

PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 5 | 5 | 0 | 0 | 12:2 | +10 | 15 | GGGGG |
| 2 | AEK Athens | 6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | +13 | 14 | BGBGG |
| 3 | PAOK | 5 | 4 | 0 | 1 | 12:5 | +7 | 12 | GGMGG |
| 4 | Olympiakos Piraeus | 5 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | +2 | 10 | GGBMG |
| 5 | OFI | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | +1 | 10 | MGGBM |
| 6 | Iraklis Thessaloniki | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | BGBBG |
| 7 | Panaitolikos | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | GGMMM |
| 8 | Kifisia | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | MMBGG |
| 9 | Aris | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 7 | GGMMB |
| 10 | Asteras Tripolis | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | MMBBG |
| 11 | Kalamata | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | MMBGM |
| 12 | Atromitos | 6 | 0 | 2 | 4 | 5:9 | -4 | 2 | MBBMM |
| 13 | Volos NFC | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 | MBBMM |
| 14 | Levadiakos | 6 | 0 | 1 | 5 | 0:11 | -11 | 1 | MMBMM |
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Panaitolikos | 7. | 3-1 | 2-0 |
| 13.09.26 | İç | Aris | 9. | 2-0 | 2-0 |
| 06.09.26 | Dış | Panathinaikos | 1. | 1-3 | 0-2 |
| 30.08.26 | Dış | Atromitos | 12. | 2-1 | 1-1 |
| 23.08.26 | İç | Levadiakos | 14. | 4-0 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Panathinaikos | 1. | 0-1 | 0-1 |
| 13.09.26 | İç | Volos NFC | 13. | 3-1 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | Atromitos | 12. | 1-1 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Panaitolikos | 7. | 0-2 | 0-1 |
| 22.08.26 | İç | Aris | 9. | 2-3 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Aris | 9. | 2-0 | 2-0 |
| 23.08.26 | İç | Levadiakos | 14. | 4-0 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | Dış | Atromitos | 12. | 1-1 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Panaitolikos | 7. | 0-2 | 0-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| PAOKGenel | PAOKİç saha | KalamataGenel | KalamataDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ gol | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| PAOKGenel | PAOKİç saha | KalamataGenel | KalamataDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| Yediği | 00-15 | 215-30 | 130-45+ | 245-60 | 060-75 | 075-90+ | 5toplam |
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 230-45+ | 045-60 | 060-75 | 375-90+ | 8toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 0toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 3toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00PAOK’un son 5 maçlık genel görüntüsünde 12 gol atıp 5 gol yemesi, maç başına 2,4 gol üretirken 1 gol ortalamasında kalması ve toplam gol ortalamasının 3,4 olması dikkat çekiyor. Bu karşılaşmaların tamamında 1 ve 2 ve üzeri gol görüldü; 3 ve üzeri gol oranı yüzde 80, 4 ve üzeri gol oranı yüzde 60, 5 ve üzeri gol ise yüzde 0’da kaldı. İç sahadaki son 2 maçta ise PAOK 6 gol attı, hiç gol yemedi; 3 gol atma, 0 gol yeme ve maç başına 3 toplam gol ortalamasıyla daha baskın bir görüntü verdi. Bu iki iç saha maçının yüzde 100’ünde 1 ve 2 ve üzeri gol, yüzde 50’sinde 3 ve 4 ve üzeri gol vardı; 5 ve üzeri gol yine yüzde 0. Kalamata’nın son 5 maçta 6 gol atıp 8 gol yemesi, 1,2 atılan ve 1,6 yenilen gol ortalamasıyla toplamı 2,8’e taşıyor. Bu süreçte 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 40, 4 ve üzeri gol yüzde 40, 5 ve üzeri gol yüzde 20. Deplasmandaki son 2 maçta ise yalnızca 1 gol attı, 3 gol yedi; ortalamalar 0,5 ve 1,5, toplam gol ortalaması 2 oldu. Bu maçların yüzde 100’ünde 1 ve 2 ve üzeri gol görülürken 3, 4 ve 5 ve üzeri gol oranları yüzde 0.
İlk yarıdaki tablo, oyunun başlangıçtan ziyade PAOK’un özellikle devre sonuna doğru ağırlık koyabileceğini söylüyor. PAOK’un genel maçlarında ilk yarıda 1 ve 2 ve üzeri gol oranı yüzde 100; iç sahada da aynı eşikler yüzde 100. İlk yarıda attığı 7 golün 7’si 30-45+ dakikaları arasında gelirken, ikinci yarıdaki 5 golün 2’si 60-75, 3’ü 75-90+ aralığında. Kalamata ise genel olarak ilk yarıda 1 ve üzeri golü yüzde 100, 2 ve üzeri golü yüzde 20 oranında gördü; deplasmanda bu oranlar yüzde 100 ve yüzde 0. Attığı 6 golün 1’i 30-45+, 3’ü 45-60, 2’si 75-90+ dakikalarında geldi; dış sahadaki tek golü 45-60 arasında. Karşılıklı gol genel tabloda iki tarafın da 3 maçında görülürken PAOK’un iç saha son 2 maçında bu değer 0, Kalamata’nın deplasmanında 1 oldu. Birleşik 10 maçlık değerlerde beklenen gol 3,1; karşılıklı gol yüzde 60, yani 6 maçta, 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri gol yüzde 60, 4 ve üzeri gol yüzde 50, 5 ve üzeri gol yüzde 10. İlk yarıda 1 ve üzeri gol 10 maçın tamamında, 2 ve üzeri gol 6 maçta, yani yüzde 60 oranında görüldü. Aralarındaki son 2 maçta maç başına gol 2, karşılıklı gol 0 maçta kaldı; bence belirleyici nokta, PAOK’un 30-45+ baskısı ile Kalamata’nın deplasmanda sınırlı üretiminin çarpışması olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Panaitolikos | 7. | 3-1 | 5-7 | 12 | 4-3 |
| 13.09.26 | İç | Aris | 9. | 2-0 | 3-7 | 10 | 2-3 |
| 06.09.26 | Dış | Panathinaikos | 1. | 1-3 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 30.08.26 | Dış | Atromitos | 12. | 2-1 | 6-2 | 8 | 2-0 |
| 23.08.26 | İç | Levadiakos | 14. | 4-0 | 3-1 | 4 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Panathinaikos | 1. | 0-1 | 2-6 | 8 | 1-4 |
| 13.09.26 | İç | Volos NFC | 13. | 3-1 | 6-3 | 9 | 6-0 |
| 06.09.26 | Dış | Atromitos | 12. | 1-1 | 2-8 | 10 | 0-3 |
| 29.08.26 | Dış | Panaitolikos | 7. | 0-2 | 3-4 | 7 | 1-1 |
| 22.08.26 | İç | Aris | 9. | 2-3 | 1-10 | 11 | 1-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Aris | 9. | 2-0 | 3-7 | 10 | 2-3 |
| 23.08.26 | İç | Levadiakos | 14. | 4-0 | 3-1 | 4 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | Dış | Atromitos | 12. | 1-1 | 2-8 | 10 | 0-3 |
| 29.08.26 | Dış | Panaitolikos | 7. | 0-2 | 3-4 | 7 | 1-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| PAOKGenel | PAOKİç saha | KalamataGenel | KalamataDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| PAOKGenel | PAOKİç saha | KalamataGenel | KalamataDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00PAOK-Kalamata karşılaşmasında korner tablosu, iki farklı hikâyeyi aynı anda anlatıyor. PAOK son birkaç genel maçında karşılaşma başına 3,8 korner kullanırken rakiplerine 4,4 korner vermiş ve toplam ortalaması 8,2’de kalmış. İç sahada ise kendi korner ortalaması 3, rakip korneri 4, toplam ortalaması 7; burada en yüksek toplam 10, en düşük toplam 4. PAOK’un genel maçlarında 8 ve üzeri korner yüzde 60, 9 ve üzeri yüzde 40, 10 ve üzeri yüzde 40 oranında görülmüş; iç sahada 8, 9 ve 10 ve üzeri korner eşiklerinin her biri yüzde 50. Takım bazında PAOK genel maçlarının yüzde 80’inde 3 ve üzeri korner üretmiş, iç sahadaki iki maçın ikisinde de bu seviyeye ulaşmış. Kalamata ise genel tabloda 2,8 korner kullanıp rakibe 6,2 korner bırakıyor; toplam ortalaması 9. Deplasmanda kendi ortalaması 2,5, rakibe verdiği korner 6, toplam ortalaması 8,5. Genel maçlarında 8 ve üzeri korner yüzde 80, 9 ve üzeri yüzde 60, 10 ve üzeri yüzde 40; deplasmanda 8, 9 ve 10 ve üzeri eşiklerin tamamı yüzde 50. En yüksek toplamlar PAOK’ta 12, Kalamata’da 11; en düşükler sırasıyla 4 ve 7.
Korner dengesi bakımından PAOK’un son beş genel maçta rakibinden fazla korner kullandığı karşılaşma sayısı 2, geride kaldığı maç sayısı 3. İç sahada bu denge 1’e 1. Kalamata’da ise genel görünüm daha belirgin: rakibinden fazla olduğu 1 maç, geride kaldığı 4 maç var; deplasmandaki iki maçın ikisinde de rakip üstün. Bu nedenle maçın korner yükünü PAOK’un rakip ceza alanı çevresindeki baskısı kadar, Kalamata’nın savunmada ne kadar süre dayanacağı belirleyebilir. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 8,6; ev sahibi payı 5, deplasman payı 3,6. Birleşik 10 maçta 9 ve üzeri korner yüzde 50, 10 ve üzeri yüzde 40, 11 ve üzeri yüzde 20 seviyesinde kalmış; bu eşiklerin her birinde toplam 10 maçlık örneklem içinde sırasıyla 5, 4 ve 2 karşılaşma bulunuyor. İlk yarı beklenen toplam 4,2. PAOK’un ilk yarı ortalaması genelinde 4,4, iç sahada 4; ikinci yarı ortalaması 3,8 ve 3. Kalamata’da ilk yarı 4, deplasmanda 2,5, ikinci yarı ise 5 ve 6. Açıkçası ikinci yarıda açılan oyun, bu maçın korner dengesini değiştirebilecek en önemli alan gibi duruyor; yine de bunun son birkaç maça dayanan bir tablo olduğunu unutmamak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Panaitolikos | 7. | 3-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Aris | 9. | 2-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Panathinaikos | 1. | 1-3 | 3-5 | 8 | 1-1 |
| 30.08.26 | Dış | Atromitos | 12. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Levadiakos | 14. | 4-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Panathinaikos | 1. | 0-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Volos NFC | 13. | 3-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Atromitos | 12. | 1-1 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Panaitolikos | 7. | 0-2 | 5-3 | 8 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Aris | 9. | 2-3 | 5-3 | 8 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Aris | 9. | 2-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Levadiakos | 14. | 4-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | Dış | Atromitos | 12. | 1-1 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Panaitolikos | 7. | 0-2 | 5-3 | 8 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| PAOKGenel | PAOKİç saha | KalamataGenel | KalamataDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| PAOKGenel | PAOKİç saha | KalamataGenel | KalamataDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00PAOK–Kalamata karşılaşmasında kart havasını iki takımın son birkaç maçındaki zıtlık belirliyor. PAOK genel tabloda maç başına 1,8 kart görürken rakipleri 2,2 kart almış ve toplam ortalama 4 karta ulaşmış; en yüksek toplam 8, en düşük toplam ise 0. Genel maçlarının yüzde 60’ında 3 ve üzeri, yüzde 60’ında 4 ve üzeri, yüzde 40’ında 5 ve üzeri ile 6 ve üzeri kart çıkmış. PAOK’un kendi kart eşiğinde 1 ve üzeri yüzde 80, 2 ve üzeri yüzde 60, 3 ve üzeri yüzde 40 seviyesinde. Fakat iç sahaya gelince görüntü belirgin biçimde sakinleşiyor: PAOK’un gördüğü kart ortalaması 1,5, rakip ortalaması 0,5, toplam ortalama 2; en yüksek toplam 4, en düşük 0. İç saha maçlarının yüzde 50’si 3 ve üzeri, yüzde 50’si 4 ve üzeri karta ulaşmış. Kalamata ise genel olarak maç başına 4 kart görüp rakibe 2,6 kart bırakıyor; toplam ortalaması 6,6, en yüksek 8, en düşük 4. 3 ve 4 üzeri kart eşikleri yüzde 100, 5 ve 6 üzeri yüzde 80, 7 ve üzeri yüzde 60. Deplasmanda kendi kart ortalaması 5’e, toplam ortalaması 7,5’e çıkıyor; 3’ten 7 ve üzeri tüm eşikler yüzde 100.
İşin ilginç tarafı, Kalamata’nın deplasman sertliği PAOK’un evindeki düşük kart ritmiyle doğrudan çarpışıyor. Kalamata son iki dış saha maçının ikisinde 7 ve üzeri toplam karta ulaşırken PAOK’un iç saha örnekleminde 4 ve üzeri yalnızca yüzde 50’de kaldı. İki takımın son 10 maç birleşiminde beklenen toplam 5,3 kart; bunun 2,2’si ev sahibine, 3,1’i deplasman ekibine düşüyor. 4 ve üzeri kart yüzde 80, 5 ve 6 üzeri yüzde 60; ilk yarı beklentisi 2,2 olduğu için temasın erken bölümde de hissedilmesi mümkün, üstelik PAOK’ta ikinci yarı ortalaması 2,4, Kalamata’da 3,8. Kırmızı kart tarafında PAOK’un genelinde 1, iç sahasında 0; Kalamata’da genel 2, deplasmanda 1 kırmızı kart var. Birleşik son maçlarda kırmızı kart çıkan karşılaşma oranı yüzde 30. Hakemin son maçlarına dair veri bulunmadığı için düdük standardı üzerine hüküm kuramam; bu nedenle maçın kırılma noktası, Kalamata’nın ikili mücadelelerdeki agresifliği ve PAOK’un evinde oyunu sakin tutup tutamayacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,20 | 17,20 | 32,40 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 13,00 | 18,00 | 31,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 31+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 33+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 35+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 29 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,40 | 14,80 | 33,20 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 19,50 | 14,50 | 34,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 31+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 33+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 35+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,00 | 7,80 | 14,80 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 6,00 | 7,00 | 13,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,80 | 7,60 | 16,40 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 7,00 | 7,50 | 14,50 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 8+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 21,40 | 20,60 | 42,00 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 23,00 | 19,00 | 42,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 38+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 41+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 44+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 47+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 20+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 24+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 34 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 20,80 | 24,40 | 45,20 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 20,50 | 21,00 | 41,50 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 38+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 41+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 44+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 47+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 22+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 24+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 53 / 34 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Panaitolikos | 3-1 | 12-22 | 2-8 | 23-23 |
| 13.09.26 | İç | Aris | 2-0 | 14-15 | 7-8 | 26-20 |
| 06.09.26 | Dış | Panathinaikos | 1-3 | 19-10 | 11-5 | 16-18 |
| 30.08.26 | Dış | Atromitos | 2-1 | 19-18 | 10-12 | 22-24 |
| 23.08.26 | İç | Levadiakos | 4-0 | 12-21 | 5-6 | 20-18 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Panathinaikos | 0-1 | 16-15 | 10-8 | 23-24 |
| 13.09.26 | İç | Volos NFC | 3-1 | 14-16 | 10-9 | 19-24 |
| 06.09.26 | Dış | Atromitos | 1-1 | 17-14 | 8-9 | 24-25 |
| 29.08.26 | Dış | Panaitolikos | 0-2 | 22-15 | 6-6 | 17-17 |
| 22.08.26 | İç | Aris | 2-3 | 23-14 | 10-6 | 21-32 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00PAOK–Kalamata maçında duran top çevresindeki faul trafiği dikkat çekiyor. Serbest vuruşlarında PAOK son 5 maçta maç başına 15,2 kullanırken rakiplerine 17,2 bırakmış; toplam ortalama 32,4. İç sahadaki iki maçta bu değerler 13, 18 ve 31’e geliyor. Kalamata ise genel tabloda maç başına 18,4 serbest vuruşu kullanıyor, rakiplerine 14,8 veriyor ve toplamda 33,2’ye ulaşıyor; deplasmandaki iki maçta kendi ortalaması 19,5, rakip ortalaması 14,5, toplamı 34. PAOK maçlarının toplamı 29 ve üzeri yüzde 100, 31 ve üzeri yüzde 60, 33 ve üzeri yüzde 60; takımın 15 ve üzeri serbest vuruş kullanma oranı yüzde 40. Kalamata’da toplam için bu yüzdeler sırasıyla yüzde 100, 80 ve 40; kendi takımının 15 ve üzeri kullanma oranı yüzde 80. Kale vuruşlarında PAOK’un genel ortalaması 7, rakibininki 7,8, toplam 14,8; Kalamata’da bu rakamlar 8,8, 7,6 ve 16,4. Taç atışlarında PAOK 21,4, rakipleri 20,6, toplam 42 ortalamasında; Kalamata ise 20,8, rakipleri 24,4, toplam 45,2 seviyesinde. PAOK’un 20 ve üzeri takım taç atışı oranı yüzde 80, Kalamata’nın yüzde 60; toplamda 41 ve üzeri oranları sırasıyla yüzde 60 ve yüzde 80.
Devrelere ayrılmış ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu verisi bulunmadığı için oyunun hangi bölümünde bu yoğunluğun arttığını söylemek mümkün değil; burada maç geneli üzerinden konuşmak gerekir. Birleşik beklenti serbest vuruşunda 32,8 toplam, PAOK için 15, Kalamata için 17,8. Kale vuruşunda 15,6 toplam, PAOK için 7,3, Kalamata için 8,3; taç atışında ise 43,6 toplam, PAOK için 22,9, Kalamata için 20,7 öngörülüyor. Açıkçası bu tablo, oyunun kenarlara taşınan, sık sık duran ve mücadeleyle bölünen bir karaktere işaret ediyor. PAOK iç sahada daha fazla taç kullanırken Kalamata’nın genel serbest vuruş üretimi ve kale vuruşu ortalaması daha yüksek. Benim gözüme çarpan, PAOK’un rakiplerine daha fazla serbest vuruş vermesi; Kalamata’nın ise taçlarda rakiplerini belirgin biçimde artırması. Maç içinde izlenmesi gereken nokta, PAOK’un baskıyı merkezden mi yoksa kenarlardan mı kuracağı ve Kalamata’nın bu baskıyı çizgiye taşıyıp taşımayacağı. Ancak bunlar son birkaç maçlık örnekleme dayanıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
PAOKvsKalamata
12.10.2026 · 18:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 11.10.2026