB |
| 15 | Mirassol | 29 | 8 | 9 | 12 | 34:43 | -9 | 33 | MGBGB |
| 16 | Corinthians | 29 | 8 | 8 | 13 | 30:34 | -4 | 32 | MMMMM |
| 17 | Internacional | 29 | 7 | 10 | 12 | 32:37 | -5 | 31 | MMGMG |
| 18 | Grêmio | 29 | 7 | 9 | 13 | 31:39 | -8 | 30 | MMMBB |
| 19 | Remo | 30 | 5 | 10 | 15 | 33:48 | -15 | 25 | MMMBB |
| 20 | Chapecoense | 28 | 3 | 9 | 16 | 29:57 | -28 | 18 | MGMBM |
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Fluminense | 3. | 0-4 | 0-1 |
| 20.09.26 | Dış | Vasco da Gama | 14. | 0-5 | 0-2 |
| 12.09.26 | İç | Atlético PR | 4. | 3-3 | 1-2 |
| 06.09.26 | İç | Mirassol | 15. | 1-2 | 0-0 |
| 01.09.26 | Dış | Remo | 19. | 3-2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.26 | İç | Vasco da Gama | 14. | 1-2 | 0-1 |
| 19.09.26 | Dış | Mirassol | 15. | 0-2 | 0-2 |
| 17.09.26 | İç | Grêmio | 18. | 3-2 | 1-1 |
| 13.09.26 | İç | Bragantino | 11. | 1-1 | 0-1 |
| 07.09.26 | İç | Palmeiras | 2. | 0-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Atlético PR | 4. | 3-3 | 1-2 |
| 06.09.26 | İç | Mirassol | 15. | 1-2 | 0-0 |
| 24.08.26 | İç | Corinthians | 16. | 2-1 | 1-0 |
| 09.08.26 | İç | Chapecoense | 20. | 2-1 | 1-0 |
| 31.07.26 | İç | Cruzeiro | 5. | 0-1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Mirassol | 15. | 0-2 | 0-2 |
| 30.08.26 | Dış | Flamengo | 1. | 0-3 | 0-1 |
| 17.08.26 | Dış | Vitória | 12. | 0-1 | 0-1 |
| 26.07.26 | Dış | Cruzeiro | 5. | 1-0 | 1-0 |
| 30.05.26 | Dış | Bahia | 6. | 1-2 | 1-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00| CoritibaGenel | Coritibaİç saha | BotafogoGenel | BotafogoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 3+ gol | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 4+ gol | %804 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| CoritibaGenel | Coritibaİç saha | BotafogoGenel | BotafogoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00| Yediği | 10-15 | 315-30 | 130-45+ | 245-60 | 760-75 | 275-90+ | 16toplam |
| Yediği | 00-15 | 315-30 | 230-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 7toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 360-75 | 375-90+ | 8toplam |
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 375-90+ | 8toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00Coritiba’nın son 5 genel maçında 7 gol atıp 16 gol yemesi, maç başına 1,4 gol üretirken 3,2 gol gördüğünü ve toplam ortalamanın 4,6 olduğunu gösteriyor. Bu karşılaşmaların 5’inde de 2 ve üzeri gol, yine 5’inde 3 ve üzeri gol çıktı; 4 ve üzeri gol oranı yüzde 80, 5 ve üzeri gol oranı yüzde 60’tı. İç sahada tablo biraz daha dengeli: Coritiba 8 gol attı, 8 gol yedi, iki alanda da ortalama 1,6 ile oynadı ve maç başı toplam 3,2 gole ulaştı. Evindeki 5 maçın 4’ünde hem 2 ve üzeri hem 3 ve üzeri gol görüldü. Botafogo’nun son 5 genel maçında 5 gol atıp 7 gol yemesi, 1 gol atma ve 1,4 gol yeme ortalamalarıyla toplamı 2,4’e taşıdı; 2 ve üzeri gol 4 maçta, 3 ve üzeri gol 2 maçta kaldı. Deplasmanda ise yalnızca 2 gol üretip 8 gol yemesi, 0,4’e karşı 1,6’lık belirgin bir fark yaratıyor. Buna rağmen dış sahadaki 5 maçın tamamında en az 1 gol vardı; 2 ve üzeri gol 3, 3 ve üzeri gol 2 maçta oluştu.
İlk yarı tarafında Coritiba’nın genel maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 40; iç sahada da bu oranlar aynı. Botafogo’da genel oranlar yüzde 80 ve yüzde 40 iken, deplasmanda ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol yüzde 20. Coritiba gollerinin genelinde 30-45+ dakikalarında 1, 45-60’ta 1, 60-75’te 1 ve 75-90+ aralığında 4 gol var; iç sahada 30-45+’ta 3, 60-75’te 2, 75-90+’ta 3 gol buldu. Botafogo deplasmanda 0-15’te 1, 30-45+’ta 1 gol attı; ikinci yarıda golü yok. Savunmada Coritiba özellikle 60-75’te 7 gol yedi, Botafogo ise 75-90+’ta 3 gol gördü. İki takımın son 10 maçında beklenen gol 3,5, karşılıklı gol yüzde 60 ile 6 maçta; 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri yüzde 70, 4 ve üzeri yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 40. İlk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 70, 2 ve üzeri yüzde 40. Aralarındaki son 5 maçta ortalama 2,8 gol, karşılıklı gol 3 maç ve 2.5’ten fazla gol bulunan 2 maç var. Bence belirleyici bölüm, Coritiba’nın ikinci yarı baskısı ile Botafogo’nun deplasmanda üretimde zorlanması olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Fluminense | 3. | 0-4 | 2-3 | 5 | 0-2 |
| 20.09.26 | Dış | Vasco da Gama | 14. | 0-5 | 2-12 | 14 | 1-5 |
| 12.09.26 | İç | Atlético PR | 4. | 3-3 | 8-3 | 11 | 3-1 |
| 06.09.26 | İç | Mirassol | 15. | 1-2 | 5-7 | 12 | 2-5 |
| 01.09.26 | Dış | Remo | 19. | 3-2 | 4-9 | 13 | 1-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.26 | İç | Vasco da Gama | 14. | 1-2 | 7-14 | 21 | 4-5 |
| 19.09.26 | Dış | Mirassol | 15. | 0-2 | 4-3 | 7 | 1-1 |
| 17.09.26 | İç | Grêmio | 18. | 3-2 | 3-3 | 6 | — |
| 13.09.26 | İç | Bragantino | 11. | 1-1 | 5-4 | 9 | 1-4 |
| 07.09.26 | İç | Palmeiras | 2. | 0-0 | 5-9 | 14 | 1-5 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Atlético PR | 4. | 3-3 | 8-3 | 11 | 3-1 |
| 06.09.26 | İç | Mirassol | 15. | 1-2 | 5-7 | 12 | 2-5 |
| 24.08.26 | İç | Corinthians | 16. | 2-1 | 4-14 | 18 | — |
| 09.08.26 | İç | Chapecoense | 20. | 2-1 | 5-6 | 11 | 5-2 |
| 31.07.26 | İç | Cruzeiro | 5. | 0-1 | 4-2 | 6 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Mirassol | 15. | 0-2 | 4-3 | 7 | 1-1 |
| 30.08.26 | Dış | Flamengo | 1. | 0-3 | 3-5 | 8 | 1-4 |
| 17.08.26 | Dış | Vitória | 12. | 0-1 | 4-8 | 12 | 1-4 |
| 26.07.26 | Dış | Cruzeiro | 5. | 1-0 | 1-9 | 10 | 1-6 |
| 30.05.26 | Dış | Bahia | 6. | 1-2 | 4-10 | 14 | 4-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00| CoritibaGenel | Coritibaİç saha | BotafogoGenel | BotafogoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| CoritibaGenel | Coritibaİç saha | BotafogoGenel | BotafogoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 4 maç
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00Coritiba-Botafogo maçında benim gözüm çizgiye taşınan hücumlarda olacak; çünkü korner hareketliliğiyle korner üstünlüğü aynı şey değil. Son beşer maçta Coritiba’nın kullandığı korner ortalaması 4,2, rakibine verdiği 6,8, toplamı 11; Botafogo’da bunlar 4,8, 6,6 ve 11,4. Açıkçası iki takım da rakibine kendisinden fazla korner bırakıyor. Coritiba evinde 5,2 korner kullanırken 6,4 veriyor, toplam 11,6’ya çıkıyor; Botafogo deplasmanda 3,2 kullanıp 7 veriyor, toplamı 10,2 oluyor. Bu ayrım, ev sahibinin baskıyı sürdürmesini izlemeye değer kılıyor. Coritiba’nın genelinde ve evinde 8, 9, 10 ve 11 ve üzeri korner eşiklerinin her biri %80; 12 ve üzeri ise genelde %60, evinde %40. Botafogo’nun genelinde 8 ve 9 ve üzeri %60, 10, 11 ve 12 ve üzeri %40; deplasmanda aynı eşikler sırasıyla %80, %60, %60, %40 ve %40. Takımların kendi üretiminde de fark var: Coritiba’nın 3 ve 4 ve üzeri korner yüzdeleri genelde %60, evinde %100; 5 ve üzeri %40’tan %60’a çıkıyor, 6 ve 7 ve üzeri her iki kesitte %20. Botafogo’da 3 ve üzeri genelde %100, deplasmanda %80; 4 ve üzeri %80’den %60’a düşüyor. Genelinde 5 ve üzeri %60, 6 ve 7 ve üzeri %20 iken deplasmanda bu üç eşik de %0.
Bence dengeyi asıl anlatan, Coritiba’nın genelinde yalnızca bir maçta rakibinden fazla, dört maçta az korner kullanması; evinde bu dağılım ikiye üç, eşitlik yok. Botafogo genelinde iki maçta fazla, iki maçta az, birinde eşit; deplasmanda bir maçta fazla, dört maçta az, eşitlik yok. En yüksek toplamlar Coritiba’da genel olarak 14, evinde 18; Botafogo’da genel olarak 21, deplasmanda 14. Dolayısıyla ben yüksek toplamı tek taraflı baskıyla karıştırmam. Birleşik on maçın beklenen toplamı 11,2; Coritiba payı 5,4, Botafogo payı 5,8. Bu yakınlık, deplasman eğilimine rağmen konuk ekibi dışlamamayı söylüyor. Birleşik örneklemde 9 ve üzeri korner %70’le yedi maçta, 10 ve 11 ve üzeri %60’la altışar maçta görülmüş; ilk yarı beklentisi 5,15. Şunu söylemeden geçemem: Bunlar son birkaç maçın izleri. Ben kanat baskısının devamlılığını, engellenen ortaları ve savunmanın topu nasıl uzaklaştırdığını izleyeceğim.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,00 | 10,40 | 22,40 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 14,40 | 12,60 | 27,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,40 | 11,20 | 21,60 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 12,60 | 13,40 | 26,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 13+ | %00 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,20 | 4,00 | 15,20 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 8,80 | 7,60 | 16,40 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,60 | 7,40 | 17,00 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 9,80 | 6,20 | 16,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 21,40 | 24,20 | 45,60 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 22,00 | 24,60 | 46,60 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 37+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 40+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 43+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 46+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 70 / 21 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 20,60 | 19,60 | 40,20 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 17,20 | 19,40 | 36,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 37+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 40+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 43+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 46+ | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 20+ | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 22+ | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 24+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 35 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Fluminense | 0-4 | 9-8 | 12-4 | 8-13 |
| 20.09.26 | Dış | Vasco da Gama | 0-5 | 7-7 | 11-4 | 33-29 |
| 12.09.26 | İç | Atlético PR | 3-3 | 23-14 | 8-4 | 32-38 |
| 06.09.26 | İç | Mirassol | 1-2 | 10-14 | 8-6 | 23-15 |
| 01.09.26 | Dış | Remo | 3-2 | 11-9 | 17-2 | 11-26 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.26 | İç | Vasco da Gama | 1-2 | 12-10 | 5-8 | 22-13 |
| 19.09.26 | Dış | Mirassol | 0-2 | 8-7 | 8-4 | 23-19 |
| 17.09.26 | İç | Grêmio | 3-2 | 11-13 | 12-5 | 12-25 |
| 13.09.26 | İç | Bragantino | 1-1 | 9-11 | 11-12 | 24-21 |
| 07.09.26 | İç | Palmeiras | 0-0 | 12-15 | 12-8 | 22-20 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00Coritiba–Botafogo karşılaşmasında duran top ve oyunun yeniden başlaması başlıklarında iki farklı tablo var. Coritiba son beş maçta maç başına 12 serbest vuruş kullanırken rakiplerine 10,4 bırakmış; iç sahada bu değerler 14,4 ve 12,6’ya, toplam ortalama da 27’ye çıkıyor. Botafogo’nun genel serbest vuruş ortalaması 10,4, rakibinin 11,2; deplasmanda ise 12,6’ya karşı 13,4 görülüyor ve toplam 26’ya ulaşıyor. Yani bu alanda ev sahibi biraz daha üretken, fakat iki takımın da rakibe benzer ölçüde duran top verdiği bir yapı var. Kale vuruşlarında Coritiba genel olarak 11,2, rakipleri 4 ortalamaya sahip; iç sahada kendi değeri 8,8, rakibininki 7,6. Botafogo’da genel ortalama 9,6’ya karşı 7,4, deplasmanda 9,8’e karşı 6,2. Taç atışları ise Coritiba’da 21,4, rakiplerinde 24,2; iç sahada 22’ye karşı 24,6. Botafogo’nun genel ortalaması 20,6, rakibinin 19,6, deplasmanda ise 17,2’ye karşı 19,4.
İşin ilginç tarafı, serbest vuruşlarda toplam eşiklerin iki takımın saha koşullarında da canlı kalması. Coritiba iç sahada toplamın 19 ve üzeri ile 21 ve üzeri maçların yüzde 80’inde, 23 ve üzeri yüzde 80’inde, 25 ve üzeri yüzde 60’ında görüldüğünü gösteriyor; takımın 10 ve üzeri serbest vuruş oranı yüzde 100. Botafogo deplasmanda toplam 19, 21, 23 ve 25 ve üzeri için sırasıyla yüzde 60, yüzde 60, yüzde 60 ve yüzde 60 seviyesinde; kendi takımının 10 ve üzeri oranı yüzde 80. Kale vuruşlarında birleşik beklenti 16,1; Coritiba 9,3, Botafogo 6,8. Taç atışlarında birleşik beklenti 42,9; ev sahibi 20,5, deplasman 22,4. Serbest vuruş birleşik beklentisi 22, Coritiba 11,6, Botafogo 10,4. Bence bu, kenar çizgilerin ve ikinci topların önem kazanacağı, Coritiba’nın iç saha baskısıyla duran top sayısını yükseltmeye çalışacağı bir oyun anlatıyor. Botafogo’nun deplasmandaki 36,6 taç atışı toplamı daha düşük olsa da rakiplerinin 19,4 ortalaması, oyunun zaman zaman kenarlara sıkışabileceğini söylüyor. Veri son birkaç maça dayanıyor; sahada özellikle ilk düdükten itibaren genişlik ve baskı anlarını izlemek gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
CoritibavsBotafogo
12.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 11.10.2026