

PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CS Marítimo | 34 | 20 | 6 | 8 | 50:29 | +21 | 66 | MGGMM |
| 2 | Academico Viseu | 34 | 17 | 8 | 9 | 58:33 | +25 | 59 | GBBGB |
| 3 | Torreense | 34 | 18 | 5 | 11 | 46:33 | +13 | 59 | GBGGG |
| 4 | Porto II | 34 | 15 | 6 | 13 | 41:42 | -1 | 51 | MMGGG |
| 5 | FC Vizela | 34 | 14 | 9 | 11 | 39:40 | -1 | 51 | MGBGM |
| 6 | União de Leiria | 34 | 13 | 11 | 10 | 52:46 | +6 | 50 | GMMMB |
| 7 | Leixões | 34 | 15 | 5 | 14 | 46:55 | -9 | 50 | GGMGG |
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,60 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,10 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 2,30 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %60 (3) | %30 (3) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 1,60 | 2,50 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 0,00 | 0,70 |
| Maç başı toplam gol | 1,00 | 2,10 |
| Karşılıklı gol | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol yemedi | %100 (5) | %60 (6) |
| Gol atamadı | %60 (3) | %50 (5) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,10 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 2,40 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | İç | PSV UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 14.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 0-0 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | 3. | 1-0 | 1-0 |
| 16.04.26 | Dış | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-1 |
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 1-0 |
| 12.03.26 | Dış | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 2-1 |
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 3-1 |
| 22.01.26 | Dış | Viktoria Plzeň UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.26 | İç | Sporting CP II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-0 | 2-0 |
| 02.05.26 | İç | FC Vizela Portekiz Liga Portugal 2 | 5. | 0-0 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Farense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 0-0 |
| 17.04.26 | İç | CD Feirense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 11.04.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-4 | 1-3 |
| 04.04.26 | İç | Felgueiras 1932 Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 0-1 |
| 21.03.26 | Dış | Lusitania Lourosa Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-0 | 1-0 |
| 14.03.26 | İç | Leixões Portekiz Liga Portugal 2 | 7. | 3-1 | 1-1 |
| 06.03.26 | Dış | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | İç | PSV UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 0-0 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | 3. | 1-0 | 1-0 |
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-1 |
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 3-1 |
| 11.12.25 | İç | Malmö FF UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 2-0 |
| 04.12.25 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-3 | 1-1 |
| 27.11.25 | İç | Nice UEFA Avrupa Ligi | — | 3-0 | 2-0 |
| 02.10.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-0 | 2-0 |
| 25.04.26 | Dış | Farense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 0-0 |
| 11.04.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-4 | 1-3 |
| 21.03.26 | Dış | Lusitania Lourosa Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-0 | 1-0 |
| 06.03.26 | Dış | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 22.02.26 | Dış | Portimonense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-0 | 0-0 |
| 06.02.26 | Dış | Porto II Portekiz Liga Portugal 2 | 4. | 1-3 | 1-1 |
| 23.01.26 | Dış | Paços de Ferreira Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-2 | 0-0 |
| 04.01.26 | Dış | Sporting CP II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-1 | 1-1 |
| 20.12.25 | Dış | FC Vizela Portekiz Liga Portugal 2 | 5. | 0-0 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| PortoGenel | Portoİç saha | Academico ViseuGenel | Academico ViseuDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| PortoGenel | Portoİç saha | Academico ViseuGenel | Academico ViseuDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 2+ gol | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%606/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 345-60 | 160-75 | 275-90+ | 7toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 0toplam |
| Yediği | 40-15 | 015-30 | 130-45+ | 345-60 | 160-75 | 275-90+ | 11toplam |
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 275-90+ | 7toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30Bu maçta bence gol tarafı kontrollü ve kısır bir mücadeleye daha yakın.Porto’nun son dönemde hücum üretimi düşerken savunma çizgisi toparlanıyor; iç sahadaki toplam gol havası da bunu destekliyor. Academico Viseu’da da hem gol bulma hem savunma yönü son maçlarda gerilemiş durumda. İki takımın ortak gol beklentisinin son dönemde aşağı gelmesi, erken gol çıkmadığında oyunun iyice sıkışabileceğini düşündürüyor. Porto’nun en etkili olduğu bölüm ilk yarının ortaları, Viseu ise daha çok ikinci yarıda, özellikle son bölüme yaklaşırken tehdit yaratıyor. Açıkçası sabır ve ilk golün zamanı belirleyici olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 1,50 | 2,20 |
| Karşılıklı gol | %101/10 | %357/20 |
| 2+ gol | %404/10 | %6012/20 |
| 3+ gol | %202/10 | %357/20 |
| 4+ gol | %101/10 | %204/20 |
| 5+ gol | %101/10 | %102/20 |
| İY 1+ gol | %404/10 | %6513/20 |
| İY 2+ gol | %101/10 | %306/20 |
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,00 | 3,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 4,20 |
| Maç başı toplam korner | 6,60 | 7,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 5 | 15 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,60 | -0,90 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,40 | 4,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 3,60 |
| Maç başı toplam korner | 8,00 | 7,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 5 | 15 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,20 | +0,70 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,20 | 4,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 4,10 |
| Maç başı toplam korner | 9,00 | 8,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 8 | 10 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,60 | +0,10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,40 | 3,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 3,90 |
| Maç başı toplam korner | 8,20 | 7,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 6 | 10 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,40 | -0,20 |
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | İç | PSV UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-3 | 5 | 1-1 |
| 14.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 1-5 | 6 | 0-4 |
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | 3. | 1-0 | 4-2 | 6 | 2-2 |
| 16.04.26 | Dış | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 1-8 | 9 | 0-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 5-2 | 7 | 0-2 |
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 4-11 | 15 | 2-8 |
| 12.03.26 | Dış | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 3-1 | 4 | 1-1 |
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 4-3 | 7 | 2-0 |
| 22.01.26 | Dış | Viktoria Plzeň UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 7-2 | 9 | 4-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.26 | İç | Sporting CP II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 6-2 | 8 | 3-2 |
| 09.05.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-0 | 3-7 | 10 | 1-2 |
| 02.05.26 | İç | FC Vizela Portekiz Liga Portugal 2 | 5. | 0-0 | 3-6 | 9 | 1-4 |
| 25.04.26 | Dış | Farense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 4-5 | 9 | 0-2 |
| 17.04.26 | İç | CD Feirense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-0 | 5-4 | 9 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.04.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-4 | 5-1 | 6 | 2-1 |
| 04.04.26 | İç | Felgueiras 1932 Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 5-4 | 9 | 3-3 |
| 21.03.26 | Dış | Lusitania Lourosa Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-0 | 2-7 | 9 | 0-3 |
| 14.03.26 | İç | Leixões Portekiz Liga Portugal 2 | 7. | 3-1 | 6-1 | 7 | 3-1 |
| 06.03.26 | Dış | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 3-4 | 7 | 2-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | İç | PSV UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-3 | 5 | 1-1 |
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | 3. | 1-0 | 4-2 | 6 | 2-2 |
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 5-2 | 7 | 0-2 |
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 4-11 | 15 | 2-8 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 4-3 | 7 | 2-0 |
| 11.12.25 | İç | Malmö FF UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 5-0 | 5 | 3-0 |
| 04.12.25 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-3 | 8-4 | 12 | 3-2 |
| 27.11.25 | İç | Nice UEFA Avrupa Ligi | — | 3-0 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 02.10.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 5-3 | 8 | 1-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-0 | 3-7 | 10 | 1-2 |
| 25.04.26 | Dış | Farense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 4-5 | 9 | 0-2 |
| 11.04.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-4 | 5-1 | 6 | 2-1 |
| 21.03.26 | Dış | Lusitania Lourosa Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-0 | 2-7 | 9 | 0-3 |
| 06.03.26 | Dış | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 3-4 | 7 | 2-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.02.26 | Dış | Portimonense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-0 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 06.02.26 | Dış | Porto II Portekiz Liga Portugal 2 | 4. | 1-3 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 23.01.26 | Dış | Paços de Ferreira Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-2 | 2-8 | 10 | 1-3 |
| 04.01.26 | Dış | Sporting CP II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-1 | 6-1 | 7 | 1-0 |
| 20.12.25 | Dış | FC Vizela Portekiz Liga Portugal 2 | 5. | 0-0 | 5-3 | 8 | 4-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| PortoGenel | Portoİç saha | Academico ViseuGenel | Academico ViseuDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 11+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| PortoGenel | Portoİç saha | Academico ViseuGenel | Academico ViseuDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%201/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,60, ikinci yarı toplam 3,90 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,80, ikinci yarı toplam 4,50 (10 maç)
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30Korner tarafında dengeli ama sınırlı bir tablo var.Porto son maçlarda korner üretiminde geride kalırken rakiplerine daha fazla fırsat veriyor; buna rağmen genel eğilim istikrarlı. Academico Viseu ise bu alanda daha canlı, özellikle deplasman takımının hücumları kenarlara taşıması dikkat çekiyor. İki ekibin toplam korner havası son dönem karşılaştırmasında fazla değişmemiş. Bu nedenle maçın başında Porto’nun baskısı, Viseu’nun ise geçiş hücumları köşe vuruşlarını şekillendirebilir. Benim gözüme çarpan, Viseu’nun üretkenliğinin Porto’nun evindeki düşük korner ritmini dengeleme ihtimali.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 7,80 | 7,90 |
| Ev sahibi beklenen | 3,40 | 3,70 |
| Deplasman beklenen | 4,40 | 4,20 |
| 9+ korner | %505/10 | %459/20 |
| 10+ korner | %101/10 | %102/20 |
| 11+ korner | %00/10 | %51/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,20 | 3,70 |
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 2,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,50 |
| Maç başı toplam kart | 5,00 | 4,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 2 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 1 | 22 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,50 |
| Maç başı toplam kart | 4,20 | 4,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 12 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 20 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,00 | 2,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,60 |
| Maç başı toplam kart | 5,40 | 5,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 3 | 9 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 15 / 0 | 27 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 3,90 |
| Maç başı toplam kart | 5,20 | 6,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 3 | 10 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 24 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | İç | PSV UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 14.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | 3. | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 16.04.26 | Dış | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 12.03.26 | Dış | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 22.01.26 | Dış | Viktoria Plzeň UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 4-4 | 8 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.26 | İç | Sporting CP II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 02.05.26 | İç | FC Vizela Portekiz Liga Portugal 2 | 5. | 0-0 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Farense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 17.04.26 | İç | CD Feirense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.04.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-4 | 2-6 | 8 | 0-0 |
| 04.04.26 | İç | Felgueiras 1932 Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 8-1 | 9 | 2-0 |
| 21.03.26 | Dış | Lusitania Lourosa Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 14.03.26 | İç | Leixões Portekiz Liga Portugal 2 | 7. | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 06.03.26 | Dış | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | İç | PSV UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | 3. | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 11.12.25 | İç | Malmö FF UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 04.12.25 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-3 | 7-5 | 12 | 0-0 |
| 27.11.25 | İç | Nice UEFA Avrupa Ligi | — | 3-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 02.10.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Farense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 11.04.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-4 | 2-6 | 8 | 0-0 |
| 21.03.26 | Dış | Lusitania Lourosa Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 06.03.26 | Dış | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.02.26 | Dış | Portimonense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 06.02.26 | Dış | Porto II Portekiz Liga Portugal 2 | 4. | 1-3 | 4-4 | 8 | 1-0 |
| 23.01.26 | Dış | Paços de Ferreira Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-2 | 2-8 | 10 | 0-0 |
| 04.01.26 | Dış | Sporting CP II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 20.12.25 | Dış | FC Vizela Portekiz Liga Portugal 2 | 5. | 0-0 | 5-4 | 9 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| PortoGenel | Portoİç saha | Academico ViseuGenel | Academico ViseuDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| PortoGenel | Portoİç saha | Academico ViseuGenel | Academico ViseuDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,70, ikinci yarı toplam 3,20 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 2,10, ikinci yarı toplam 3,40 (10 maç)
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30Kartlarda sertlik ve temas seviyesi yüksek bir maç bekliyorum.Porto ile Academico Viseu’nun kart eğilimleri istikrarlı; son dönemdeki toplam görünüm de önceki süreçle neredeyse aynı çizgide. Viseu’nun kendi oyuncularından daha fazla kart görmesi, savunmada geç kalındığında hakeme itiraz ve taktik faul riskini artırıyor. Porto tarafında ise rakibin hızlı çıkışlarını kesme çabası öne çıkabilir. Maçın önemi ve iki takımın fiziksel mücadelesi düşünülünce, özellikle orta saha düelloları dikkatle izlenmeli. Açıkçası erken bir kart, karşılıklı baskıyı ve oyunun gerilimini daha da yükseltebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 5,20 | 5,20 |
| Ev sahibi beklenen | 2,40 | 2,50 |
| Deplasman beklenen | 2,80 | 2,70 |
| 4+ kart | %808/10 | %7014/20 |
| 5+ kart | %707/10 | %6513/20 |
| 6+ kart | %606/10 | %5511/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %306/20 |
| İlk yarı beklenen | 2,00 | 1,90 |
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,80 | 12,60 | 26,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,00 | 9,60 | 23,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,30 | 11,10 | 25,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,20 | 12,20 | 26,40 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 24+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 26+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 28+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 30+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 16 (son 10: 37 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,40 | 15,60 | 29,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,20 | 14,80 | 28,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,40 | 15,00 | 28,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,60 | 15,50 | 30,10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 24+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 26+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 28+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 30+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 24 (son 10: 36 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,00 | 8,20 | 16,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,00 | 8,60 | 16,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,60 | 8,70 | 16,30 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 6,89 | 8,78 | 15,67 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 15+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 17+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%333/9 |
| 19+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%111/9 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 7+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 11 (son 10: 24 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 9,40 | 17,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,00 | 9,00 | 16,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,50 | 9,40 | 15,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,80 | 8,20 | 15,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 11 (son 10: 22 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,00 | 12,40 | 28,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,00 | 13,20 | 29,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,80 | 12,40 | 29,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,50 | 14,10 | 30,60 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 33+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 36+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 39+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 25 (son 10: 37 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 8 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 21,40 | 21,40 | 42,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 21,20 | 21,20 | 42,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,80 | 21,20 | 43,00 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 23,80 | 21,90 | 45,70 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 33+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 36+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 39+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 19+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 21+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 54 / 32 (son 10: 54 / 32) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | İç | PSV UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 9-7 | 13-11 | 14-15 |
| 14.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-3 | 14-14 | 7-4 | 16-9 |
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-2 | 19-18 | 7-8 | 12-13 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | 1-0 | 9-13 | — | 21-16 |
| 16.04.26 | Dış | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | 0-1 | 18-11 | 10-6 | 17-9 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | 1-1 | 17-4 | 3-12 | 19-9 |
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | 2-0 | 16-6 | 10-4 | 14-13 |
| 12.03.26 | Dış | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | 2-1 | 18-9 | 9-6 | 17-11 |
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | 3-1 | 13-17 | 7-8 | 20-14 |
| 22.01.26 | Dış | Viktoria Plzeň UEFA Avrupa Ligi | 1-1 | 10-12 | 7-14 | 18-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.26 | İç | Sporting CP II Portekiz Liga Portugal 2 | 0-0 | 9-16 | 5-11 | 22-15 |
| 09.05.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | 2-0 | 10-21 | — | 9-23 |
| 02.05.26 | İç | FC Vizela Portekiz Liga Portugal 2 | 0-0 | 14-18 | 12-10 | 27-17 |
| 25.04.26 | Dış | Farense Portekiz Liga Portugal 2 | 0-0 | 10-14 | 7-12 | 25-22 |
| 17.04.26 | İç | CD Feirense Portekiz Liga Portugal 2 | 3-0 | 24-9 | — | 24-30 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 11.04.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | 3-4 | 23-13 | 8-9 | 26-20 |
| 04.04.26 | İç | Felgueiras 1932 Portekiz Liga Portugal 2 | 0-1 | 9-17 | — | 21-26 |
| 21.03.26 | Dış | Lusitania Lourosa Portekiz Liga Portugal 2 | 3-0 | 14-14 | 6-5 | 26-23 |
| 14.03.26 | İç | Leixões Portekiz Liga Portugal 2 | 3-1 | 12-16 | — | 18-18 |
| 06.03.26 | Dış | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | 0-1 | 9-12 | — | 20-18 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30Oyunun duran ve kenar aksiyonlarında dengeli, fakat hareketli bir akış bekliyorum.Serbest vuruşlarda iki takımın eğilimi istikrarlı; mücadele orta sahada sıkıştıkça bu başlık doğal olarak öne çıkabilir. Kale vuruşlarında Porto’nun düzeni korunurken Academico Viseu’nun son maçlarda yükselen eğilimi, geriden oyun kurma arzusuna işaret ediyor. Taç atışlarında ise Viseu’nun daha yoğun bir ritmi var; bu da oyunu kenarlara taşıyabilir. Bence topun sık sık dışarı çıkması ve yeniden kurulması, maçın temposunu zaman zaman bölecek. Bu üç başlıkta asıl farkı saha yerleşimi yaratır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 27,70 | 26,90 |
| Ev sahibi | 14,70 | 14,65 |
| Deplasman | 13,00 | 12,25 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,60 | 16,10 |
| Ev sahibi | 8,70 | 8,50 |
| Deplasman | 7,90 | 7,60 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,60 | 36,10 |
| Ev sahibi | 18,70 | 19,00 |
| Deplasman | 16,90 | 17,10 |
PortovsAcademico Viseu
28.10.2026 · 23:30Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 28.10.2026
Porto - Academico Viseu bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.