

TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Milan | 6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | +10 | 16 | GGGBG |
| 2 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 16 | GGBGG |
| 3 | Roma | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | +11 | 14 | GGGBB |
| 4 | Cagliari | 5 | 4 | 0 | 1 | 5:2 | +3 | 12 | GMGGG |
| 5 | AC Milan | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | +6 | 11 | GGBBG |
| 6 | Como | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | +3 | 11 | GGGMB |
| 7 | Napoli | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | +4 | 10 | MMGBG |
| 8 | Juventus | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | +4 | 10 | GGBMG |
| 9 | Frosinone | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | +2 | 10 | GGBGM |
| 10 | Sassuolo | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | MGBGM |
| 11 | Atalanta | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | GGMMM |
| 12 | Lecce | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | MMGMM |
| 13 | Bologna | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | MBMBG |
| 14 | Udinese | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 4 | BGMMM |
| 15 | Torino | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | MMGMB |
| 16 | Monza | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | MBMGM |
| 17 | Genoa | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | MMBMG |
| 18 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | MBMGM |
| 19 | Fiorentina | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | MMGBM |
| 20 | Venezia | 5 | 0 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 0 | MMMMM |
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Bologna | 13. | 1-1 | 0-1 |
| 14.09.26 | İç | Roma | 3. | 0-2 | 0-1 |
| 05.09.26 | Dış | Fiorentina | 19. | 2-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Sassuolo | 10. | 1-2 | 1-1 |
| 23.08.26 | İç | AC Milan | 5. | 1-2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Cagliari | 4. | 0-1 | 0-0 |
| 14.09.26 | Dış | Inter Milan | 1. | 3-5 | 2-2 |
| 07.09.26 | İç | Lazio | 2. | 1-2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Monza | 16. | 3-2 | 3-1 |
| 22.08.26 | İç | Como | 6. | 1-1 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | İç | Roma | 3. | 0-2 | 0-1 |
| 23.08.26 | İç | AC Milan | 5. | 1-2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | Dış | Inter Milan | 1. | 3-5 | 2-2 |
| 29.08.26 | Dış | Monza | 16. | 3-2 | 3-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| TorinoGenel | Torinoİç saha | UdineseGenel | UdineseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| TorinoGenel | Torinoİç saha | UdineseGenel | UdineseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| Yediği | 10-15 | 015-30 | 230-45+ | 145-60 | 260-75 | 275-90+ | 8toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 230-45+ | 345-60 | 360-75 | 275-90+ | 11toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 260-75 | 175-90+ | 4toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 230-45+ | 145-60 | 260-75 | 175-90+ | 7toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45Torino–Udinese maçı, iki takımın son birkaç karşılaşmasındaki gol eğilimleri açısından hareketli bir zemine işaret ediyor. Torino son 5 maçında 5 gol atıp 8 gol yedi; maç başına 1 gol üretirken 1,6 gol gördü ve toplam ortalama 2,6 gole ulaştı. Bu maçların tamamında 1 ve 2 ve üzeri gol çıkarken, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 60’ta kaldı; 4 ve 5 ve üzeri gol ise hiç görülmedi. Torino’nun iç sahadaki son 2 maçında ise yalnızca 1 gol atıp 4 gol yemesi, 0,5’e karşı 2 gol ortalaması ve 2,5 toplam gol değeriyle daha kırılgan bir görüntü veriyor. Udinese tarafında son 5 maçta 8 gol atıldı, 11 gol yenildi; 1,6 gol atma ve 2,2 gol yeme ortalaması, toplamda 3,8 gole denk geliyor. Bu karşılaşmaların yüzde 80’inde 2 ve üzeri, yüzde 60’ında 3 ve üzeri, yüzde 40’ında 4 ve 5 ve üzeri gol çıktı. Deplasmandaki son 2 maçta 6 gol atıp 7 gol yemeleri, maç başına 3 ve 3,5 gol ortalamalarıyla toplamı 6,5’e taşıyor; 1’den 5 ve üzeri gole kadar bütün eşiklerde oran yüzde 100. Açıkçası burada Torino’nun evdeki üretim sorunu ile Udinese’nin savunma zaafı karşı karşıya geliyor.
İlk yarı ritmi de maçı belirleyebilecek başlıklardan biri. Torino son 5 maçında ilk yarıda 1, ikinci yarıda 4 gol attı; ilk yarıda 1 ve üzeri gol oranı yüzde 60, 2 ve üzeri gol oranı yüzde 20. Udinese ise ilk yarıda 6, ikinci yarıda 2 gol buldu; aynı eşikler yüzde 60 ve yüzde 40, ayrıca 3 ve üzeri ilk yarı gol oranı yüzde 40. Torino gollerini 30-45+ dakikalarında 1, 60-75’te 1 ve 75-90+ aralığında 3 kez bulurken, en fazla son bölümde etkili oluyor. Udinese’nin dağılımı 0-15’te 1, 15-30’da 2, 30-45+’ta 3, 45-60’ta 1 ve 75-90+’ta 1 gol şeklinde. İki takımın yediği gollerde Torino’da 30-45+ ile 60-75 aralıkları, Udinese’de ise 45-60 ve 60-75 dakikaları öne çıkıyor. Son 10 maçın birleşiminde beklenen gol 3,2; karşılıklı gol 8 maçta yüzde 80, 2 ve üzeri gol 9 maçta yüzde 90, 3 ve üzeri gol 6 maçta yüzde 60, 4 ve 5 ve üzeri gol 2’şer maçta yüzde 20. İlk yarıda 1 ve üzeri gol 6 maçta yüzde 60, 2 ve üzeri gol 3 maçta yüzde 30. Aralarındaki son 5 maçta maç başı gol 2,6, 2,5 ve üzeri gol çıkan 2, karşılıklı gol olan 2 maç var. Bence erken bölümde Udinese’nin baskısı ve Torino’nun son dakikalardaki reaksiyonu izlenmeli; ancak bu tablo son birkaç maçlık örnekleme dayanıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Bologna | 13. | 1-1 | 6-1 | 7 | 2-0 |
| 14.09.26 | İç | Roma | 3. | 0-2 | 1-8 | 9 | 1-4 |
| 05.09.26 | Dış | Fiorentina | 19. | 2-1 | 5-3 | 8 | 3-1 |
| 29.08.26 | Dış | Sassuolo | 10. | 1-2 | 3-4 | 7 | 3-1 |
| 23.08.26 | İç | AC Milan | 5. | 1-2 | 2-4 | 6 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Cagliari | 4. | 0-1 | 16-1 | 17 | 4-0 |
| 14.09.26 | Dış | Inter Milan | 1. | 3-5 | 1-10 | 11 | 1-3 |
| 07.09.26 | İç | Lazio | 2. | 1-2 | 2-8 | 10 | 1-2 |
| 29.08.26 | Dış | Monza | 16. | 3-2 | 3-3 | 6 | 3-2 |
| 22.08.26 | İç | Como | 6. | 1-1 | 1-10 | 11 | — |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | İç | Roma | 3. | 0-2 | 1-8 | 9 | 1-4 |
| 23.08.26 | İç | AC Milan | 5. | 1-2 | 2-4 | 6 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | Dış | Inter Milan | 1. | 3-5 | 1-10 | 11 | 1-3 |
| 29.08.26 | Dış | Monza | 16. | 3-2 | 3-3 | 6 | 3-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| TorinoGenel | Torinoİç saha | UdineseGenel | UdineseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 10+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| TorinoGenel | Torinoİç saha | UdineseGenel | UdineseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 4 maç
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45Torino–Udinese karşılaşmasında korner ritmi açısından iki farklı tablo yan yana duruyor. Torino’nun son 5 maçında kullandığı korner ortalaması 3,4, rakibe verdiği ortalama 4 ve maç başına toplam korner ortalaması 7,4. Bu maçlarda en yüksek toplam 9, en düşük toplam 6 olurken, 8 ve üzeri korner yalnızca yüzde 40, 9 ve üzeri yüzde 20 seviyesinde kalmış; 10 ve üzeri korner ise hiç görülmemiş. İç sahadaki son 2 maçta Torino’nun kendi korner ortalaması 1,5’e inerken rakibe verdiği sayı 6, toplam ortalama 7,5 olmuş. Bu iki maçın yüzde 50’sinde 8 ve üzeri, yüzde 50’sinde 9 ve üzeri korner çıkmış; ancak Torino’nun 3 ve üzeri takım kornerine ulaşamadığı görülüyor. Udinese tarafında son 5 maç çok daha hareketli: 4,6 kendi korneri, 6,4 rakip korneri ve 11 toplam ortalama var. En yüksek toplam 17, en düşük 6; 8, 9 ve 10 ve üzeri korner eşiklerinin her biri yüzde 80 oranında gerçekleşmiş. Deplasmandaki son 2 maçta toplam ortalama 8,5’e düşse de 8, 9, 10 ve 11 ve üzeri korner eşikleri yüzde 50’de kalmış.
Korner dengesi Torino’nun genel tabloda 2 maçta rakibinden fazla, 3 maçta geride kaldığını; Udinese’nin ise 1 kez öne geçip 1 kez eşit kaldığını ve 3 kez rakibinin altında olduğunu gösteriyor. Bence burada belirleyici nokta, iki ekibin rakibe verdiği korner sayısı: Torino iç sahada maç başına 6, Udinese deplasmanda 6,5 korner veriyor. Bu, oyunun özellikle kenarlara taşındığı ve savunmaların baskı altında kaldığı bölümlerde korner sayısını artırabilecek bir zemin oluşturuyor. Son 10 maçın birleşik verisinde beklenen toplam 9,2; Torino için 4,9, Udinese için 4,3 korner öngörülmüş. 9 ve üzeri korner 5 maçta yüzde 50, 10 ve üzeri 4 maçta yüzde 40, 11 ve üzeri ise 3 maçta yüzde 30 oranında gerçekleşmiş; bu üç eşikte de toplam değer 10. İlk yarı beklenen toplamın 3,7 olması, başlangıçta temkinli bir bölüm ihtimalini canlı tutuyor. Benim gözüme çarpan, Torino’nun evinde üretkenlikte zorlanmasına karşılık Udinese’nin dış sahada rakibe alan bırakması; maçın kaderini, ikinci bölümdeki kanat baskısı ve savunmadan seken topların hangi tarafa düşeceği belirleyebilir. Yine de bunlar son birkaç maçın örneklemi; sahadaki tempo bu resmi değiştirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Bologna | 13. | 1-1 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Roma | 3. | 0-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Fiorentina | 19. | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Sassuolo | 10. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | AC Milan | 4. | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Cagliari | 5. | 0-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 14.09.26 | Dış | Inter Milan | 1. | 3-5 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 07.09.26 | İç | Lazio | 2. | 1-2 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Monza | 16. | 3-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Como | 6. | 1-1 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | İç | Roma | 3. | 0-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | AC Milan | 4. | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | Dış | Inter Milan | 1. | 3-5 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Monza | 16. | 3-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| TorinoGenel | Torinoİç saha | UdineseGenel | UdineseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| TorinoGenel | Torinoİç saha | UdineseGenel | UdineseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 2+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45Torino–Udinese maçında kart havası iki takımın son birkaç maçındaki genel görüntüden ziyade, takımların birbirine nasıl temas edeceğine bağlı görünüyor. Torino’nun genelinde maç başına toplam kart ortalaması 2, gördüğü kart ortalaması 0,8; rakiplerine çıkan ortalama ise 1,2. İç sahada bu tablo daha da sakin: Torino’nun kendi kart ortalaması 0, rakip kartı 1,5 ve toplam ortalama 1,5. Ev sahibinin son iki iç saha maçında 3 ve üzeri kart, 4 ve üzeri kart dahil hiçbir toplam eşik aşılmamış. Udinese ise genel tabloda daha sert; maç başına 2,2 kart görüyor, rakipleri 0,6’da kalıyor ve toplam ortalama 2,8’e çıkıyor. Takımın 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 80, 2 ve üzeri yüzde 60, 3 ve üzeri yüzde 40, 4 ve üzeri yüzde 20. Buna karşın deplasman son iki maçında toplam ortalama 1,5, en yüksek toplam 2 ve 3 ve üzeri kart eşiği yüzde 0. Torino’nun genel en yüksek toplamı 4, Udinese’nin ise 6; yani deplasman verisi genel sertliği aşağı çekiyor.
Bir başka önemli nokta, iki takımın son 10 maçının birleşik değerlerinde beklenen toplamın 2,4 kart olması. Bu toplamda Torino payı 0,7, Udinese payı 1,7; ilk yarı beklenen 1,2, ikinci yarı verisi ise takım bazında Torino’da 1,4, Udinese’de 1 kart ortalamasıyla daha çok maçın ilerleyen bölümüne işaret ediyor. Birleşik tabloda 4 ve üzeri kart yüzde 20, 5 ve üzeri kart yüzde 10, 6 ve üzeri kart da yüzde 10 oranında kalmış; bu eşiklerin her biri 10 maçın yalnızca 2, 1 ve 1’inde görülmüş, ilgili en yüksek toplam 10 olarak kaydedilmiş. Kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 0; iki takımın genel ve özel saha verilerinde de kırmızı kart bulunmuyor. Hakemin son maçlarına ilişkin veri paylaşılmadığı için düdük standardı hakkında hüküm kuramam. Bence belirleyici olan, Udinese’nin orta saha mücadelelerindeki agresifliği ve Torino’nun evinde rakibe kart gösterip kendisinin karttan uzak kalması olacak; özellikle ilk düdükten sonra temasların nasıl yorumlandığını izlemek gerek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,40 | 9,40 | 23,80 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 14,50 | 8,50 | 23,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 21+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,40 | 11,40 | 20,80 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 9,50 | 10,50 | 20,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 23+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 25+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 12+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 13+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,00 | 7,40 | 18,40 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 14,00 | 8,50 | 22,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,60 | 7,00 | 14,60 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 7,50 | 3,50 | 11,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,80 | 22,20 | 40,00 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 18,00 | 20,00 | 38,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 34+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 37+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 40+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 36 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,60 | 16,40 | 32,00 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 16,50 | 20,00 | 36,50 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 34+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 37+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 40+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 25 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Bologna | 1-1 | 18-12 | 10-10 | 25-25 |
| 14.09.26 | İç | Roma | 0-2 | 20-7 | 16-7 | 21-19 |
| 05.09.26 | Dış | Fiorentina | 2-1 | 13-9 | 11-7 | 18-20 |
| 29.08.26 | Dış | Sassuolo | 1-2 | 12-9 | 6-3 | 10-26 |
| 23.08.26 | İç | AC Milan | 1-2 | 9-10 | 12-10 | 15-21 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Cagliari | 0-1 | 8-10 | 4-14 | 17-10 |
| 14.09.26 | Dış | Inter Milan | 3-5 | 9-9 | 8-2 | 14-14 |
| 07.09.26 | İç | Lazio | 1-2 | 9-13 | 8-2 | 13-22 |
| 29.08.26 | Dış | Monza | 3-2 | 10-12 | 7-5 | 19-26 |
| 22.08.26 | İç | Como | 1-1 | 11-13 | 11-12 | 15-10 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45Torino–Udinese karşılaşmasında duran toplar ve oyunun kenarlara taşınma biçimi belirleyici bir hava taşıyor. Serbest vuruşlarda Torino son beş maçta maç başına 14,4 kullandı, rakiplerine 9,4 bıraktı ve toplam ortalama 23,8’e ulaştı; bu maçların yüzde 100’ünde toplam 19 ve üzeri, yüzde 80’inde 21 ve üzeri serbest vuruş görüldü. Torino’nun kendi kullandığı serbest vuruşlarda 10 ve üzeri oranı yüzde 80, 11 ve üzeri de yüzde 80. Udinese’nin genel ortalaması ise kendi kullandığı 9,4, rakibin kullandığı 11,4 ve toplamda 20,8. Onlarda toplamın 19 ve üzerine çıkma oranı yüzde 60’ta kalırken, kendi hanesinde 10 ve üzeri yüzde 40, 11 ve üzeri yüzde 20. Kale vuruşlarında fark daha belirgin: Torino’nun toplam ortalaması 18,4, Udinese’nin 14,6. Torino’da toplam 15 ve üzeri yüzde 80, takımın 9 ve üzeri kullanımı da yüzde 80; Udinese’de bu iki eşik sırasıyla yüzde 40 ve yüzde 20. Taç atışları ise Torino’da maç başına 40, Udinese’de 32. Torino’nun 34 ve üzeri toplam oranı yüzde 100, Udinese’nin yüzde 40; takım bazında 15 ve üzeri oranları sırasıyla yüzde 80 ve yüzde 60.
Devre bazında verilmiş bir ayrım bulunmadığı için ilk yarı ve ikinci yarı üzerinden yön çizmek mümkün değil; fakat saha profili açıkçası kendini gösteriyor. Birleşik serbest vuruş beklentisi 22,3; Torino’nun 12,9, Udinese’nin 9,4. Kale vuruşlarında birleşik beklenti 16,5 ve dağılım Torino lehine 9’a 7,5. Taç atışlarında toplam beklenti 36; burada Udinese’nin 18,9 ile Torino’nun 17,1’inin önüne geçmesi işin ilginç tarafı. Bu, Torino’nun duran top ve kale vuruşlarında daha baskın, Udinese’nin ise kenar mücadeleleri ve topun çizgiye taşındığı bölümlerde daha görünür olabileceğini anlatıyor. Torino’nun iç sahadaki taç toplamı 38, kale vuruşu toplamı 22,5; Udinese’nin dış sahadaki taç ortalaması 36,5, kale vuruşu ise 11. Benim gözüme çarpan, Torino’nun oyunu rakip yarı alana yıkmaya çalışacağı, Udinese’nin ise geçişlerde ve çizgi üzerindeki ikili mücadelelerde cevap arayacağı. Bunlar son birkaç maça dayanan göstergeler; sahada özellikle ilk düdükten sonra kenar savunmalarının ve duran top organizasyonlarının nasıl kurulduğunu izlemek gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
TorinovsUdinese
12.10.2026 · 21:45Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 11.10.2026