

Bitlis ÖzgüzelderesporvsKayserispor
29.10.2026 · 13:30| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 12 | 9 | 1 | 2 | 26:11 | +15 | 28 | GMGGG |
| 2 | Kayserispor | 12 | 8 | 3 | 1 | 26:9 | +17 | 27 | GGGBB |
| 3 | 76 Iğdır Belediyespor | 12 | 8 | 2 | 2 | 17:9 | +8 | 26 | BGBGG |
| 4 | Batman Petrolspor | 12 | 7 | 2 | 3 | 25:21 | +4 | 23 | MMGBG |
| 5 | Mardin BB | 12 | 6 | 3 | 3 | 16:11 | +5 | 21 | MGGMG |
| 6 | Keçiörengücü | 12 | 5 | 5 | 2 | 23:15 | +8 | 20 | BGBGM |
| 7 | Muğlaspor | 12 | 4 | 6 | 2 | 18:14 | +4 | 18 | BBMGG |
Bitlis ÖzgüzelderesporvsKayserispor
29.10.2026 · 13:30| Son 51 maç | Son 101 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 6,00 | 6,00 |
| Maç başı yediği | 0,00 | 0,00 |
| Maç başı toplam gol | 6,00 | 6,00 |
| Karşılıklı gol | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol yemedi | %100 (1) | %100 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 51 maç | Son 101 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 6,00 | 6,00 |
| Maç başı yediği | 0,00 | 0,00 |
| Maç başı toplam gol | 6,00 | 6,00 |
| Karşılıklı gol | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol yemedi | %100 (1) | %100 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,40 | 2,20 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,10 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 0,60 | 1,10 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,60 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %20 (2) |
Bitlis ÖzgüzelderesporvsKayserispor
29.10.2026 · 13:30| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.26 | İç | Silifke Belediyespor Türkiye Kupası | — | 6-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Pendikspor Türkiye 1. Lig | — | 2-2 | 0-1 |
| 18.10.26 | İç | Batman Petrolspor Türkiye 1. Lig | 4. | 2-2 | 0-1 |
| 14.10.26 | Dış | Antalyaspor Türkiye 1. Lig | — | 4-0 | 3-0 |
| 10.10.26 | İç | Manisa BBSK Türkiye 1. Lig | — | 3-2 | 1-0 |
| 20.09.26 | Dış | Mardin BB Türkiye 1. Lig | 5. | 1-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 14.09.26 | İç | İstanbulspor Türkiye 1. Lig | — | 4-0 | 3-0 |
| 07.09.26 | Dış | Erokspor Türkiye 1. Lig | — | 3-0 | 2-0 |
| 02.09.26 | Dış | Fatih Karagümrük Türkiye 1. Lig | — | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Bursaspor Türkiye 1. Lig | 1. | 1-2 | 1-0 |
| 22.08.26 | Dış | 76 Iğdır Belediyespor Türkiye 1. Lig | 3. | 1-0 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Bitlis ÖzgüzelderesporvsKayserispor
29.10.2026 · 13:30| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.26 | İç | Silifke Belediyespor Türkiye Kupası | — | 6-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Pendikspor Türkiye 1. Lig | — | 2-2 | 0-1 |
| 14.10.26 | Dış | Antalyaspor Türkiye 1. Lig | — | 4-0 | 3-0 |
| 20.09.26 | Dış | Mardin BB Türkiye 1. Lig | 5. | 1-0 | 0-0 |
| 07.09.26 | Dış | Erokspor Türkiye 1. Lig | — | 3-0 | 2-0 |
| 02.09.26 | Dış | Fatih Karagümrük Türkiye 1. Lig | — | 1-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 22.08.26 | Dış | 76 Iğdır Belediyespor Türkiye 1. Lig | 3. | 1-0 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Van BB Türkiye 1. Lig | — | 2-0 | 1-0 |
| 09.05.26 | Dış | Alanyaspor Türkiye Süper Lig | — | 1-3 | 1-2 |
| 20.04.26 | Dış | Gaziantep FK Türkiye Süper Lig | — | 0-3 | 0-2 |
| 04.04.26 | Dış | Kasımpaşa Türkiye Süper Lig | — | 0-2 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Bitlis ÖzgüzelderesporvsKayserispor
29.10.2026 · 13:30| Bitlis ÖzgüzelderesporGenel | Bitlis Özgüzelderesporİç saha | KayserisporGenel | KayserisporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 5+ gol | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| Bitlis ÖzgüzelderesporGenel | Bitlis Özgüzelderesporİç saha | KayserisporGenel | KayserisporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 2+ gol | S5%00/1S10%00/1 | S5%00/1S10%00/1 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%00/1S10%00/1 | S5%00/1S10%00/1 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%00/1S10%00/1 | S5%00/1S10%00/1 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/1S10%00/1 | S5%00/1S10%00/1 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Bitlis ÖzgüzelderesporvsKayserispor
29.10.2026 · 13:30| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 0toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 375-90+ | 6toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 0toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 060-75 | 575-90+ | 9toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Bitlis ÖzgüzelderesporvsKayserispor
29.10.2026 · 13:30Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Bitlis Özgüzelderespor son dönemde hücumda istikrarlı, savunma çizgisi de değişmiyor; özellikle iç sahada yüksek tempolu ve erken gol arayan bir görüntü veriyor. Son maçlarının tamamında gollü senaryoların öne çıkması, kupa atmosferinde oyunun açık oynanabileceğini düşündürüyor. Kayserispor’da ise gol eğilimi son maçlarda yükselişte. Hücum istikrarını korurken savunma tarafında da toparlanma işareti var.
İşin ilginç tarafı, Kayserispor’un son dönemdeki toplam gol ortalamasının 3.6’ya çıkması ve beklenen gol seviyesinin 4.8’e yükselmesi. Bu, oyunun özellikle ilk yarının son bölümünde hareketlenebileceğine işaret ediyor. Karşılıklı gol ihtimali dengeli görünse de maçın kopma anı, Bitlis’in ikinci yarıda baskıyı artırdığı bölüm olabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 4,80 | 4,55 |
| Karşılıklı gol | %503/6 | %455/11 |
| 2+ gol | %835/6 | %829/11 |
| 3+ gol | %835/6 | %738/11 |
| 4+ gol | %835/6 | %556/11 |
| 5+ gol | %332/6 | %182/11 |
| İY 1+ gol | %835/6 | %738/11 |
| İY 2+ gol | %171/6 | %273/11 |
Bitlis ÖzgüzelderesporvsKayserispor
29.10.2026 · 13:30Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 29.10.2026
Bitlis Özgüzelderespor - Kayserispor bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.