

Kars 36vsAntalyaspor
28.10.2026 · 13:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Mardin BB | 12 | 6 | 3 | 3 | 16:11 | +5 | 21 | MGGMG |
| 6 | Keçiörengücü | 12 | 5 | 5 | 2 | 23:15 | +8 | 20 | BGBGM |
| 7 | Muğlaspor | 12 | 4 | 6 | 2 | 18:14 | +4 | 18 | BBMGG |
| 8 | Antalyaspor | 12 | 6 | 0 | 6 | 18:19 | -1 | 18 | GGMGM |
| 9 | BB Bodrumspor | 12 | 4 | 5 | 3 | 15:11 | +4 | 17 | BMGGG |
| 10 | Fatih Karagümrük | 12 | 4 | 4 | 4 | 16:15 | +1 | 16 | GBMMG |
| 11 | Sarıyer | 12 | 4 | 4 | 4 | 14:17 | -3 | 16 | GBMBM |
Kars 36vsAntalyaspor
28.10.2026 · 13:00| Son 52 maç | Son 102 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 3,00 | 3,00 |
| Maç başı yediği | 0,00 | 0,00 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol yemedi | %100 (2) | %100 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 51 maç | Son 101 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 0,00 | 0,00 |
| Maç başı toplam gol | 1,00 | 1,00 |
| Karşılıklı gol | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol yemedi | %100 (1) | %100 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 0,60 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 1,80 | 2,40 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %40 (4) |
Kars 36vsAntalyaspor
28.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.26 | İç | Fatsa Belediyespor Türkiye Kupası | — | 1-0 | 1-0 |
| 16.09.26 | Dış | Gölespor Türkiye Kupası | — | 5-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | BB Bodrumspor Türkiye 1. Lig | 9. | 1-2 | 0-1 |
| 18.10.26 | Dış | İstanbulspor Türkiye 1. Lig | — | 2-0 | 1-0 |
| 14.10.26 | İç | Kayserispor Türkiye 1. Lig | — | 0-4 | 0-3 |
| 10.10.26 | Dış | Boluspor Türkiye 1. Lig | — | 1-0 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Van BB Türkiye 1. Lig | — | 3-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 12.09.26 | Dış | Ümraniyespor Türkiye 1. Lig | — | 2-1 | 0-1 |
| 06.09.26 | İç | Sivasspor Türkiye 1. Lig | — | 1-2 | 1-1 |
| 01.09.26 | Dış | Bandırmaspor Türkiye 1. Lig | — | 1-0 | 1-0 |
| 28.08.26 | İç | Sarıyer Türkiye 1. Lig | 11. | 1-2 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Pendikspor Türkiye 1. Lig | — | 2-3 | 0-2 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Kars 36vsAntalyaspor
28.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.26 | İç | Fatsa Belediyespor Türkiye Kupası | — | 1-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | İstanbulspor Türkiye 1. Lig | — | 2-0 | 1-0 |
| 10.10.26 | Dış | Boluspor Türkiye 1. Lig | — | 1-0 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Ümraniyespor Türkiye 1. Lig | — | 2-1 | 0-1 |
| 01.09.26 | Dış | Bandırmaspor Türkiye 1. Lig | — | 1-0 | 1-0 |
| 16.08.26 | Dış | Mardin BB Türkiye 1. Lig | 5. | 0-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 09.05.26 | Dış | Galatasaray Türkiye Süper Lig | — | 2-4 | 1-0 |
| 25.04.26 | Dış | Göztepe Türkiye Süper Lig | — | 0-2 | 0-2 |
| 10.04.26 | Dış | Beşiktaş Türkiye Süper Lig | — | 2-4 | 1-3 |
| 18.03.26 | Dış | İstanbul Başakşehir Türkiye Süper Lig | — | 0-0 | 0-0 |
| 08.03.26 | Dış | Rizespor Türkiye Süper Lig | — | 0-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Kars 36vsAntalyaspor
28.10.2026 · 13:00| Kars 36Genel | Kars 36İç saha | AntalyasporGenel | AntalyasporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1002/2S10%1002/2 | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%501/2S10%501/2 | S5%00/1S10%00/1 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 3+ gol | S5%501/2S10%501/2 | S5%00/1S10%00/1 | S5%603/5S10%707/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 4+ gol | S5%501/2S10%501/2 | S5%00/1S10%00/1 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 5+ gol | S5%501/2S10%501/2 | S5%00/1S10%00/1 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| Kars 36Genel | Kars 36İç saha | AntalyasporGenel | AntalyasporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1002/2S10%1002/2 | S5%1001/1S10%1001/1 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%00/2S10%00/2 | S5%00/1S10%00/1 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 3+ gol | S5%00/2S10%00/2 | S5%00/1S10%00/1 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/2S10%00/2 | S5%00/1S10%00/1 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/2S10%00/2 | S5%00/1S10%00/1 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Kars 36vsAntalyaspor
28.10.2026 · 13:00| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 0toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 230-45+ | 145-60 | 160-75 | 075-90+ | 6toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 0toplam |
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 330-45+ | 245-60 | 360-75 | 175-90+ | 14toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Kars 36vsAntalyaspor
28.10.2026 · 13:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda, fakat gollerin dağılımı kadar zamanlaması da önemli.Kars 36 son dönemde hücumda istikrarlı, savunmada ise değişmeyen sağlam bir görüntü veriyor; son beş karşılaşmadaki üretimi, son on maçlık çizgisiyle aynı. Üstelik ilk yarılarda gol bulma eğilimi belirgin ve özellikle son bölümde tehdit yaratıyor.
Antalyaspor’un hücum düzeni de istikrarlı; ancak son beş maçta toplam gol seviyesi daha geride kaldı ve savunma son dönemde düşüşte. İlk devrede hareket beklenebilir, deplasman ekibinin asıl etkisi ise ikinci yarının ortalarında geliyor. Kars’ın kontrollü yapısı ile Antalya’nın açık verebilen savunması birleşirse, maçın son bölümünde tempo ve gol ihtimali artar.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,80 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %141/7 | %425/12 |
| 2+ gol | %715/7 | %759/12 |
| 3+ gol | %574/7 | %678/12 |
| 4+ gol | %292/7 | %253/12 |
| 5+ gol | %141/7 | %172/12 |
| İY 1+ gol | %866/7 | %9211/12 |
| İY 2+ gol | %141/7 | %253/12 |
Kars 36vsAntalyaspor
28.10.2026 · 13:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 28.10.2026
Kars 36 - Antalyaspor bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.